Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pamlsky

 

NápovědaFórum » Výživa » Doplňky stravy 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
Pamlsky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2014 21:47 Žena marcelka6ka [705] Re: anargo
To nevypadá špatně,akorát nechápu jaké můžou mít ti naši mazlové deprese... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2014 21:46 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
www.rogz.cz/…/


Tyhle jsme měli a bafíkům moc chutnaly palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2014 21:42 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2014 21:41 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   01.05.2014 19:57 Žena marcelka6ka [705]
Brit training XL
Brit training XL
Brit Training Snack XL je určen pro dospělé psy nad 45kg hmotnosti a hodí se pro velká plemena jako odměna či pamlsek viz. krmeni.cz/…

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2014 18:04 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Hafík
To netuším, narazila jsem na tyhle náhodou. A asi tam opravdu byli jen mini pejsci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2014 11:06 Žena Annie [50] - RetrívřiRe: marcelka6ka
jj, tyhle znám, ale Brit Petit asi nedělají pamlsky pro velká plemena, že? pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.04.2014 21:17 Žena marcelka6ka [705]
můžeš zkusit tohle krmeni.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2014 19:09 Žena Annie [50] - RetrívřiRe: PhoebeAdel
A nedělají je i pro velká plemena? Moc mě to zaujalo, jelikož je to od Britu a je to naše nejoblíbenější značka :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.04.2014 10:26 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Objevila jsem tyhle nové pamlsky pro malé pejsky, docela mě zaujaly www.krmivo-brit.cz/…/
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2014 22:17 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
Libas napsal: Hihihi, tak to já su naprosto klidné. A protože su chlap, tak nestihnu naráz dělat ani 1,39 věci. Když něco dělám, tak dělám jen jednu věc a to pořádně

smich smich smich

A proto, aby se na světě dělalo víc než věc jedna, jsme tu my!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2014 07:10 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Tak to se přiznám že jsem ani nevěděla ze bílé je,ale raději už to ani zkoušet nebudu.driv jsem dávala i buvolí kost hnědou,chvili v poho ale pak taky průjem,z bílé měl průjem hned jak ji sežral,takže taky nic.Sagarovi jsem ji davat nezkoušela,musela bych je pořád hlídat,aby mu ji Argo neukradl a nesežral a bylo by mi ho i líto,když by si Sagouš dlabal a on by se na něj koukal,to radši nic. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2014 23:30 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
buď rád, že reaguju aspoň na něco, je to co říct, vzhledem k tomu, že dělám 139 věcí najednou a nemam vůbec čas (mmch. jsou tací,kteří nepíšou ani slovo, tak klídek, libásku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2014 12:10 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Jasně že jsem to psal, reagovala jsi na to: Já začal Scottymu dávat sušené vepřové ucho když měl 4 měsíce a vážil 11kg. Zpočátku ho žmoulal celý týden, pak jsem ho musel vyhodit, že už smrdělo... a dnes ho zhltne asi za 3 minuty.... nebo dřív :-) Ale je to chrupavka a želatina, takže samé zdravé látky, tak zkus a uvidíš :-) smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2014 22:43 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
hovězí nebo vepřový (eslis to tedy už níž nepsal smich )

www.google.cz/…

www.google.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2014 22:35 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Já ti nevím... já dávám jen jeden druh, co prodávají u nás v krámě 10ks za 160,-Kč. Je to drahota, ale pěkně to voní a Scottymu to chutná... a průjem ani jiné problémy nemá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2014 22:30 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
a zkusilas někdy to ucho bílý? po tom e. průjem neměl tedy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2014 22:29 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
tak to tady u nás tedy sušený uši nevoněj sušenym masem, ale páchnou jak pučtoch už v krámě (doufám, že víš, jak páchne pučtoch)jedno esli první den anebo za měsíc,
jediný ucho, který tu nesmrdí je to bílý www.zvieratka.eu/…

my uši nežerem, jen zcela výjimečně, když je bída a když je dostanem, tak je zahrabem, na chatě na kompost nebo do záhonu a doma do postele mezi čelo a matraci (proto v bytě předávám psíkovi zásadně ty bílý)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2014 21:40 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Jednoduše. Sušené ucho normálně voní sušeným masem. Ale když ho Scotty denně několik hodin žmoulal, tak ucho zvlhlo a začalo se kazit a tak začalo i smrdět, že mi to bylo protivné, tak jsem ho vyhodil. Dal jsem mu druhé a to během asi šesti hodin snědl. Třetí ucho už mu trvalo kolem tří hodin, čtvrté méně než hodinu a dnes ho dá během několika minut. Je to totiž můj šikula nejšikovnější potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2014 18:58 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: anargo
Asi testnu a když to nebude ono, mám kolem sebe dost nealergických pesáků :)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2014 18:57 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Právě, ale vypadá to dobře
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2014 08:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
v tomhle může bejt ovšem skrytý cokoliv: "bílkovinné extrakty, maso a živočišné produkty"

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.04.2014 06:02 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: PhoebeAdel
Nic kuřecího jsem tam taky neviděla ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2014 22:30 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
nechápu jak to myslíš, že po tejdnu začlo vepř. sušený ucho smrdět, to je vysušený tak, že se skladuje zcela běžně dlouhodobě bez obalu a smrdí tedy fest hned...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2014 22:08 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Uvidíme, na prechádzke to zase... mhm, viete čo... tone Máme už aj pastu a 2 kefky na prst :) Tak vyskúšame, uvidíme, dám vedieť... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2014 21:40 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Dotaz - když se zahledíte na složení, vidíte kuře či jinou drůbež nebo drůbeží protein? Zaujalo mě to petdiscont.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2014 20:16 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Hafík
Já začal Scottymu dávat sušené vepřové ucho když měl 4 měsíce a vážil 11kg. Zpočátku ho žmoulal celý týden, pak jsem ho musel vyhodit, že už smrdělo... a dnes ho zhltne asi za 3 minuty.... nebo dřív :-) Ale je to chrupavka a želatina, takže samé zdravé látky, tak zkus a uvidíš :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2014 20:02 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Ria542
Takže já bych doporučil, ať pokračuješ s těma banánama a když to za 3 týdny nepomůže, tak zkus přidat i ta probiotika.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2014 20:01 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Ria542
No, údajně to pomáhá. Já nemohu posoudit, protože na radu kamaráda jsem dával denně polovinu banánu a na radu kamarádky probiotika hafici.net/vyrobky/2379-protexin-profibre , která jsou mj. doporučována i při koprofágii. Nevím, co z toho zabralo, ale od koprofágie máme svatý pokoj.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2014 18:54 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Banán - prvý krát
Práve som dala Melinke asi tak polovicu banánu, tak som zvedavá, čo z toho bude, ak prestane trpieť koprofágiou, tak budem skákať 2 metre vysoko!!! :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.04.2014 22:14 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Pamatuju si, Phoebule, když byla malá taky těma jehličkama hryzala. Ležela jsem v posteli, ona mě za krkem a já držela bůvolí tyčku a ona kousala. Říkala jsem pak, že bych to mohla mít píchnutý ve vlasech jako ty gejši :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2014 21:28 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Hafík
můžeš to zkusit, ale takovými pinděti to po chvíli vezmi nebo mu to nasekej na menší kusy, ať se tim nepřecpe, můžeš vybrat mezi hovězím a vepřovým uchem (to z krávy je míň mastný), uvidíš, buď mu to sedne a nebo ne, např. můj stávající pes má po něm průjem, minulej pes je žral celej život den co den, záleží na zažívání
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2014 20:31 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
My je koupili Argovi taky,průjem jak blázen,týden dojíždění na veterinu,takže vícktát fakt ne.za nás tedy nedoporučuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2014 20:25 Muž invalida [782]
Já to zkoušel o dost pozdějc ale sice netuším proč ale některý nás prohnalo a jiný ne. Nějak sme nepřišli na to proč. Jinak žvejkat asi může ale stříhnul bych malej kousek a zkusil. Ono žvejkací tyčinky asi udělaj lepší službu bez rizika průjmu. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2014 20:09 Žena Annie [50] - Retrívři – Vepřová ouška :)
Hafoj! :) Mám doma 2 měsíční štěně Labíka a zajímá mě, jestli bych mu mohla dávat vepřová ucha. Narostly mu totiž nové zuby a pořád jenom kouše. Samozřejmě má stále nové hračky, ale jestli bych mohla, tak mu koupím vepřové ucho, aby se trošku zaměstnal a procvičil si zubiska, protože je má jak jehly :-) Myslíte, že mu to už můžu koupit? Ptám se, jelikož mu nechci tím ublížit. Děkuji :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2014 15:52 Žena Annie [50] - RetrívřiRe: petrab
Aha, tak nic ;-) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2014 13:00 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Hafík
Dingo ne, ty se kupujou
pamlsky-pro-psy.heureka.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2014 06:37 Žena Annie [50] - RetrívřiRe: anargo
Vy si je sami pečete doma? :-) Můžu znát recept?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.04.2014 21:08 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Naše Dingo suchárky,co bafíkům moc chutnají.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   26.03.2014 13:13 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Phoebe dostává od mala Biocal a v tom jsou určitě kvasnice, takže pangamin-je to tím cítit. Možná i proto ta invaze klíšťat na ní není tak děsná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.03.2014 13:07 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Libas
Tyto mlsky jsou super. Phoebuli taky chutnaly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   25.03.2014 22:20 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Myslím, že ta játra jsou tam drůbeží, jestli jsem správně pochopil popis, ale hovězí je v tom taky trochu. Jo, a smrdí to fest :-) a jsou to takové bobky, trochu větší než zaječí. Délka asi 2cm, tak mu je lámu na půl a za každý aportek či jiný správně splněný cvik dostane půl bobku, jen za správný výstavní postoj dostává celý bobek :-) Ty rybičky znám, ale při Scottyho žravosti by mi na ně nestačila výplata :-)
Scottymu taky moc chutnaly tyhle lososové pamlsky www.canis-bull.cz/… Smrděly hodně podobně, ale byly děsně křehké a když jsem to dal do kapsy, byl z toho za chvíli prach. Proto mi víc vyhovují tyhle bobky. A nebudu zastírat, že se mi i jejich cena zdá na jejich složení velice příjemná.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2014 22:00 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
proti složení nic nemám, větší alergen je hovězí a nevidim druh natrávených jater, asi taky hovězí předpokládám (na hovězí bílkovinu fakt bacha u alergiků jakejchkoliv, zvlášť v případě alergie na betah. stafylokoka, páč tu právě hovězí přímo vytáčí k zuřivosti) já celkově nemusim vepřovou moučku, ale když je pes zdravej a jsou to pamlsky, kterýma se necpe, pak v pohodě, asi to i dost hustě "voní" ... je to tvrdý nebo měkkčí?
a co mu lámeš na půl, ty kuličky? www.krmivahulin.cz/…

Já jsem kdysi dávala psům takový smradlavý úžasný krkříčky od Nutramu rybí se žraločí chrupavkou, ale už se to dávno nevyrábí nebo sem nedováží, kdo ví. To bylo úplně skvělý.

Taky jsem dávala psům sušený podobně smradlavý maličký rybičky - šproty www.akvapotreby.com/… , ale těch se třeba E. ani netkne. A volejovky si do kapes strkat nebudu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2014 21:09 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
A co říkáš na složení těch pamlsků? Scotty miluje ryby, takže mu fakt jedou. A mají tam i velice zajímavé granule. Je to malá firma, mají malý stroj, takže mohou dělat opravdu velmi zajímavé receptury. Já dávám ty jejich za studena lisované granule jako přídavek k TOTW (jen v poměru 1:3), aby měl Scotty taky nějakou zeleninovou a ovocnou vlákninu a právě kvasnice a zatím musím říct, že to vypadá, že mu to svědčí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.03.2014 18:43 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Jarka
neměl by!!!! podporuje chuť k jídlu a béčkem nelze předávkovat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.03.2014 18:42 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
tak koukej dorazit na sraz a vezmi na ochutnávku! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.03.2014 14:25 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Tmavší pamlsky, to jste mi holky připomněly nejoblíbenější pamlsky mého Scottíka - www.krmivahulin.cz/… Teď už je kupuju v 5kg balení, od to zbaští během necelých dvou měsíců :-) A to mu je lámu napůl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2014 14:04 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Pangamin
Začala jsem dávat Rexíkovi 2x denně 1/2 tabletky pangaminu. Nehrozí průjem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2014 13:31 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
Tmavší nevaděj. Mňam. Vzkazuje Gigísek!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.03.2014 11:51 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Včera jsem koupila ty dingo suchary,je možné ze jsou tmavší než ty vaše?možná je to blba otázka ale nerada bych měla doma nějakou náhražku :-D.večer sem hodím foto našeho sucharu.jinak bafanům chutnají,dostali teda jen kousek,kdyby náhodou měli běhavku,ale zdá se že dobrý.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [3] ...... 7

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 5607x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/5-pamlsky?od=101