Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pamlsky

 

NápovědaFórum » Výživa » Doplňky stravy 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Pamlsky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2014 20:32 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
Fotka k příspěvku tak já zásadně dávám psovi vovařenou morkovou kost a to proto, že z ní vožižlá maso a pak si s ní hraje, navíc si brousí zubní kámen, tahle nesmrdí a může jí mít na blbnutí i tejdny nebo měsíce, místo hračky, co se týče kostí, svým psům dávám jedině a pouze a to celoživotně měkký telecí syrový kosti, resp. jejich kloubní části s chrupavkou a nikdy, čímž myslím nikdy, je nenechávám s kostma samotný a po určitý době odebírám, ppopsaný sušený lahůdky jsou fajn, mmch. i tyhle jsou prima úměrným množství pro mlaďochy www.krmiva-salac.cz/… , pakliže nejde o alergika, ale občas to nemusí dopadnout zrovna jen pochoutkově, zvláště u babiček a dědůůůů
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2014 08:50 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
NO, vařenou kost bych psovi asi nedal - tedy, myslím svému psovi, protože by ji sežral a měl by s tím problémy. Jako pamlsky dostává sušené uši a šlachy, sušenou vazovici a tracheu a pak takové ty speciální žužlací tyčinky na čištění zubů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 22:23 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
granulář by ovšem dopad s rozlouskáním celý mork. kosti dost bídně, takže těm slouží jako hračka a vožižlávačka na zubní kámen, protože po uvaření nikdy nesmrdí, a je jedno, jaký je pes velikosti

jinak přejeme, nechť nikdy nepoznáš, co je to kostní trus ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 21:37 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Super nápad pro chovatele malých psů.... Scotty by tu kost rozlouskal během 30 vteřin :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.02.2014 12:54 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2014 20:30 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: PhoebeAdel
Určitě zkuste jsou fakt super palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   15.02.2014 00:13 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: anargo
Tak tyto mlsky vypadaji bajecne, otestujeme
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   14.02.2014 22:09 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
pavoucica napsala: Měli jsme to uplně to samé, ted když už tedy něco na kousání tak ruzné ty "gumové" tyčinky na zuby, ale jenom v omezeném množství.Jinak jedině suchary, Lupina má docela citlivý žaludek a když něco nevhodného sní tak se poblije, nebo to vyleze v tekutém stavu tou druhou staronou.Vždycky když vidím jak Lupina kouká smutně do misky na granule je mi jí líto, ale vím, že nemužu ustoupit.

ze stejnýho důvodu jsem omezovala všemožný druhy žrádla i pochutin i E. celej život a musim říct, že teď, v naprostym stáří, co iks měsíců žere granule jen cca 1/3 denní dávky a zbytek maso s rejží a zeleninou, problémy ustaly jak když proutkem mávne, jiná ale je, že se taky míň hejbe, což dost peristal. střev ovlivňuje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2014 22:04 Žena pavoucica [703] Re: petrab
Měli jsme to uplně to samé, ted když už tedy něco na kousání tak ruzné ty "gumové" tyčinky na zuby, ale jenom v omezeném množství.Jinak jedině suchary, Lupina má docela citlivý žaludek a když něco nevhodného sní tak se poblije, nebo to vyleze v tekutém stavu tou druhou staronou.Vždycky když vidím jak Lupina kouká smutně do misky na granule je mi jí líto, ale vím, že nemužu ustoupit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.02.2014 21:59 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica ..... EDIT
Fotka k příspěvku pavoucica napsala: Peti to jsou ti psí senioři.... love
tak my s gigošem měli průjem po uších a po sušenejch lahůdkách, kerýma se jiní moji psi cpali nonstop, průjem dycky.... teď, jak je to tvrdý už průjem nemáme, páč to nežere, nýbrž zahrabáváme, jedno kde, venku nebo doma...
www.youtube.com/…



p.s. A NENI TO TU VO VODÍTKÁCH A OBOJCÍCH?....

 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2014 21:56 Žena pavoucica [703] Re: petrab
Peti to jsou ti psí senioři.... love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2014 21:37 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
pavoucica napsala:Ted už dávám akorát suchary. ;-) ;-) že by Egoší dvojče?.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2014 21:19 Žena pavoucica [703]
to je jako s granulema, taky si člověk musí dávat pozor na to co kupuje.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.02.2014 20:15 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Já kupuji tyto,doporučila nám je veterinářka-

profizoo.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2014 14:39 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Já zkoušel jen tyhle. Snažím se co nejvíc vyhýbat mouce, a to i v pamlscích... přeci jen, Scotty je hajzlík úplatný a vše dělá jen za pamlsek, a tak jich za den slupne docela dost na to, abych si nedával majzla na složení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2014 14:36 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: pavoucica
No... tak po výrobcích z buvolí kůže mívají pejsci průjem... ale šlachy jsou zcela přírodní, jen sušené. Ale je fakt, že jsou dost tvrdé a Lupina je přeci jen starší dáma. Ale vazovice, sušené ucho a ta trachea, to jsou jen samé chrupavky, to by jí nemělo poškodit dásně. Na suchary si dávám majzla zase já - často je v nich kvůli lepší chuti spousta soli a dochucovadel a to pejskům dost škodí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   14.02.2014 13:41 Žena pavoucica [703] – Re: Libas
PŘEVOD Z TÉMATU hafici.net/forum/510-obojky-voditka





Libas napsal doporučuji kouknout na jejich masové pamlsky. Mají tam za velice příznivé ceny sušenou tracheu, vazovice nebo šlachy. Vše to dávám Scottymu a jak mu to šmakuje. A cenově je to mnohem lepší než sušené uši od nás z krámu:
www.canis-bull.cz/…

No já šlachy a podobné věci už nedávám, ani buvolí kosti.Drásalo jí to dásně a často ji z dásní krvácelo.Měla po buvolích kostech prujem.Ted už dávám akorát suchary. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2014 13:07 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Libas
Jo, jo ty známe. S Phoebulí jsme je ochutnaly - teda ona :-D na MVP a testla i ty s víc procenty i míň procenty. Pěkně jim předvedla, že ty s míň jí nešmakujou :) . Chci to jako odměnu, ale i hru na zabavení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.02.2014 12:55 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Nám kuřecí maso nevadí, ale dávám různé pamlsky a snažím se vybírat bez konzervantů. Na co chceš pamlsky? Jako odměnu, nebo na hraní?
Já jako odměnu mám odzkoušené tyto lososí: www.canis-bull.cz/… Děsně smrdí, ale Scotty je miluje. Mne mrzí to, že jsou hodně křehké, a rozlámou se mi v kapse na prášek, ale nějak to vymyslím, protože za a) Scottymu neskutečně chutnají a udělá pro ně cokoliv a za b) mají super složení.
Na hraní a kousání mu kupuji šlachy a vazovici a především tracheu. Pro malého pejska je možno kupovat tu řezanou, ale pokud jí bude chutnat, pak klidně kupuj tu kilovku - vyjde mnohem levněji a na kousky si ji můžeš nalámat nebo nařezat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.02.2014 12:35 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Reaguji na tento odkaz v jiné diskusi www.canis-bull.cz/… , připadám si někdy jako blázen, protože pořád sleduji složení psích produktů, pamlsků. Zaujme mě hovězí mlska, přečtu složení a ejhle je tam kuřecí maso, v rybím též. Jak je to možné. Je tak málo pamlsků bez kuřecího nebo krůtího či barviv, že by člověk padl. Když už konečně nějaký objevím, přestanou ho vyrábět :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.12.2013 13:29 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Ria542
Já ti doporučoval něco trochu jiného - Brit Care Let's Bite! Duck Breast nebo Brit Care Let's Bite! Chicken Breast - to jsou sušená prsíčka kachní nebo kuřecí. Jak psala Petra, nakrájíš je a dáváš malé kousky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.12.2013 23:00 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Ria542
PROMIŇ, JÁ TO TU DYCKY PŘELETIM A PŘEHLÍDLA JSEM, ŽE SE NEJEDNÁ O GRANULE, ALE Traning pamlsky. Jestli pes neni alergik, tak bych to tedy nějak zvlášť neřešila. Taky jsem je už koupila, ovšem XL. Jestli nechceš obiloviny, pak kup sušený maso a nakrájej si ho na pidi kousky!

(Jinak, když už jsem nakousla ty granule, řešila jsem konkr. Brit, když "moje" přestali na čas do ČR dovážet a vet. mi ho doporučil jako jednu z možností - protože ten v řadě senior dělá i jehně. Pátrala jsem všude možně po všech pejskařích forech a známejch, ačkoliv znám iks psů, kteří jsou s nimi v pohodě leta krmený, ale dočetla se i negativa, takže jsem nakonec jsem zvolila nesenior zvolila
www.zoohit.cz/… a po mnoha, mnoha letech super.)

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2013 21:21 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Mne sa to len teda nezdá, pretože ako prvá je tam napísaná ryža, potom kuracie mäso, glukózový sirup, lososový olej, hydrolyzovaná kuracia pečeň, kolagén. Tak ja neviem, len či niekto nemá zlé skúsenosti, alebo to nie je "zlá značka", alebo tak... No a granule od nich používať nemienim, som spokojná (aj Meli) s Fitmin-om :)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2013 20:52 Muž invalida [782]
Dělal sem ty játrový sušenky a čuba je jí...ovšem maso je maso. Usuzuju podle nadšení stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2013 20:13 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Ria542
znám lidi,který s tím krmí nadšeně i ty, kdo museli přestat nebo to psi nechtěli žrát, u granulí je to velmi individuelní
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2013 19:40 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Brit
Ahojteee ahoj Len by som sa chcela informovať, či niekto neviete nieo viac o pamlskoch Brit Training S? Myslím tým kvalitu a tak... Prípadne ďakujem pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.09.2013 20:43 Roman
Co zkusit tyhle pamlsky? www.zviratanakupuji.cz/…/ Jsou bez obilovin, dobře se lámou a nemastí kapsu - mimo jiné našemu Leovi strašně chutnají! :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2013 10:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: 111muf
111muf napsala: Mě se osvědčilo sušené maso, po tom průjem nehrozí. palec ale jak u koho
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.08.2013 21:15 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: Barčka
Jó, ale v okamžiku poruchy trávení nebo citlivějšího zažívání má pejsek průjem. Já toto našemu Mufovi dávat nemůžu i když by to moc rád. Je to hodně lákavá dobrůtka. Jen kdyby se tolik nezamotávala do fousků. A nedej bože když to zaschne, pak je psí tlama jako dikobraz. smich smich smich Mě se osvědčilo sušené maso, po tom průjem nehrozí. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.08.2013 21:12 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena
Výborný pamlsky jsou sušené maso - u nás hlavně kachna a kuře brit.heureka.cz/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.08.2013 14:11 Barčka – Pamlsky
Jidině sušené a nejlevněji ... www.caskrmeni.cz/…/ potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2012 20:59 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
jehněčí mlsáme rádi, kupuju co vidím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2012 12:53 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Nezná někdo tyty pamlsky?Nebo nějaké jiné,které by jste doporučili s jehněčím?

www.zoohit.cz/…



www.zoohit.cz/…
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   11.11.2012 19:47 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD
To E. by potřeboval adventní kalendář na 365 dní se syrovejma biftekama!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   11.11.2012 19:44 Žena DaD [745] Re: petrab
Aha, mému naštěstí nechutná, jinak by po ňom bylo určo, protože malý páníček čokoládky mívá různě v dosahu. Ben by potřeboval advenťák s masem smich . Nebo sušené plíce, býčí penis, cokoliv kromě králičích oušek, šlach a ještě pár věcí. Čím víc to páchne, tím líp. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2012 17:40 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD
čokoláda obsahuje látku theobromin, která je pro psy silně toxická. Čím tmavší čokoláda, tím hůř - hořká je nejhorší. To už pak tabulka čokolády pro malýho psa může bejt hotovo. Jinak u psů, kteří jsou krmeni čokoládou v malých dávkách, ale denně po celý život, častěji dochází k selhání ledvin.
Co se týče výrobků pro psy - buď jsou to mlíčný bombony - bílý nebo hnědý. Dávkování je daný podle velikosti psa. Např. ty, co kupuju jsou malý jak placatý lentilky, velkej pes by jich měl sežrat cca do 10 ks. Je hodně vyblitá, kakaa je tam fakt minimum!
Psovi lidskou čokoládu nedávám (neznamená to, že nikdy neochutnal kostičku - a chutná mu FEST - dostat se k ní, sežere kýbl a je po ňom), ale tuhle "psí" jo, má chuť jako taková ta náhražka čokolády kdysi ze soji za Kč 3,-- žlutá s motýlem Nektar
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2012 17:33 Žena DaD [745]
Tak jsem koukala... Jak to teda s tou čokoládou je??? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2012 17:32 Žena DaD [745] Re: petrab
No jasně, všude píšou, že čokoláda je pro psa jed a v tomhle má být normální čokoláda s kakaem. Tak mě to přišlo divné.
Na ty mňamky kouknu, dík.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2012 17:30 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD
DaD napsala: Málem si trháme občanky v diskusi o dobré granule, ale tohle je síla, adventní ČOKOLÁDOVÝ kalendář pro psy a kočky:

www.vesela-tlapka.cz/…
pamlsky-pro-psy.heureka.cz/…/

Mimochodem, jaké pamlsky se vám osvědčily při cvičení???


Proč síla? Myslíš jako, že je to čokoláda?
E. miluje dropsy od schleckera - bílý i hnědý, jsou tam děsně levný, jinak je jich mnoho druhů
www.canis-bull.cz/…
Když jsem potřebovala HODNĚ pamlsků, používala jsem dycky mini kostičky - ty měkký, je jich taky hromada druhů
pamlsky-pro-psy.heureka.cz/…/

a jinak my tedy - klasický piškoty, rozdrolený tedy na malý kousky nebo kousky tvrdýho sejra
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2012 11:18 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.05.2012 20:06 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
S pamlskama je to síla. Já taky studuju kvůli alergii. Úplně mě deptá popisek schválená barviva EU - tzn. Phoebe má reakci jak ďábel. Co jí nevadí je bůvolí kůže, lidské piškoty (zvířecí, ač neslazená mají opět ta barviva!), pak jsou bez problému mořské plody od Britu a ještě takové rybí hvězdičky. Teď jsem objevila malé sušené rybky - od Salače a taky dobrý. Nedrbe se. Jo a Hills oral care na čištění zubů též prošlo bez drbání :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2012 08:27 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: mstipe
Naprosto souhlasím. My také kromě Hill´s z/d nedáváme vůbec nic. Jen nezbytné množství rozdrbeného piškotu, aby snědlo prášek na žaludek.A bez košíku ven ani náhodou. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.05.2012 08:17 mstipe Re: DaD
Dobrý den, proč kromě veterinární diety? Já krmmím svého psa se špatnou funkcí slivinky granulemi Trovet HLD, občas mu přilepším stejnou konzervou. Doplněk stravy STOMAX Vám mohu vřele doporučit, funguje! Na volno vždy košík s mřížkou, bez něj neustále koukat, aby něco někde nepozřel. Pamlsky žádné! Jedině tak se doberete uspokojivého stavu. Jen žádné experimenty!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2012 01:31 Muž prasan [897] - Teriéři
U nás je numero uno syr v akejkoľvek podobe. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.04.2012 23:07 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2012 21:31 Žena DaD [745] Re: petrab
Jehněčí dentální tyčinky? Kdo to vyrábí? Buvolí kůže nevadí, ale moc nechutná a kalciová či xylitolová už vůbec ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2012 20:13 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD
Kupuj jehněčí, dražší, od Pedigree ale nic, buvolí kůže mu taky vadí?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2012 17:52 Žena DaD [745] Re: petrab
Když ten můj masorád rozkouše všechno. Kupuju kalciové kosti z kůže a dentální tyčinky (nevím, jestli zrovna značka Pedigree je top), jsou lepší volby?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   08.04.2012 13:33 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD
Psům, kteří měli zažívání zcela v pořádku, jsem dávala jakékoliv uši v pohodě. Např. E. má po nich průjem, takže kupuju jiné pamlsky. Navíc jsou uši na povrchu velmi mastné, když už, tak jen kousek a pořádně omýt pod horkou vodou. Zkus uvařit morkovou větší kost, po uvaření vypláchnout horkou vodou morek (mastný) a celou kost umýt pod horkou vodou, aby nebyla mastná a pak ji psovi dát na okusování s tím, že ji bude ožižlávat, nikoliv žrát a když mu to nedojde samo o sobě, po nějaké době mu ji vezmi, nesmí ji konzumovat, ale ožižlávat....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2012 08:48 Žena DaD [745]
Náš pesan má špatnou slinivku z předchozí stravy (je z útulku), teď nám veterinář řekl, abychom mu nedávali jeho milované sušené uši (opravdu po nich někdy průjmuje). Důvod: jsou solené a konzervované. rozzureny Nechápu, myslela jsem, že jsou prostě "sušené". Máte někdo zkušenost? Ochutnávám z jeho stravy leccos, ale tohle si prostě nedám. smich Máte někdo zkušenost s granulemi, které psi se slinivkou dobře tráví? (Kromě veter. diet.) Máme Brit Care a když nic neblízne, tak i bez problémů.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] 7

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 5607x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/5-pamlsky?od=201