Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pamlsky

 

NápovědaFórum » Výživa » Doplňky stravy 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 6 Přejít na další stránku   1  
Pamlsky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2011 12:38 Žena Belja2 [28] - Ohaři
No já jsem je asi před rokem brala taky a samoržejmě že Běluška chtěla taky, když jsem ji tedy nabídla, chvíli to žmoulala v tlamě a pak to přede mě vyplivla... takže od té doby jsem ji už nedala... a je alespon pro me zajimavé že pokud chci Bělku k něčemu motivovat, jako např.: učit ji nový povel, musím mít nejméně u sebe v kapse 2-3 druhy pamlsků, které miluje a nesmí mít pokaždé dvakrát za sebou ten samý druh protoze kdyby se tak stalo a to mám vyzkoušené, tak potom dělá drahoty a nechce se jí...občas si řikám že spíš já poslouchám psa než on mě.. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2011 07:51 Žena Avona [292] - TeriéřiRe: quendery
No, vyzkoušet se to může.. teď koukám na net na počty kusů v balení a pohybuje se to od 200 výše - Když vidím, co to všechno obsahuje, tak jsem překvapena, máš pravdu, jako doplněk je to taky zajímavé... jsem zvědavá, jestli to budu jíst sama, nebo jestli se přidá...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.06.2011 20:30 Žena quendery [799] - Honiči a barváři a příbuzná plemenaRe: Avona
No, normální kvasnice z těch našich mlsá akorát Majda, ony se jim totiž pěkně lepí v hubičce. smich Ale ty tabletky, co se koupí v lékárně/sušené/ tak "páchnou", že je to pro ně neodolatelné. A mimochodem, má to výhodu. Může si páníček zobnout s nimi. Je to zdravé, dobré na vlasy, nehty, kůži atd. - je to vlastně soubor vitamínů B a je to cenově solidní . palec A taky pak na vás nejdou tolik komáři a jiní potvoráci.... potlesk Léty vyzkoušeno. U nás to totiž bylo obráceně. Já jsem to brala jako doplněk léků a ušouni se přidali. :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2011 20:10 Žena Macinka [165] - Společenská plemena
U nás jednoznačně vedou sušené vnitřnosti a masa..A holkám strašně voní ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.06.2011 18:52 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Já dávám Phoebe biocal tak jsou taky piv.kvasnice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2011 15:44 Žena Avona [292] - TeriéřiRe: quendery
Pangamin - to jako sušené kvasnice? Hmmm tak to by asi neprošlo..zkusila jsem dát Komíšovi kousek když jsem pekla syrových - čuchnul k tomu a ne-ne...ale to má i se syrovým masem.. BARF by pro něj asi nebyl...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   09.06.2011 15:13 Žena quendery [799] - Honiči a barváři a příbuzná plemenaRe: defisa
Naši ušouni se můžou utlouct po pangamínu, každý den si po krmení čekají na své tři pilulky. Jsou za ně schopní snad dělat kotrmelce. A ty že opravdu "voní" a navíc jsou zdravé. palec :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2011 12:49 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: pavlinapoddana
Tohle vypadá fakt zajímavě, škoda, že je ve složení kuřecí moučka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.04.2011 13:44 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Fotka k příspěvku moc velká dobrota ,máme doma lososové a jehněčí,obě nemají chybu.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2011 00:28 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: defisa
www.zkracovatko.cz/… - měkké, velmi chutné zatím pro všechny psy, co jsem potkala, dobře se trhají na kousky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2011 22:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: defisa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2011 21:40 Žena defisa [80] - Teriéři – Prosím o radu
Nemáte někdo zkušenost s pěkným voňavým pamlskem ???
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.03.2011 20:54 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
za kus žvance je Cherry ochotna i tančit.Naučila jsem jí všechno přes pamlsky.Jooo jsou to potvůrky vyčůraný... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   26.03.2011 19:52 Žena quendery [799] - Honiči a barváři a příbuzná plemena
Fotka k příspěvku Zdravím, dovolte, abych k téhle diskusi o pamlskách přidala jeden úsměvný postřeh. Když jsme si brali od paní chovatelky našeho Ronečka, přibrali jsme i jeho maminu - měla velmi těžký porod, musela na operaci a zbylo jí jen to jedno štěňátko. Nechtěli jsme je oddělit, tak nám přibyla domů tří a půl letá fenečka, zvyklá na polesí žít v krásném výběhu ve smečce. Ze začátku s ní byl velký problém, aby se naučila žít v domku a chodila pravidelně ven se venčit. Kolikrát jsme s ní oběhli vesnici a nic. Přišli jsme domů a už se muselo vytírat. Lámali jsme si hlavu dlouho a i když nejsme nováčci, byli jsme bezradní. Jednou, když byla s páníčkem venku a udělala loužičku, můj muž jí nejen pochválil, ale vzpomněl si, že má v kapse pár granulí. A bylo vyhráno. Teď naše Majda jen udělá, co je potřeba, šupem si běží pro granulku. A podezříváme jí potvůrku, že kvůli tomu dělá cestou loužičku třeba pětkrát. No, prostě Pavlov by z ní měl asi radost! :-D :-D :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.03.2011 07:10 Žena HOUP [1532] – POSLUŠNOST
Fotka k příspěvku U nás v lese je po naši trase asi 5 krmelcu a lidi tam hažou kde co a Houp je pažravec :-) sežere vše -takže rohliky-zelenina-sušenky-my totiž mame v te naši Ostravě ty lidi blbě vychovane je to přiměstsky les takže lidi do krmelcu hažou kde co --i když to myslivec kontroluje a většinu věci odstrani tak přeci než přijde Hopi to odstrani za ňěj ---ale musim zas na jeji obranu řict že se snaži odolavat ;-) jde ji to ´težko za piškot že jo bo v krmelcu je plno dobrot smich --A ano trenujem tak přivolani -a taky -poslušnost --na slovo FUJ
-DOUFAM ŽE JE TO SROZUMITELNE :ahoj








 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2011 22:17 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavlinapoddana
:-) Sláma? Chleba? Bobky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   10.03.2011 21:26 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Jak to myslíš,že trénuješ chůzi u krmelců?Krmelce bývají většinou na dokrmování vysoké,a obvykle tam bývala sláma,tak co tam tvou holku tak láká?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2011 20:24 Žena HOUP [1532] – PAMLSKY
teť Hopi vyjida krmelce tam jsou pamlsky --no trenuji chuzi u krmelcu vim sem zla panička ale občas odola :-) ale jsou to svody...nastavi ten čumak a je uplńe hlucha--nevim čim to je---- smich no je to holka ne nažrana... :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.03.2011 19:35 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: petrab
J8 játra docela ráda, takže občas jim i zobnu potlesk No, jsou to jedny z mála pamlsků, co se dají psíkům i plivat a nezvedá se mi kufr... ano Ještě teda plivu klasiku vařené srdíčka či žaludky nakrájené na kousky a okrájené kousíčky kůže z vepřových pacek :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2011 19:27 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Re: Ivča
Díky, mňam mňam.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.03.2011 18:58 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: petrab
Náš recept na játrovky:

játra - libovolná, zkoušela jsem jak hovězí, vepřová, tak drůběží, ale nejčastěji asi hovězí

ovesné vločky - lze i jiné samozřejmě :-)

ROzmixovaná játra, přidám roxmixované vločky (něco je úplně drť, někde kousky vloček) a zamíchám, naliju na pečíčí papír a dám do trouby, tuším kolm 120st. Doba podle tloušťky. Nakrájím, něco dám do mrazáku, něco do lednice a postupně odměňujeme potlesk

Někdo přidává vejce, majoránku, česnek... mě to příjde zbytečné...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2011 20:06 Žena HOUP [1532]
NO JA BYCH ŘEKLA ŽE ZA ODMĚNU KDYŽ DOSTANE SUCHY KVASKOVEJ CHLEBA TAK JE NAŠA HOPI UPLŇE HEPY :-) A PAK VENKU KDYŽ POTKA DVOUNOŽCE Z PEJSKEM TAK JE JI CELKEM JEDNO ČIM JI PANEČEK OBDARUJE PIŠKOTKY I OBYČEKNE GRANULKY ALE NEJRATŠI MA KDYŽ SE VYVALI NA ZADIČKA PANEČEK CIZI JI PODRBE A PAK JI DA JEŠŤE TU DOBRUTKU A POKUT JE TO VOT SRDCE A TO VONA POZNA TAK JE FAKT TA NAŠA HOUPI HEPY.... ;-) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2011 10:40 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Tak my tůze rádi piškotky, suchary Dingo a froliky, sušené ucho a psí čokoládové bombony.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2011 10:12 Žena Gazollka [14] - Teriéři
Mému pejskovi chutnají jak které pamlsky.Nejradši má měkký plátky,ale také si dá něco uzeného.
Jako dodatek stravy mu kupuji kapsičky pedigree, stoho je potom úplně šťastný a má je moc rád:-).
Jinak mu chutnají i konzervy. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2011 21:09 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Jak pečete játrovky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2011 16:54 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena
Tak my taky kupujeme Pedigree, takové ty mléčné polštářky pro štěňata, nepočítám s tím, že by byly nějak zázračné, ale naši je zbožňují (včetně koček smich ) Občas kupujeme piškoty, ale ty jim moc dlouho nevydrží, rychle se jim přejí. Sisule miluje suchý chleba, tak občas kousínek dostane.

Jinak teď jsem u řezníka objevila vařené vepřové nožky, 1kg asi za 4kč. :-D Když je trochu rozlámu na menší kousky, oba se po nich můžou utlouct. ;-)

Na Vánoce jsme jim pekli tuňákové sušenky. Vyšlo to vcelku levně, bylo o jednoduché a moc jim to chutnalo (dávali jsme tam tuňáka, vločky, mrkev, ... Nic špatného). Výhodou bylo, že jsem si je mohla vyrobit v té správné velikosti, aby vyhovovala mě i štěňatům. Předtím jsem pekla i z mletého masa, ale vzhledem k tomu, jaké to těsto bylo, nešlo naporcovat na menší kousky, takže buď pro velké pejsky nebo se obrnit trpělivostí při lámání. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2011 13:08 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Zdeňka a Dorry
Candiesky proč ne, ale na množství žraločí chrupavky bych se fakt nespoléhala a na utlumení bolesti už vůbec ne, to bx cena musela být někde jinde ;-) A za Pedigree pamlsky by mi bylo líto vyhazovat peníze ano

My používáme vařené na kousíčky nakrájené masíko (srdíčka, žaludky, kuř.prso atd) případně játrovky (rozmixovaná játra a oves.vločky upečené v troubě nakrájené na kousíčky), občas psí piškotky (ty mají hlavně od mamky) a z kupovaných občas Lets Bite :-)

Jinak jako dobrůtky na kousání různé sušené produkty (uši, dršťky, pařátky, penis, šlachy, rypáčky atd atd...) a obyč bůvolky. Malé holky ještě dostávají na kousání syrové kosti, Brituška je nemůže :-( A oblébené jsou u nás i tvrdé Dingo suchary :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2011 11:04 Žena Zdeňka a Lolly [220] - Společenská plemena
Já používám jen Candies - piškoty ze žraločí chrupavky,mimochodem jsou moc dobré a prima na klouby,protože Dorrynka má problémy s čéškou a to ji moc pomáhá,tak, že nekulhá. potlesk a potlesk sem tam ještě od Pedigree Biscrok s vitamíny,calciem a omegou 3 a 6. Ale to víte je to malý pejsek,přesto ji nechci moc rozmazlovat. ahoj
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 15:38 Žena miky & markusss [14] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Nevím proč, ale já nikdy masíčko nedávám, nechci ho moc rozmazlovat a takovýmu teleti to stejně nemá cenu, protože všechno hned spolkne ani neví jak. Já jsem mu dávala piškoty, zdáli se mi levnější. Ale byla to blbost, piškoty mu zachvíli přestanou chutnat, a navím má mnohem radši takoví ty gumový pamlsky co nemůže rozžvejkat. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.03.2010 23:27 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Ať se spolu bavíme o čemkoliv,nejbujarejší reakci má stejně při slově "masíčko" to se mi zdá že dovede vyskočit i z kůže.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2010 19:07 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Tak máme nové pamlsky, sušené škvarky z vetamixu :-P palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2010 11:17 KateMiss
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2010 11:04 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: AileenK
taky se přidávám k frolíkům. Ta naše mrcha si choí řikat a taveňák a když se jí zeptam chceš sýr?? Ta si štěkne na souhlas
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 16:54 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Každý den před spaním dostaneme jednu activii,to byste měli vidět to úzkostné soustředění se na vylízání jedné vaničky.to je radosti pro jeden jogurt.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 14:34 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
U nás nejvíce jako pamlsky vedou frolíky, od brit care to sušené maso (to let´s bite) a na agility pro malou potvoru sem musela kupovat párky hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.02.2010 12:57 NIKO – Re: pavlinapoddana
To už je pálí nějakej ten rok rozzureny Ještě,že máme tu holku z rybníka a lyžaře :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 12:22 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Niko víš proč se dneska tak oteplilo?češi začli pálit hokejky. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 12:18 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Jsou ale obyčejné šunkofleky,jestli to stihneš stav se ,je jich dost,ale rychle to mizí :-P
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 11:54 NIKO – Re: pavlinapoddana
Tak to bych přišel na oběd,bydlet blízko-UZENÉ MOHU ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 10:34 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Dneska vaříme uzené žebírka a Cherry už se moc těší na chrupavky,to bude pokousáníčko. hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 17:31 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Bea
Musím se smát představě Frolicu jako kompletního krmiva... potlesk
JInak u nás pamlsky - vařené kousky kuřete, srdíčka, jater, jazyka...
- Lets bite do Brit Care
- sušené smraďochy - uši, penisy, šlachy, trachea, plíce...
- málokdy piškotky, občas škvarky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2010 23:16 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Cherry je kontejnér na všechno co jde žvýkat proto musím dávat velký pozor na její váhu.Asi to znají všichni majitelé labíků,že není snadné psa odnaučit sežrat všechno na co v přírodě příjde a hovna chutnaj dvojnásob dobře.dokud jsem krmila jen granulemi,Cherry se občas stal defekt,že sežrala i smrduté hovno.to jí stálo za to nechat se následovně i zmlátit.Přišla ke mě s tím jejím výrazem neviňátka,už z dálky mi podávala packu(to vím že se něčeho dopustila)protože to dělá jen když se cítí vina.V očích má úžasnou spokojenost nad sežraným lejnem a před sebou dilema ..co teď? Já mám jasno,čichnu k e tlamě a to ona už ví kolik bije ..Začíná hra... Zatímco mi začne podávat obě packy najednou,abych to jako přešla bez povšimnutí.já začínám zvedat hlas,ona ví proč,sama si tu vinu přinesla ssebou,chvíli nadávám,nebavíme se a ona zkouší jestli si mě nějak neudobří,po chvíli to nevydržím a zeptám se jí jestli jí to stálo zato.šibalsky se na mě usměje ,myslí si své a říká mi tím stejně to stálo za to.Od té doby co cherryně dávám syrové maso,smradlavé pkíčka,pajšl ,žaludky a srdíčka,které si opravdu nezadají s tím lejnem,mi cherryna hovna nežere.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 21:54 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
kopřivu,mateřidoušku a šalvěj ve stejném poměru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 17:50 Žena sarka [401]
A jaké bylinky dáváš? Já půst Roccovi nedávám, on si ho občas ale naordinuje sám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 17:44 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
U granulí to asi není třeba,,já přes rok krmím BARFEM,jem na chalupu na dovolenou bereme granule,před dovčou na to cherrynu pomalu přivykám,tak tam jí hladovku taky nedávám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 16:50 NIKO – Re: pavlinapoddana
Já ne.Pes má určitou zátěž,i Gia,tak jen upravuji váhu granulí,kterou za den dostane.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 15:13 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Taky ordinujete vašemu psovi jeden den v týdnu půst?Cherryna to takhle má už od jednoho roku a je to bezva,během půstu stráví všechno,co má v žaludku ,vyčistí se,dostane vychladlou bylinkovou vodu a pak sežere,všechno,nikdy nebyla vybíravá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.02.2010 14:44 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarka
Apropo baavili jsme se tu o tom, kdo jaké pamlsky dává svému pesanovi a ty jsi to opět otočil diskuzi úplně jiným směrem.
ostatně to je jeho specializace otočit každou diskuzi o 180 stupnů a naknec se všude řeší jen Nikovo rejpání a ne to proč byla určitá diskuze založena. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.02.2010 14:31 Žena sarka [401]
NIKO napsal: Připomenu Ti vždy Tvé "chytré "rady :-D "Buď ráda. Ten náš je zase mlsnej jako koucour. Vždycky jsem měla "žravého" psa a teď mám pěknýho zmlsánka"!To,že máš zmlsánka je také mimo téma ano Tady ses zmínila,co mu dáváš?NE.Tohle probírej v kubu smich

Budeš se divit, ale psala jsem co můj pes dostává. Stačí se podívat pár příspěvků zpět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 14:18 NIKO – Re: sarka
Připomenu Ti vždy Tvé "chytré "rady :-D "Buď ráda. Ten náš je zase mlsnej jako koucour. Vždycky jsem měla "žravého" psa a teď mám pěknýho zmlsánka"!To,že máš zmlsánka je také mimo téma ano Tady ses zmínila,co mu dáváš?NE.Tohle probírej v kubu smich

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [6] 7

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 5607x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/5-pamlsky?od=251