Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pořádek x nepořádek

 

NápovědaFórum » Chov psů  

+ přidat příspěvek
Pořádek x nepořádek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2012 10:54 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
V autě mám jakejs přehoz zaháklej za opěrky, nepromokavej. Manž. auto má sedačky kožený, takže hl. na jejich ochranu. Chlupy se ovšem vířej, takže holt lux. Každopádně např. po tom, co jsme měli dogu, jsem měla v autě zabodaný její jehličky ještě po letech, byť jsem nastoupila i s pinzetou...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2012 09:46 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
mě ten dotaz napadl z důvodu, že všichni pořád sdílejí články ála "pejskaři x nepejskaři" a mám z toho pocit, že pejskaři jsou strašná čuňata a navíc je jim to jedno a dokonce se tomu smějí :-O
Já třeba osobně bordel nesnáším :) samo, že nějaký provozní je, ale ze psa bych to nesnesla.. když jsem ještě měla psy doma, musela jsem uklízet pořád. Nesměli na sedačku, nakonec ani do postele (můj ex to posledního psa odnaučil, za což jsem mu byla vděčná) a na koberec v obýváku pod konferenčním stolem - Larry měl svůj kobereček na kraji a ležel tam.
Auto bych zablácené a zachlupacené nesnesla, jezdí v bedně v kufru. Když už na autodece na zadních sedačkách, musí pak přijít očista :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   15.06.2012 20:39 Žena 111 [526] – jj nic nepřehánět:-)
No u nás když byl jen Roneček čistila a šůrovala jsem co se dalo. coze Když přišla k nám do rodiny Malina alias Štístko jsem trochu polevila- dvakrát více chlupů- všude hračky- když přibyla do naší smečky Týnka rezignovala jsem. Velcí do lůžka nechodí- Malina si to užívá. Krom hraček jsou na zemi ještě balonky a žužklačky které musím překračovat- vysávám a zametám jednou max2 za týden. stydim jen na čem lpím a konečně to všichni pochopily že prostě umývání u čistění pacek musí bít za každého počasí.Takže zalehnou před venkovníma dveřma a čekají. Jen ten jejich pohled proččč když je sucho jim čtu po každé procházce. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   15.06.2012 14:54 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy /EDIT!!/
smich

Jsem uklízecí puntičkář a uklizenej a načinčanej prostor miluju, TRPÍM a i při detektivce jsem schopná se zvednout a sebrat smítko, jsem magor a tudíž uklízím nonstop, neb se psem neni uklizeno nikdy.
Doma denně vytírám, když bylo malý dítě, denně jsem i luxovala, což teď ne, koberce moc na mokro nečistím,protože neprovokuju alergie psů chemií, když bylo opět malý dítě, tak jsem čistila pravidelně jednou za měsíc, ale jen horkou octovou vodou. Denně mopuju i dvakrát, páč tam, kde nejsou koberce je furt písek a voda z misky po pití a rozhryzaný suchary. Koberce, který mám už jen v půlce bytu, bych ráda časem zlikvidovala úplně,A CHODILA BYCH DOMA V BOTECH, ale to by chtělo nejdřív rekonstrukci podlah. Chlupy v polívce neřešim, prach votírám už jen jednou tejdně (za malýho dítka denně + čistička vzduchu).Psovi packy, břicho atd. čistim suchym či vlhkym a suchym ručníkem na chodbě před bytem, VANA LEDA TAK S KOMPLETNÍM BAHŇÁKEM, češu pravidelně při línání, jinak občas, na ničení věcí si pozor nedávám, páč dospělí psi mi nikdy nic nezničili, u štěněte jistim hlavně to, co mu může zdravotně uškodit a papírový bankovky. Každý štěně mi něco sežralo (boty, nábytek, lino, zdi apod.,) což mne nenadchlo, ale moje chyba.
Nynější pes na sedačku a do postele vleze (což vítám, páč nemusim s psim pinďourem - kdo má psího kluka, ví co myslím - spát ve spoďárách) jen výjimečně( zvlášť jsme-li tam my, páč se nerad moc mazlí a nesnáší vedro, preferuje dlažbu )- hned beru foťák. VÍTÁ přítomnost člověka,JEN když je nemocnej malej pán hafici.net/fotogalerie.php… .
Minulí tam byli pečení vaření hafici.net/fotogalerie.php…
hafici.net/fotogalerie.php…
hafici.net/fotogalerie.php…
hafici.net/fotogalerie.php…
hafici.net/fotogalerie.php…
hafici.net/fotogalerie.php… a tak jsem holt pravidelně (za pidi dítka denně)převlíkala. Sedačka byla kožená, přežívala dlouhá léta jen při mytí.
Na chalupě, kde pes chodí libovolně ven i dovnitř, mám bordel. Kdyby tam vlezl náhodou mokrej na gauč hafici.net/fotogalerie.php… , tak si procedim : ty vole a až se vychrupe, vyperu, co je třeba, rozhodně ho nevyhazuju, když už tam vlez, páč je to stejně jedno a pokochám se, jak mu to tam sluší.
A KDYŽ JE NEMOCNEJ, TAK HO TAM NALÁKÁM NA PIŠKOT
hafici.net/fotogalerie.php…
hafici.net/fotogalerie.php…

V kostce mám občas dojem, že větší bordel dělaj doma páníčkové, než hafani a TO UŽ OD NAROZENÍ hafici.net/fotogalerie.php…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2012 14:05 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Pořádek x nepořádek
Pochlubte se, jak to máte? X-) Jste pořádkumilní, máte rádi doma uklizeno - tzn. žádné bahno, ťápoty, omezení chlupů - tzn. pravidelné česání, luxování... dáváte si pozor, aby vám psi něco nezničili?
Nebo naopak je vám to jedno, packy po každé procházce nemyjete, nevadí vám poničené věci (sedačka/postel/vana...), máte chlupy v každém rohu...?
Přiznejte barvu :)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 82x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/571-poradek-x-neporadek