Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Co dát, aby nám pes přibral na váze???

 

NápovědaFórum » Výživa » Výživa starého psa 

+ přidat příspěvek
Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Co dát, aby nám pes přibral na váze???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2018 18:09 Mankiss23 – Granule pro starší psy na příbrání.
Ahoj, ideální granule pro starší psy jsou například zde: eshop.pro-psy.eu/…/. Jako možná varianta jsou granule pro psy s vysokou fyzickou zátěží, protože obsahují více výživoovýxh látek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2014 15:42 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Sára
Libas napsal: vyhledej jiného veterináře
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2014 12:53 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Sára
Promiň, ale tady to není věštírna a nikdo z nás neumí věštit z křišťálových koulí. A tak i když bychom ti rádi poradili, nedokážeme to. Nemáme totiž potřebné informace. Nevíme, jak je fenka stará, kolik měří a kolik váží. Nevíme, čím byla dosud krmená, v jakém množství a jak často, kdy a čím byla naposledy odčervená... a to jsou jen první otázky, které mne napadají, bez jejichž zodpovězení není nikdo schopen ti poradit...
Jediné, co jsem schopen ti poradit takhle bez znalosti čehokoliv je, že pokud se ti zdá, že je fenečka hubená a je jí hůř, tak ihned vyhledej jiného veterináře. Já být na tvém místě, tak bych okamžitě zavolal chovateli, od kterého jsem si pejska koupil, ať mi poradí dobrého veterináře. Pokud je chovatel zdaleka, zeptal bych se majitelů podobných malých pejsků na nejlepšího veterináře pro malá plemena v okolí a zašel bych k němu. A to co nejdříve, jestli se fenka klepe, může (i když nemusí) to být něco vážného.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2014 11:54 Sára
Mám fenu papillona,a ta pořád nepřibírá jenom hubne.Nevím co mám ještě vyskoušet,skusila jsem snad všechno.A veterynář řekl že je zdravá.Nevím co mám dělat.Fema se klepe a dělá se jí podle mě hůř.Prosím porad´te mi. sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   20.05.2014 07:56 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Jo, to já bohužel vím. Naštěstí mám kamarádku, která studovala veterinu nedávno a už v době studia věděla, že se chce zaměřit hlavně na kočky a psy a domácí mazlíky, takže se na to zaměřila už při studiích. S ní se hodně radím. I když největším rádcem je pro mne moje chovatelka, té na 100% důvěřuju a pokud něco vymyslím nebo objevím na netu, vždy se nejdříve radím s ní, jestli do toho jít či ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2014 20:28 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
no, nedej na pejskře, ovšem ani na leckerý veterináře,
že by bylo něco neobvyklýho poradit v ordinaci v době růstu rvát do psa třeba trojitou dávku calcigelu, není zas až tak rarita
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.05.2014 09:49 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Brainwall
U toho přilepšování pozor na vápník. Hlavně pokud dáváš kvalitní granule, protože ty obsahují dostatečné a vyvážené množství vápníku. I s bílkovinama bych byl opatrný, některé granule už jich obsahují na horní hranici vhodné pro psa. Zeleninou a ovocem pro zpestření určitě nic nepokazíš, je však vhodné vyhýbat se těm, které by mohly psovi uškodit - hroznové víno, česnek, rajčata.... I když i u nich je to pes od psa. Známá mi zrovna v sobotu vyprávěla, že její kamarádce umřel pes poté, co snědl hroznové víno, kdežto můj pejsek a všechny fenky z jeho chovky baští hrozno přímo z větviček - sami si je trhají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.04.2014 23:19 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: liba
Lidi kolem bych tedy já moc neposlouchal. Spíš chovatele a veterináře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2014 22:38 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: liba
si to tu pročti, rady jsou všelijaký, mmj. pangamin, ale lepší je lehce pod váhu než nad ní... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2014 22:33 liba – co dát, aby přibral na váze ???
máme 4letého kokšpaněla zlatého má 13kg, veterináš říká že není hubený ale lidi kolem ano , krmíme proplan , co mu dát aby přibral
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2014 18:22 Muž Brainwall [3] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Rada
Ja neviem skús jej ku granuliam pridávať tvrdý syr a mäso (nie kosti) a zalej to vývarom s toho mäsa. Ja vždycky každú nedeľu hodím do hrnca kuracie chrbty krky (nesoliť nedochucovať) pol hodky to povarím a mám na cely týždeň ku granuliam.

Môj Postup:
Dám do misky granule s vločkami zalejem to tým vývarom nechám trocha postáť, potom tam dám mäso s toho vývaru (len oberiem kosti) do toho nastrúham mrkvu jednu alebo dve, pridám vajíčko cele aj škrupinku (len raz do týždňa to vajíčko) pridám trocha syru a ryžu a pol lyžičky NutriMixu, občas pridám aj máslo. zbašti to cupi-dup oblizuje sa potom ešte pol hodiny :-D

Suroviny samozrejme zamieňam, občas nedám ryžu ale dám cestoviny, niekedy nedám ani ryžu ani cestoviny ani mäso ale dám len granule s vývarom a mäso s konzervy ale zeleninu tu pridávam stále.
Občas ráno jej dám vločky banán mlieko, proste pestrú stravu, ten Nutrimix jej dávam denne. Má skoro 4 mesiace a ma cca 13kg, podľa mňa váha akurát na svoj vek a výšku je trochu vyššia.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.04.2014 08:51 Jana Re: 111muf
Záleží jak moc hubne taky ne?? Naši psy s náma na zimu taky přiberou a na jaře to začnou shazovat - tuk ne svalovinu,na psovi by se měly žebra nahmatat, ale tu páteř nevím, když je to kříženec těžko vědět standard, také bych nic nezkoušela a šla se poradit k vet. www.petravet.cz/…/ - tabulka pro markétu třeba podle ní se dá trochu nám přiblížit jak na tom pejsek je...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2014 20:18 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: markéta
Měla jsem stejný problém. Zjistilo se z krevních testů, že nefunguje slinivka. Pankreolan Forte to vyřešil. Doporučuji to co poradila PetraB : nejprve nech psa vyšetřit na parazity, ale hlavně na funkčnost slinivky a štítný žlázy. Pes by určitě neměl hubnout, zvlášť když normálně jí a má normální pohyb.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.04.2014 20:13 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: markéta
pošli fotku, jak jsou mu vidět žebra a páteř.... nezapomeň, že psovi se při pohybu žebra musí rýsovat!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.04.2014 20:11 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sgualdrina
to já taky! love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2014 09:13 markéta – kříženec
Nedávno jsem ho odcervovala tak paraziti to být naštěstí nemůžou. Jinak krmím Brit premium. Dávám mu trochu větší dávku než je doporučená kvůli jeho výdeji. Nedávno byl trochu silnější a teď právě zase zhubl. Je spíš atletický postavy. Jsou mu vidět žebra i ta páteř,ale má svaly..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.04.2014 08:32 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: sgualdrina
Tak já mu klidně 10 kilo věnuju od sebe :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2014 08:04 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: petrab
já nechcu tlusťocha,ale schatz by na svou výšku tak 10kg klidně snesl :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2014 23:48 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: sgualdrina
No, mimo zde zmiňovaného pangaminu je velice dobrý a pejskům i chutná takový dobrý lososový olej - tady i za dobrou cenu: www.krmivahulin.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2014 17:33 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sgualdrina
jen trochu furt nechápu, proč chce mít každej tlusťocha... smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2014 17:07 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
jo až někdo bude mít recept na zaručený přibraní sem s ním, mě za 2 roky nefunguje nic,krom času ( nechat psa dospět,dodělat se) ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.04.2014 14:47 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: markéta
nejprve nech psa vyšetřit na parazity, ale hlavně na funkčnost slinivky, štítný žlázy,

nevim, čim krmíš, můžou to bejt granule hodně s nízkým obsahem tuku,

vitamín b - pangamin - pivov.kvasnice - koupíš bez receptu v lékárně (béčkem nelze mmch. předávkovat)

jestli má pes hodně intenzivního pohybu, je potřeba užívat granule tzv. "pro psy s vysokou spotřebou energie ve fyzické zátěži", možná se řídíš přesně podle návodu na pytli od granulí a přitom má pes více pohybu a potřebuje jich víc

jestli bude konstatováno, že je pes zcela zdráv, pak má holt takovou konstituci a je to mnohem lepší, než kdyby měl tendenci k tloustnutí (kvůli kloubům, páteři, srdci)

jinak, co se týče masa, nejtučnější je vepřové, píšeš, že má pes po mase průjem, nepíšeš, jestli syrovém či vařeném a jestli po všech druzích, průjem může způsobit zkrmování granulí společně s vař. či syr. stravou (mix) a nebo určitý druh masa - to pak může poukazovat na některý druh alergie

ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2014 12:33 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: markéta
Pivovarské kvasnice jsou výborné, po nich obvykle bývá větší chuť k jídlu. Já bych se ale zaměřil na dva problémy, které mohou být příčinou hubenosti psa. Respektive 3.
1) Píšeš, že máš křížence pibulla s ohařem. Znamená to tedy, že rodiče jsou čistokrevný pitbull a čistokrevný ohař? Pravděpodobně ne a jedná se o křížence dvou kříženců a v tomto případě nikdo nemůže ani odhadovat, jak by měl takový pes vypadat, a třeba tohle je jeho přirozený vzhled.
Pokud jsi si ale opravdu jistá, že je pes příliš hubený, pak bych se nejdříve zaměřil na tyto dva problémy:
2) Pes může být začervený. Pokud psa pravidelně neodčervuješ, může mít v sobě tolik parazitů (tasemnice, škrkavky i další parazitující červi), že nemá co trávit - valnou většinu potravy mu odčerpají paraziti. Takže pokud se ti zdá, že je pes hubený, nechal bych ho vyšetřit na přítomnost parazitů. Vyšetření není drahé a budeš mít jistotu, že je OK.
3) Pokud je pes zdravý a nemá parazity, pak bych se důkladně podíval na ty granule. To, že mu granule, které mu dáváte, chutnají ještě neznamená, že mu vyhovují. Kdyby mu vyhovovaly, nebyl by hubený. Nepíšeš, co mu to dáváte za značku, ale v granulích jsou obrovské rozdíly. A paradoxně psům často velmi chutnají granule, které jsou té nejhorší kvality. Je to způsobeno tím, že do nich výrobci přimíchávají různá dochucovadla a sůl, psovi to chutná, ale neprospívá. Naopak do granulí té nejvyšší kvality se nesmí přimíchávat ani dochucovadla, ani sůl, ani další chemické přísady.
Závěr: Nevím, čím krmíš, a ty to asi nechceš napsat, takže nemohu posoudit. Na tvém místě bych nejdříve provedl vyšetření u veterináře na přítomnost střevních parazitů. Pokud je pes zdravý, změnil bych granule. Na internetu se dají najít stovky druhů granulí, já osobně dávám tu nejvyšší kvalitu granulí, které se říká holistické granule, dospělému zdravému psovi se dají dávat i tzv. superprémiové granule. Nižší řady granulí plné obilí nebudu komentovat. Jen ti poradím, aby ses při výběru orientovala podle recenzí nezávislých organizací a ne podle toho, co píše výrobce. O levných granulích ze supermarketů snad není třeba psát, to snad nikdo s trochou rozumu v hlavě psovi dávat nemůže.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2014 12:26 markéta – kříženec
A jak máte velkého psa a kde to prosím seženu? :-) děkuji za radu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2014 10:33 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: myspu
Pivovarské kvasnice, zdroj vitamínu B a mikrobiálních kultur. Rexíkovi dáváme 1/2 tabletky ráno a druhou večer. pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2014 09:23 markéta – kříženec
Ahoj všem. Chtěla jsem poprosit o radu čím vykrmim psa.. Mám křížence pitbulla s ohařem. Váží 24 kilo a je mu 16měsíců. Denně s ním chodím minimálně na hodinu ven na procházky kde aktivně běhá. Jsou mu vidět žebra i páteř.Granule co mu dáváme mu moc chutnají a vyhovují. Napadlo mě dávat tvaroh nebo ovesne vločky. Maso nemůže po tom má průjem. Děkuji za rady :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.04.2013 20:48 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: myspu
Jo. Většinou psům chutnaj ale jako pamlsek, voněj jim. Je to béčko, kterým nelze předávkovat. Pakliže nemá pes problém s kvasinkama, pak v pohodě.
www.celostnimedicina.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2013 20:07 Žena myspu [276] Re: petrab
Pangamin se může přidávat i do granulí? O co přesně jde?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2013 12:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Monika
Asi bys měla požádat veterináře, až k Vám dneska přijde, aby psovi vzal krev, udělal mu rozbor a taky testy na slinivku a pozval Tě do ordinace na sono břicha aj. potřebný vyšetření, aby zjistil příčiny, proč pes nepřibírá, hubne a a co mu je.
Je-li jinak zdravý, můžeš mu přidávat do jídla pangamin, ale vše konzultuj s vetem kvůli množství. Je možný, že Tvým pes je konstitucí drobnější, takže může vážit míň než udává standard.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2013 09:24 Monika – srnčí ratlík
Zdravim, snad se nebudete zlobit, že se vám pletu do diskuze. Mám srnčiho ratlíka, v průměru by měl vážit 4-6 kilo, ten můj má sotva 3kg. Momentálně mi v rozmezí 5 dnů obden blije, neudrží v sobě jídlo, ale hlad má veliky. Takže mi zase hubne. Dnes k nam ma přijit veterinář tak nam na to snad něco píchne.. Chci se tedy zeptat, co mám pak tak malému pejskovi dávat, aby přibral..? :-(
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 18:46 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Lala123
pakliže neztratí v dospělosti pes onen enzym, který zabezpečí maličkému štěněti, že nemá průjem po mléku a má pevné zažívání, že mu nevadí přídavky potravin ke granulím, pak možno - lépe ale kozí a raději né v růstu, aby pejsek nepřerostl, rozhodně je lepší tvaroh :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.07.2012 12:12 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
O přibrání psa se snažím téměř jeho celý život :) stále se nedaří a asi ani nepodaří smich . Krmím masem, na svých 24kg dostává půl kila masa+zelenina,kosti,přílohy a stále nic moc. Dávám dost i vepřové, škvarky, vemeno, občas nějaký knedlík od oběda, ale jak říkám - nic výrazně nepomohlo. Genetiku člověk neošálí X-) Když se podívám na Safírkova otce, vypadá jako chudý příbuzný, takže asi tak.
Nicméně jak už bylo psáno - vždy je lepší (hlavně v růstu) méně než více...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 09:44 Lala123 Re: DaD
ano presne tak muj pes je prumnerny ma 1 rok
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 09:41 Lala123
Nelepší je kdiž se mu nekdy zacne davat víc nebo na obed dát taky maso nebe neco jiného ne len granule skusit taky mliko muj pes byl moc hubeny ja jsem mu davala mliko ke granulím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2012 19:45 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sgualdrina
správně správně správně - žádnej pupek zdravý klouby ;-) ;-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2012 18:58 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Fotka k příspěvku však on je malý otesánek,papá 3 krát denně a pan doktor řikal,ze je ukazkove stenátko..takže No stress...jsem ráda,že není vypasený a netahá břicho po zemi a že on by to panděro musel mít,aby ho smýkal po zemi hop hop
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   14.07.2012 12:06 JiraSchely Re: sgualdrina
To je uplně v pohodě ;-) Naše kámoška má dogy dvě, jednu skvrnitou a druhou modrou a obě dvě si pamatuju jako malé štěníky a taky měli vidět žebra ano a bylo to v pořádku, prostě ho krm 3krát denně dávnou poraděnou veterinářem a máš vystaráno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.07.2012 15:29 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
Nechť vypadá náramně ještě za 20 let!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2012 15:26 Žena pavoucica [703]
Lupina dostala vitamín B, aby ji podpořil chut k jídlu.Já byla dlouho pryč a ona nechtěla jíst, když jsem se vrátila tak bylo vidět že jí to pomohlo:)Nění tlustá toršku přibrala a vypadá náramně dobře
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.07.2012 15:14 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sgualdrina
palec jen tak dál
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   13.07.2012 13:42 Žena DaD [745]
Nechat lidi povídat a dát na veta. Nejsem odborník, ale vím, že velká plemena prostě rychle růst nesmějí a hubený lepší než tlustý. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   13.07.2012 12:55 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – vyhublé štěně..
Po mě lidi hodně jdou,že Schatzovi lezou žebra,že je moc hubený atd..ale zarověň se všichni diví jak rychle roste ..marně jim vysvětluju že má skoro 5 měsíců,že je to doga a že pořád roste a má dost pohybu,tudíž netloustne..váhu má přesně jakou by měl mít..Přitom mu vyvařuju jak se nejlíp dá,ale to už nikdo nevidi..a mě je to vlastně jedno,hlavně že Schatz je zdravý a spokojený.. X-) hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.06.2012 12:10 Žena pavoucica [703] Re: Petra123
Lupina je zase drobounká a tuku ani gram, všechno jsou to svaly , chodíme hodně ven a na dlouhé procházky...manžel s ní byl před dvěma dny venku 3 hodiny a nachodili přes 12 km proto pusobí taková hubená...ale furt lepší než kdyby se cpala a jenom ležela na gauči ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2012 10:57 Žena Petra123 [461] Re: pavoucica
Jo jo, z těch řečí bych si vážně nic nedělala. ;-) Já zase od lidí občas slýchávám, že je César tlustý a od jiných zase, že je vychrtlý, tak co. Přitom mi přijde akorát, i minulý týden na veterině říkali, že je normální.
Jenže většinou se mu při chůzi vlní ta jeho volná kůže a pak to působí, jako kdyby měl špíčky. Fakt. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2012 10:45 Žena pavoucica [703] Re: Terda
Asi jo Lupiša je ted ještě menší, protože jsme z ní vyčesali snad tunu kožichu...ale když na ní koukám z profilu tak mi hubená nepřijde...Ale někdy takové řeči zamrzí stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.06.2012 08:43 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: pavoucica
Já bych nad řečma mávla rukou. Lepší hubenější než kejda. Mi taky často lidi říkali, že psovi nedám nažrat. A to není žádná žížala vyhublá, má normální štíhlou postavu a některý hlaďáky jsem viděla i úplně vychrtlý, že Bertík je proti nim i teď po nemoci jak rambo. Obvykle to byli lidi co měli sami psa vyžranýho, že se sotva vlekl. Vysvětlovat, že nechci aby byl pes jak bečka, že by ho vlastní nožky neunesly, nemá smysl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2012 08:21 Žena pavoucica [703] Re: petrab
tak to je pak Lupina v pořádku a je pravda že nám to kritizují lidi, kteří huskouny viděli možná tak z rychlíku.Minule dokonce srovnávali Lupinu s NO a to sem myslela že vyletím z kuže, téma uplně mimo mísu, protože NO a Husky to jsou dvě uplně odlišné plemana...ale vysvětlovat to některým lidem nemá cenu hmm Někteří lidé si prostě neuvědomují, že každý pes byl vyšlechtěn pro jinou práci....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2012 23:00 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Rexik
Jaruško, tohle zkusit na mě, nežere 3 dny, kdyby nechtěl smich Ne, opravdu... tohle bych netrpěla - pokud nesní hned, má smůlu. však on si po chvíli rozmyslí, jestli bude nebo nebude. Neříkám u malých štěňat, tam bych hladovku nedávala, ale dospělý pes nemá co vymrčovat X-)


Já Safírka začla krmit syrovým, ale když mu ani předepsaných 300g masa nestačilo, skončili jsme na půl kile denně + 120g zeleniny, 20g příloh a 80g kostí. konečně vypadá jako pes palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2012 18:20 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: 111
No, to já taky slyšim, hlavně, když se osrstí na zimu.... smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2012 18:14 Žena 111 [526] – :-)
Pořád lepší hubenej, než když od chytráka který nemá psy slyším hmmm nějakej tlustej tone i takový se mezi náma najdou ahoj

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 431x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/573-co-dat-aby-nam-pes-pribral-na-vaze