Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Vhodný pes do bytu (pes v bytě)

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Vhodný pes do bytu (pes v bytě)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2014 19:41 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Můj kamarád je taky kolečkový a má stafinku... a klape jim to. Je to jen a jen o tom přístupu... ale je fakt, že SBT a JRT jsou trochu jiní. SBT by za pánečka i dýchal a hooodně se mu přizpůsobí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2014 23:21 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: M
sgualdrina napsala:
nedej bože jak ten barak nemá výtah..


jj, na to bacha, bez výtahu do patra delšího či většího psa ne (v podstatě radši žádnýho)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2014 21:24 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Hm, to si taky nechci představit bez výtahu velký plemeno tak v 10.patře. Ale taky si myslím, že když člověk chce,přizpůsobí se. Já osobně si nedovedu představit JRT u vozíčkáře. Jsou dooost aktivní a potřebují pohyb. A vzhledem k tomu, že mám okolo sebe děti, tak hodně sleduju jaký má pes vztah k dětem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.05.2014 18:02 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Libas
já říkam furt,že obříci jsou skladní,sice bych chtěla vidět třeba 3 v ty garsonce a nedej bože jak ten barak nemá výtah..všechno je jak píšou děvušky o přístupu člověka a jeho ochotě se podřídit potřebám zvířete,které k sobě upoutal..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.05.2014 21:53 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: 111muf
Znal jsem člověka, který měl v Olmiku v garsonce v paneláku irského vlkodava. A naprosto bez problémů. Věčně spolu byli někde venku v přírodě, doma v podstatě jen spali spolu nebo spal pes v době, kdy byl páneček v práci. Ale ne každý to má nastaveno takto.
Já si vybíral psa hodně dlouho. Napsal jsem si na papír asi 30 plemen, která se mi líbí, bez ohledu na cokoliv jiného. A pak jsem postupně posuzoval jejich nároky na množství pohybu, na údržbu srsti, zdravotní problémy plemena atd... a nakonec jsem si vybral plemeno, které v počátku na mém papíře vůbec nebylo, ale je to pes, který přesně odpovídá mým požadavkům na psa a sám má takové potřeby, které jsem schopen mu na 100% zajistit. A musím říct, že po více než půl roce, co jsme spolu, jsem šťastný, že jsem tak pečlivě vybíral, a moc děkuji náhodě a vládkyni Zvířecí říše v Olomouci, která mne k poznání tohoto skvělého plemene přivedla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   03.05.2014 21:25 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena
Určitě bych nevolila pejska, který má rád zimu a přetopený byt by pro něj byl za trest.
Přeci jen je asi lepší podívat se na své možnosti a co mohu psovi nabídnout. Spíš jde taky o to, kolik času budu psovi moc věnovat, kde ho budu venčit apod. Pražskému krysaříkovi asi nebude tolik vadit, když si oběhne park a půjde domů ale ovčák nebo borderka by asi moc šťastní nebyli. Jak píše Petrab, není to jen o tom bytě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.05.2014 14:30 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: M
je fuk, co máš v bytě za psa (krom psů alá Sibiř apod., kteří fakt v teple hodně trpěj), jen je nutno se jim věnovat, dostatečně venčit a nezapomenout, že pes je smečkový zvíře, takže ho nechávat samotnýho doma co nejmíň a taky si uvědomit, že by neměl mít moc dlouhou pauzu k možnosti se vyprázdnit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2014 14:13 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: M
Pokud s nimi budeš jezdit denně ven do luk či polí a dopřeješ jim ze pět hodin běhání denně, pak asi ano.... ale na to asi nebudeš mít čas, takže to budou další nešťastní kousaví sídlištní psi, jako stovky jiných, jejichž majitele před koupí psa nezajímaly jeho potřeby, ale jen a pouze jeho vzhled a módnost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2014 13:36 M
co takový Luisiansky leopardi pes,madarsky nebo nemecky ohar v byte3+1?dalo by se zvladnout?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2013 22:07 Žena DaD [745] Re: petrab
No ten ovčoun se obzvlášť tváří jako můj Beňour včera při petardách. smich :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2013 19:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD
DaD napsala: my býváme zablácení tak, že bychom potřebovali holínky a tak místo holin můžeš použít tohlenc smich :

www.unicornis.cz/…

www.unicornis.cz/… - tohle by mu seklo

a i přímo jim to uďáli hmm :
www.unicornis.cz/…

tam pak můžeš v myčce pacek řešit jen to, co mu čouhá.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2013 19:21 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD
no, předpokládám, že tohle asi neslouží jako myčka pacek, když leje, nýbrž když je sucho, já např. psům nohy, když je sucho, nemeju, můžou sem i lidi v botech (velká kontrola ovšem, co maj na podrážce...), ale někdo meje psům nohy i když je sucho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2013 19:18 Žena DaD [745] Re: petrab
To vypadá dobře, ale my býváme zablácení tak, že bychom potřebovali holínky a pro jistotu čtyři :-). Do města a na návštěvy určitě fajn. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2013 19:11 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   27.12.2012 21:45 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2012 21:01 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: DaD
Jo to jsem četla, to je perfektní palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2012 20:53 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Max
jako k čemu? do bytu? proč?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   05.12.2012 20:52 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD
jo, vyholili by mu kousek bříška zespod, což nebude na pohled vidět a stejně tam nemá moc chlupů - navíc přelínává a nosí voveral, ne?? ;-) smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2012 20:35 Max – Pes
Bych doporučovala labradora nebo jack rusela teriera palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2012 19:41 Žena DaD [745]
Nevyholili by ho na zimu kvůli sonu??? Vet se tvářil, jako že to nic není. Ale normální to asi taky nebude, je čistotný jak medvídek mýval. Biologové odpustí, kdyby mýval náhodou byl jinak čuník. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2012 19:26 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD

Není to nějak neobvyklé, může jít i o infekci moč. cest, i chronickou, i příp. zvětšení prostaty, poruchy závěžnější, též kvůli ochablosti svalstva, často se to dá léčit konzervativně i medikamenozně, někdy zabírá dobře Efedrin, určitě bych nechala udělat krev, sono břicha, resp. močáku, ledvin.



www.vetweb.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   05.12.2012 16:57 Žena DaD [745]
Nedá mi to a přidávám jeden ze svých nejoblíbenějších článků:
www.hacmor.cz/… smich

Jinak dotaz, můj už asi dědkovatí, ze spaní pod ním občas (tak max jednou za týden) vznikne malá loužička. Rozbor moči OK, prostata mírně zvětšená. Co jiného by to mohlo být???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   04.12.2012 20:21 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
No, tak ono když jsou v bytě a kožich neví, jestli má bejt ve vedru a nebo v kose, pak jsou v podstatě jen tak dva tři měsíce ročně, kdy chlup "skoro ani nevypadne"... výhoda venkovních hafanů...

smich Co se týče používání mejdla, navíc pravidelnýho, u psa, tak to je každýho volba, někdy v klídku, jindy chronickej exém a celoživotní alergie, ale to je jiná.
Osobně nepovažuju za podivný, když jde někdo s ho**em pro jídlo. Považuju to za dost eklhaft a protože je to né podivný, ale úplně raritní a šílený, že člověk, kterej je čistotnej, sebere to po svym psovi a místo toho, aby s tim někde seknul do křoví, když to nemá kam pak vyhodit, tak s tim pochoduje dvě hodiny, co venčí psa, nepotká jedinej koš a i tak je mu trapný to prostě mrsknout na zem, že po dvou hodinách úplně zapomene, co to sebou tahne.

Možná Ti bude připadat divný, že ke psům, kteří si počůrávaj chlupy, nečuchám a jestli myslíš osrstění u vývodu, tak to necejtim. Ovšem neni mi už dvacet, ani třicet ani čtyřicet, takže možná čich se vytrácí a nebo možná i páteř s tim má co do činění, že bych jako podlejzala psa a vočuchávala ho kolem pinďoura, jako před chvílí. Nebo je taky možný, že mám doma už takovej smrad, že to ani necejtim. No jo, to možná bude vono. I když zas až tak špatný to ještě třebas nebude, protože špinavý prádlo cejtim na dvě pračky denně, převlíkání postelí na obden ač v nich pes neleží, dezinfekci na každý ráno a parní lux na kobercích nejmíň na 3x tejdně. Možná že už je tak převoněnej, chudák pes jeden smradlavej, že ani ten pinďour mu smrdět nemůže. Možná proto ho tak často napadaj místní hyeny. Že ani nesmrdí močí jako normální pes.
Říkám zcela vážně... nechť posoudí jiní, jak jsem na tom s čistotou (fakt mě to pobavilo, páč jsem dost puntičkář právě v týhle záležitosti a dost votravná a únavná, právě v čistotě a tím leckomu protivná, někdy už i sobě), moji psi nikdy močí nesmrděli. Leda!!! Jo, to možná bude vono – leda by se všichni báli mi říct, v jakym fujtajblu to živořim ble . Že sem ale věčně všichni lezou..... No, eště že batolata se tady v tom už neplazej aspoň...
Ale snad jsi pochopila, jak to myslím. A jestli ne.... Né, promiň, hele, nechám toho.... DOST! X-)

Prostě můj názor je ten, že psa mejt nemusíš, pakliže se neprolítne v bahně nebo nevyválí v hnusu, když Ti rovnou neletí na gauč a na peršan a páč nemá potničky na těle, tak prostě nesmrdí, jestliže je zdravej, chovanej v čistotě a je o něj pečováno tak, jak má bejt.
Tvůj názor respektuju. Navíc znám spoustu lidí, kteří by si nikdy psa nekoupili, právě proto, že jim pes smrdí. I když vo moči nemluvěj. Můj švagr koupe dogu skoro denně – a používá i větší lahůdky než Head and Shoulder´s a pes smrdí (čim, nevim) prej furt víc a žije. Když k němu čuchnu, cejtim prostě vůni psa. I kvůli ní si psy pořizuju. Je fakt, že jsem doze nečuchala k pipině, ale je taky fakt, že doga tam chlupy nemá. Možná bych jí mohla vočuchat spíš nohy, páč z tý vejšky vobčas k nějakýmu cákanci určitě dojde...
Co se týče otázky, jestli pes smrdí,když si počůrá chlupy né po jednom venčení, ale po tejdnu, tak to fakt nevim, protože můj pes měl počůranou jen hlavu od svýho kámoše při razantnim zátahu na háravky a to jsem tejden nečekala, na chlupy si nečůrá, čůrá na strom většinou.
Např. E. mívá obrovský dermatologický problémy a i přesto není cítit, ačkoliv jsem ho koupala ve vaně předloni, letos v létě a před tim asi sprchovala 3x za život. Jinak je ve vodě od jara do podzima denně.

Osobně víc např. řešim kapky z pinďoura a to nikoliv moče a uschlý nažloutlý tečky na nábytku ze slin (a to mám skoro všude nerez a světle šedou, kde se to super vyjímá).

P.S. Díky za téma, docela jsem se odreagovala od osobních modelů....
Hezký zbytek večera.... ;-) neinkontinentního ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2012 19:28 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Nic podivného na tom není ;-) I když já zase považuju za podivné, když jde někdo s ho**em pro jídlo.
Mně pes líná od října, takže teď žádné drastično není.
Hele neříkej mi, když si pes počůrá chlupy, tak že nesmrdí X-) ne po jednom venčení, ale třeba po týdnu?? Měla jsem vždy jen dlouhosrsté psy a stejně bylo cítit, když náhodou nebyli pár dní mytí, to je hold příroda - špinavé prádlo taky smrdí, není to nic jiného.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2012 18:49 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
Katy napsala: a akorát tu lezu pro jistotu tedy po psovi a vočuchávám ho ze všech možnejch stran a úhlů, páníček si myslí, že jsem zcela zmagořila nebo jsem ujetá, ale - NIC!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2012 18:17 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
Katy napsala: dlouhosrstí psi stejně budou smrdět močí.

coze Podivné.
Mám už přes 30 let psy v bytě a to různých velikostí a s různou srstí, dožili se různého věku a měli různé probémy, ovšem toto jsem ještě nezažila, skutečně nikdy, navíc dokonce i lidé, kteří psi opravdu vůbec nemusí a navštěvují nás, nikdy žádný "zápach" necítili a to jak, co se moče týče, tak psa samo o sobě. A to psy koupu jedině ze zdravotních důvodů. Jediný nepěkný odér a to z bezprostřední blízkosti, jsem zažila u mokvajících dermatitid, problémech s chrupem u velmi starých zvířat a po silném promoknutí psů s podsadou. Nemluvím však o zvířatech inkontinentních....

Jinak máš asi v bytě psa první rok, takže srst ještě nenavykla zcela jinému "počasí!, protože jinak právě v tuto dobu začíná silné přelínávání, hlavně hafanů s podsadou, které vrcholí kol vánoc a pak v létě o prázdninách.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2012 21:43 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: DaD
Jak jsem řekla - po každé prochajdě (nepočítám venčení okolo domu za sucha) putuje pesan do vany, kde ho sprchuju (při velkém znečištění používám mýdlo, jinak stačí voda). otření pacek fakt nepomáhá, to se jen rozmatlá bahno..nemluvě o tom, že dlouhosrstí psi stejně budou smrdět močí.
Uklízím asi 2x týdně, vyluxuju a vytřu. pokud něco, tak jen ometu rohy, ale teď moc chlupy nelítají, takže to asi stačí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 20:52 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD
DaD napsala:

Jinak čistotní a čistotné, jak řešíte chlupy? Mop, vysavač, jiný trik??? Chodí pes do všech místností? Mně ano...


též máme libovolný pohyb...
mopuju denně nebo 2x denně, vysávám někdy denně, jindy míň často, nechodíme bosi, chlupy z polívky vyndavám, a denně v době línání češu, jak je pes v bytě, pak líná nejvíc o prázdninách a na vánoce. Než vyluxuju celej byt, tak tam, kde jsem začla, už jsou chlupy nový. Takže takový pes jitrničku sežral.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.12.2012 20:49 Žena pavoucica [703]
My utírámě nožičky pokud je bláto nebo sníh tak pravidelně a nechápu, proč se tomu někteří diví.Mně to přijde normální, pes není jako prasátko a když je doma koberec jak by to pak vypadalo....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 20:04 Žena DaD [745]
Já mu na zahrádce omyju nohy tak od loktů dolů. Je zima a než by i doma uschl... I pro vodu jdu do koupelny, aby nebyla studená. Pětkrát denně ho mýt i s podvozkem v tomhle počasí, tak neuschne, to mám vyzkoušené. Výborná je rukavice žinylka na auta, tím dostanu dolů bahno. U nás totiž jsou jen bahnité polňačky, takže ani kolem domu by čistý nebyl.
Jinak čistotní a čistotné, jak řešíte chlupy? Mop, vysavač, jiný trik??? Chodí pes do všech místností? Mně ano...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 19:10 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
smich specifikace je fajn a Head and Shoulder´s fakt neni nic neobvyklýho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 19:08 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
jo jasně, vždycky ho vyráchám CELÉHO v Head and shoulders X-)
Sprchuju jen nohy a "podvozek". Snad nemusím vše specifikovat :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 19:02 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
Katy napsala: po skoro každé prochajdě (výjimku tvoří venčeníčko kolem domu) ho koupu... tak hlavně nepoužívej šampony, jen vodu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 17:46 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: DaD
Já už mám taky psa doma, ale po skoro každé prochajdě (výjimku tvoří venčeníčko kolem domu) ho koupu... já bych nesnesla špínu v bytě X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.12.2012 18:41 Žena DaD [745] Re: Katy
Chce to ten vlhčený ubrousek a techniku. :-D Bydlí doma a mít pak někde otisk...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 16:15 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Proč to děláte? buď osprchovat (nejúčinnější) nebo pokud je pesan venku, tak počkat a vyčesat X-) já jednou měla taky tak výborný nápad, ale dopadlo to tak, že se jen ještě více zamazaly chlupy okolo stydim :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 12:56 Žena DaD [745] Re: pavoucica
pavoucica napsala: koukala jsem že některé hodně čistotné paničky svým pejskum po potřebě dokonce utírají i zadeček:) u nás se to praktikuje pouze tehdy, má li Lupinka nějaké zažívací problémy a sakramenty zanachávají špinavý kožíšek....

Taky to dělám - taky při průjmu. Občas i doma, když mám pocit, že není úplně top. stydim Nejlepší jsou dětské vlhčené ubrousky. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 15:25 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
no, tak chodící Velkou Chybu má jen někdo...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 15:23 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Jojo, je to kolikrát smutné a dost naprd.. ale pořád jsou to živí tvorové, žádné stroje, s nějakou chybkou se hold musí počítat. Každopádně DKK/DLK nebo EP dle rodokmenu nehrozí, tak uvidíme.

Fikusy máme doma 3 X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 15:12 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
a proto ze mě bude jednou nepejskař a odpůrce pejskařů
P.S. - jako vhodný do bytu doporučuju fikus
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   04.09.2012 14:53 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Měly by X-) všude jsou sice nějaká rizika, ale ten, kdo říká, že je nemá, o nich pouze neví. Člověk nikdy neví, co se kde vyloupne, i když má rodokmen třeba stokrát čistý...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 13:45 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
Tak hlavně ať čáry pomůžou ke zdraví! Když bude to, vejdete se kamkoliv!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 13:41 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Vidíš, to mě nenapadlo.. já nikdy psa v kotci neměla, ale vím, že jsou i tací, co takhle žijou (třeba na cvičácích). No.. musíme to ještě rozumově probrat, ale včera jsem se dozvěděla o jednom spojení, ze kterého jsem doslova okouzlená stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 13:26 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
Jakej problém? Poměř standardní kotec pro dva a poměř malej byt.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 11:14 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Takže malá změna:
Co dva psi v níže zmíněném bytě??? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 07:32 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
Katy napsala: Chce to zvyk, V podstatě neznám hafana, co s tim má problém, když je na to zvyklej od malička, jen ke stáru se na tom nezvednou, protože to klouže a potřebují se zapřít drápama ke zvednutí.
E. je ale šílenej, jakmile začne blbnout nebo se jde ven, vystřelí z místa jako šílenec a uklouzne mu to, hlavně v zatáčkách, též proto, že má tu jednou zadní packu po operacích nestabilní a neudrží s ní balanc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 01:24 Dracula Re: Katy
Jéé lenoška, stylová a pohodlná to věc :-D
Mě se třeba líbí ty napůl křesla nebo ty moderní tvaru ruka apod... :)

A navíc bych si na tom všem představovala pohodlně ležet psa, jenže to mi toho je pak líto ho tam pustit- když si vzpomenu na ty chlupy a to všechno, ale nakonec mi to je stejně jedno, tak po 14dnech povolím :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 01:19 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Dracula
ten si můžeme akorát tak namalovat a už i to bude problém smich Krb máme tady doma - kavalíři tam lehávali rádi, ale Safímu by bylo horko. Koberec před ním ale nemáme, poněvadž je tam dlažba a už vidím ty zlámané nohy, kdyby na něm někdo ujel smich . Stačí, když mamka vyleští schody Prontem a já na ně bez varování stoupnu ve filcových papučích smich . Je tam ale lenoška, ta je mooooc parádní palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 01:17 Dracula – Re: Katy
Vždyt jooo smich Ty kousky koberců na lino- nádhera :)

Koberec před krb je nádhera-tam by se psu poleželo, ale chce to krb :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 01:14 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Dracula
Vypadá, to jo.. je to taková nová "řadovka", vypadá moderně. Neboj, na koberec taky dojde smich ale jen před sedačku ano a nějaké kousky třeba k posteli nebo před balkon. jinak nee. Děkujeme, já pak podám info, jak to zvládáme smich

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2 3

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 804x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/575-vhodny-pes-do-bytu-pes-v-byte