Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pejskař, co si myslí.....

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Pejskař, co si myslí.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2012 23:19 Muž prasan [897] - TeriéřiRe: Terda
Neviem si predstaviť porovnávanie mojej Jaime.Tak ako ona sa porovná,no len vtedy je to ok ak pes je na tom dominantne rovnako,prípadne nižšie.Pretože ak chce mať na viac,tak to si Jaime po hlave skákať nenechá.A to by už potom nedopadlo dobre.
Terda za 90% ľudí na prechádzke rozmýšľa vlastne pes. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2012 20:09 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
Terda napsala:
Asi mám o mírumilovnosti a agresivitě pokřivené mínění coze
no to fi pif
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2012 20:07 Muž Buba - Gump [262] - Teriéři
ako ja keď som išiel na prechádzku a vybehol za nami špic .. moja sa ho bála lebo po nej skákal .. a majiteľ špica kričí a beží so slovami : preč od seba lebo sú to odlišné plemená ... (ako keby naši psy boli nejaký zabijaci) zaujímavé čo sa niektorým ľuďom honí v hlave ..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2012 20:02 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Teda hlavně mě překvapilo, to že za agresivního byl označen Bert, kterej vrčel v sebeobraně, zatímco startující vořech byl prej mírumilovnej... Asi mám o mírumilovnosti a agresivitě pokřivené mínění coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2012 19:52 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
smich smich to já se už delší dobu začínám stydět, že jsem vůbec pejskař, když to kolem sebe vidim...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2012 19:50 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Bych tak nějak řekla, že pak už by to dle nich nebylo poměřování, ale ošklivá zlá příšera zasluhující přinejmenším utracení :-| :-( Já se normálně začínám stydět, že patřím k těm co mají malýho psa...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2012 19:22 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
Terda napsala: Poslední dobou začínám být alergická na větu "Pusťte ho z toho vodítka, oni se nějak popasujou" a její variace. Dneska jsme při ranním venčení potkali skupinku hafanů - malých i velkých. Přišel
to já už ňák po delší dobu jaksi letitou, na základě těhlech blbejch keců se dá dost efektivně zkazit to, co dosud fungovalo..., na druhou stranu nevim, co by tihle odborníci řekli na to, kdybych pustila z vodítka hafana, kterej by ty jejich sežral - při tom super funkčním poměřování
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   03.09.2012 18:13 Žena Terda [484] - Jezevčíci
Poslední dobou začínám být alergická na větu "Pusťte ho z toho vodítka, oni se nějak popasujou" a její variace. Dneska jsme při ranním venčení potkali skupinku hafanů - malých i velkých. Přišel k nám jeden z těch velkých, Bert na vodítku, očuchali se a dobrý. Když jsem ale chtěla jít dál přišla paní se dvěma kříženci a jeden z nich - pes, se na Berta vrhl. Ten, anžto není blbec ale jezevčík, na něj na oplátku, než se mi podařilo skočit mezi něj a křížence, zavrčel. Ale jen vrčel... ani zubama necvakl a spíš se snažil utýct než se rvát a ve chvíli kdy jsem vořecha zahnala tak už mi přičapnul k noze a jen koukal stylem "Paničko, nezlob se, ale on si začal". Panička od křížence celou dobu jen na psa volala a ten nereagoval a po akci na mě spustila ať Berta pustím z vodítka, že se mezi sebou porovnaj, že to jsou jen samý mírumilovný psi a ještě dodala, že kdybych ho neměla na vodítku, tak (myšleno Bert) agresivní nebude. coze Nevím jestli si paní myslela, že si nechám v rámci "bratření se vším a za každou cenu" porvat psa (i kdyby šlo jen o blbý natržený ucho nebo čumák a o to aby si opět hnul se zádama o to taky vážně nestojím) a kdyby náhodou Bert přešel do protiútoku, jestli by to dle ní bylo v pořádku, že se jen poměřujou. To těm lidem nedochází, že mám psa na vodítku třeba proto, abych ho měla pod kontrolou a případně ho mohla bránit? Protože co když se s ním jednou nebude chtít poměřovat vořech co váží deset kilo i se železným pelechem, ale třeba třiceti a více kilovej vlčák...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 23:22 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: prasan
Jenom v ČR s tím, že pokuta ho čeká pakliže se jedná o napadení člověka či má-li obec upravenou vyhlášku na omezení volnýho pohybu psů - např. povinnost vodítka.
Jinak není co pokutovat. Pokutuje pak to, že pes ho neměl, nikoliv, že Ti napad Tvýho. Pes je věc a pakliže máš škodu na "věci", tak to řešíš občansko právním sporem - buď Ti náhradu "věci" zaplatí onen někdo dobrovolně nebo se musíš obrátit na soud. Pakliže má onen někdo pojištění na způsobený škody psem, pak to jde z pojistky. /Pojišťovna ovšem, v případě častýho plnění pojistku vypovídá. Musí dycky vydělat./
Pakliže není vyhláška, není odvolání. V podstatě se u nás řeší něco teprve tehdy, když se stane už vopravdickej průser.
Naše kontraverze s místní hyenou např. dopadla tak, že baba dostala pokutu litr a litr úhradu správních poplatků, páč je stará a slíbila, že se to nebude opakovat (páč šlo ale už o mě a nikoliv o "ňákej majetek", tedy o mýho psa - opravu mý věci - tedy psa by jí dali za povinnost uhradit a kdyby to neudělala, pak se musím obrátit JÁ na soud a to je na několik let....). Kdyby bylo nějaký příště, pak by byla pokuta větší. Ovšem cose týče mne - opět né psa. Kdyby to bylo potřetí, pak by to byla už recidiva a možnost přehodnocení přestupku na trestní čin i v případě, že by nešlo o vážný ublížení na zdraví.
A jak se bránit?? Prostě čekat, až se něco stane.
Pak neni divu, že lidi berou "věci" do svých rukou a kolikrát to musí odnýst pes, kterej za nic nemůže, když zákony nefungujou a majitel si může dělat co chce.
Mmch. hyena měla pár tejdnů košík, nyní byla viděna zase bez koše a na volno u dětskýho hřiště, kde zuřila iks minut na psa za plotem, kde lítala jak magora a baba si tam postávala, protože hafíček se honí s pejskem a proběhne se. Rodiče s dětma za plůtkem dětskýho hřiště byli v šoku a to je asi tak všechno. Protože tam byla i kámoška s dítětem a svým labradorem, zmohla se jen na to, že psa zavřela na dětský hřiště za vrátka (kam psi nesměj), aby ho hyena neviděla a nezhryzala.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 23:16 Muž prasan [897] - TeriéřiRe: Dracula
Oznámenie na mestskú či obecnú políciu by to malo riešiť.Ak si psa nezabezpečí,čaká ho pokuta. ano A samozrejme ich na polícii treba otravovať inak sa to nehne. ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.08.2012 19:38 Dracula Re: sgualdrina
Kdyby šlo o mého psa, pokousala bych ho ikdyby měl sebevětší kikirídu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 19:31 Dracula
Dneska jsme se jen tak...tak vyvarovali napadení od té jack rusellky, já se z toho pominu rozzureny Než stačila zautočit, jsem ji vrazila přes prdel vodítkem a nechala toho teda a šla zase domů, ale oni jsou jak blbci co jak, jsou to "blbci" páč jsem s nima o tom asi předevčírem mluvila já a několik majitelek jiných psů, ale on stejně nechá vrata otevřené a fenka bezmezně utočí na jiné psy, ještě že je menčího vzrůstu fakt, Bea už začíná mít trauma normálně se i obojí tak v okolí chodit bez vodítka ne Já už nevím jak s takovým cvokem hnout....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 17:32 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
Terda napsala: .. holt mám setkání s blbama "štěstí".
bohužel mám tohohle štěstí asi víc já
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   30.08.2012 22:13 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
no buh vi co ma ten chlap za nemoce ja bych ho nekousala :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2012 21:39 Muž Buba - Gump [262] - Teriéři
ma štve že už nemám svoju staffordku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2012 21:25 Dracula Re: Buba - Gump
Já bych ho pokousala, tím líp že je ožralej páč by si pak nepamatoval kdo to byl rozzureny rozzureny rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2012 20:10 Muž Buba - Gump [262] - Teriéři
no dnes som zažil nepríjemné prekvapenie išiel som so psom na prechádzku a cestou ma stopol jeden D*bil .. z našej obce s minimálne 8 promile a húkal na mňa že či ma baví provokovať iné psy :-| po dedine ... poprvé môj pes ani neštekol! .. no zvrhla sa z toho riadna zvada a skončilo to tým že on svojho psa von neberie a žije v pohode, keby ste toho psa videli - kosť a koža hmm nakoniec to vyriešili rodičia ale ... prečo to tý ľudia robia
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.08.2012 21:36 Dracula
Boože X.. Takže my tu máme ve vsi dalšího cvoka, co si myslí bůh ví, jak ho jeho pes poslouchá rozzureny Začnu hned z kraje : Fenka Jack rusella teriéra, poměrně malá, drobounká stěží 5kg, už starší kolem 6let, její majitel je hroznej neurvalec, majitelka ta bere ohledy, ale už dneska... Po 3tí co napadlo Betiu, ona napadá každého psa, bez ohledu fena-pes ani na velikost.... Přestože majitel ví, jak je fenka agresivní a že hned zautočí, nechává ji navolno, otevřená vrata apod...

Tady jsou psi hodní, nekonfliktní jen ona vyjíždí na každého a když si takhle povídáme, spousta psů už byla od téhle malinké fenky napadena, at už vlčáci, tak rotwailer, boxer i jorkšírci apod... a všichni psi se jí vyhýbají...Kdykoliv Betia zaslechne její štěkot, tak automaticky- ocas mezi nohy- co nejblíž ke mně a je nejistá a není prý "jediná", ale co majitel? Ten si ji zavolá, ikdyž fenka neposlouchá!! a Jakoby se nechumelilo, potom se to opakuje znovu a znovu rozzureny

Když ani vynadání majiteli od různých lidí nepomůže, tak co těm zabedněncům uvolní vedení.... ne !popravdě jsem ráda, že alespon nemá staforda, nebo něco většího"

PS: Můj pes ani neví, co to rvačka je !!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2012 23:22 Muž prasan [897] - TeriéřiRe: Dracula
Najlepšie je ,že to nerobieva vždy ale iba pri určitých psoch.Asi jej nepasuje dáky pach.Pri 99% sa neježí a očuchanie je v pohode.Dokonca sa za mlada aj s cidzím psom pohrala.To 1% proste nechápem prečo?Nikdy mi nezaútočila,len sa jednoducho naježí.Samozrejme vtedy spozorniem a vodítko držím napnuté,keby náhodou.Jaime sa prihováram,že je to ok a že je to kamarát a tak. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2012 23:16 Muž prasan [897] - TeriéřiRe: sgualdrina
Dúfam,že sa to nestane.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2012 15:01 Dracula Re: sgualdrina
To, ono jde spíš o to, jestli "cukne" za psem ve špatnou chvíli na špatném místě :-D

Na náledí to asi nic příjemného nebude a když nečekáš trhnutí "jančivého" psa tak asi taky nic moc noo :-D

Ono, jak kterej pes, nějakej- spíš ten málo socializovanej dokáže utrhnout i ruku jak jančí hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2012 14:46 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
jjj přesně jak jaimi tak i Schatzan..naježenci :) ;-) Schatzan mě ještě nepřevalcoval a doufam,ze to ani neudela :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.08.2012 14:36 Dracula Re: prasan
No jo, naježení, už kvůli tomu bych ke psu se svým nešla, protože jsou bud naježení a zautočí, nebo jsou až tak přátelští že jsou až moc zbrklí a nedávaj pozor- to platí hlavně u velkých psů, takový pes je schopný převálcovat i vlastního pána :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2012 00:09 Muž prasan [897] - TeriéřiRe: Dracula
Z Jaime by si nevyšla.Ona sa totiž ježí občas aj pri priateľskom stretnutí.To je kofka však,tak kto sa z nej má vysomáriť.Našťastie ju poznám a držím nakrátko,ovoňať a dosť ak nepoznáme osobne. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2012 21:31 Dracula
Já se nejdřív kouknu na to, jak pes reaguje z dálky.. Malý nebo velký to nehraje roly, když vidím, že se pes doslova šine na vodítku a táhne pána nejdem tam, to samé jako- když cizí pes začíná vrčet nebo štěká, naopak, když je v klidu nebo jen vrtí ocaskem kolem projdeme v pohodě... :-)


Ovšem jsou tu tací a "serou" mě, když se k vám blíží- malý či velký pes už zdálky a nereaguje na přivolání, prostě je navolno a běží za vaším psem, to pak nevíte co se stane...Můj pes nezautočí, ale co on? To mě štve nejcív hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2012 20:57 Žena DaD [745] Re: prasan
My někdy taky na velké psy frajeříme, takže předcházím nepříjemnostem. Malí jsou mu fuk.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.08.2012 19:52 Muž prasan [897] - TeriéřiRe: DaD
Keď ideme s Jaime tiež prechádzjú. :-D (hlavne niektoré skupinky) A pritom sme obaja dobráci. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2012 09:47 Žena DaD [745] Re: Terda
Na druhý chodník ve městě přecházím taky. ;-) Pro jistotu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.08.2012 23:29 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: DaD
Tak tihle s držením neměli problém, páč s sebou neměli nic, co by alespoň vzdáleně připomínalo vodítko. No jo... holt mám setkání s blbama "štěstí". Na venčení se střídáme tři - já, brácha a babi a výjimečně táta. Všichni ostatní jdou a nikdy nic nemusí řešit... Jdu já a mám (hlavně poslední dobou) nějaký incident pomalu každou procházku. Pravda brácha, když dojde do parku, tak je to výkon a babi, jak vidí velkýho psa, tak strategicky přechází alespoň na druhý chodník.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.08.2012 22:45 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: DaD
ja jsem tak ráda,že když Schatzovi reknu nesmis,ze se usmerni,kdyz uz na nekoho nebo na neco zabral..jinak nevim co bych delala s mojima 50kg proti jeho váze :-DD
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 22:10 Žena DaD [745] Re: Terda
Asi tak, takových hulvátů se taky bojím. Zajímalo by mě, co bude z těch psů, jednu bordeauxkou dogu jsme potkali a páníček (normální) ji sotva udržel, jak po nás šla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 19:31 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Jen mě štve, že se proti takovejm blbům neumím bránit. I když ono to nevěřícný zírání je asi lepší než se snažit hájit... Ještě bych takový lidi mohla naštvat a dostat pěkných pár po hubě buď já nebo pesan :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 13:04 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
No, tak to buď ráda, že se Ti to stalo poprvý. Takovejch idiotů je hodně. Do některejch lokalit se stahujou víc.... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 11:52 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Tak když už jsme tu proprali nevychovaný psiska i děti, co psy hladí, tak přidám zážitek z dneška, protože něco takovýho se mi teda ještě za ty čtyři roky co psa máme nestalo. A i když nešlo nikomu o zdraví nebo o život, dost mě to hnulo žlučí. Šla jsem s Bertíkem k řece, je tam taková pěkná pěšinka na který mu občas zaměstnávám kebuli a myslela jsem, že mu trochu osvěžím paměť - klasika sedni/lehni/k noze/zůstaň. Jenže za námi se vynořila slečna s chlapcem a dvěma bordeauxkýma dogama. Tak jsem Berta odvedla z pěšinky asi do prostředka louky, že budeme pokračovat tam. Položila jsem ho, poodešla a čekala. Ti dva šli dál po pěšince. Jenže jednu dogu napadlo, že by mohla sejít z cestičky a očmuchávat Berťase. Ten jak jí zmerčil, tak se zvedl a šel hledat záchranu u mě. Tak jsem ho čapla za postroj stáhla k sobě a dogu jsem chtěla odehnat - slovně. Na to mi ten kluk s holkou začali nadávat do krav a jiných nepublikovatelných výrazů coze Hádat jsem se nechtěla, byli přeci jen v přesile váhové i početní. tak jsme jen řekla, že jsem se se psem snažila cvičit jestli by si toho svýho nechytili. (To že se Bert většinou s velkejma prostě nekamarádí a drží si od nich zdravý odstup jsem radši vynechala) A ti dva na mě spustili "Ty s ním radši necvič ty, pí... jedna" a další nadávky coze Nezmohla jsem se na nic jen na nevěřícný zírání. A tak začínám mít pocit, že bejt hulvát se dneska stalo módou a že si někdo dovolí na jinýho jen proto že sám má většího psa, silnější auto nebo značkovější oblečení. Jen by mě zajímalo, jestli by měli taky takový silácký řeči, kdybych nebyla malá holka s jezevčíkem, ale třeba dvoumetrovej chlap s rotvajlerem :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.08.2012 13:37 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
Dracula napsala: Pááni, sotva ses vrátila, nestíhám číst potlesk Konečně to tu žije potlesk

"starýho psa novým kouskům nenaučíš",
myslim, že novým kouskům naučíš kohokoliv kdykoliv, jen ve stáří to jde jaksi pomalejc, někdy moc pomalu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.08.2012 11:03 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: pavoucica
No Bertík je zase pro všechny štěňátko... maximálně půlroční :-D A nikdo mi nevěří, že mu budou už 4 roky a do štěňátka má už docela daleko. Občas se mě ptaj jestli ještě vyroste. A když mi uvěří, tak je zase prej přece "desně malej, jezevčíci jsou přeci větší a určitě ho trápíme hlady" hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2012 09:18 Žena pavoucica [703] Re: Dracula
Fotka k příspěvku To je stejný boj s větrnými mlýny jako vysvětlovat někomu, že Lupina je standartně velký husky a není malá ani hubená.Všichni si totiž myslí že by měla být větší a tlustější.Nikomu totiž nedochází jaký je rozdíl mezi aljaškým malamutem a sibiřským huskym.:)Všichni ti negramotní nepejskaři a někdy i pejskaři to hází do jednoho pytle.Na fotce je to ale znát co je husky a co malamut:)Dřív mě to rozčilovalo, ale ted už sem rezignovala a nikomu se to nesnažím vysvětlovat, nemá to cenu.To mi říkala i paní co má dva malamuty a pravidelně ji potkáváme na procházkách.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.08.2012 19:16 Dracula Re: Terda
Pááni.. To mě, když se někdo zeptá co je to za rasu....je to "bígl"??
Řeknu né, to je bígl harrier.... a už to běží.."bígl coože"? :-D harpie? a už jí hladí...
Mám stochutí říct jo harpie a ukousne vám prdel !

Je na ránu, že lidi neposlouchaj a věřej si svýmu hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2012 18:31 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: sgualdrina
Jo tak tuhle zámněnu chápu... jednou jsem šla s Bertíkem parkem a zahlídla jsem pána s velkým psem. Z dálky jsem ho měla taky za ohaře a teprve když jsem přišla blíž mi secvaklo, že to je asi malá doga. :-D Omluvou mi budiž, že jsem neměla brejle :-D Bylo to tříměsíční štěndo a tlapu mělo pomalu větší než Bertík hlavu a děsně si chtělo hrát. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.08.2012 17:55 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: prasan
jj náš Schatz už byl taky označen za koníka :)jednou mi chlapek s maďarským ohařem vysekl krásnou poklonu,jak krásnýho mám psa a završil to tím,že krásnějšího výmarského ohaře nikdy neviděl.. jen mě pobavilo,že sám ohaře má a nepozná,že můj je doga a ne ohař.. potlesk supr pejskař hmm
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2012 09:33 Žena pavoucica [703]
Já taky koukala , že Lupina si vybírá, kdo ji pohladí a kdo ne:)Paní šla s Westíkem a chtěla si ji pohladit, ale Lupina po ní štěkla ...vím, že by nekousla, prvně vždycky ukáže že nechce a cvakne na prázdno čelisti a pak taprve ukáže bojovný postoj a zježí srst.To samé je s cizími dětmi, nemá je ráda.Naši malou chodí však kontrolovat.Vrátili jsme se od babičky a před domem otevřené auto a v něm sedačka s Emičkou.Lupina seděla na prahu a jí šla k autu, ona valila za mnou opřela si packy o sedadlo nakoukla do sedačky, Emičku očmuchala, zavrtěla ocasem a zase šla domu coze koukala jsem na to jako blázen
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2012 23:44 Muž prasan [897] - Teriéři
Všetko je možné! Keď môže byť Jaime koník,tak prečo nie doberman.Aspoň sa vo vašom prípade trafili,že je to pes. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.08.2012 19:17 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Jager
Jako u tvojí Andy se to dá pochopit. Já jsem třeba nikdy německýho loveckýho teriéra na živo nepotkala. Ale hrubosrstý jezevčík není zrovna vzácné a raritní plemeno smich A třeba na Šumavě jsou u každý druhý chalupy a i tady v Praze má skoro každej starší člověk jezevce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2012 18:33 Muž Buba - Gump [262] - Teriéři
kreativita ľudí sa cení :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2012 14:36 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Jager
Jé vítej v klubu :-D Bertík byl taky jednou označen za štěně dobrmana a jednou za knírače smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   13.08.2012 14:23 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Jager
:-D tak to u vas mate zajímavé dobrmany hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.08.2012 13:01 Muž Buba - Gump [262] - Teriéři
u nás je sranda lebo ešte u nikto nechcel hladkať lebo si každý myslí že je to šteňa dobermana :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2012 10:46 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: prasan
Tak Berťa taky vezme pohlazení jak od koho. Jednoho kamaráda viděl poprvně v životě a hned vzal za největšího kámoše a když se někam společně jelo, tak za ním byl jak ocásek. Ale nebudu riskovat, že na už tak nepříjemnou ženskou pustí hrůzu. Ještě by mi vynadala hmm Stačilo, že mi div nevynadala, že jsem si dovolila jít se psem na výlet hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2012 10:11 Muž prasan [897] - Teriéři
Jaime,reaguje na cudzie osoby rôzne.Pes to skrátka cíti.Ľudom poviem,ak sa absolutne nebojíte tak ho môžte pohladkať.Žiadne cukanie pri Pitbullterrieroch neprichádza v úvahu.Vtedy to pes vycíti a chce si dokázať svoju nadradenosť.Funguje to,ľudia zapochybujú a nehladkajú.
Raz som bol u známeho a jeho priateľka sa pýta:,,môžem ju pohladkať?,,.Keď sa nebojíš môžeš.A čuduj sa svete,cudzia osoba sa s ňou maznala akoby ju poznala od mala.
Na otázku:,,hryzie?,, odpovedám:,,kedy ako,, :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2012 09:01 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Dracula
Tak to bych se hádala, že si v Praze každej hledí svýho. Zvlášť, když jde o psa :-O Když jsem vozívala Berťu v MHD v batohu, tak ho omatlával snad každej, koho jsme potkali a hlavně dospělí. Kurnik ještě bych chápala, že děti, ale dospělí. To samý venku. jinak včera si ho chtěla začít hladit cizí ženská s pudlem... nejdřív na mě, že jsem ho uštvala (No kdyby viděla co dělal, ještě kilák dva před nádražím v lese) a pak že si ho pohladí. Ne zeptala se prostě mi to oznámila... teda spíš jemu. Tak já že on cizí nerad. Tak se se mnou ještě začala hádat, že ona není cizí, ale pejskař. hmm
Reklama

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [2] 3

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 1036x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/605-pejskar-co-si-mysli?od=51