Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Neustálé zvracení

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Neustálé zvracení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.11.2012 23:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sarka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2012 08:16 Žena sarka [401] Re: petrab
A co právě baštíte? Já jsem teď narazila na několik nových značek a tak zase laboruju. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2012 22:35 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sarka
Tak to Ti závidím, že změna krmení to u Tebe vyřešila. Já to se stávajícím hafanem řeším stále dokola už 10 let a měnim, zkoumám a platim a furt dokola. Nakonec to dopadne dycky stejně - no jo, NO - těm to zažívání prostě často hapruje! ... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   26.10.2012 10:19 Žena sarka [401]
Potravinovou alergii jsem zrovna nemyslela, tam by se objevil i průjem. Spíš si myslím, že pejsek by mohl mít citlivejší zažívání nebo mu nynejší krmení nevyhovuje, mohlo by se mu těžko trávit. Proto taky žere trávu. Mě to pes dělal taky. Změnila jsem krmení a byl klid. Trávu tedy žere pořád, ale normálně tak jako každý jiný pes.
Ale v každém případě bych konzultovala s věterinářem. Radši 1000x zbytečně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2012 04:06 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: petrab
Nejsem odborník, ale u nás vliv krmení měl veliký vliv. Nejprve jsme krmili Hill´s i/d a teď už musíme dávat z/d.Samozřejmě vliv mělo i trvalé podávání tabletek na lepší funkci zažívání.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2012 21:22 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sarka
Myslíš, že by se potravinová alergie projevovala takhle?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2012 17:37 Žena sarka [401] Re: ROY
Čím krmíte?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   25.10.2012 14:33 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: ROY
Jak se zde píše...
Pes požírá trávu v případě, že ho pálí žáha. Poté zvrací a tím si žaludek oč kys. šťáv vyčistí. Někdy ji požírá ale i mimo to, když je zcela v pořádku- např. na počátku jara, když je čerstvá, mohou požírat i různé byliny, které zvrací. To pak ale nic nevyzvrátí a jediné, co je nepříjemné, že jim pak při kálení převážně visí ze zadku, protože ji nestráví.
Psi, kteří mají citlivé zažívání požírají trávu mnohem častěji než ti, kteří nikdy netrpí na průjmy, žerou vše a jsou zcela zdrávi.
Je-li to záležitost pravidelná, denní - tedy neustálá, případně dlouhodobější opakující se vícekrát denně, je vhodné zjistit příčinu u veterináře.
Lépe zaplatit za info, že je pes v pořádku, než vyčkávat a pak něco zanedbat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2012 12:17 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Argo taky vždy zvrací když sežere trávu,čistí si tím žaludek,kdyby ale vracení přetrvávalo,nebo bylo nějak častější,je vždy lepší zajít raději k veterináři.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2012 09:49 ROY – odpověd
od začátku ale jen trošky žere normálně a kondičně je taky super a ve zvratkách je tráva
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2012 09:22 Žena DaD [745] Re: ROY
Záleží, jak dlouho, rozhodně k veterináři. Mě napadá to nejhorší- torze, ale to je akutní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2012 09:19 ROY – Neustálé zvracení
ahoj nevíte proč Můj pes neustále zvrací vlastní sliny nebo štávy?popřípadě co pomůže díky

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 128x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/663-neustale-zvraceni