Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pes v posteli

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
Pes v posteli
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 19:05 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Fotka k příspěvku Po tréninku agility Naňous vypadl vždycky takto :-D :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 18:59 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku Pod peřinkou je to teď v zimě úpně nejlepšííííí spim spim
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.01.2010 12:31 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Fotka k příspěvku potlesk fotky všech mazlíčků je vždy to nejvděčnější téma.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 12:12 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Jedna chladná, deštivá dovolená na horách v chatce bez topení a možnosti se usušit.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.01.2010 11:43 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – sport zvaný gaučing
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.01.2010 10:50 Žena xanti [442] - Teriéři
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.01.2010 16:25 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: klubicko85
Fotka k příspěvku bez komentáře
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 01:01 whippzoj – Re: hanusha
smich smich Taky dobrý, je jak klobáska potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 01:01 whippzoj – Re: Katy
smich smich smich Tak mě to nechává naprosto chladnou páč ta takhle chrní naprosto běžně a vůbec nej je, když jí mám pod peřinou a ona jak se obrací a natahuje tak mě solidně zfackuje. Zkusim někdy chytit Nikolu až usne, ten má taky super kreace.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 01:00 hanusha
A takhle spí Erny smich :
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 00:56 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: whippzoj
Na tu fotku jsem se dívala, škoda, že to nejde okomentovat na profilu :-D tyjo takhle najít svého psa tak mu měřím tep a zkouším osvitem zornice smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 00:55 whippzoj – Kačenka
A tahle spí jedno zmým dětí ... potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 00:04 hanusha
hanysek80 napsala: A tákhle spím nejradši. hop

Tak takhle spí Erny a ještě má hlavu vykroucenou do strany.. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2009 21:51 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: Goffynka
A tákhle spím nejradši. hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2009 13:49 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena – ...
Tak já jsem kdysi s Čendou spala v posteli úplně normálně. Ale pak jsme se rozhodli, že by možná neuškodilo, kdyby spal ve svém, hezky v pelíšku, kam taky patří... No, nápad to byl hezký a chvilku to bylo i realizované, pak ale Čenda onemocněl, tak jsem si ho začala brát do postele i s pelíškem... Aby se neřeklo... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2009 12:24 hanusha
Taky mi Erny spí v posteli...Jenže se tam už začínám pomalu blbě vejít.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2009 10:28 Žena klubicko85 [0] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: whippzoj
Joo, tak to mooc dobre znam :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2009 08:29 Žena klubicko85 [0] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Fotka k příspěvku Myslím, že to mluví za vše :-D smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2009 21:02 NIKO
Fotka k příspěvku MOJE LŮŽKO O KTERÉ SE MUSÍM DĚLIT S PÁNEČKAMA.TEĎ JSEM TROŠKU UNAVENÁ,ROCO MI DÁVÁ ZABRAT tone :-) :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2009 16:15 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
Ale jemu se tam tááááák líbilo!!! love potlesk

Už se těšíme na další pobyt, kde budeme Safírka kazit!!! no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2009 16:12 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – ehm
Fotka k příspěvku ještě jsem zapomněla - nebýt anarchie a podkopování mé autority u psa slečnou Ivuškou, byl by Safí nejhodnější "nazemiležící" pejsek na světě... bohužel tomu tak někdy na akcích není smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2009 16:08 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – jo jo, postel
Když jdu v noci na záchod a vrátím se, tak si musím vybojovat své místo, na polštář většinou nemám šanci, ale já spím stejně na malém... :o) Ještě že mám postel širokou 160, páč Brita i Bia se děsně rozathují... hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2009 16:06 NIKO
U nás spí "KÁČA"(Gianina) s námi v posteli také od doby,kdy na ni vyskočila.Tak asi nubudu mít psy jako spotřební zboží,jak napsala mimišák :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2009 15:25 whippzoj – Re: Katy
Taky k tomu snad jednou dospějeme smich Ale prča vidět chlapa jak zápasí s chlupama a snaží se při tom moc nenadávat smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2009 15:22 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: whippzoj
Noooo to věřííím smich Mi to dlouho nevadilo, ale pak se mi to při protřepávání peřiny nějak obrátilo... :-O teď jsem ráda, že mám čisto...a chlupatého psa :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2009 15:17 whippzoj – Re: Katy
Tak o chlupech mi nemluv. Máme je taky všude a ikdyž chlap můj pejskař není, docela to zvládá hop Jediné kde je to nepříjemné i mě je při sexu smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2009 14:57 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: whippzoj
Jo tak to chápu smich U mě psi v posteli skončili díky počínajícímu odporu ke chlupům naprosto všude (poslouchám metal, takže většina mého šatníku je tmavé barvy a když si človek nemůže ani poskládat tričko bez toho, aniž by tam ulpělo min.50 bílých chlupů.... spim ). Pak přišel (teď už) expřítel, byl silný alergik. Prvně mi vyhnal psa z postele (nebyla jsem proti, já sama se o to pokoušela, ale mám moc tvrdý spánek a ten hajzlík vždycky počkal, až usnu smich ) a nakonec i z pokoje. Pak dostal "alergii" i můj otec, takže po smrti 2. kavalírka se rozhodlo, že následující belgičák bude venku. Nestěžuju si, on je tam děsně rád ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2009 14:53 whippzoj – Re: Katy
Však nám to taky zkončí. Chlap můj staví barák a o vstupu psů dovnitře nechce slyšet tone Musim si to ještě užít! smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2009 14:47 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: whippzoj
Jaj smich tak to u mě asi nehrozí smich já mám bouďáka, není zvyklý na "domácí" režim, takže na výletech spinká buď někde na zemi nebo v látkovém "výstavním" domečku palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2009 14:38 whippzoj – Re: mimišák
Jaký výstřelek? Né každý posílá psy spát na svá místa :-) Já osobně spím v posteli jak s vipetkou, tak s barzojem a věř nebo ne, když náhodou jeden z nich nepříjde tak je ještě jak praštěná volám smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2009 07:08 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Beranová
Prosím tě - a to spává Pupíček i doma v posteli, nebo to byl jen výstřelek na hotelu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2009 16:53 R Žena Nika [755] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: anka
potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2009 15:39 Žena anka [3] - Teriéři
Fotka k příspěvku Nasa Liluška ta spava snami v posteli ano mame male plemeno yoksirskeho terriera ale vedčšie plemeno to by som asi nechcela ale keby spim sama na posteli tak možno ano ale o postel sa už delim aj s priatelom tak velke plemeno si neviem predstavit co by to bolo aka tlacenice.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2009 16:03 R Žena Nika [755] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
mimišák napsala: Jo, to je přesně ono: Spike se venčí, kdežto Besina jde dovnitř jen na návštěvu. A hygiena? smichTy zvedneš Spikyho jednou rukou a pohodlně ho šoupneš do vany. Ehm - Besina byla doma koupaná pouze jednou a dopadlo to takřka katastrofou. A fakt ji neuzvednu a sama nenamočím.. Ale objevila jsem psí čistící ubrousky (něco jako pro batolata, ale prostě pro zvěř) + supersavý ručník. A tím pesindu zhygieničtím raz-dva. Ale na postel to fakt není!

potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2009 12:14 Žena alcanet [39] – Re: Sandy
palec potlesk love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2009 10:12 Žena Beranová [0] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Sandy
My jsme byli s Pupíkem ( Tibetská doga)na hotelu a když spatřil to nádherné letiště, ihned na něj zaparkoval. Chrupkal si tam až do rána. Takhle šťastný pes se jen tak nevidí, ještě na mě ráno divně koukal, že už musí z postele. Vůbec mu nevadilo, že jsem se skoro nevyspala, protože při jeho tělesné výšce se to nedá. potlesk
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2009 09:58 Sandy
ano ano ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2009 09:49 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Sandy
Jo, to je přesně ono: Spike se venčí, kdežto Besina jde dovnitř jen na návštěvu. A hygiena? smichTy zvedneš Spikyho jednou rukou a pohodlně ho šoupneš do vany. Ehm - Besina byla doma koupaná pouze jednou a dopadlo to takřka katastrofou. A fakt ji neuzvednu a sama nenamočím.. Ale objevila jsem psí čistící ubrousky (něco jako pro batolata, ale prostě pro zvěř) + supersavý ručník. A tím pesindu zhygieničtím raz-dva. Ale na postel to fakt není!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2009 09:37 Sandy – Re: mimišák
Jo jo, to máš pravdu. Velcí psi asi nejsou nějací gaučáci. Ale ta představa se mi líbila :-D S jorkem v posteli mi to nepřijde ani nehygienické, jak tady někteří argumentují. Ten pes je kolikrát čistější než věci, které občas přes den na postel odložím :-D Navíc chlupy? Ee, u jorků ne. Moje vlasy doma člověk potká spíš než jeho.
A Romi, ještě k pobytu venku. Neber to tak, že domácí pes = minimum venčení. Spike je venku (když jsem doma) i pětkrát, šestkrát do dne. Pravda, s našimi jen 3x - 4x. Ale nedá se odbýt jen deseti minutami. Hodina venku je pro něj akorát. V létě i mnohem dýl a jaké štreky. Jorci jsou tériéři, na to by se zapomínat nemělo ano
A hygiena? Ta probíhá po každé procházce. Je pumr, takže je učůranější než fena a navíc ten jeho dlouhý vlas... Takže pod sprchu a postupně tlapky, zadeček, podvozek - bříško a pinďoura a pak ještě fousy na tlamičce, jak stopuje, tak leští zemi smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2009 07:37 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Sandy napsala: Kdo má to srdce odolat, toho obdivuji, ale i kdyby se mi snažil vecpat do postele salašník, já bych se smrskla natolik, aby se mnou hajal. Strašná slabost na psí oči hmm
Sandy o psí oči tak moc nejde - Besina o postel ani tolik nestojí, neb je jí za chvíli vedro. Ono je to i o mé pohodlnosti. Salašnice je prostě pes zahradní a přístupem do domu. A představa, že ji odbahním, umyju, vysuším, pustím do postele.. načež hafinda po 10 minutách usoudí, že ji to nebaví a je jí vedro a hurá ven, proběhnem se a za půl hodiny budu to martýrium řešit znova.. to je pro mne jednodušší ji vyhradit místo, které jsem schopna udržet v čistotě a přitom Besině umožnit kontakt s celou smečkou. Spiky to má prostě naopak - on je pes převážně domácí. Kolik času strávíte venku? A očista yorkšíra jde přecejen snadněji, než berňáka. Besina se fakt musí vylítat venku - uznej, že představa domácího řádění třeba s tenisákem u berňáka jaksi nepřichází v úvahu. A uměle ji držet v bytě, jen aby se mi nezašpinila.. to asi není to pravé ořechové. Věřím tomu, že vždycky dá Besi přednost třebas i dešti, když jsme spolu a blbneme, než pasivnímu ležení, byť v mé posteli. S yorkšírem se asi dá řádit i v posteli - ale berňák potřebuje trochu větší prostor :-D Neber to jako nějakou výtku - prostě jen jiný pohled.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.10.2009 15:16 Kim – Pes v posteli
Já si myslím,že mít psa v posteli je nehygienické ale je to volba každého majitele.Jsem spíše zastáncem toho,že pes má mít svůj pelíšek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 14:47 R Žena Nika [755] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: hanysek80
jasne aj ja vravim,ze kazdeho volba ano ,ako si kto vychova tak ma potlesk
pekny den ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.10.2009 13:41 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: Nika
Promiňte, ale motáte tady dvě věci dohromady - Pes v posteli z pohledu etologie a z pohledu zdravotního.

Vy píšete o pohledu zdravotním a tam musíte připustit, že je to rozhodnutí obyvatel dané postele. Je to jako s kouřením, lidé ví, že jim to škodí, ale když jim to tááááák chutná. Ale máte volbu a je na vás jak se rozhodnete.... Pokud psa do postele nepustíte, je to čistě vaše rozhodnutí a nikdo nemá právo vám do toho "kecat" a naopak...

Pokud jde o pohled ze strany utváření povahy a chování psa uvnitř smečky, tak si stojím za tím, co jsem napsala. Musíte sama zvážit, jakou osobnost jste si domů přivezla...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 13:35 R Žena Nika [755] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: hanysek80
pes nema co v posteli robit,je to nehygienicke,vsade chlpy,je to proste pes a nie ziadna hracka,pes je proste pes a ludia su ludia ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 13:26 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: Sandy
Souhlasím s vámi Sandy, je to všechno o výchově a o VROZENÉ NÁTUŘE jednotlivého psa. Páníček musí přesně vědět, kdy je vše OK. Jak jsem psala už níže. Můžete to naopak používat jako účinný trest. Pokud pes dělá něco, co dělat nesmí, je vykázání z postele opravdu vysoce účinné :-D . Samozřejmě, pokud si domů přivedete dominantní štěně, je důležité, aby zvláště v prvních měsících, měl tyto výsady odepřeny (postel, sedačku). A to 100% a důsledně do té doby, než pochopí, že se musí řídit podle vás. PS. vlčí smečka také spí na rovnocené úrovni - na zemi, a přesto všichni ve smečce ví, kdo je tam alfa samec (i když samozřejmě vždycky se najde jedinec, který to na vůdce zkusí... ale to už právě souvisí s individuální povahou jednotlivce. Jsou psi, které i když si necháte lézt po hlavě, tak je nikdy ani nenapadne, že by vám mohli šéfovat a naopak, můžete mít jedince, kterého budete celý život srovnávat do patřičných mezí a stejně to zkusí znovu, jakmile se otočíte)...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 13:20 R Žena Nika [755] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: geminika
ano ano ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.10.2009 10:26 Sandy – Re: geminika
Dominance mého psa nedosahuje ani poloviny té lidské. Od mala by učen, co je OK a co už proti svému pánu neee. Když je něčeho příliš, s rázným slovem "DOST" sklopí uši, stáhne ocas mezi nohy a uklidní se. Je to VŠECHNO o výchově. Pes může v posteli spát a pána brát jako soukmenovce a mít pocit rovnocennosti a tím pádem něco proti autoritě svého pána podniknout. Ale zároveň se nad nás může silně povyšovat i pes "z boudy". Jednoduše se nedá říci, že pes, který v peřinách chrupká, bude mít sklony se nadřazovat... no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 10:13 Žena geminika [44]
geminika napsala: Hovorte si čo chcete, nie je to normálne. Niekde som čítala, že pes, ktorý spáva so svojim pánom v posteli, tak sa cíti rovnocenný s pánom. A preto si niekedy dovolí viac, ako by mal. Napr. že agresívne reaguje na svojho pána a členov rodiny, prípadne ich aj pokúše. Je mi jasné, že "váš pes taký nie je". Len keď to náhodou urobí, tak nebuďte prekvapení.
Musím sa len opakovať, lebo ja to neuznávam. Pes mám mať svoje miesto, ale nie v posteli svojho pána. no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2009 22:06 Žena ANAVI [17] - Teriéři – SANDY!!!!!!!!
Fotka k příspěvku potlesk TAK TAK potlesk palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.10.2009 19:21 Sandy
Když je tolik milujeme, nic nenaděláme s tím, že se nám do postelí vkrádají. Kdo má to srdce odolat, toho obdivuji, ale i kdyby se mi snažil vecpat do postele salašník, já bych se smrskla natolik, aby se mnou hajal. Strašná slabost na psí oči hmm

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [3] 4 5

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 10704x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/7-pes-v-posteli?od=101