Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pes v posteli

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Pes v posteli
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2009 15:43 R Žena Nika [755] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: mimišák
spravne potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2009 08:21 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: hanysek80
Pěkně jsi to napsala: ať si každý dělá co chce - důležité je shodnout se s majitelem postele. :-D Nikoho neodsuzuju, že spí se psem v posteli - ale nenechám si vnutit, že je to samozřejmost a že spaní nebo nespaní v posteli vyjadřuje míru lásky, kterou psovi poskytnu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.09.2009 07:12 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Re: ANAVI
Náš Rexík tak do půl roku spal v posteli, ale teď jem občas přijde, ale celou noc spí raději v obýváku na křesle nebo sedačce, když tam někdo z rodiny nechá nějaké oblečení. To má moc rád.Pelíšek už prakticky nepoužívá, jen si hraje s polštářem, který byl součástí pelíšku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2009 00:13 NIKO – Re: ANAVI
Máš pravdu.Mám malé a velké plemeno.Jednomu postel povolit a druhému ne,to nejde.Tomu většímu je brzy teplo a jde si na spaní vybrat chladnější místo :-) Kdybych měl třeba dogu,bylo by to náročnější,ale vše by jsme pořešili ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2009 21:47 Žena ANAVI [17] - Teriéři – PES V POSTELI---hanysek80
potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   24.09.2009 17:54 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: ANAVI
Tak jen malý příspěvek za mě.... Nejdůležitější je, aby se dohodla celá rodina na stejném postupu. (Nebo alespoň obyvatelé postele, o kterou jde) ;-) Když u nás došlo na konečné rozhodnutí, že pejsek domů ano, tak hned přišlo na řadu téma: "a může do postele?" . Po nějakých debatách jsme se dohodli, že může..... a dál už to neřešíme. S námi prostě spí..... a protože je to správný bulík, tak spí nejradši pod dekou, s hlavou na polštáři a ideálně ještě s mojí rukou pod hlavou smich A komu se to nelíbí, tak může protestovat, může to tady veřejně psát, ale to je tak všechno co může... páč do postele si pejska pustím, ale takového prudila nee smich
Jen musí platit jedno pravidlo.... Postel je pro naší bublinu největší odměna, takže dokud je hodná a poslouchá, smí do postele. Pokud by ale byl jakýkoliv náznak vzdoru, postel bude první, co se jí zakáže....a věřte, odebrání polštářku je pro ní ten nejvíc největší trest.... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2009 15:06 Žena levandulka [41] - Špicové a primitivní plemena – Re: ANAVI
Mám psi střední velikosti a v posteli je nemusím, a vlastně to ani nejde. Jsou poněkud žárlivější stačí když hladím jednoho, druhý už doráží, že chce taky. Ale prosím každý jak uzná za vhodné. Pelíšky jsme odbourali, protože je nevyužívali. Spí tam, kde zrovna "upadnou". A vyhovuje to všem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2009 22:38 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: ANAVI
No ani ne... měla jsem dva malé psy a teď mám velkého, takže mám zkušenosti s oběma "stranami". Očko bych nepřimhouřila ani u sebemenšího psa... pořád je to pes a ne hračka. Říkám, že malí v posteli nějaký čas spali, ale nebyla jsem z toho "urvaná"... Spousta lidí by si měla uvědomit, že velikost psa není rozhodující v tom, jestli může nebo nemůže do postele. Ale je to samozřejmě každého věc...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2009 22:33 Žena ANAVI [17] - Teriéři – ANO -NE -ANO-NE -ANO-NE
JSME TADY PEKNE ROZDELENE :) TY CO MAJI VETSI PLEMENA TO ZAVRHUJI A TY CO MAJI MALA SE TIM CHLUBI JAKO TREBA JA!! OBE STRANY MAJI PRAVDU!!AT JE TO TAK CI ONAK PORAD TO JSOU NASI MILACKOVE!JASNE ZE PRIZNAVAM ZE BY TAM NEMELI S NAMA HAJAT MAJI PRECE SVUJ PELISEK ano ALE!!!!! MUSELI BY JSTE NASE HOLKY VIDET JAK SE TAM PLIZI A HUP PO DEKU A VERIM ZE I TY CO RIKAJI ZE NEEEE DO POSTELE HAFIKA TAK BY JSTE ASI PRIMHOURILI NEE OKO ALE OCI!!HEZKY VECER VSEM ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2009 19:41 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: mimišák
S tím souhlasím... kdysi se mnou psi spali, ale jen v nohách. Výš než po kolena nesměli a ani nechodili. Pak spali na zemi, protože jim bylo horko. Teď mám "venkovního" psa a naprosto mi to vyhovuje. Jednou na výletě, když spal v chatce, ke mně na chvilku skočil... no a asi po tom netoužím. Když mi psi přestali spát v posteli, byla jsem ráda za jedno z mála míst, kde jsem si v klidu mohla poskládat oblečení, aniž by na něm nebyly chlupy smich . Posteláka ze psů udělali lidi, oni sami to nijak nepotřebují. Nejsem zastánce psa v posteli.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2009 12:31 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Náš pes taky v posteli nespí - nijak po tom netoužím ani já, ani pes. Besi spí venku na zahradě, má kotec s boudou - ale ten využívá jen při špatném počasí. Co takhle to otočit? Já si nedovedu představit, že se převlíknu do noční košile a půjdu si lehnout k psovi do boudy nebo pelíšku. Tak jako pes nebude po vykonání potřeby používat toaletní papír, nebo si před spaním čistit zuby.. tak stejně s ním já nebudu spát v posteli. Pro mne to není normální. Pro postelové zastánce: představte si ve své posteli jiného psa, než vlastního mazlíčka. A co vás přimělo k tomu, že tam psa máte? On tam skočil a vy jste zjistili, že je to příjemné? nebo jste ho tam dlouze lákali a zažili jste úžasný pocit štěstí, když se vám povedlo ho tam dostat? Anebo se tam prostě nastěhoval a už jste neměli dost důslednosti ho vykázat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2009 10:51 Žena geminika [44] – Re: Iva Hešková
Hurá, konečne niekto, kto somnou aspoť trošku súhlasí. vďaka. Už som si myslela, že len ja som taká konzervatívna. psa kúpem podľa potreby. V lete menej, ale v mokrom počasí vždy. Časté kúpanie vraj neprosieva srsti. Nehovoriac o tom, že má strach v očiach, keď ju volám do kúpeľne. Nemá to rada. Kúpanie v prírodnej vode miluje, ale vo vani nemusí. Okrem toho z tlamy jej páchne tak či tak a chlpy v posteli neprestanú len tak poletovať. A bolo by mi proti srsti ľahnúť si okúpana v pyžame do chlpatej postele. A okrem toho, ak mám niekedy príležitosť spať s ňou v jednej miestnosti, tak to je des. Ona si stále olizuje papuľu a mlaská pri tom, ako prasiatko, alebo si otriasa uši, alebo sa stále škriabe a to ma vyrušuje nakoľko mám ľahký spánok.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.09.2009 10:41 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: geminika
No z výchovného hlediska máš určitě pravdu. Můj dobrman do postele taky nesměl, byl příliš dominantní a tak jsem určité zásady prostě musela dodržovat. Teď mám ale yorky a ti smějí všude (i do postele), jen přes noc spí ve svým pelíšku a to né proto, že bychom je v posteli nechtěli, ale ze strachu, že bychom je mohli zalehnout. Nemyslím, že tímto dělám ze svých psů "děti", záleží na výchově a povaze psa.
Ale toto co píšeš : "Aby pes ležal v mojej posteli, aby som celú noc čuchala jeho smradľavú papuľu, zadok a vdychovala jeho chlpy", hovoří samo za sebe. Co takhle psa vykoupat a pořádně vyčesat? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2009 09:58 Žena geminika [44]
Hovorte si čo chcete, nie je to normálne. Koľkí z vás máte deti? Váš pes je vaše dieťa? Niekde som čítala, že pes, ktorý spáva so svojim pánom v posteli, tak sa cíti rovnocenný s pánom. A preto si niekedy dovolí viac, ako by mal. Napr. že agresívne reaguje na svojho pána a členov rodiny, prípadne ich aj pokúše. Je mi jasné, že "váš pes taký nie je". Len keď to náhodou urobí, tak nebuďte prekvapení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2009 14:36 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Re: alcanet
palec palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   20.09.2009 13:51 Žena alcanet [39] – pes v posteli..
Myslím si že je to krásný když s vámi spí váš mazlíček a ani nezáleží na velikosti hmmmoje dcera má boxera a taky se mou spal,jen je to horší ,když vám zalehne deku palec to s takovým kusem psího chlapa nehnete a jak píše Bara a Dora,když jsem byla nemocná,tak pejsek ležel se mnou v posteli celý den a nehnul se ode mne..a krásně to napsala Ivulík1 potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.09.2009 20:52 Žena ANAVI [17] - Teriéři – PES V POSTELI
Fotka k příspěvku TAK NASE HOLKY SPI TAKE S NAMA ;-) UZ SI TO ANI NEUMIM JINAK PREDSTAVIT!A TO MAJI PO BARAKU ASI 4 SVE PELISKY KDE JSOU OBCAS JEN PRES DEN ALE V NOCI JUPIIII K NAM!!! potlesk JE TO KAZDEHO VEC!! NAM TO TAK VYHOVUJE A KDYZ JE U NAS NEKDO NEMOCNY TAK SE HOLKY OD NEJ NEHNOU TO JE I PROBLEM JE NALAKAT VEN NA LULANI!!HOLKY JSOU PRAVIDELNE KOUPANY TAK ZE I VONI!!A JAK NAPSALA UZ IVULIK1 LASKA JE LASKA love
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2009 20:13 Tysule – Re: Ivulik1
Soushlasím smich potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2009 18:16 Žena Ivulik1 [9] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: geminika
Nevim jak tvuj pes, ale muj nikdy nesmrdel. Naopak jsem rada citila meho psa z polstare, ocichavala ji packy, nebo ouska. Mela svuj charakteristicky pach. Kdyz ale nekoho milujes, tak to povazujes za vuni. Doufam, ze mi rozumite, nejsem uchyl smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2009 14:52 Žena geminika [44]
Tak tomuto neviem prísť na chuť. Aby pes ležal v mojej posteli, aby som celú noc čuchala jeho smradľavú papuľu, zadok a vdychovala jeho chlpy. Brrrr.Je mi z toho zle. Môj pes bol somnou v posteli jeden jediný krát. Aj to len vtedy, keď bola veľmi chorá a mala žalúdočné kŕče a triaslo ju od zimy. Nezniesla by som to, aby ma šťuchali 4 laby a nebodaj aby na mňa zavrčal, že má on málo miesta v posteli, ako to robí kamoškin bígel. Ten spával s ich dcérkou v postieľke, keď bola v perinke. Tak to už naozaj je choré. Pes má mať svoje miesto, kde má kľud a pohodlie. A to miesto by nemala byť pánova posteľ. Môžete ma odsudzovať, že nemám rada svojho psa, lebo mu nedovolím spať somnou v posteli. O môjho psa sa láskyplne starám už 14 rokov a nemyslím si, že je o niečo ukrátená za to, že spí vo svojom peliešku.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2009 18:09 Žena Ivulik1 [9] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Fotka k příspěvku Boninka si na stare kolena oblibila pelisek :-( Bylo to tak fajn, kdyz si lehla ke mne a spolu jsme spinkali. Ale kdyz je sama doma, tak nekdy neodola :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 15:23 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Re: Katy
Není nic krásnějšího, než když ráno, když se má vstávat, pejsek skoči do postýlky, omotá se kolem krku a položí hlavičku na tvář a chce se mazlit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2009 13:16 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
MaB napsala: Tak to abych se začala bát. To moje ridgebačka se mnou spí v posteli. do dveří chodí první a vůbec děláme skoro všechno, co se tady odsuzuje. :-(
Přitom je to poslušná, mazlivá a ukázněná čubinka. Když čtu, co by všechno neměli psi dělat nebo co se jim nemá dovolovat, tak se musím někdy až smát. smich

jo, to je fakt... ale pokud člověk narazí na dominantního jedince, který má snahu se drát dopředu (některý tu potřebu nemá), tak se pak diví, proč ho napadl..
Ale taky s tím nemám problém. Někde jsem dokonce četla, že pes by na procházkách měl chodit za páníčkem:) to mi přijde už trochu přitažené za vlasy...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2009 13:14 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Tysule
nee, to ne:). Záleží na povaze psa..když je od přírody flegmouš, asi mu to bude jedno.. ale pokud je pejsek parchant nezávisle na velikosti, tak tohle může být důvodem k boji o vyšší postavení ve smečce. Znám právě takový příklad.. paní si stěžovala, že poslední dobou (v pubertě) po ní pes vyjíždí, když ho chce v posteli posunout, tak se ožene apod.. bylo jí řečeno, že pokud ASPOŇ zruší spaní psa v posteli a sezení na gauči, spraví se to. Existuje hodně projevů nadřazenosti, tohle je jeden z nich. No a fakt.. pes se zklidnil, pochopil, že nemá takové pravomoce jako vůdce smečky.
Jinak já s tím neměla problém, když se mnou blafáci spali :) jen jsem z toho nebyla urvaná a neříkala jsem "nevím, kde by chudáček spal, neumím si to představit" atd..
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.08.2009 13:11 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tak to abych se začala bát. To moje ridgebačka se mnou spí v posteli. do dveří chodí první a vůbec děláme skoro všechno, co se tady odsuzuje. :-(
Přitom je to poslušná, mazlivá a ukázněná čubinka. Když čtu, co by všechno neměli psi dělat nebo co se jim nemá dovolovat, tak se musím někdy až smát. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2009 11:58 Tysule
Ach jo,tak to mě ten můj trhač asi sežere. Spí v posteli,když chce lehne si na sedačku.....abych se začla bát smich Já s tím problém nemám a dokonce ten můj,jak ty píšeš - smrad - není agresivní,nikoho nepokousal. To bych se třeba měla bát i sousedovo bulíka,který spí v posteli a ještě na sebe přetáhne deku?? I on je velmi klidný,neagresivní. No jo,asi jsme jiní!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2009 11:37 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: anka
No ono nejde ani tak o velikost psa, jako spíš o to, co ten pes vnímá. Jak jistě víš, hodně malých "smradů"(nemyšleno zle) je agresivních, dovolí si vyjet po pánovi nebo jiných osobách. Je to zčásti zapříčiněno taky tím, že pes spí v posteli - a proč? Tím mu dáváme najevo, že je ve smečce na stejné úrovni, jako my (někdy vyšší) a to, že jej můžeme potrestat bere tak, že on může potrestat nás. Spí přece s námi v posteli, sedí na sedačce atp. = je stejný, jako my.
Je toho víc, ale napsala jsem jen to, co se týče spaní v posteli X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2009 11:27 Žena anka [3] - Teriéři
Katy chcem ty odkazat toto ja neviem ani prečo spáva snami ,ale som rada naša nepušta chlpi spinka ako človek tlačit sa nemusíme spí primerane ja keby mam vädšieho psa tak by sa určite nedelil o postel ale mam terriera tak prečo nie a tak isto aj menšie plemena .Spozdravem Anka s fenkou Liluškou. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2009 22:10 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – dotaz
k čemu ty psy v posteli potřebujete? Já je tam sice kdysi měla, ale rozhodně mi tam teď žádný nechybí.. více místa, žádné chlupy... paráááda potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2009 21:54 Tysule
Fotka k příspěvku Matýsek také spinká v posteli. Jinak už si to ani neumím představit :-P
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2009 18:47 Žena mili512 [0]
Tak to vám všem teda nepokrytě závidím! :-( Ta naše milostivá sice večer ke mně do postele vleze,ale jenom se přijde pošmudlit na dobrou noc a pak si zase odkráčí chrnět buď do koupelny,kde je chládek anebo do svého pelíšku. sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2009 17:55 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku NEUMÍM SI UŽ PŘEDSTAVIT,ŽE BYCH USÍNALA BEZ TOHOTO MALÉHO BROUČKA spim OD PRVNÍHO DNE SPÍ SE MNOU!!!VŠAK JSEM JÍ TO NAUČILA,NE!!MÁ 3 KG,TAK NEVÍM JAK BY SE MI SPALO S BROUČKEM TŘEBA 40 KG.ALE TAKY BYCHOM SE NĚJAK VECPALI :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2009 13:40 Žena anka [3] - Teriéři
Fotka k příspěvku Naša fenka menom Liluška spáva snami v posteli od vtedy čo ju máme .Ja som aj rada že spáva snami je to celkom zábava ked máte vedľa seba svojho miláčika ako ja .Tlačiť sa o posteľ nemusíme spíme traja na jednej posteli ja a priateľ a naša Liluška a vy ste ako na tom s vašimi miláčikmi v posteli?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2009 13:20 Bady – postel
Fotka k příspěvku To je jasné že pejsek spí v posteli. Všechny které jsem měla tam se mnou spali. Dokonce i rotvajler, ale to tam bylo docela těsno. A hlavně, ona strašně chrápala. smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2009 15:00 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: Baslerinda
Co do obýváku... psiska ti podarují plastovej koš s polštářem a je to smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 09:07 Shreya – Re: ELiss
No jo,je sice malej ale když se roztáhne tak to taky stojí za to a ještě plánujeme velkýho peruána,takže v posteli budou spát psi,já si budu moct jít lehnout do obýváku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2009 22:00 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: Baslerinda
Akkís je malej... ale jak by ses tam vešla s takovou obezitou jako je Chita? tone hop
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.07.2009 19:52 Shreya – Re: Rebbie
No i když ... :-O zatim si myslim že ne ;-) ale je fakt že jeden nikdy neví
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2009 19:09 Žena Rebbie [2] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Baslerinda
Ale vzalaaaaa :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2009 17:49 Shreya
Já si nedokážu představit spát bez psa,pelíšek nemá,nenechala bych ho spát samotnýho někde v pelechu,takže od malička je v posteli - i když - chlupatýho psa bych do postele nevzala.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2009 17:21 mato127
moja spava na mieste somnou v posteli s rodicmi v posteli alebo v byvacke na gaucoch kde chce palec spim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2009 16:59 Žena anka [3] - Teriéři
Nasa fenka liluska spava snami viete aky je to super pocit ked mate svojho milacika pri sebe.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2009 19:12 Gomez – muj pes
můj pes my taky vždy vleze do postele ale ta moje neni moc velká tak si vzdicky lehne rovně a hlavu si položí na mě a usne dřív než ja :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.06.2009 20:31 Žena Lucinka [6] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Náš Sargošek do postele nesmí... teda aspoń to říkáme :) Ale ráno když se otevřou dveře do ložnice už je tam...
V noci ve svým luxusním pelíšku,ale přes den má nejrač gauč... a nejlépe polštářek pod hlavou:)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 09:08 Žena weron [0]
Ten náš posteľ hádam ani nevidel. V lete spáva pod tujami - vyhrabe si tam jamu a chladí sa ano a v zime keď ho nikde nevidím a zakričím naňho, tak sa zodvihne kôpka snehu a oklepe sa... asi mu to celkom slušne izoluje ;-) do búdy ho to tiež veľmi neláka, vlezie tam iba na povel, akurát keď poriadne prší, tak sa skryje na terasu :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 04:01 Danila
Fotka k příspěvku A kdyby jen pes - to malé je naše ovečka Tonička:-), ta lezla do postele pořád, mrška:-)To je tak hezké téma, že jsem s těma fotkama neodolala:-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 04:00 Danila
Fotka k příspěvku Pes v posteli?jééé
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2009 23:38 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Občas mám problém se do té postele vejít, když se holky roztahujou... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2009 23:16 exnerka – postel
Pes jedine v posteli...když ustelu kouká na mě jako kdybych se zbláznila...prostě si jí naši roazlily...
A vůbec jí nepřijde drzý si čumákem nadzvednout deku a zalézt si pod ní. Jinak kdyz jsme vsici v kuchyni, tak se v pelíšku pod stolem. A když se jí chce večer spát tak nás tahá do poslele...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2009 16:04 neferit
muj pes dryv spaval se mnou a ted kdyz je velkej nemoze si zvyknout na boudu
Reklama

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [4] 5

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 10704x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/7-pes-v-posteli?od=151