Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » Katy » Saphir Zealous z Kovárny » Nápověda 

Hlavní fotkaSaphir Zealous z Kovárny Pes
Krásný den všem:-)
Majitel: Katy   Plemeno: Belgický ovčák - Tervueren s PP
Zapsáno: 19. 6. 2009   Poslední aktualizace: 27. 10. 2013 Nové fotografie Nový záznam v deníku 
Počet návštěv: 5227   Počet palců: 0
Kategorie: Skupina 1   Oblíbenost: 26 uživatelů *
Datum narození: 22. 5. 2008   Hmotnost: 25 kg
Fotek a videí: 174+7   Komentářů: 10
*     *     *     *


O mně: Safírek je pes se skvělou povahou pořizován především na výstavy a výcvik. Momentálně máme ve cvičení pauzu, poněvadž panička je tvor studující, tudíž nezbývá moc času. Jinak se ale věnujeme sportovní kynologii, dříve také záchranařině (ke které se snad časem vrátíme) a agility. Safí miluje všechny lidi na světě, je to jedinec, u kterého neplatí charakteristika "nedůvěřivý belgičák":-)). S ostatními zvířaty nemá problém - má rád štěňátka, fenky i pejsky - jen ty příliš dominantní nemusí, ale konflikty nevyvolává.

Za sebou máme pár výstavních úspěchů: Grandšampion ČR+SR, Interšampion CIB, Ch.-CZ, Ch.-SK, JCh.-CZ, JCh.-SK, Světový vítěz BO mladých, Klubový šampion kchbo 2010,Klubový šampion SKBO 2012, Grand Prix Slovakia Junior Winner, 8x CAJC, 2x nejlepší mladý, East Winner 2011, 4x BOB, 24xCAC, 3x res.CAC, Vítěz Slovenska, 4xČKŠ, 3x Národní vítěz, 2xKlubový vítěz KCHPBO, 2x CACIB, 2x res.CACIB, 2x semifinále BIG, BIS a res. BIS speciální klubové výstavy, selekce krásy ČR(s.), Maďarska (T.s.), Holandska (Se+Sw) a nejprestižnější selekce Francie (s.r.). V roce 2009 se v bodování TOP 10 stal nejúspěšnějším mladým tervuerenem a druhým nejlepším mladým psem všech variet:-). Následující rok byl ještě úspěšnější, to se stal nejlepším dospělým tervuerenem a také nejlepším tervuerenem napříč kategoriemi a pohlavím.
Také jsme splnili nějaké zkoušky, které jistě nejsou poslední!! CSAU, TAN, ZOP, BH, ZM, ZVV1, ZPU1, ZPU2, OB-Z a ZVOP.

Provedená vyšetření - DOV prostý, HD-A, ED 0/0.

Původ: CHS "Z Kovárny" ( http://zkovarny.com ) o: Int.Ch.Zealous Juvell z Kovárny, IPO3 m: Urbi Eleanor z Kovárny

Krmení: syrová strava (kosti, maso, zelenina)

Oblíbená hračka: frisbee, míčky...cokoliv, co se dá házet nebo s čím se dá přetahovat:-)

Jak mi doma říkají: Safí, Safajz, Safajrítko, Safajzínko, pušinkaaaaa:D , Saphire (když se panička naštve), pipí (anebo taky pipinko, ale pšt:D), bobíku, miminečko...no všelijak

Svátek: 25.11.

Poznámka: více na http://saphir-zealous.wbs.cz

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
 
Nejnovější fotky v dalších složkách
Videa - přístupná pouze přihlášeným uživatelům Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

Výdaje

Zobrazit » Zobrazit «


NahoruDeníček  vývoj počasí
27
10.2013
Náhled
úplně jsem se zapomněl pochlubit největším úspěchem stydim Letos na nejslavnější klubové výstavě ve Francii jsem získal ve třídě pracovní V3 pac aaaaaaa hlavně - nejprestižnější selekci - sujet recommandé hop juch!!
31
8.2012
 polojasno, beze srážek  slabý nebo mírný vítr 
Rok se s rokem sešel a my jsme se opět vypravili do Francie na nejprestižnější výstavu belgičáků na světě potlesk . (Taky nejvíce politickou, abych to uvedla na pravou míru).
Nicméně jsme se Safírátkem zazářili a ve třídě pracovní jsme získali známku výborný 2 hop (CAC a res.CAC se zadává pouze jednomu psovi z mezitřídy, otevřené a pracovní, něco jako "nejlepší pes")
16
7.2012
Náhled
 polojasno, dešťové přeháňky  bezvětří nebo vánek 
Minulý týden jsme se vydali na výlet do Prahy :-) . Cílem byla návštěva kamarádů (včetně syna Googla a dcery Yassi) a hlavně taky poznání "městského života" :) . Safí zažil několik poprvé - první cesta autobusem, vlakem, metrem, na eskalátorech.... a všechno zvládl na jedničku hop . Je to prostě boreeec potlesk . Do té doby zažil nějaké vzrůšo jen na výstavách nebo výcvikových akcích, ve městě nikdy nebyl.. je zářným případem toho, jak důležitou roli hraje v životě psa genetika ano
20
6.2012
Náhled
Milý deníčku, jsem moc smutný, 16.června mi zemřela maminka sad Ještěže jsme se před 3 týdny viděli a mohl se rozloučit, už se na ni nezlobím, že mě od sebe pořád odháněla sad
30
11.2011
 zataženo, beze srážek  bezvětří nebo vánek 
Safírkova prezentace se dostala do archivu, takže je potřeba s tím něco udělat palec
Momentálně se bohužel neděje nic... Safí se zranil, takže jsme nemohli cvičit, chodit na výlety, prostě nic :-( . Navíc mám poslední rok školy, takže se musím chtě-nechtě věnovat studiu.
Novinkou ale je, že za námi (přesněji za Safírkem) přijela nevěsta!! potlesk jestli vše dobře dopadne, můžeme se těšit na štěňátka okolo 20. ledna stydim
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele      

Nika
25.11.15 20:02
Všetko naj love
filipek
24.10.15 18:45
ahoj krasavče love pivo ,posíláme pusinky ahoj
Vanesa99
3.7.14 21:51
úžasný pejsek potlesk

Autor si nepřeje k této prezentaci dostávat hromadné komentáře.

 

© HAFICI.NET - https://hafici.net/prezentace/53