Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » Deuska » Aska » Nápověda 

Hlavní fotka


Aska Fena
Majitel: Deuska   Plemeno: Labradorský retriever bez PP
Zapsáno: 23. 12. 2010   Poslední aktualizace: 2. 1. 2011 Nové fotografie 
Počet návštěv: 505   Počet palců: 0
Kategorie: Skupina 8   Oblíbenost: 5 uživatelů *
Datum narození: 21. 10. 2010   Hmotnost: 11 kg
Fotek a videí: 48+0   Komentářů: 3
*     *     *     *


O mně: Jsem doma teprve krátce a tak jenom vystrkuju růžky. Jsem takový malý vánoční dáreček pro Maxe.

Původ: Řecko

Krmení: Granule

Oblíbená hračka: Nee

Jak mi doma říkají: Asko

NahoruSložky fotek

Prezentace je archivována a neobsahuje fotky v plné velikosti

Složka
Všechny
fotky

(47)
Složka
Ostatní

(10)
 

Časová osa
Časová osa


 
Fotky z deníčku
Fotky z deníčku

(2)
Složka
3 měsíce

(17)
Složka
Aska a voda

(20)
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
23.12.2010
31.12.2010
testování boudy
testování boudy
31.12.2010
ze zadu...
ze zadu...
31.12.2010
Bouda ze strany
Bouda ze strany
23.12.2010
zametání
zametání
23.12.2010
roste mi zoubek
roste mi zoubek
23.12.2010
23.12.2010
Takoý mrně jsem byla
Takoý mrně jsem byla
 
Nejnovější fotky v dalších složkách
02.01.2011
-
-
02.01.2011
-
-
02.01.2011
-
-
02.01.2011
-
-
02.01.2011
usušení
usušení
02.01.2011
-
-
02.01.2011
-
-
02.01.2011
-
-

NahoruDeníček  vývoj počasí
30
12.2010
Tak nám zase nasněžilo - jen jsem skočila do sněhu tak jsem tam zapadla, že mně byly vidět jen špičky uší. Měli jste vidět jak rychle jsem vyskočila a letěla domů. Taky jsem se naučila sněhový loužičky. Klidně bych mohla napsat nějakej výhrůžnej dopis cizákovi, aby věděl, s kým má co do činění. Aska
28
12.2010
Náhled
Včera jsem objevila jakousi podezřelou pet lahev vhozenou v obýváku pod stolem. Byla sice prázdná a ani vlastně podezřelá být nemusela, ale však to znáte, v naší situaci se nejdřív musím přesvědčit o tom, že podezření na cokoli můžu vyloučit a pak teprve můžu prohlásit, že podezřelá vlastně ani nebyla. Takže jsem začala vylučovat a to tím způsobem, že jsem se snažila odmontovat to víčko, kterým byla uzavřena,ale opravdu to nešlo. Už jsem si říkala, že ta flaška je fakt úplně obyčejná a ničím nezajímavá a šla jsem od ní pryč, když tu najednou přiletěla panička a začala hulákat, kde jsem ji zase vzala a ať prý nedělám v obýváku bordel, když tam má uklizeno. Takže v ten moment podezřelá začala být, když se o ni začala zajímat panička. Rychle jsem změnila svůj názor a přehodnotila jsem své rozhodnutí dál se jí nezabývat a začala jsem o ní alespoň přemýšlet, protože v ten okamžik se taky nic jiného dělat ani nedalo. Panička mi ji totiž sebrala a vhodila ji do odpadkového koše, kam na ni i při mých atletických schopnostech nemůžu, protože koš je ze dřeva ale není dosti vysoký, takže by šel převrátit nebo do něho vyskočit a vzít si z něho potřebné. Polehoučku se plížím směr odpaďák, ani trochu se nekoukám na její odpadkový koš.. já vůbec nejsem ani pes, jen úpěnlivá očka doufající v souznění duší…a ? Byl zaznamenán první úspěch. Tak hele – klasický rozporuplný pocit: na jednu stranu byla potěšena, že uklízí páník a ne ona, ale na druhou fuj, kdovíkdy ten páník příjde z práce a koukat se na rozhrabanej koš? zatím je třeba využít moment překvapení a nezaváhat – správná taktika? Budu to zkoušet na květináče. No a na osobní pozvání koše si teda ještě počkám.
23
12.2010
Náhled
Ráno. Doma je bordel.
Ne, že by ten bordel byl díky mně, to opavdu ne jen jsem trošku vylepšila koberec, no né, sama pánička nedávno četla,že trhané vzory jsou in!

Ráno a kousek. Nadbordel.
Stihla jsem vytlačit páničku z postele - ne,že by se ji chtělo,ale tak prej funim jak kanec. Postel má taky nový desing: Jak by se vám líbila přírodní hnědá barva z předchozí zelené?

Skoro dopoledne. Mezinárodní bordel.
Nuda -samozřejmně to schytali neuklizené knihy, fuj, ta panička je bordelářka - no ne? Nechat knihy na dosah psího čumáku!

Dopoledne. Meziplanetární bordel.
Doma to vypadá nádherně, rozkousané knihy všude kolem, postel v přírodní barvě a koberec jako z časáku ( který je mimochodem taky rozkousanej)

Poledne. Mezigalantický borel.
Tak jsem k tomu všemu přidala odpadkovej koš, ne že bych ho taky vylepšovala k obrazu mému,ale ten vyhozenej jogurt byl lákavý. A mimochodem - přišla panička, byla jsem za zútulnění baráčku vyhozena do chodby.

Po poledni. Další mezigalantický bordel.
V chodbě nic nepřežilo - jen to,co bylo přikovaný, přihřebíkovaný či přilepený - panička málem chÿtla tamto, znáte to, ted nevim jak se to jmenuje, ale řvala a málem ji vypadli oči z důlků.

Odpoledne. Bordel, že už větší bordel být nemůže.
Konečně jsem se zklidnila - taky co ničit, v chodbě už nic na rozbití být nemůže. Asi jen hoďku spinkání, papání, spinkání a čurani - a bobek jsem hodila za stůl.

Pozdní odpoledne. Ještě větší bordel, ale dvakrát.
Panička vařila a mně zaujali její bačkory, sice sebou hodila jenom jednou, na mně toho ale hodila! Ručníky, utěrky - ale,že by hodila kousek omáčky co kuchtila - ani náhodou...

K večeru. Syntéza všech předchozích bordelů dohromady.
Mazlinkání, papání, spinkání a po spinkátí uklízení - teda panička uklízela, a aby mněla co uklízet tak jsem jí do kuchyně přidala dva indiány a jednoho ještě do ložnice. Panička se chystala do práce a tak jsem byla opět zamčena do chodby - tentokrát už tam byla jen plína, misky a pelíšek. Ještě před odchodem jsem se šla vyvenčit - moc sněhu tu není, ale zato jsem chytla myš. Hned mi byla odebrána, asi mněla panička hlad.

Večer. Úplně největšejší bordel ze všech bordelů a ještě větších bordelů a největších bordelů vůbec.
Pořádně jsem si schrupla, abych byla čerstvá na paničku- pelíšek jsem si rozkousala a misku jsem sežrala ( teda jen to, co bylo v ni) Ani jsem prý nekňučela...
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele      

kajík
10.2.14 18:53
:3 zlatááá :3
majka0007
15.10.13 18:19
krasavicááá :-)
baratinaklarka
21.10.12 13:35
Všechno nejlepší k narozkám
baratinaklarka potlesk potlesk potlesk
 

© HAFICI.NET - https://hafici.net/prezentace/857-aska