Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Barf - přirozená strava pro psa

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Barf - přirozená strava pro psa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.06.2010 22:25 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Jééé,tys vtipný potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2010 22:23 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
To je sice pravda,že se mají číst i starší příspěvky ano
Ale pak se zas člověk moc nezapojí,když tu tenkrát nebyl :-(
Možná to bude zase zastaralé.....před lety mi ten můj bezpapíráček chytil šeredný ekzém. Veterinář vystříhal srst,aby to nemokvalo a začalo se do psa cpát hromady prášků,injekce,masti,vodičky...... a nic. Pak jsem tenkrát dostala babskou radu,že mám dávat namleté lněné semínko.
Kůže se krásně zahojila a ta krásná srst,co narostla. Levné a nesmírně zdravé :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2010 20:19 NIKO – Re: Katy
ano ;-) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.06.2010 16:50 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarpilka
No, myslím, že by bylo fajn, aby si případní zájemci o debatu BARF přečetli jedny z prvních příspěvků, už toho bylo napsáno docela dost :-) Někdy se to hold zvrhne..ještě když NIKO přisolí :) Ale ona by tady byla jinak nuda smich (na druhou stranu všeho s mírou)

Jinak - teď jsem nakoupila nové přísady, které dávám do jídla..bylinky od Pythovetu, už jsem roupama nevěděla, co by smich A taky kolagen.. nemohla jsem se udržet, když jsem konečně našla eshop, kde mají všechny věci, které používám stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.06.2010 13:17 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Koukám,že i tady byl pan nejchytřejší . Nic pořádného nenapsal,jen si začutal do lidí tone TEN NICO JE ALE DRAHOUŠEK.
Nedávno jsem debatila s kamarádkou-chovatelka něm.ovčáku z Kanady,že před časem začala dávat syrové žaludky ještě se zeleným a prý naprostá bomba. Prý to teda děsně smrdí ale zvířata mají nádhernou srst a moc jim to chutná . Tam se mají,zajede si na farmu a pejskové dostanou výborný dlabanec. Dřív když se dávalo maso z nucáku + těstoviny,rýže,vločky.....vemena,hovězí dršŤky....já nepamatuji třeba torze žaludku :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 20:29 NIKO – Re: Gii
"Trošku mám dojem, že Niko důležitost kostí v krmné dávce podceňuje"Tvůj dojem je hodně špatný!Nějaká štěňata jsem odchoval,tak vím,o co jde ano
Jak napsala MONIQUE,tak já v podstatě krmím jak ona,možná se nějaké malé odchylky najdou,ale není jich moc :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 20:19 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Gii
Kosti pro štěně jsou věc názoru - my je nedáváme a ani to nedoporučujeme. My dáváme vepřové nožky jemně povařené, aby se mohli aspoň trochu zakousnout a syrové pro zábavu a taky samozřejmě syrové kloubové kosti:-), ale z kuřat dávám skelety až odrostlejším štěňatům. Čistá svalovina je fajn, ale moc bílkovin ovčákům taky škodí...jak se to vyyžene dovrchu masem a tvarohem, tak pak bývají problémy s kostma atd. preferujeme pomalejší a vyrovnaný růst:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 18:45 Gii
monique napsalaVíme, že to vzniklo kvůli kostím pro 2 měsíční štěně, ale už se to tu nějak vysvětlilo,ne?:-)začíná tomu tady unikat téma.
Já osobně stále zůstávám u názoru, že kosti, a především kuřecí skelety, jsou pro štěnda velmi důležité. I proto, že jiné kosti moc nepožvýkaj. ano A rozhodně bych, i kdybych byla multimilionář, nekrmila jen svalovinou. no Trošku mám dojem, že Niko důležitost kostí v krmné dávce podceňuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 18:09 NIKO – Re: monique
Jak vidíš,NEVYSVĚTLILO,to asi někomu navysvětlíš :-D Já GII na pokec posílal,nechce smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.05.2010 17:56 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Gii
Vidím, že Vás ta diskuze začala bavit:-), ale vážně Niko, pokud se nechceš bavit o BARFu, tak běžte s Gii na pokec. Víme, že to vzniklo kvůli kostím pro 2 měsíční štěně, ale už se to tu nějak vysvětlilo,ne?:-)začíná tomu tady unikat téma.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 17:50 Gii
NIKO napsal: NEOTÁČEJ TO
Dobře tyyyyyy. :-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 17:39 NIKO – Re: Gii
NEOTÁČEJ TO ano Napřed si vše přečti :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 17:17 Gii
NIKO napsal: Nediskutuji o BRAF(ani se tu o tom dediskutovalo),ale o krmení štěňat drůbežími kostmi a skelety.
V tom případě bude něco špatně na názvu fora. no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.05.2010 15:58 NIKO – Re: Gii
Nediskutuji o BRAF(ani se tu o tom dediskutovalo),ale o krmení štěňat drůbežími kostmi a skelety.Máš krátkou paměť?Nebo neumíš číst?O kloubových kostech a vepřových nožkách jsem psal ano
ALE DÁM NA RADU SARKY ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 14:13 Gii
NIKO napsalKdyž si spočítám,kolik je masa na skeletu(někdo krmí štěňata i syrovými),kolik stojí,tak se dá sehnat kuře 1.2kg za 38-40kč a masa mám víc.Když bude někdo "BOHATÝ",tak prsní řízky 1kg,sežene za 70-80kč!Proto je určitě lepší na malé štěně obětovat peníze,než krmit skeletama-kostmi!Ale ať si tohle spočítá a posoudí každý sám ano



To myslíš vážně? coze

Ty diskutuješ o BARFu a přitom vůbec nevíš, proč se dávají syrové kosti? Myslíš, že je to kvůli penězům? No, to snad ne? no :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 11:32 NIKO – Re: sarka
Já vím,že bych se měl na to vykašlat ano Ale představ si,že tu někdo takhle píše o krmení štěňat."Nováček",který nemá žádné zkušenosti,tak bude štěňata krmit skeletama(kostmi)a né masem.Může opravdu způsobit malému štěněti vážné problémy a řekne si-VŽDYŤ TO NĚKDO NA STRÁNKÁCH RADIL!Ten,kdo nezažil umírat svého psa,já to zažil a ne jednou,tohle nikomu nepřeji,JE TO HROZNÉ,pro mne určitě,tak radí tyhle věci ne Já nechci,aby někdo zažil smrt svého psa,jen,že udělá takovou chybu!Když si spočítám,kolik je masa na skeletu(někdo krmí štěňata i syrovými),kolik stojí,tak se dá sehnat kuře 1.2kg za 38-40kč a masa mám víc.Když bude někdo "BOHATÝ",tak prsní řízky 1kg,sežene za 70-80kč!Proto je určitě lepší na malé štěně obětovat peníze,než krmit skeletama-kostmi!Ale ať si tohle spočítá a posoudí každý sám ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 10:21 Žena sarka [401] – Re: NIKO
Niko, nereš to. Nemá to cenu... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 09:28 NIKO – Re: Gii
Zamotala ses do toho TY ano Nikde jsem se nedočet,že kuřecí prsa kupuješ,jen že krmíš skelety i syrovými i štěňata ano (konečně Ti asi někdo vysvětlil,co skelet je smich )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 09:16 Gii
A utíkej k těm mým komentářům dodělat -1. Ještě ti nějaké chybí. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 09:15 Gii
NIKO napsal: "(kuřecí prsa + rýže + mrkev)" celé kuře a odřezaná svalovina z prsou a stehen = skelet. Tzn. skelet = kostra kuřete bez svaloviny" KONEČNĚ POCHOPILA hop
Takže :kuřecí prsa kupuješ?Na skeletu jsou odřezaná,sama to píšeš,to máš pravdu :)

No, vidíš to. Kdybys lépe četl, pochopil jsi to hned na začátku. ahoj
Ale to jsou ti virtuální prudilové. Omotávat, zamotávat, přetáčet, hulákat caps lockem a pak dělat hrdinu.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 08:15 NIKO – Re: Gii
"(kuřecí prsa + rýže + mrkev)" celé kuře a odřezaná svalovina z prsou a stehen = skelet. Tzn. skelet = kostra kuřete bez svaloviny" KONEČNĚ POCHOPILA hop
Takže :kuřecí prsa kupuješ?Na skeletu jsou odřezaná,sama to píšeš,to máš pravdu :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 08:07 Gii
NIKO napsal: NAPSAL JSEM NĚCO JINÉHO?Takže platí,to,co jsem napsal napoprve JÁ! ano
Výborně. Lepší odpověď jsu napsat nemohl. palec :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 07:47 NIKO
Gii napsal: NIKO napsal: Skelet je drůbeží kostra,se zbytky masa!Skelet není v žádném případě ořezané maso!!!
Dobře, tak po třetí a naposledy: Asi jsem to špatně popsala. Omlouvám se. Měla jsem na mysli celé kuře a odřezaná svalovina z prsou a stehen = skelet. Tzn. skelet = kostra kuřete bez svaloviny.

Už to chápeš?

NAPSAL JSEM NĚCO JINÉHO?Takže platí,to,co jsem napsal napoprve JÁ! ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 00:10 Gii
Nepochopili, ale já se to fakt snažím dovysvětlit. Jen Nico to dovysvětlení prostě nebere.. Jinak to ocucávání prstu je z mé strany to, že si dám na prst kaši (kuřecí prsa + rýže + mrkev) a štěnda to sjedou. A papaj to, dokud nemají napapaná bříška. A já jim nabízela i lahev s dobrým náhradním mlékem. Ale ač byla poloslepá, tak dala přednost prstu s kašovitou hmotou (kuřecí prsa + rýže + mrkev) před lahvičkou s dudlíkem a mlékem.



Monique mám pocit, že jsi teď jediná, kdo mě pochopil. A je fakt, že se jednalo o malé plemeno (do váhy 6kg v dospělosti). Děkuji za pochopení a přeju krásné a zdravé psíky. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 00:02 Gii
NIKO napsal: Skelet je drůbeží kostra,se zbytky masa!Skelet není v žádném případě ořezané maso!!!
Dobře, tak po třetí a naposledy: Asi jsem to špatně popsala. Omlouvám se. Měla jsem na mysli celé kuře a odřezaná svalovina z prsou a stehen = skelet. Tzn. skelet = kostra kuřete bez svaloviny.

Už to chápeš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 22:01 NIKO – Re: monique
Já vím,co skelet je,určitě to není ořezané maso,to by asi u řezníka,kdyby řekla,že chce skelety,nedostala. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.05.2010 21:56 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Mám pocit, že jste se navzájem nepochopili:-)
Niko myslel skelet jako anatomické označení kostry a Gii myslela skelet jako ten kus kuřete bez stehen a prsou, co se pod označením SKELET prodává v řeznictví...většinou tam nechávají i křídla, takže jako nějaké maso tam taky je.
A Gii, on to Niko myslel s těma hloupýma štěňatama ironicky... Hloupé nejsou, ale prostě mi tady ty pevnější stravy typu kašička plivou a dáváme štěněcí mléko, pokud je to nutné a ve třetím týdnu už zkouší i něco kašovitého:-). Je sice fakt, že pokud máš nějaké malé plemeno, tak bych věřila, že tak v tom 15. dnu věku by mohla štěnda už mít snahu o baštění skoro čehokoli. Vychvala jsem totiž štěňata velkého plemene a také štěňata jednoho malého společenského plemene a ti pokojáci jsou fakt na tohle šikovnější, ale tak já zas nějaké "ocucávání" prstu moc nepovažuju za krmení...jak nemají narvané bříška, tak nejsem spokojená "máma". :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 21:25 NIKO – Re: Gii
Skelet je drůbeží kostra,se zbytky masa!Skelet není v žádném případě ořezané maso!!!
"Označit svá a Moniqe štěnda za hloupá a ještě říct, že to tvrdím já".Tohle jsem nikde nenapsal,NEVYMÝŠLEJ SI!
"Skeletem mám na mysli ořezané použitelné maso z kuřete"Tohle jsi napsala Ty,jaké je nepoužitelné,jsem se ptal já a odpovědi jsem se nedočkalano
Na jiných forech se už asi s Tebou nebaví,tak jsi přešla sem :-D Už toho nechám,blbostí jsi napsala dost a je to mimo téma.Ať tu neotravuješ lidi,přejdi na pokec ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 20:34 Gii
sarka napsalaPodle toho co jsi napsala soudím, že místo mléka dáváš pevnou stravu. ano
Myslím, že úsudek je to vcelku dobrý. Ano, skutečně dostávaly pevnou stravu od útlého věku. Někdy se bohužel stávají věci, které nelze ovlivnit. Ale prosím, neříkej, že můj názor je, že je náhražka mléka zbytečná. Děkuji. ;-)

NIKO napsal: "Skeletem mám na mysli ořezané použitelné maso z kuřete
Je mi líto, ale zřejmě to stále nechápeš. Ano, asi jsem udělala chybu v tom, že jsem to neobratně rozdělila do dvou vět. Ale již po druhé Tě upozorňuji, že jsem skeletem měla na mysli celé kostry, bez prsních a stehenních svalů. Proto tam bylo to "tzn." Skeletem mám na mysli ořezané použitelné maso z kuřete. Tzn. celá kostra pouze bez prsních a stehenních svalů.

Jinak Ti skutečně musím zatleskat. Jsi mistrem v překrucování virtuálních vět a ač navštěvuji mnoho for, dlouho jsem takového nepotkala. A ohromně se bavím. Protože ptát se, co označením "skelety" myslím a vzápětí mne seřvat, že se vůbec odvažuju myslet. Označit svá a Moniqe štěnda za hloupá a ještě říct, že to tvrdím já. A též mi vložit názor do úst, že se dvoutýdenní štěnda seběhnou na kostru kuřete a budou se cpát jako nezavření. Tohle dokáže jen virtuální umělec. Skvělé. Doufám, že se budeme potkávat častěji. potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 20:19 NIKO – Re: Gii
"Skeletem mám na mysli ořezané použitelné maso z kuřete"MYSLET SI TO MŮŽEŠ,ALE JE TO BLBOST!Skelet je tedy vlastně celé kuře,které ořežu.Tak napiš-krmím své psy(i malá štěňata) ořezaným masem ze skeletů,kostmi ne!Nebo vlastně i kostmi,jak jsi psala.(chudáci)
Skelet z kuřete má i nepoužitelné maso?
Sárka žádný Tvůj názor neprezentuje,má dost rozumu a uvažuje! no
04.05.10 19:32:35 0 monique® Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Gii
tak štěňat jsem odrodila a odchovala dost, ale ještě se mi nepovedlo přimět dvoutýdenní štěně, aby mi baštilo kaši....ve třech týdnech už ti šikovnější zvládají, ale ve dvou teda tak maximálně z lahvičky štěněcí mlíko
To bude tím,že se nám rodila hloupá štěňata :-D
Proč sem zas pleteš tvarohy atd?Řeč byla o drůbežích kostech a krmení s nimi dvouměsíční štěně!
Už vidím,jak dva týdny staré štěně opustí matčiny struky a jde se přikrmovat někam do misky,kde má obrané skelety,dokonce syrové,jak píšešsmich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.05.2010 19:57 Žena sarka [401] – Re: Gii
Od desátého dne bez větších obtíží tvarohy, pribiňáky s rozemletýma piškotama, kuřecí prsa na kaši s rýží a mrkví. Ano, je to pracné, ale jistě minimálně stejně jak krmit štěnda z lahve. Možná se tomu divíš, protože jsi to ještě neviděla, ale oni fakt žerou. No, žerou. Vycucnou ti to z prstu a spolknou.

Podle toho co jsi napsala soudím, že místo mléka dáváš pevnou stravu. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 19:42 Gii
Skeletem mám na mysli ořezané použitelné maso z kuřete. Tzn. celá kostra pouze bez prsních a stehenních svalů.
Tu druhou větu jsi ve své citaci vynechal schválně nebo omylem? hmm

"Hledat budeš dlouho a nenajdeš, protože nechci"
Asi se není čím chlubit :)

Máš-li potřebu zkritizovat něco, o čem nic nevíš (jakože nevíš, co ne/mám za psy), posluž si. palec

"A k mým chudákům se fakt vyjadřovat nemusíš. Mluví sami za sebe."
Fakt mluví,nejsou tu vidět.

To, že je nevidíš mluvit, nevíš, jak vypadají a jak se tváří, je bohužel Tvůj problém a ne můj. Já to mám naopak. X-)

"to ještě nevidí, ne tak aby došli k misce" je skutečně velmi zajímavý
To je realita

Opět jsi záměrně vytrhl věc z kontextu, nebo ten text, co následoval, skutečně nevidíš?
"to ještě nevidí, ne tak aby došli k misce" je skutečně velmi zajímavý. Už jen z toho hlediska, že struk si najdou už od narození a vidět při tom nemusí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 19:36 Gii
monique napsala: tak štěňat jsem odrodila a odchovala dost, ale ještě se mi nepovedlo přimět dvoutýdenní štěně, aby mi baštilo kaši....ve třech týdnech už ti šikovnější zvládají, ale ve dvou teda tak maximálně z lahvičky štěněcí mlíko
Já si to fakt nevymýšlím. Tak nějak nemám proč.. :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 19:35 Gii
Můj názor, že je mládě schopno přijmout potravu stejnou jako matka, je-li upravena do vhodné konzistence:



Mládě dokáže zpracovat veškerou potravu, co matka, jen to musí být uzpůsobeno jejich tlamičkám. Od desátého dne bez větších obtíží tvarohy, pribiňáky s rozemletýma piškotama, kuřecí prsa na kaši s rýží a mrkví. Ano, je to pracné, ale jistě minimálně stejně jak krmit štěnda z lahve. Možná se tomu divíš, protože jsi to ještě neviděla, ale oni fakt žerou. No, žerou. Vycucnou ti to z prstu a spolknou.



jsi upravila na názor, že pití mateřského mléka je zbytečné:



sarka napsala: Aha, tak je vlastně ztytečné aby mláďata pila náhradu mateřského mléka, když matka mateřské mléko nemá??? Ale to do tohoto tématu nepatří, tak to tady nebudeme zasekávat nesmysly. Ale máš opravdu "zajímavý" názor. potlesk



A nyní ho prezentuješ jako můj názor? Slušné. Ale teď zkus něco sama za sebe. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.05.2010 19:32 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Gii
tak štěňat jsem odrodila a odchovala dost, ale ještě se mi nepovedlo přimět dvoutýdenní štěně, aby mi baštilo kaši....ve třech týdnech už ti šikovnější zvládají, ale ve dvou teda tak maximálně z lahvičky štěněcí mlíko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 18:18 NIKO – Re: Gii
"Skeletem mám na mysli ořezané použitelné maso z kuřete"
Jeden myslel a ze srázného kopce po p..... sjel!Najednou jsi vynechala kosti,o kterých tu byla řeč?
Tohle není skelet,pleteš si pojem s průjmem :-D
"Hledat budeš dlouho a nenajdeš, protože nechci"
Asi se není čím chlubit :)
"mnohem lepší pevná strava na kaši než náhražka mléko"
U jak starých štěňat?
"A k mým chudákům se fakt vyjadřovat nemusíš. Mluví sami za sebe."
Fakt mluví,nejsou tu vidět smich
"to ještě nevidí, ne tak aby došli k misce" je skutečně velmi zajímavý
To je realita ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.05.2010 17:23 Žena sarka [401] – Re: Gii
V případě, že jich je mnoho a fena má málo mléka, je mnohem lepší pevná strava na kaši než náhražka mléko.

Nedovedu si představit jak může pevná strava nahradit mléčnou výživu, byť mléčnou náhražku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 16:47 Gii
Hledat budeš dlouho a nenajdeš, protože nechci. no Skeletem mám na mysli ořezané použitelné maso z kuřete. Tzn. celá kostra pouze bez prsních a stehenních svalů. Se dvěma třema týdnama jsem si neujela. V případě, že jich je mnoho a fena má málo mléka, je mnohem lepší pevná strava na kaši než náhražka mléko. A kupodivu, konkrétně z těch prcků, o kterých mluvím, jsou silní a zdraví psi. Názor "to ještě nevidí, ne tak aby došli k misce" je skutečně velmi zajímavý. Už jem z toho hledika, že struk si najdou už od narození a vidět při tom nemusí. A rozhodně to nefunguje tak, že by leželi v řadě a fena k nim přilehla jak mlíkárna co struk, to tlamička. :-P Jinak díky Bohu za to, že ne všichni mají tak zatvrzelé názory jako ty a umí používat přikrmení psů svůj rozum. palec A k mým chudákům se fakt vyjadřovat nemusíš. Mluví sami za sebe. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 16:13 NIKO – Re: Gii
MARNĚ JSEM HLEDAL,JAKÉ MÁŠ PLEMENO!Neprezentuješ tu své psy a vnášíš sem bludy o krmení 2 měsíce starého štěněte.Tak si musíš rozšířit obzor TY!
Řeč byla o dlouhých drůbežích kostech,ne o skeletech!Skelet není dutá kost,o tu šlo ano Selet se neštípe,nebo ano?Chudáci psi,kteří jsou krmeni skelety(na nich je tedy masa).Ty jim přidávám jako kokinko,když jsou starší.Pleteš sem ryby a najednou pomleté skelety.To meleš i dlouhé kosti?
Kdy Tví psi umí kousat?Moji už v měsíci :-D Kosti nedostanou v žádném případě!
O MÉ ZNALOSTI SE STARAT NEMUSÍŠ.Psi u mne krmeni,vypadali VŽDY dobře ano
"Šteně přijímá pevnou stravu už někdy od dvou tří týdnů" coze S těma dvouma týdnama jsi trošku ujela!To ještě nevidí,ne tak,aby si došli k misce se přikrmovat :-D Snad se moc začátečníků,kteří si pořídí štěně,nebude řídit Tvými radami.
Víc už k Tvé výživě Tvých psů(chudáků),kteří jsou krmeni skelety,nemám co dodat ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 15:24 Gii
sarka napsala: Sice tomu nerozumím, ale kuřecí kosti bych svému pejskovi nikdy nedala. coze coze coze
Na to máš samozřejmě plné právo. Vždyť krmení je na výběr kvanta. X-)
Ale jsou chovatelé, kteří se o krmení doma připravovanou stravou opravdu zajímají a mají přehled. Já krmím zcela běžně syrovými kuřecími skelety celou smečku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 15:22 Gii
NIKO napsal: Neznám žádného chovatele(ani hloupého),který by takhle mladá štěňata kostmi přikrmoval.

No, vidíš to. A já jich znám mraky. ano Než umí pořádně kousat, kosti se jim pomelou. Až umí kousat, dostanou celé. A to, že to nzenáš neznamená, že se to neděje a nefuguje to. Možná by chtělo rozšířit obzory. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 15:21 Gii
NIKO napsal: Snad jsme se tu bavili o drůbežích kostech a ne o rybách(promiň,zapoměl jsem,že Tví psi měli tak velkého lososa,který měl velké a duté kosti ,jak kuře)!Definuj mi,prosím Tě"domácí krmení".Štěně,které má 2 měsíce,je v podstatě odstaveno od feny.Žaludešní šťávy jsou stejné,napřed rozpustí maso a pak kosti a to trvá podstatně déle,takže se mohou dostat do střev!!!Neznám žádného chovatele(ani hloupého),který by takhle mladá štěňata kostmi přikrmoval.

"pes žvýká"-ne HLTÁ. ano


Domácí krmení je krmení z domácích zdrojů.. A k tomu odstavu. Šteně přijímá pevnou stravu už někdy od dvou tří týdnů a pokud zůstane u matky déle, cucá klidně i ve třech měsících.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 15:05 NIKO
Veya007 napsala: :-D
Svým smíchem vše jen potvrzuješ :) ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.05.2010 14:52 Žena sarka [401]
Sice tomu nerozumím, ale kuřecí kosti bych svému pejskovi nikdy nedala. coze coze coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 14:34 Žena Veya007 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 14:27 NIKO – Re: Gii
Snad jsme se tu bavili o drůbežích kostech a ne o rybách(promiň,zapoměl jsem,že Tví psi měli tak velkého lososa,který měl velké a duté kosti ,jak kuře)!Definuj mi,prosím Tě"domácí krmení".Štěně,které má 2 měsíce,je v podstatě odstaveno od feny.Žaludešní šťávy jsou stejné,napřed rozpustí maso a pak kosti a to trvá podstatně déle,takže se mohou dostat do střev!!!Neznám žádného chovatele(ani hloupého),který by takhle mladá štěňata kostmi přikrmoval.
"pes žvýká"-ne HLTÁ. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 14:04 Gii
NIKO napsal: Měl jsem asi vždy hloupá psy,ty VŽDY napřed okousali maso z kosti a pak teprve kousali kost,poučím je,jak žrát smich
Vidíš to. A moji psi dneska snídali celého lososa. I s kostma. A jak si pošmákli. A to i tříměsíční štěndo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 13:47 NIKO – Re: Alča
"Štěpí se převážně vařené kosti"
Takže i nevařené!
"(u psu krmenych syrovym jsou silnejsi zaludecni kyseliny)"
Blbost!
Měl jsem asi vždy hloupé psy,ty VŽDY napřed okousali maso z kosti a pak teprve kousali kost,poučím je,jak žrát smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 13:40 NIKO – Re: Gii
Krmte si klidně štěně staré 2 měsíce kuřecími kostmi :-D Zjištěno toho mám víc než dost ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 13:07 Žena Veya007 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
jo holky, teď čekejte urážlivé reakce Nika :-D:-D

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] ...... 9

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 17787x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/23-barf-prirozena-strava-pro-psa?od=201