Tak se nám pomalu naše štěňátka rozeběhla do nových rodin, k novým paničkám a pánečkům.
Máme tu už posledního kluka, jmenuje se Adagio. Je moc přátelský a miloučký.
Bereme ho na zahradu a tam se mu moc líbí.
Tak máme za sebou první zkušenost s odchovem štěňat a jsem zase zkušenější.
Zdejda
Za správnost informací zodpovídá autor článku, dotazy směřujte na autora. Hodnocení článku hvězdičkami provádí redakce. K článku se vyjádřete pomocí palců (líbilo se / nelíbilo se).
Líbilo se: 0x • Nelíbilo se: 0x • Zveřejněno: 26.05.2011 • Upraveno: 26.05.2011 • Přečteno: 10x
Schválili: Rexik
28.05.13 • Rex ![]()
19.10.13
| 22.12.2010 | Strach z petard a dělobuchů, aneb krušný konec roku pro psy | 659x | |
| 29.11.2025 | Jak se starat o zuby psa | 4x | |
| 04.10.2013 | Jezevčík, je to vůbec pes? Jak sem zase nebyl nejchytřejší. 5 | 201x | |
| 27.11.2011 | Bady | 18x | |
| 12.02.2010 | "Nafouknutí" - rozšíření a torze (přetočení) žaludku. | 1745x | |
| 27.07.2013 | Jezevčík, je to vůbec pes? | 132x | |
| 03.01.2011 | Otrava | 230x | |
| 07.08.2025 | Jak se starat o psího mazlíčka během teplých dnů? | 4x | |
| 24.11.2011 | Bady - kastrace | 18x | |
| 02.02.2013 | Příběh majitelky krycího psa | 65x |
Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele
| Žádné další články |