Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Výstavy psů

 

NápovědaFórum » Chov psů » Výstavy 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
Výstavy psů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.10.2010 17:32 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: MíNela
To je moc hezky napsané. A vy se budete účastnit mezinárodky v budějovicích? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   03.10.2010 16:34 Žena MíNela [2212] - Špicové a primitivní plemena – výstavy
Je to tak - 9. a 10. října je poslední letošní velká výstava všech plemen v Budějcích. Pražská mezinárodka je z důvodu rekonstrukce letňanského výstaviště zrušena. Je ale spousta klubových a oblastních speciálních výstav - najdete je na :cmku-vystavy, kde jsou všechny vypsané podle datumu a místa konání. Podle vlastní zkušenosti můžu doporučit návštěvu některé klubovky a určitě nebudete zklamaní - bývají daleko hezčí, přátelštější a veselejší než velké mezinárodky, kde se spíše honí tituly než kamarádství. Na těchto menších výstavách si popovídáte, zasmějete se, předáte si zkušenosti, naděláte hafo foteček pro radost a pejskové nejsou stresováni malým prostorem, který někdy na velkých výstavách bývá.....a nemusíte vystavovat - stačí je navštívit, pokochat se a radovat se s ostatními... :-) :-) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 15:58 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Rexik
Já vím že je příští týden v českých budějovicích a jinak už letos myslím žádná není
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 15:02 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Výstavy pejsků
Poradí někdo, kam v říjnu na výstavu psů, nejlépe všech plemen?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 01:01 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
My do Budějek nejedem, je to moc daleko...:(

A kdopak byl v Brně? Jak jste dopadli? My nad očekávání výborně, 3 tituly nás neminuly - CAC, NV a BOB hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.09.2010 23:12 Žena defisa [80] - Teriéři
Tak už ná přišel vstupní list da vístavu do Budějovic takže se ptám kdopak jede???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2010 19:30 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Dobrman192168
Tak už to mám jsem slepá smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2010 19:22 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
A kde jsi to našla? Já jsem našla jen kolik je v daném plemeni dohromady psů i fen ve všech třídách... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.08.2010 16:56 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: AileenK
No se stane, ale já jsem se ptala kdo jede do Budějc :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2010 13:43 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: defisa
Já našla na Ml.Boleslav, co tedka bude a kam jedem ;-)
Do Budějek nedejem, já myslela, že taky jedeš do Bolky stydim tak to byl u mě asi nějaký error :-O
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.08.2010 13:33 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: AileenK
Buď blbě hledám nebo na Budějky rozpis neni víme jenom, kdo nás bude posuzovat...

PS. Kde jsi našla rozpis ty?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2010 11:14 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: defisa
Tak sem koukala a už jsou dané rozpisy na Bolku ano
Jsme ve třídě štěndat sami, tak sem na to zvědavá potlesk a co vy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.07.2010 19:49 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: AileenK
Určitě napíšu ;-) ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2010 13:36 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: defisa
Tak se pak pochlub, jak jste dopadly X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.07.2010 22:05 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: AileenK
My taky vůbec nic nečekáme, spíš to že to okouknem a posbíráme rady
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2010 20:13 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: defisa
Hele, z toho si nic nedělej.. Yassi budou v Bolce přesně 4 měsíce a 1 den potlesk
Původně sem tam nechtěla, kvůli vzteklině, no ale nakonec jedem, tak uvidíme, jak dopadneme (s ničím nepočítám, jelikož od Fanty sem zvyklá sbírat védečka stydim ) Ale baví mě ten adrenalin :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.07.2010 19:27 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: AileenK
to ani nevim ,nejdřív jsme chtěli jet do Prahy ale Budějky máme tak tak jelikož 2.10 nám budou 4 měsíce
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2010 18:14 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: defisa
Já sem Budějky vynechala, moc se mi tam jet nechce hmm
Ale Praha mi letos zkazila plány, chtěla sem jet na mezinárodku v listopadu a výstava se nekoná :-O :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.07.2010 10:34 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: levandulka
je 20.8. (ta první)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2010 00:06 Žena levandulka [41] - Špicové a primitivní plemena – Re: defisa
Už je po uzávěrkách ???
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.07.2010 00:02 Žena defisa [80] - Teriéři
Fotka k příspěvku Kdo jede letos do Budějovic???? Mi jedeme poprvé a budeme asi nejmladší :-)
Ps. starší foto(už nám stojí ouška)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 20:02 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Katy
Jojo připomenu palec

Hehe tak to jsi mě uklidnila :-D jen ty zuby musíme natrénovat ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 18:14 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: MartinaK
Ahoj, ano, ve třídě mladých už by to mělo nějak vypadat... oko se přimhouří akorát v dorostu, ale v mladých už jde o tituly a víc, takže tam už to trošku vážnější ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 17:19 MartinaK – Postoj a zoubky
Ahoj :-) Že se vám takhle míchám do diskuze....jak to chodí ve třídě mladých, tam už se na postoj a zuby hledí daleko více, že? Ale tak my máme ještě dost času na trénování. ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.07.2010 12:44 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
Radši se připomeň ještě před ní, ať to nezapomenu ;-)
Postoj se ještě promíjí, teď vyhrálo na klubovce BIS štěně normální miminko na pérkách smich to snad chvilku nepostálo smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 12:33 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
tak to já se tam na vás přijdu podívat jak vám to jde :-D myslím že i kdyby nestála v klidu tak se nic nestane když je to takovej prcek :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 12:22 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Katy - no měla a mam ještě zbytky tedka :) Alespoň má zvířectvo zásobu a já nemusim kupovat žádné dropsíky :) To se neboj na klubovku se určitě připomenu (já somráček) :-D

Dobrman192168 - jojo jedem, ale tentokráte bude mít premiéru Yassi (BOT) tak sem na ni zvědavá, asi bychom mohly začít trénovat postoj (teda těch pár vteřin aby stála) a ukazovat zoubky, je jako ještěrka stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 12:00 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
a jdeš i na tu mezinárodku co je za měsíc?

jo ty srandičky znám u nás to zase bylo... a nezapomen psa a podobný :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2010 19:09 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
Náhodou - minule jsi měla plnou igelitku zdarma smich a připomeň - mám pokračování, sice míň, ale věřím, že to nějakému vašemu zvířeti ve vaší ZOO bude chutnat smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2010 19:03 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Dobrman192168
Gratulace, příště budete určitě VN :)

My jsme letos takto byly v bolce, sice jsme byly jako první ale s umístěním VD :-D



Haha to si naši vždycky dělají srandu, když odjíždim na výstavu, jejich hlášky vždycky jsou "zase jedeš nakupovat, co?" smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2010 10:36 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: mimišák
Tak jsme výstavu přežili ve zdraví akorát já mám úpal :-D dostali jsme nadějný a všichni ostatní VN sice jsme skončili ze všech nejhůř ale to nevadí :-D i tak to tam bylo super zase jsem tam nakoupila plno kravin a nakonec jsem to nemohla ani unést :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2010 08:49 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Dobrman192168
Ne, pro nás je to daleko a v tomhle počasí by to byla skoro vražda.. ale všem držíme palce i packy! palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.07.2010 19:46 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
tak co chystáte se ted někdo o víkendu do Mladé Boleslavi na výstavu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.06.2010 21:14 Muž Kendak [2] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Fotka k příspěvku
23.5.10 NORDBOHEMIACANIS Litoměřice

No, nic moc V1 res.CAC Předjel nás pes který přiletěl z Dánska na krytí,takže "musel" být

PRVNÍ !že,paní rozhodčí. / i když neměl žádný titul a ocenění/ :-| no

Nám to neva a zkusíme to 18.7 v Ml.Boleslavi,snad už odletí ten protekční frajer!!!
Kendak
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2010 22:16 Žena levandulka [41] - Špicové a primitivní plemena
A do BB 2.5.2010 někdo jede???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2010 16:55 Muž Kendak [2] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Fotka k příspěvku Ahoj,jede někdo 23.5.2010 do Litoměřic se psem na výstavu? Dej vědět,můžem pokecat.Budem v kruhu kníračů . Zdravím a hezký den! ahoj Kendak a Kendy /Car-Velvarský tolar/
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2010 12:12 NIKO – Re: Iva Hešková
Tak to má být ano Ještě jsou tam témata,která by se měla přesunout do-Pomozte zvířatům-bylo by vše přehlednější :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.04.2010 10:59 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: NIKO
Téma přesunuto ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2010 09:33 NIKO – Re: ladavozenilkova
Tohle téma snad patří do-VÝSTAVY PSŮ-ane zakládat nové pro svoji reklamu!!!Doporučil bych těm,kteří s výstavami teprve chtějí začít,aby se na nějakou výstavu svého plemene šli podívat,protože je na světě hodně plemen a ten,kdo nějaký kurz vede,URČITĚ nemůže u všech plemen znát všechny jemné niance,které jsou na výstavě při vystavování "potřeba" ano Tam opravdu uvidí víc,protože tam vystavují zkušení chovatelé daného plemene a určitě LÉPE poradí! :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.04.2010 23:40 ladavozenilkova – KURZ VYSTAVOVÁNÍ
Ahoj ráda bych vás pozvala na kurz vystavovní s Martinem Bastlem, který se bude konat dne 8.5.2010 v areálu zverimexu Sirius v Opatovicích nad Labem. Více info na www.agisirius.estranky.cz nebo na e-mailu mailto:lada.vozenilkova@seznam.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2010 19:16 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
:) stačí koukat do deníků - u mně 8.8.09 a 9.1.10 ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.03.2010 10:15 Žena MíNela [2212] - Špicové a primitivní plemena – já a výstavy
Fotka k příspěvku Mám už sedmiletého čauáčka se kterým jezdím na výstavy od jeho 19ti měsíců, po přemlouvání jeho chovatelem, že by se měl taky ukázat. Musím napsat, že toho nelituji a jsem z jeho úspěchů nadšená. Ale chtěla jsem vám napsat veselou příhodu, snad se vám bude líbit. Od začátku vystavování vodil Míšu jen syn a já jsem si netroufala vůbec do kruhu vstoupit. Jen jsem strašně ráda za kruhem fotila a fotila. Až jednou na krajské výstavě v Rokycanech - bylo tam tehdy strašně ošklivé počasí -jsem musela do kruhu . Syn totiž byl promočený, jak chránil Míšu před deštěm (zmoklej čaučau vypadá hrozně) a tak poslal mne. Naprosto neznalá Míšovi reakce, že na povel rozhodčího:tak se projděte - Míša zabere - a já, jak dlouhá, tak široká jsem se válela na zemi....navíc tráva mokrá, všude vody.....Míša se tvářil jako že po čtyřech nemusím, že on to zvládne sám.... hmm naštěstí pan rozhodčí pochopil, že je mi asi hrozně, a tak upustil od ostatního předvádění a ukončil posuzování s výrokem krajský vítěz, blahopřeju vám.... :-) od té doby už uplynulo hodně vody, ale stejně pokaždé, když jdu do kruhu přidržuju si Míšu a čekám na jeho rozběhnutí..sichr je sichr..... smich jistota je jistota smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2010 00:37 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: defisa
Já psisko prakticky nepřipravuju, protože je přirozeně krásný sám od sebe :) nee, sranda..prostě je to plemeno, co se před vstupem do kruhu vyválí v bahně, pak se otřepe a je jako nový. Sebe za ty roky nepřipravuju, už to jaksi nepotřebuju.. bývám nervózní na velkých výstavách - jako byla světovka belgičáků vloni v květnu nebo prestižní francouzská speciálka.
Jinak v rodině jsem ryzí kynolog jen já, takže si psa i sama připravuju (učím běhat, stát atd..) a vystavuju. Mamka jen dělá "volače" za kruhem, pokud je to nutné (ale většinou ani není).
Zážitků mám dost, ale nějaký směšný? budu muset popřemýšlet stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2010 17:36 Žena defisa [80] - Teriéři – Příprava
Jak se připravit na první výstavu? Jak připravujete sebe a svého psa? Jaké máte plemeno psa? Kdo u vás v rodině dělá roli vystavovatele? a naposled nNějaký zažitek z výstavy ať se zasmějem :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2010 00:20 Žena levandulka [41] - Špicové a primitivní plemena – Výstavy v Polsku
Jezdí někdo na výstavy do Polska??? Pokuď ano - jak platíte poplatky. Až na výstavě nebo to jde nějakým způsobem tady?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2010 17:08 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: edus
Gratuluju potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2010 05:01 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: edus
gratuluji ke krásným miminkům
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2010 02:18 Žena levandulka [41] - Špicové a primitivní plemena – Re: edus
Velká gratulace potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.02.2010 01:44 Žena edus [9] - Ohaři – Re: Katy
Fotka k příspěvku palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2010 20:11 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: edus
Děkujeme!! a vám gratulujeme a hodně štěstí miminkům!!! potlesk

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [3] 5 6

Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 10268x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/22-vystavy-psu?od=101