Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Knížky a časopisy o psech

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Literatura 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Knížky a časopisy o psech
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2014 00:39 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: marcelka6ka
až na to, že se, chudáci psi, podobaj nám
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   08.06.2014 22:40 Žena marcelka6ka [705] Re: anargo
Občas se musím pořádně podívat se strachem do zrcadla, jestli, když trávím tolik času s tím čtyřnožcem, se mu už náhodou nezačínám podobat. Ono se přece říká, že jaký pes takový pán...ale balonek v hubě ještě nemám, tak je to dobrý.. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   08.06.2014 12:43 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: marcelka6ka
Koukám,že je to všude stejné :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   08.06.2014 09:38 Žena marcelka6ka [705] Re: sgualdrina
Se nedivím, mám to stejně, přes den práce pak pes pak zase pes....znovu pes ..no pak ostatní členové rodiny....opět pes....zahrada...pes...večer hafici net....no a pak K.O. A takle furt dokola, takže u čtení zákonitě usnu...takže nic...jdu za psem a na zahradu... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   08.06.2014 08:08 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: anargo
jj můj sklad nepřečtených a koupených knih se taky kupí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.06.2014 20:20 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Nemají, musíš si to objednat přímo od něj z jeho stránek a jak jsem tak koukala,tak trošku zlevnil,když vyšel první díl,tak stál myslím kolem 500kč.taky si je asi objednám,ale ted přes léto je jaksi na čtení mín času,jsem ráda,že stihnu psích 5 časáků :-D .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2014 08:20 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: anargo
machouše ještě nemam,pač jsem to hnup furt hledala v knihkupectvích a ono to v žádnym nemaj :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2014 00:37 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
jj, obě dvě, Láďa je úžasnej
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2014 00:24 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Jojo, to vypadá dobře. Já se chci věnovat právě pozitivnímu výcviku, ale moc na to nespěchám. Scotty je v pohodě, ale potřebuje pořád něco dělat, něčím zaměstnávat, takže podobná knížka mi přijde asi vhod :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2014 21:33 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
No fakt to nic moc nebylo,to bych si raději pořídila tuto-


mach-kniha.webnode.cz/

už mu vyšla druhá a asi do nich půjdu,články od něj jsou dobré palec
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2014 08:02 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo + petrab
Díky, holky. Jsem rád, že jsem si ji neobjednal, i když už jsem ji měl napsanou. Takže už je škrtlá i ze seznamu knih na příští objednávku. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2014 06:01 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
No knížka je fakt mini,to je pravda, mě to moc nebralo ,ale dočetla jsem ji.je to fakt spíš jak nějaká příručka,takže mě osobně bylo k dobru pár věcí,jinak nic moc.dle názvu jsem od toho čekala víc. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2014 05:58 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: marcelka6ka
Jee že bych to spletla :),u mě je možný vše ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 23:33 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
petrab napsala: uplně jsem se lekla, jak je to mrňavý, jinak jen všeobecná příručka, to kultury jsou moje větší parketa
tak jsem to dočetla, nemam moc čas, louskám to v tramvaji a musím říct, že tohle si koupit nějakej začátečník nebo ten, kdo vo psech neví moc, tak na to musí čučet jako puk a má v tom všem jen maglajz....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 22:19 Žena marcelka6ka [705] Re: anargo
Myslíš MILÁČCI..?????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   03.06.2014 23:24 Žena marcelka6ka [705] Re: anargo
Jo taky jsem si ho koupila, na zahradě si v klidu neudělám taky nic u všeho mi asistuje on a balonek, nebo balonky . Nevím od koho ty manýry s házením do klína a postrkováním čumákem asi má....?? ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.06.2014 21:30 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
já kupuju to samý a louskám v mhd po kilech a kabelku mam těžkou jak pytel brambor...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2014 12:37 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: anargo
já bez psích sportů totéž :) teďka konečně jsem postoupila v PPČ ke článku od MVDR. Šťourače,jsem ráda,že s ním dělaj články o obřích plemenech,znám ho osobně a je to moc milej a chytrej pán..s tím problémovým čtením jsme na tom stejně,takže čtu když oni spinkaj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.06.2014 11:54 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tenhle je celkem tenký smich .já kupuji tyto-Psí kusy,Psí sporty,Pes přítel člověka,Svět psů,Haf s mnau a teď ty Mazlíčky,taky mam celkem problém to všechno přečíst,beru si je sebou i na zahradu,ale ono se těžko čte,kdy na tebe pořád někdo hází balonek.když sedím na židli,tak ho dává do klína a když si sednu na zem,tak mi ho hází na záda a nebo na hlavu smich .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2014 10:37 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: anargo
kurna ne ja uz odebiram 4 tituly a nestiham cist palec dalsi uz nedam
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2014 08:09 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Na stánku jsem objevila nový časopis Mazlíčci,je celkem dobrý a cena 24 Kč. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2014 13:00 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
akorát jedu, zatím dobrý
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2014 12:59 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: kajík
kajík napsala: Tu knihu si chcem kúpiť, ale najprv musím našetriť peniaze :-D vraj je veľmi dobrá (tip od majiteľa Bessinkinho brata)piš jéžíškovi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2014 07:49 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
A tu druhou už máš přečtenou?jaka je?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.05.2014 07:48 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Tu mám taky a je fakt dobrá palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   20.05.2014 07:27 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kajík
No, prý to platí na všechny psy na světě, jen někteří psi to špatným vlivem svých pánů mohou zapomenout používat a tak se to pak musí znovu učit v různých zařízeních specializovaných na "převýchovu problematických psů". Ty signály jsou jednoduché, když víš, na co se dívat. Složitější je někdy pro nás lidi tyto signály vysílat - třeba olizovat si nos mnoho lidí nedokáže a i ti, kteří to dokáží, se stydí to dělat, aby si o nich ostatní nemysleli, že jsou blázni - naštěstí se skoro každý signál dá nahradit nějakým s podobným významem :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.05.2014 17:01 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: Libas
Tak to je super :) snáď aj na Bessie to bude tak platiť a dúfam, že tie signály budem vedieť aj ja použiť :-O :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2014 14:33 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kajík
No, já z ní jsem nadšen a Scotty taky. Co jsem ji začal číst a zkouším používat ty signály, Scotty je ze mne paf a nemůže ze mne spustit oči, co zas mu "řeknu" za vtip :-) A hlavně ho dokážu velice rychle zklidnit, když ho něco rozdivočí - ať hra, soused nebo cokoli jiného... tedy krom hárající fenky :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.05.2014 10:04 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: Libas
Tu knihu si chcem kúpiť, ale najprv musím našetriť peniaze :-D vraj je veľmi dobrá (tip od majiteľa Bessinkinho brata)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   18.05.2014 22:27 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér – Konejšivé signály
To já se teď pustil do knížky knihy.heureka.cz/…/ a jsem naprosto nadšen. Baví mne sledovat Scottyho, ale i psy okolo, jaké vysílají signály, a zkouším s nimi komunikovat používáním jejich signálu. Je legrační sledovat, jaký šok někdy psi mají z toho, když použiju nějaký "jejich" signál :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 16:20 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
uplně jsem se lekla, jak je to mrňavý, jinak jen všeobecná příručka, to kultury jsou moje větší parketa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 15:49 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
A jak se ti líbí ta -Od sebe-?mě se teda moc nelíbila,cekala jsem od ní vic ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 15:09 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.05.2014 23:13 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
No, podle ukázkového textu v odkaze, cos sem dala, v té knížce ten češtin dostafa pořatně na prtel :-D Ale příběh to bude určitě krásný. Jen mne děsně deptá, proč ti dnešní vydavatelé zrušili jazykové korektury. Někdy ta čeština v knihách opravdu pláče.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.05.2014 22:50 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Momentálně dočítám tuhle knihu. Literárně ne úplně dílo, ale velmi zajímavý příběh www.bux.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2014 20:53 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: makyna90
:-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2014 16:56 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Vlčák Kazana a Barí, syn Kazanův, to jsem hltal jako malý kluk, kdy mi je čítával můj táta. Může se pak někdo divit, že jsem od malička miloval psy, když mne takhle táta kazil?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2014 16:55 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kajík
Hlavně ta druhá mne zaujala palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   06.04.2014 09:31 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)
www.martinus.sk/…
www.martinus.sk/…

prišli mi asi minulý týždeň...super knihy ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.04.2014 22:55 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Já čtu teď www.bux.cz/… . Netuším, či kvalita je tak :-D , ale mě to uklidňuje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.04.2014 22:38 Žena makyna90 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: cezarmilan
Poznej svého psa je super palec mám 3rozšířené vydání
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2014 17:51 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
O téhle mi vyprávěla babička cs.wikipedia.org/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   15.03.2014 18:30 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: cezarmilan
palec
úžasná a u mne jí předčila nečeskýho E. trumlera - Rozumíme psům?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   15.03.2014 16:48 cezarmilan
Najlepšia česká kniha, najlepší autor palec
muj-antikvariat.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   14.03.2014 11:49 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Libas
Hm, jenže kouzelná knihkupectví mizí, bohužel. Já třeba, když přijedu do města na výlet, první co hledám je knihkupectví a na knihkupectví postavím pak hodnocení města. V již zmíněném Nepomuku jsem ho hledala asi 2 hodiny, nikdo z místních nevěděl, kde ho mají. Když jsme ho našly se známou, tak tam měli 10 knih. Fakt 10. A to všechny od Vaňkové a Javořické a pak kazety Na nějaké svatbě 1,2,3,4. Něco děsnýho.
To třeba Hlinsko knihkupectví mělo dvě, teď už jedno a tam je to radost...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2014 19:20 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Hafík
tak prolez víc webů, můžou tam mít dovoz zdarma nad nižší cenu než 500
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2014 14:11 Žena Annie [50] - RetrívřiRe: petrab
No jo, ale když nakoupím v knihcentrum nad 500,-Kč... mám dopravu zdarma, a to už si rovnou objednám několik knížek. ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2014 13:49 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
No, já mám u nosu ve Šternberku jedno krásné staré kamenné knihkupectví a v Olmiku další dvě podobná. Objednají mi jakoukoliv knihu si řeknu. Ale mají tam spousty krásných knih, prodavačky poučené, které vědí, o co jde... prostě radost nakupovat. Taková knihkupectví miluju. Ne nějaká moderní někde v super hypermarketech, kde sedí u pokladny slečna, která tupě zírá do PC, o autorech a knihách nic neví, protože nikdy knihu nepřečetla, a kde knihu najít pozná jen podle čísla v počítači... To bych raději taky kupoval na netu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.03.2014 12:22 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Libas
No, já knihkupectví miluju. Ale od té doby, co máme před domem Neoluxor, jsem totálně naštvaná. Nejenže jsem nepochopila, kde co mám hledat, navíc co chci nemají, nejsou schopni najít, neví o jakého autora jde, po půlhodinovém hledání mi sdělí, že knihu mají na Zličíně. To je mi k ničemu. Nechápu, proč mi to nemohou objednat, když jde o stejnou prodejnu. Tak se vytočím a jdu na internet a koupím to tam a i s poštovným to vyjde o dost levněji pac hop

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] ...... 8

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 2679x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/359-knizky-a-casopisy-o-psech?od=201