Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Knížky a časopisy o psech

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Literatura 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 8 Žádná další stránka   1  
Knížky a časopisy o psech
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.09.2012 21:17 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Dracula
Mě bylo toho psa vždycky děsně líto... stydim Nejradši bych ho adoptovala. teda já mám vůbec v knížkáh slabost po takový podivný a ztracený existence stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.09.2012 21:07 Dracula Re: petrab
moje nejoblíbenější postava knih, eeehm, ale svému Draculovi jsem věrná takže druhá smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   26.09.2012 21:04 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2012 17:50 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
Jj, už jsem to taky koupila, jew to asi úplně nový časopis.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   02.08.2012 23:18 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: anargo
hmm kouknu se po něm..kdyby to každý koupil,tak by i ty 2kc udelaly dost..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.08.2012 21:33 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Včera mi paní v trafice nabídla nový časopis-Haf mnau,jsou tam sice i kočičky,ale moc pěkně se časopis čte a super je že z každého prodaného čísla jdou 2kč na útulky,sice to není moc,ale aspon něco,člověk si dobře počte a ještě udělá dobrý skutek. palec Tady to číslo co mám je druhé,tak je asi na trhu krátce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 12:22 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
haha nejnovejsi cisla uz jsou doma :)) všechny 3 a přečtený..ou je...Schatzik si prohlížel obrázky :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   31.07.2012 23:35 Dracula
Pes přítel člověka palec Psí kusy palec a Svět psů u nás to jsou jen časopisy o psech, něco jinýho by muselo být hodně zajímavý, aby získal mou přízen a pak taky všechny časopisy, kde se objeví něco o lovecké kynologii :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   25.07.2012 13:36 Verca
Náš nej časopis je Pes přítel člověka palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.07.2012 13:36 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
To mi připomíná, zkoušela jsem psát do archivu Planety zvířat, měla jsem zájem o jedno číslo z minulého roku a vůbec se neozvali. Ať je kontaktuji na fb i na jejich stránkách.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.07.2012 13:35 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Já je mám předplacené, ale už je běžně vídám
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2012 12:04 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
já zatím moc nemůžu soudit,ale předevčírem jsem ho koupila u nás v Tescu a měli tam ještě 4 další..Ale jestli je to u vás dalších nedostatkové zboží,tak to 14.8 musím ráno vyrazit a koupit nové číslo :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2012 10:38 Žena Petra123 [461] Re: petrab
petrab napsala: Zde v Praze někde berou jen pár výtisků a proto je nutno na něj číhat, aby ještě byl...
A proto se ho snažím kupovat hned první den, co se objeví v trafikách.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2012 09:32 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Rexik
...a jak je to se zásobováním Psích kusů u Vás?
Zde v Praze někde berou jen pár výtisků a proto je nutno na něj číhat, aby ještě byl...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2012 03:33 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Psí kusy
Archiv časopisu je bezvadný, pokud nechce kupovat časopis pravidelně nebo ho zaujme některý článek.
www.psikusy.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   22.07.2012 18:38 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
ok tak dekuji...pohledam v trafice..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   22.07.2012 12:51 Žena Petra123 [461] Re: sgualdrina
Psí kusy kupuji pravidelně a občas i Pes přítel člověka nebo Svět psů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2012 11:33 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – časopisy o psech
Máte někdo nějaký oblíbený časopis o psech,který odebíráte,kupujete a ve kterém jsou zajímavé a poučné články? Mě by to hodně zajímalo,tak tipy sem :) Já jsem si včera koupila časopis PSÍ KUSY a je tam i pár zajímavých článku..tak se prosím podělte.. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2012 23:58 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
Mívala jsem léta předplacené lecos, nyní si časopisy jen kupuji. Pravidelně PPČ, Svět psů a Psí kusy a ostatní nárazově. Všude je něco dobrého a něco lepšího. Pro laiky jsou bezkonkurenční Psí kusy. I časopis Blesk měl dobrý psí časopis, který nyní zrušil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2012 22:15 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Já mám Psí kusy předplacené a miluju je. Koupila jsem si jednou Planetu zvířat, Dogs magazín jsem měla předplacený, ale Psí kusy vedly. A Ještě asi 2 čísla Pes přítel člověka.
Dotaz, nevíte jak byla Dana Syslová a její Máňa, co to je za rasu? Jestli voříšek nebo něco určitého? Ten pejsek je kouzelný
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2012 21:38 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
My odebíráme psí kusy,pes přítel člověka,svět psů a psí sporty nejvíc se mi asi líbí psí sporty a psí kusy,ale většinou v každém z těchto časopisů je plno zajímavých a nových věcí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 22:16 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
www.psikusy.cz/
Které časopisy odebíráte či máte předplacené? Co se Vám v nich líbí a co naopak?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2012 16:42 Žena Petra123 [461]
Pro změnu :-D zase sháním názory na knížku. Tentokrát na Pozitivní metody výchovy psa od Pat B. Millerové. Dneska jsem jí zahlídla poprvý v čsp. Psí kusy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2012 14:07 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
nějaký nový atlas?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.03.2012 13:51 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
www.grada.cz/…/
zná někdo tuto knížku? Objevila jsem na ni recenzi v Psích kusech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.03.2012 23:22 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.03.2012 10:22 Žena Petra123 [461]
Nevím, jestli se to hodí zrovna sem, ale snad... Tip na stránku, kde se dají knížky objednat o dost levněji než normálně stojí: www.akcniknihy.cz/ (Chystám se tam objednávat pár knížek o psech, proto to sem dávám, nechci jim ale dělat reklamu.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   07.02.2012 20:18 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Rexik, Petra 123
Já bych začla s Rozumíme psům.


Já čtu všechno, všechny časopisy, knížky, všichni maj za úkol mi je kupovat, i si to kupuju sama. Jsem fakt praštěná, spousta je blbin a nebo je to myšleno jako prima dárek a vzejde z toho jakejsi podivnej atlas s radama o vychově, který nemít obrázky, tak je to hrůza a děs.
Jo, jinak jsem ještě zapomněla např. na 101 psích triků - Sundanceová (pěkný pro zimní večery nebo prostě chvíle, kdy vymejšlíš, co se psem dělat doma a né venku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2012 15:51 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: petrab
Petro, mohu se zeptat? Chci si také něco přečíst. Od Trumlera mají u nás v knihovně Pes mezi lidmi a 8 dílů Rozumíme psům. Čím by jsi mě doporučila začít? Díky za info.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2012 09:12 Žena Petra123 [461] Re: petrab
Přesně na tvou reakci jsem čekala, tak děkuju za názory a taky za tipy na další knížky. :)

Tykáme si se psem : 1*

Nevím, jestli od r. 1999 ještě někdy vyšla, myslím, že ne. Pochybuju, že by ji ještě někde měli skladem. Ale měla by být běžně v knihovnách.

Koukala jsem i na stránky nakladatelství, kde jsem ale knížku nenašla, jinde na nějakých e-shopech ji mají uvedenou, ale vyprodanou.

Z těch dalších knížek, co jsi vypsala, znám stěží polovinu, některé mám i doma a momentálně mám půjčené z knihovny Rozumíme psům (E. Trumler). Jinak mám doma cca 20 psích knížek, naši si o mě myslí, že jsem blázen. :-D Včera jsem si kupovala ty Konejšivá signály a Psí dominance: Mýtus, nebo skutečnost?, tak to jsem jim ani neoznamovala, stejně se v těch knihách už ztratili... A s těmi tipy od tebe mám teda ještě co dělat! :)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.02.2012 22:54 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Petra123
Petra123 napsala: Zajímaly by mě názory na tyhle knížky:

1. Konejšivé signály (Turid Rugaas)
2. Štěkání - Zvuk psí řeči (Turid Rugaas)
3. Psí dominance: Mýtus, nebo skutečnost? (Barry Eaton)
4. Řeč psů (Roger Abrantes)
5. Svého psa nestřílejte! - Nový přístup k učení a trénování (Karen Pryor)



Všechny jsou čtivý. Já bych to oznámkovala asi takhle:
l. 2 -
2. 2 -
3. 2
4. 2
5. 1-

Tykáme si se psem : 1*

Nevím, jestli od r. 1999 ještě někdy vyšla, myslím, že ne. Pochybuju, že by ji ještě někde měli skladem. Ale měla by být běžně v knihovnách.

Další knížky:

PRIMA, stojí za to přečíst a některý bezkonkurenční:
Život se psem není pod psa -Lorenz (MOJE LÁSKA), Základy etologie - Lorenz (POCHOPITELNĚ LÁSKA) ,Problémové chování psů- Eichler (TOHO MOHU) ,Pes mezi lidmi - Trumler , Čichové práce psa -Skuhrovský , Váš neurotický pes -Vine Louis L. , Velká kniha her pro psy , Lidé a psi: Střet kultur Donaldsonová , Život se psem není pod psa -Budziková , Soukromý život psů - Thomasová , Psi v lásce nikdy nelžou - Masson , Sto jednoduchých tajemství, proč jsou pro - Niven, Chov psů - Procházka, Rozumíme psům - Trumler, Babo, raď: Když se pes třese strachy-Žertová (V LECČEM JI NEMUSÍM , ALE KNIHA FAJN), Desenský - všechny

JAKŽ TAKŽ, ale jde to přečíst, některý se čtou dost dobře:
Pes a dítě - Falke , Můj pes má strach - Jak na to, Psí pravidla - Sundanceová , Co nám říká pes? - Schlegl-Kofler , 101 otázek, na které se váš pes bude ptát -Dennis , Psi, kteří štěkají, nekoušou? , Jak poznat psí duši -Jak správně vychovat svého psa, Co má pes na mysli - Coren , Jak mluvit psí řečí - Whiteheadová , Co má pes na jazyku - Coren, Proč můj pes...? - Fisher, Hodný pes nemožné chování - Carlson a Green, Budeme mít dobrého psa - Hutin

moc mě ZKLAMALO:
Herčík a Hrachovcová - všechny, první ještě ušla
Zůstaň déle - Forbesová

Jsem dost cáklá, shromažďuju kynol. literaturu jako cvok, vyžívám se ale v etologii a odbornějších knihách, mám lecos doma i na chalupě, hromadu povídkových, příběhových. Každopádně musím říct, že v posledních cca 10-20 letech je spíše výjimka, když je kniha fakt dobrá, zatímco stařešina se fakt povedla!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2012 20:57 Žena Petra123 [461]
Zajímaly by mě názory na tyhle knížky:

1. Konejšivé signály (Turid Rugaas)
2. Štěkání - Zvuk psí řeči (Turid Rugaas)
3. Psí dominance: Mýtus, nebo skutečnost? (Barry Eaton)
4. Řeč psů (Roger Abrantes)
5. Svého psa nestřílejte! - Nový přístup k učení a trénování (Karen Pryor)

Tak jestli je někdo četl nebo alespoň slyšel nějaké ohlasy a názory, sem s nimi! :) (První a třetí zmíněnou knížku jsem si dnes koupila, prý jsou vážně pěkné.) + by mě zajímalo, jestli náhodou někdo neví, zda je ještě někde k sehnání knížka Tykáme si se psem (Eberhard Trumler).
Kromě toho, když už jsem u těch knížek, by mě zajímalo, jaké znáte další dobré knížky převážně o chování psů? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.09.2011 21:17 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Petra123
Osobně jí řadím někde na moderní střed. Ale já všechno porovnávám s Trumlerem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2011 21:01 Žena Petra123 [461] – Knížky o psech
Ahoj.
Chtěla bych se zeptat, jestli tu někdo četl knížku Lidé a psi: Střet kultur (od Jean Donaldsonové). Jestli ano, tak jaký na ni máte názor? :)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [8]

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 2679x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/359-knizky-a-casopisy-o-psech?od=351