Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Cvičák

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Výchova a výcvik psa 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Cvičák
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2012 09:02 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Avona
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2012 17:30 Žena Petra123 [461] Re: Terda
Mně se taky nelíbí stahováky. Zvlášť pokud je zapnutý na stahovací kroužek. Tobě by se líbilo, kdyby tě někdo škrtil nějakým provázkem? Taky mám doma stahovák, ale používám ho jedině, když jdeme na krátkou procházku před barák (bez vodítka), že mu to prostě jen natáhnu na hlavu a jdem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.01.2012 17:01 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Katy
Samozřejmě myslím obojek. Znám lidi co řetízkáč považujou pomalu za týrání. Proto píšu, že to někomu může bejt "proti srsti", a že jsem slyšela i o cvičáku, kde ho pes mít nemusí. I když osobně si nedokážu představit pesana na cvičáku zrovna na kšírách, protže zrovna ten náš blboun a kšíry to je vražedná kombinace tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2012 16:44 Šárka Re: Katy
Nejdriv bych chtela aby se naucil nejaky novy povely a pak bych s nim chtela behat agility :)) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   18.01.2012 16:27 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Terda
Jak to myslíš "vodit na řetízku"? řetízkové vodítko se používat samozřejmě nesmí - záleží tedy na konkrétním KK.
Pokud máš na mysli řetízkový obojek, je to standardní výbava pro výcvik psa a nevím, co je na tom divného či "proti srsti".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2012 15:52 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Avona
Já jsem s Bertíkem jezdila do Ořecha. Ale to je až za Prahou a psi se tam musí vodit na řetízku a to může být někomu proti srsti. Krom základního výcviku tam dělají myslím ještě agility a člověk tam taky může tuším nechat psa "na převýchovu". Známá chodila se svojí čubinkou někam do Motola a tam mohli chodit i na kšírkách a docela si to chválila. Bližší upřesnění bohužel nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2012 14:08 Žena Avona [292] - Teriéři
Ahoj,osobni zkusenost nemam,ale znami si chvali HAF BEZ OBAV. Pisu z mobilu a nejde mi vlozit link.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2012 10:51 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Šárka
Jaký cvičák by sis představovala? Sportovní kynologii nebo agi/frisbee/DD apod?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2012 17:31 Šárka – Cvicak
Dobry den, mam pul roku stareho psa a chtela bych s nim zacit chodit na cvicak. Chtela bych se vas zeptat jestli neznate nejaky dobry cvicak v Praze a za kolik?? predem dekuji :)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 543x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/399?od=51