Lili si hrdě kráčí od veterináře a víte proč? Má za sebou očkování proti vzteklině. Jo mám za sebou očkování,už budu chodit ven!!! A najednou ji uviděla Terezka a Besinka a říkali si, Lili si tak vykračuje, copak má nového?? Jak přišli domů, hned se jí šli zeptat a Lili se pochlubila, že má očkování. A za pár týdnů šla na velkou vycházku. Jak přišla domů, najedla se, napila a šla spát, po tomto perném dni byla hodně unavená, ale který pejsek by nebyl. A každý týden, už chodili na takovouhle vycházku. Ahojky!!
Za správnost informací zodpovídá autor článku, dotazy směřujte na autora. Hodnocení článku hvězdičkami provádí redakce. K článku se vyjádřete pomocí palců (líbilo se / nelíbilo se).
Líbilo se: 1x • Nelíbilo se: 0x • Zveřejněno: 21.12.2011 • Upraveno: 21.12.2011 • Přečteno: 15x
Schválili: Rexik ![]()
18.10.13 • Rex ![]()
18.10.13
| 13.08.2016 | Muj maly pejsek Gufi | 2x | |
| 09.02.2012 | Jak jsem přišla k Lejdynce | 12x | |
| 25.06.2017 | První rok života | 37x | |
| 12.08.2013 | Jezevčík, je to vůbec pes? První výlet. (3) | 84x | |
| 16.11.2011 | Bady je prostě Bady | 23x | |
| 17.11.2011 | Bady je prostě Bady 2 | 11x | |
| 30.10.2011 | Jak jsme ho koupili | 30x | |
| 22.02.2014 | Můj psí život. | 25x | |
| 23.03.2014 | Druhý pes | 34x | |
| 01.02.2012 | Jak jsme se dostali k plemeni chodského psa | 13x |
Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele
| 21.01.2012 | Vycházka doma | 17x | |
| 31.12.2011 | Jak zjisti co má pejsek nejradši | 28x | |
| 22.12.2011 | Luxus pro psy | 18x | |
| 10.12.2011 | Lili sní!:) | 19x | |
| 08.12.2011 | Můj důležitý den | 20x |