Jednoho krásného dne jsem uznal za vhodné obalit malý foliovník folii,který používáme na sadbu salátku a květin.Měl jsem z mé práce radost a o to více jsem byl v šoku při zjištění,že si moje milovaná Jessynka trochu pohrála.Foliovník byl totálně na maděru roztrhán.První myšlenka byla:je to moje chyba,musím foliovník zabezpečit,serval jsem tedy zbytky folie a namotal jsem novou po té jsem omotal foliovník pletivem a na přední stranu jsem použil plachtu.Opět spokojen jsem odcházel od dobře provedené práce.No jooo, ale Jessynka je velice chytrá a inteligentní pejsek a pěkně si vlezla přes plachtu do foliovníku a vše zlikvidovala zevnitř.Nechtělo se mi tomu věřit a už jsem Jessynku seřval, ale nevím, zda ví proč i když jsem stál u její vykonané práce a ukazoval tímto směrem.No nic,budu muset oddělat pletivo a znovu servat zbytky folie a znovu a lépe.Budu muset udělat nějakou branku z pletivem a ze zadní strany dáti folii.Doufám,že je to naposledy nebo se již na to vy..kašlu a bude.
Za správnost informací zodpovídá autor článku, dotazy směřujte na autora. Hodnocení článku hvězdičkami provádí redakce. K článku se vyjádřete pomocí palců (líbilo se / nelíbilo se).
Líbilo se: 0x • Nelíbilo se: 0x • Zveřejněno: 16.04.2012 • Upraveno: 16.04.2012 • Přečteno: 7x
Schválili: Rexik
16.10.13 • Rex ![]()
![]()
16.10.13
| 10.12.2011 | Lili sní!:) | 19x | |
| 24.03.2014 | Psí výročí.. | 10x | |
| 17.11.2011 | Bady je prostě Bady 3 | 12x | |
| 12.08.2012 | Jak jsme ke štěněti přišli | 112x | |
| 10.09.2012 | Jak Beuška přestala chytat kočky ! | 76x | |
| 22.02.2014 | Můj psí život. | 25x | |
| 17.11.2011 | Bady je prostě Bady 2 | 11x | |
| 18.03.2013 | Oblastní výstava psů | 15x | |
| 26.02.2012 | Sindy | 32x | |
| 09.02.2012 | Jak jsem přišla k Lejdynce | 12x |
Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele
| 15.04.2012 | Border kolie charakteristika plemene | 4x | |
| 31.01.2012 | Hrdinka dne | 5x |