Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Takový obyčejný den

 

Články » Takový obyčejný den 

"Milý Bože!

Chodím  každý den do práce a dřu 8 hodin,abych uživil rodinu, zatímco má žena si pěkně  sedí doma, i když jí mateřská dovolená již skončila.Chci, aby věděla, co musím vydržet, tak tě  prosím, dovol, aby  její tělo bylo prohozeno na jeden den  s mým. Amen."Bůh, ve své nekonečné  moudrosti, splnil mužovo  přání. Příštího rána, vím to jistě, se muž probudil  jako žena.

Ráno si přivstal, šel se psem na procházku, udělal rychle pro svého druha snídani,  probudil děti,  připravil mladšímu synovi šaty, dal jim snídani,  zabalil svačiny, zkontroloval žákovské knihy a učebnice v aktovkách a odvezl staršího syna autem  do školy. S mladším synem zajel k pediatrovi na očkování a poté jej zavezl také do školy, kde ho omluvil. Přišel domů,  sebral věci na čištění, vzal je do čistírny a stavil  se  v bance, aby uložil peníze.  Zaběhl do opravny obuvi, šel na nákup k zelináři, do masny a do potravin,  pak jel domů,  vyložil nákup, zaplatil účty a zapsal vše do  účetní knihy. Vyčistil  bedýnku na kočičí výkaly a  vykoupal psa, vysušil ho a vyčistil mu uši. Poté ho naložil do auta a odjel s ním na kontrolu k veterináři. Natankoval benzín, kde si koupil  bagetu.

To už byla 1 hodina a on spěchal,  aby ustlal  postele, zapnul pračku, vysál prach, zametl a vytřel podlahu v kuchyni a předsíni a poklidil dětem pokoj.  Běžel do školy vyzvednout děti a po cestě domů se s  nimi pohádal a zastavil se v lékárně. Doma dětem připravil svačinu, postaral  se , aby dělaly domácí úkoly a staršího syna odvezl do sportovního kroužku. Cestou zpět vyvenčil psa, pohrál si s ním a stavil se po cestě zaplatit poplatek na kynologickém cvičišti. Po návratu  vyndal prkno na žehlení, pověsil další vyprané prádlo  a při žehlení si zapnul  televizi.  V 16.30 začal  škrábat  brambory a čistit zeleninu na salát, obalil vepřové řízky a  nakrájel  čerstvou fazoli na večeři. Rychle se oblékl a zajel pro syna do sportovního kroužku, aby  rychle stihl dovařit večeři a nakrmit zvířata. Po večeři uklidil  kuchyň, pustil myčku na nádobí,  poskládal zbytek prádla, vysvětlil mladšímu synovi úkol z matematiky a uložil děti do postele.

Ve 20.00 hodin zkontroloval dětem úkoly  a protože  jeho každodenní povinnosti ještě neskončily, uvařil si kávu. Za půl hodiny se zvedl a vyrazil se psem na večerní procházku. Po návratu psovi očistil tlapky, vytřel předsíň a vydezinfikoval toaletu a koupelnu. Osprchoval se a omyl, vysušil si vlasy, nohy si natřel francovkou a poskládal do linky suché nádobí z myčky.  Po půlnoci zalehl do postele a ihned se mu zavřely oči. V zápětí ožil a vykonal své manželské povinnosti. Kolem třetí hodiny ranní zaslechl kňučení psa. Oblékl se a vyšel se psem ven. Měl velký průjem. Po návratu mu omyl zadek, podal léky,pohladil ho a zalehl zpět do postele. Za kuropění zaslechl pláč staršího syna. Vyskočil z postele, šel k jeho posteli, sáhl mu na čelo a zjistil, že má vysokou teplotu. Syn se probudil a řekl, že ho bolí ouško. Podal mu tedy lék proti teplotě a nakapal kapky do ucha. Sedl si k němu na postel a hladil ho. Na jeho posteli ještě na půl hodiny usnul, než začal zvonit budík.

Ihned se zvedl, poklekl u postele a řekl: "Bože,  nechápu, co jsem si představoval. Nechápu, že jsem po včerejším dnu ještě živ. Jak jsem se  mýlil, když jsem záviděl své  ženě, že si může být celý  den doma a nevydělává peníze. Prosím, snažně tě prosím, mohl bys to  vrátit  zpátky?" Bůh ve své nekonečné moudrosti odpověděl: Můj  synu,  vidím, že sis vzal ponaučení a velmi rád bych všechno  změnil jak to bylo,  musíš ale počkat devět měsíců. Včera v noci jsi totiž opět otěhotněl."

 

Za správnost informací zodpovídá autor článku, dotazy směřujte na autora. Hodnocení článku hvězdičkami provádí redakce. K článku se vyjádřete pomocí palců (líbilo se / nelíbilo se).

Hodnocení
*****

Líbilo se: 9x Nelíbilo se: 0x Zveřejněno: 27.04.2012 Upraveno: 27.04.2012 Přečteno: 90x

Schválili: Rexik *** 28.05.13 • Rex *** 16.10.13 • Nika *** 11.12.13

Související články
Žádné související články
Další články z rubriky Zábava se psy
17.11.2011*****Pes Prahy 1024x
31.12.2011*****Jak zjisti co má pejsek nejradši28x
21.03.2012*****Jak skvělé, když na nás doma někdo čeká158x
14.06.2014*****Pes akvarista36x
15.03.2014*****Co mají pejsci nejraději?18x
28.03.2016*****Kapka vzpomínek na rodičovství aneb výpis z žákajdy potomka pejskařů. A jak vodpovídá taťka a jak maťka.36x
07.08.2013*****Jezevčík, je to vůbec pes? Aneb jak sehnat fenu. (2)71x

Komentáře návštěvníků
Celkem: 0 záznamů přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele
© HAFICI.NET - http://hafici.net/clanky/246-takovy-obycejny-den