Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Množírny

 

NápovědaFórum » Útulky  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Množírny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   19.02.2011 16:41 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Katy
no jo, s takovou tu za chvíli budou raritkou za 50 000 kočkopsi... ne a věřím, že zrovna tahle baba by to i dokázala "vyšlechtit"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 16:40 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: xanti
To je mi jasné, vždyť je merle ;-) Bohužel u tohoto plemene žádný rozdíl v ceně nebývá, zvlášť pokud jde o raritu. Je to sice hrozné a nespravedlivé, ale je to tak. Viděla jsem Biewera bez PP prodávat i za 25.000,- a lidi za to ty prachy fakt dají - nechápu ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   19.02.2011 16:39 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Ascam
Mám přesně ten názor... teď je strašně moderní pojmenovávat křížence podle dvou ras (a to kdoví jestli je to rasa) - něco jako labradoodle apod.. všechno jsou to kříženci bez výjimky. I ti biewři a halbbiewři atd atd... :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   19.02.2011 16:39 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Ascam
sdílím naprosto stejný názor!! palec
pro mě je to prostě prznění plemene tyhle barevné varianty! a naprostá blbost....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.02.2011 16:37 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Iva
A biewer byl už uznán FCI? Kdy? Dokud nebude uznán, tak je to jen vořech - nic jiného - ať si říká kdo chce co chce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 16:34 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Iva
tenhle je ale bez PP!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 16:32 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: Ascam
To není york, ale Biewer york a ti se za takovou cenu běžně prodávají, alespoň co vím. Ovšem to merle - no nevím, je to sice rarita, ale hlavně je to prznění. Lidi už opravdu neví co by :-O Myslím, že to ale postihnout bohužel nijak nepůjde hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 16:29 Žena xanti [442] - Teriéři
monique napsala: to posoudit nemůžu....yorkům fakt nerozumím, ale i kdyby byl pozlacený, tak nedám za bezpapíráka 22 litrů:-D....
posoudit možná ne, to je mi jasné....mě stačilo, když jsem se dívala zde malipsi.webnode.cz/…/
tuhle fenu má pod názvem "klasický jorkšír" smich paní asi moc rozumu nepobrala, když si pod foto troufla napsat váhu toho psa :-D :-D to už je opravdu jorkmut! teď už je naštěstí kastrovaná, ale kdoví jestli taky nerodila
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 16:23 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: monique
Z toho je taky ale vidět, jak jsou lidi úplně pitomí - ti kupující. 22000 nestojej ani papíráci - leda nějaký super krytí. Jim tedy nejde o peníze - a nejde jim ani o plemeno. Jim jde jen o to, jak je člověk dokáže obelhat. Tupé stádečko - mám unikát, jsem něco víc, že. Že takový unikát vzniká na každé vesnické zahradě, to už jim nedochází...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 16:22 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: xanti
JJ, to jsem z toho taky vedle...a ještě to má VON aby to dobře vypadalo...
To její jméno si asi zapamatuju.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 16:19 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: monique
nojo, ale bohužel široká věřejnost je "hloupá" a její psy s nadšením kupuje!! a bude hůř-dráž...
nejvíc mě pobavilo, že má "CHS" smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 16:17 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: xanti
to posoudit nemůžu....yorkům fakt nerozumím, ale i kdyby byl pozlacený, tak nedám za bezpapíráka 22 litrů:-D....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 16:14 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: monique
a ten merle jorkšír...je to fakt nechutné....bezpapíráky a ještě k tomu to kolem jorka ani nešlo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 16:12 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: xanti
A koukli jste na nabídku štěňat?
22 litrů za bezpapíráka....fakt frajerka...a pak jak se mají udržet chovatelé psů s PP.
A taky jako je fakt blbé, že se tváří jako oficiální chovatelská sttanice, což ovšem se tváří např. i Stáj Boňkov, kteří chovají NO dlouhosrsté a říkají tomu staroněmecký ovčák. Jsem zvědavá, jestli přejdou na chov dlouhosrsťáků s PP, když tady již ta možnost je, nebo jestli budou zase mrskat bezpapíráky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 15:30 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: xanti
Podnět finančnímu úřadu - jako vždy a všude. Plus zkusit ochránce na "týrání chovem".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 15:10 Žena xanti [442] - Teriéři
a paní neustále pokračuje...jedna slečna s ní komunikuje přes mail....ženská se jí vysmívá do obličeje...a zájemců na ty vořechy má prý spoustu a proto bude zvedat ceny...no já nestačím čumět! copak se s tím nedá něco udělat? rozzureny
asi ne že....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.02.2011 14:18 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: xanti
No teda, tak to už je opravdu množárna....a ještě dělá i křížence!!!!
Hrozné!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 12:41 Žena xanti [442] - Teriéři
no a to ještě není vše.... www.facebook.com/…

fakt mazec...potřebovala by zakroutit krkem!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   19.02.2011 12:31 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: xanti
To je masakr... a ještě se prezentuje jako CHS tone prý "Zápis na štěňátka nepřijímáme, protože všechna narozená štěňátka půjdou v době odběru na www.aukro.cz do aukce to od korunky, aby si je zájemci ocenili sami." zjevně jí záleží na tom, kdo si štěňata vezme hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 10:38 Žena nelinka [53] - Společenská plemena
chudáčiky psíky sad ani nevypadajú v dobrom stave ne tá babizňa by si zaslúžila :-|
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   19.02.2011 02:10 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: xanti
Tak to je síla!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   18.02.2011 23:42 Žena xanti [442] - Teriéři
nevím kam jinam to zařadit, ale dneska mi tahle babizna zvedla tlak, když ji objevil někdo z jednoho fóra... zvirata.bazos.cz/…

nechci nikoho očerňovat, ale tohle je teda množírna jak vrata - malipsi.webnode.cz/ (www paní z inzerátu)
pokud tímhle nějak porušuji pravidla fora, tak se omlouvám a klidně adminové příspěvek smažte....
s tímhle se ale přeci musí něco dělat neee??!! kříží tam maltézáky, jorky a já nevím co ještě a prodává za hříšné prachy
mám ještě pár odkazů, tak kdo má zájem pošlu soukromou zprávou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2010 08:42 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarpilka
No však to říkám, že máte staré informace a máte si je aktualizovat. Až se někdy dozvíte, kdo jsem přesně, tak možná pochopíte jak je to s Deou (ONA POŘÁD JE A NE BYLA) - moje je i není...Řekněme, že je moje z emociálního hlediska a jsem na výstavách psaná jako spolumajitel a papírově moje není, což je z právního hlediska důležitější a tedy pravdivější. Papírově je moje Trinita z Henomu a to je vše...zatím. Já totiž nepotřebuju žádného Lonadarda oficiálně vlastnit, i když bych mohla a nemusela si ho kupovat;-).
Člověk asi nemůže mít normální důvod - rodinný, pracovní atd., když na klubovky neúčstní...to hned je to jeho zvířectvo asi k ničemu, že? Ani moc po oblastkách vloni a letos Lonadard nejezdní a má to své důvody, věřte, že Pepa Paštěka měl jiné starosti než jezdit v loni na klubovku;-)
Jen by mě zajímalo, co udělal Vašemu manželovi Pepa Paštěka z Lonadardu, že s ním chce osobně mluvit? Ale klidně, Pepa si rád popovídá, on je docela ukecaný;-). A o servisu Hartisu by Vám asi povykládal svoje z vlastní zkušenosti před lety.
Nikovo napadání není fér, oba jste si tady vyměnili docela nepříjemnosti, já jsem mu k tomu něco napsala již dříve, bohužel si to nevzal k srdci. Furie má pěkné očiska, já bych zase neřekla, že bych ji nechtěla ani zadarmo...je to pěkná vlkošedá fenečka a přeju krásné a zdravé štěňátka.
Pokud máte potřebu tady zveřejňovat, kdo přesně jsem a jak to se mnou je, tak prosím, mi je to jedno, ale já myslím, že když Vás podepisoval Niko a ne já, tak by to bylo dost nefér ne? Já jsem si ani nezjišťovala Vaše jméno, jelikož mě nezajímá, je vidět, že vy si rejpnout stejně potřebujete a hledáte něco, čím mě chcete naštvat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2010 02:06 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: monique
Já myslím,že je tady trapné už vše. To,že mám svůj názor který je jiný a hned jsem lhář a já už ani nepamatuji,co vše jsem si musela od NIKA přečíst. To,že mi ladí Cheila z Agíru a Xara Hartis bude asi špatné. Nikdy jsem nezavrhovala průměrné chovky,znám jich moc a kamarádíme se. Ano, napsala jsem,že kdybych někdy šla do exteriéru,tak jdu do Agíru a Hartisu,protože je mám pod nosem a vidím jejich servis. Taky je tam velký rozdíl,že když řeknu před Michalem,atˇsi pořídí pořádnýho psa a dodám,že mu nechám vlkošedýho Agíra,oba se zasmějem. Tady se zeptám,proč tato chovka byla na klubovce od vzniku tak málo a nebylo to myšleno nijak zle. Je z toho aféra. Ono totiž ,když se nepochlebuje,tak NIKO řádí a z člověka udělá vola a je mu jedno,že veřejně lže.Já jsem neustále klidná,neb to tu čte i má drahá polovička a je jasné,že bude žádat osobní rozhovor s NIKEM.Trochu mi vadí,že je schopen jít i za majitelem chovky Lonadard ale nemá smysl se už do toho plést. Máme některé výplody NIKA okopčené i to,jak mi jím byla odhalena totožnost aniž by dostal mé svolení. Vám vadí,že řeknu průměrná a on na má zvířata nahází hnoje,včetně dost štavnatých slov a né jednou. Já jsem o žádném zvířeti z této chovky neřekla ani slovo,jen že jsou to líbivá zvířata. Slovo průměrné je váš problém,né můj. Vždy se u exteriéru brala hlavně klubovka,to byl svátek a přehlídka chovek. Neříkám,že jsem vždy souhlasila s pořadím.Tuto chovku jsem na poslední klubovce nenašla,ani jeden zástupce ale chová se a jsou i chovná zvířata včetně psů na krytí.No,ono i pár Hatisu a Agíru je ve světě. Dobře,tak přidáme 3 max 4 roky . Vědu z mého názoru tady už děláte oba,pro můj názor a už a to jsem nečekala i MONIQUE nepíše pravdu. Já mám fenu po Lona.......a Dea Lonadard byla koho? MB
Dál už si najděte jinou kavku na paranoidní hrádky s lidma,kteří mají jiný názor. Já už neřeším,neb rozhodnou jiní ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 22:44 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarpilka
Jo a dík za těch 21...měla bych být vlastně polichocena...je totiž třeba mi nějaký ten roček přidat;-). Nevím, kde jste těch 21 vyštráchala, ale je to stará informace, zaktualizujte si ji.
Je fakt, že Nikovi do toho, kde ty Vaše zvířata jsou nic není stejně jako Vám nic není do jeho zvířectva. Niko, tohle je slušná připomínka - když nevíš, jestli je sarpilka kšefťák nebo ne, tak to radši nenaznačuj pro klid tohoto fora:-)
A jestli se ještě můžu zeptat, co jste vyčetla ze stránek Lonadardu tak špatného, že podle Vás prodali Nikovi jen špatné zvířata a že jsou průměrní atd...abych byla poučena, jak rozdělovat chovatelské stanice na nadprůměrné, průměrné, podprůměrné případně nadprůměrně produkující blížící se množárnám, abychom se vrítili k tématu diskuze alespoň okrajově. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 22:20 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
ještě přihodíš ten citát???
já tě teda musím sakra štvát,borečku......
zvířata mám pochovaná na zahradě a chatě
pokud dál chceš kopat tak prosím..........
chlapec má svůj silný odchov???

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.06.2010 21:23 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Z prospěchu ? a jakýho? pouč?
tys nenapsal mé jméno a město??? pravdu NIKO neukřičíš a lží nezakryješ. Můžeš mi nadávat jak chceš,dupat,manipulovat,převracet fakta,jednou tě to dožene a tak klidně dělej jak myslíš.
k
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 19:51 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: monique
Děvče zlatý kapku úcty. Já chápu,že se hněváš,když s Lonadardy spolupracuješ. Přečti si pořádně jak to vzniklo,já se první nenavážela a neporovnávala.To si srovnej NIKA.Co jsem napsala zatím si stojím a jako vždy u ovčáků se začne exteriér dohadovat s pracákem. Ono jeho navážení bylo OK. To,co píšeš o RTG beru jako tvůj názor a nesouhlasím. Myslím si,že je to tvá reakce ná mé tehdejší rozhodnutí,nebotˇmi připadá,že když ti příjde 2/2 RTG chceš chovat. Pokud to je pravda,tak to bude tvé rozhodnutí.
Logicky si rozeberu rodokmen z dostupných materiálů a proč do Japonska,však já jim přeju,že jim tam šlo štěndo. Nejsou ani první a ani poslední. Mám všechny zpravodaje NO a je tam toho celkem dost i v Pes přítel je hodně uváděno v inzerátech a Planeta taky.
Proč se teda u RTG pomalu všude uvádí,že je to dědičné zatížení a proč se teda od třetího stupně vyřazuje??? Možná pamatuješ a to bys možná mohla dobu,kdy se na pár měsíců začala pouštět 3 do chovu. Proč se to tak rychle hodilo do starých kolejí??? Lehce pochybovat můžeš,však je to tvůj názor ale já dál tvrdím,že čím méně vad tím lépe . Taky mi možná vyjede špatné RTG,ale snažím se volit to nejmenší zlo a pojedu na trošku staršího psa z 80%čistým odchovem a znám celkem dobře jeho rodokmen a i příbuzné. No ,já se do té chovky nenavážela,ja píšu co si myslím a co jsem si přečetla na jejich stránkách. To,že mám jiné chovky pod nosem tak mohu srovnat. To,že ti nejde pod nos můj názor je jasné,protože bráníš kamarády. Já ti ale taky neposílám rozzureny tone když jsi natukla svůj názor zas na mé. Budu to brát tak jak to je a je mi jasný,že holka ve 21letech je ještě dost temperamentní . Tak zatím a možná už to je fakt trapný. Pozdravuj NIKA
PS:nebudu jak on,že podepsal moji osobu bez mého souhlasu a taky bych to mohla udělat,že MO.......
budu tě respektovat,leč co on tady provádí je asi super.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 19:46 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: monique
jejda sorry hrubka;-) rozumět
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 16:54 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: monique
Také si myslím,že by byla škoda odejít.Možná tu můžou lidi číst výměnu názorů,kde dokážou pejskaři dát příklad či zkušenost,nemusí souhlasit ale dokážou se slušně chovat a respektovat jeden druhého.
Myslím,že naše debata byla i o tom,že jsem se zařekla a nechovala na pozitivních fenách.Bohužel jiné jsem nevlastnila a další jsem si pořídit nemohla,neb to tu nemám nafukovací a 4 ovčáci byl strop.Možná pro tebe kecy,já to zažila na vlastní kůži. Možná Daiska byla jedna z tisíce,které se to stalo ale stalo a kdybys tím prošla ty,jistě by to už kec nebyl.Můžu ti dát mraky příkladů od Godyho z PS,4/4 mistr republiky ve výkonu,Urina z Podskalky 3/3,složeny všechny trojky-jezdila po mistrákách,Danyla z Renova dvora,3/2-všechny trojky složené,do 8 let aktivní po závodech..........
však jsem již uvedla,že pracovně založená zvířata mají práh jinde a když si projedeš rodokmeny mnoha a mnoha pracáků,tak má 1 místo povaha a až pak RTG či exteriér a další. To bylo čistě mé rozhodnutí a věř,že nejsi první koho to tahá za uši a určitě ani poslední.Pak už jsem si feny nepořizovala až na jednu ale tam už jsem byla spolumajitel s kamarádkou chovatelkou a dělala jsem předvýchovu. Jaké bylo mé překvapení,když té fence přišlo 1/2. Její matka dala 4 čisté vrhy,každý otec jiný. Ve vrhu bylo 8 štenek,všechna šla na RTG a světe div se,ještě jedna sestra 2/2 a 1/1 bratr. Proč??? Byla jsem z toho zmatená a začala jsem si ten rodokmen rozebírat. Našla jsem si i jiné rodokmeny a pak jsem náhodou natrefila na to,že někde u páté generace otce je fena a někde u 4 generace matky,je sestra této feny a když jsem našla i jiné rodokmeny ,kde jsem našla tyto sestry,tak se u některých štenek toto opakovalo. Každá z těch sester zakládala jinou chovku,jedna byla u celkem používaného psa v rodokmenu a když se náhodou potkal s fenou,které v zadu figurovala tato sestra tak se toto přihodilo. Můžeš věřit či nemusíš a je i možné,že to nedokážu dobře popsat. Dám další příklad. Roky jsem pracovala jako psovod u nás v jedné dost velké fabrice.Fabrika byla hlídaná a bylo potřeba psů.Jednou přišla kámoška,že dostala ovčáka,který pokousal 2 členy své rodiny a že už ho má dlouho v košíku,aby jí nekousnul.Pes v tom jedl pil,spal a vesele napadal.Kámoška byla samá modřina,vrátit nešel a tak mi ho dala,že takovou potvoru potřebuju do práce.Pes byl s PP,střední,chlupatý,kryptorchid,3/3.Rozebrala jsem jeho rodokmen a všechno toto postižení jsem tam našla u příbuzných.Špatné RTG u příbuzného z otce a i z matky???
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 11:18 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Hmmm tak já nebráním svoji fenu...to ne...já si nestěžuju, já vím, jaké jsou po její matce a jejích sourozencích odchovy, taky po babičce, prababičce, praprababičce, po otci, dědečkovi (samozřejmě pokud ta zvířata neskončila zavřená na zahradě a nikdo není takový borec, aby lítal po Německu a prohledával lidem kotce!!!)...tím spíš, že jsem všechny odchovance z CHS z Henmonu měla v ruce, takže se neboj...já vím, co mám doma. A ta zmíněná fena z 90. let neměla s mojí fenou společného nic...matku své feny jsem uvedla jako druhý příklad a ne proto, abych svoje zvíře bránila - já budu spokojená i s rtg 2/2. a kecy o tom, že nebude moct chodit atd...znám psa ve Znojmě, který má 9 let, má ZVV3, IPO3, SchH2, H1, ZPO, ZPS, celý život závodí, je neustále v policejní službě a zrentgenovaný byl u pana Melouna 3/4...dodneška skáče jak štěně a nemá problémy vůbec žádné (a nechoď na mě s tím, že to teprv příjde...proč u feny s rtg: 0/0 přišlo tahání zadních noh už v 6 letech?...každé zvíře je JINÉ a jinak se u něj zátěž kloubů projevuje).
6 generací čistých rentgenů je ti na nic, když se ti pak narodí vrh se čtyřkama...to už ví hodně lidí, že rtg "nevystuduješ z papíru"...příroda stejně udělá to, co bude chtít...lze to jen eliminovat a snažit se nějak usměrňovat. A jak jsem psala, závisí na tom, jestli rodiče předávají nebo nepředávají...
Na pana Melouna a Sasáka má hodně lidí asi podobný názor jako já, NIKO a další...nebudu to rozvádět, nemám zájem se s nima někdy dohadovat, ale určitě si od nich zvíře nepořídím, to mi věř:-). Jejich chování a korektnost je asi různá dle toho, který člověk se jim do krámu hodí a který ne.
Niko někdy rýpe zbytečně, to je pravda...asi chce i poradit, ale jeho způsob není vždy zrovna správný. Bohužel, všichni lidi nejsou stejní a nedají si poradit, že v zájmu klidu svého i ostatních lze zvolit mírnější formu argumentace. A že nezveřejňuje svoji identitu? No co, já taky ne...v čem by to pomohlo, aby se mohlo pomlouvat konkrétně nebo co?
Možná by bylo fajn, kdyby se Niko na tyhle stránky vykašlal. - ale to záleží na něm..já se na ně taky vykašlu...aspoń nebudu muset číst, jak se tady pomlouvají menší chovatelské stanice, jejich odchovy, majitelé, vodiči...

rozzureny rozzureny rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 02:11 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: monique
Jejda,blbne mi klávesnice. Jo a na 4 letech klekne tak,že utrácíš. Pořídíš další a zase postih,už né vyřazující ale je. Začneš se pídit a příjdeš na to,že někteří příbuzní to mají taky a já mám tu smulu ,že zas tahám špatně. Začala jsem číst články,debatit s veterináři,hrabat se v rodokmenech.....Prostě mám svůj názor na to,nikomu nepřeju mé zážitky a po 2 dalších zvířatech,kde jsem dělala sociálku,balonky........jsem se časem rozhodla pro dělníky.Já myslím,že oni mají ten práh někde jinde a když nemají zub,varle,vyleze chlup i RTG,tak furt máš cvičení. Pokud je RTG špatné tak nemusím lítat vrchol,stačí ZVV či ZM a těch poutˇáků je celkem dost a ta sranda na závodech. Tam může vyhrát opravdu každý a připadá mi,že je to tam srdečnější. Někdo může souhlasit,někdo ne. Každýho boj a můj názor,že čím méně dysplazie,tím lépe. Projet si i sourozence všech v rodokmenu a hlavně ,když už krýt fenu s postihem tak tím nejčistščím psem. Hlavněv né tak jak jsem viděla nedávno,celá druhá generace z obou stran s postihem. Sedla jsem si na pr.... coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 01:18 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: monique
a po vyhodnocení exteriéru se kousalo. Hnedle to člověk viděl . RTG špatných moc nebylo,ušiska držela v nervech o něčem jiném......stýská se mi po těch zvířatech. Už bych nechtěla zažít,že si přivezu krásné štenko,linka,barva,povaha....rodokmen čistý u RTG a prásk já mám vyřazení. Fenu nechám na zahradě,při veškerém zatížení tahá nohy a jak stárne,se to horší. Pak už i někdy nevstane a ty pomáháš ,láduješ práškama,vozíš na injekce. coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 00:55 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: monique
Dobře,naposledy odepíšu sem a pak už jen v ovčácích,tam se to hodí lépe.Nemyslím,že bych zde něco plácala. Pokud bys to četla,tak já dávám jako jediná odpovědi a ten pašák rozdává jen kopance a nadávky,neb s ním nesouhlasím a jako dlouholetý ovčáčkář mi rve číst ty plky.Hlavně jsem s tím začala protože jsem jako pomalu nová nechápala jeho až zlé napadání lidí,kteří mají jiný názor,nebo jen jiný úhel pohledu jak tento pán.Že už je to trapné je pravda,ale nejsem zvýklá si nechat sr....na hlavu.
Já myslím,že Tě ani neštve tak mé dohadování,jako to,co jsem napsala o RTG. Ano,je pravda,že jsem se zařekla a nikdy neuchovnila zvíře s postihem. S toho,co jsi napsala citím,že chceš bránit svojí fenu,která má matku s postihem v RTG.Tady z toho co píšeš mám zvláštní pocit.Proč je vše čisté do 6 generace zpět k ničemu coze však čím čistější rodokmen,tím lepší a nestačí jen koukat na předky v rodokmenu ale i na jejich sourozence a další potomky. Ano,notná dávka štěstí je sakra potřeba,však genetika je mocná čarodějka.Neoháním se jménama chovatelu,já s nima spolupracuji a pokud mám s nima na něco stejný,či podobný názor a NIKO napíše,že je to blbost a já slepice či chytrá káča,tak mi bleskne hlavou,zda by to ten boreček dokázal říct i jim.Pokud nejsou svatouškové..... A kdo je??? My na přetvářku nehrajem a já mám ve zvyku říkat,co si myslím.Jedno mi je ale jasné,pokud má od nich někdo zvíře,tak má vyřešenou otázku,zda tu pejskařinu fakt chce dělat a oni jako chovatelé,se o svůj odchov starají. Věřit nemusíš,ale ten servis je super. Kučera mi jezdil kontrolovat zvíře každy druhý týden,ukazoval,radil i na svod tenkrát chtěl odvézt až jsem byla z té péče vedle. Melouni,to jsem viděla tréninků a jak poctivé,kruh,postoje,focení i na zkoušky se Ota přijel podívat. No a Michal vůbec,ten i figuranta jim dělá.Prostě já moc cvrdlikání neposlouchám a asi je vidím nějak jinak i Novotný se zachoval bezvadně.Rychle jsem potřebovala štěndo,když byla Furie hodně nemocná a brečí ti doma děti. Nechal mi z vrhu,který jinak šel ven,dal mi vybrat ze 3 fen,nevadilo mu,že nás přijela celá delegace a i kamarád z jiného kraje.No a že mám nějaký názor na chovné stanice.Já myslím,že všichni máme nějaké názory,někdo to říká nahlas,někdo ne.Já když vidím,co je furt nakrytých fen a jaké spojení,kolik vrhů mají a kde ty zvířata jsou??? Dřiv byla zvířata lepší. Jezdila jsem na krajské jako divák i někdy pomáhat vodit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 20:07 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarpilka
RTG 1/2...a že někomu nevadí na tom mrskat štěňata atd...
Tak v 90. letech se narodila v ČR jedna fenka...ne moc známá...měla 2/2 a nikdo by po í nechtěl štěňata...byly uchovněny 2 její dcery obě 0/0...dále byly uchovněny zase jejich dcery a synové a všichni rentgenovaní byli 0/0...pak se jedné z vnuček zmíněné feny narodila fenka a ta byla 0/0 a její syn je te´d mladý pejsek a má taky 0/0...proč jsou všichni rentgenovaní potomci po oné feně z 90. let s rtg 2/2 všichni negativní?
Moje mladá fena je z matky, která má 1/2...po této feně jsou všichni rentgenovaní potomci negativní nehledě na to, jaké rtg měl otec odchovů...já jdu za měsíc na rtg, tak ti pak napíšu, jestli z matky s rtg: 1/2 mám takový průser, že bylo chyba na ní někdy chovat! tone
Od toho, jestli se dysplazie dědí nebo ne, máme třeba zuchtwert...i když i ten má svá úskalí:-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.06.2010 19:55 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
tak a teď už jste trapní oba NIKO i sarpilka...nezdá se Vám rozzureny
plácáte tady nesmysly, které nikoho z lidí, co to tady čtou nezajímají...trumfovat se inzuchtama a krevníma liniema to je jak malé děcka...
Sarpilka: všechny inzuchty a krevní linie a čisté rtg minimálně 6 generací zpět... to je ti k ničemu, když se narodí vrh, kde jsou jedinci exterierově na prd, mají dysplasku, jsou v pr...i v povaze...a to mají oba rodiče VA...jen jukni na pedigreedatabase na některé produkty VA rodičů a zasměješ se! Aby zvíře vyšlo, musí mít chovatel kromě dobrého materiálu taky štěstí. To není o VA zvířatech nebo o rádoby prestiži CHS.
Jak řekl jeden známý český chovatel, který má asi více uznání v zahraničí než v ČR: Krevně je to dobře udělané a když bůh dá, tak to výjde...když ne, tak se narodí trakaře:-D.
Jménama známých chovatelů bych se tu moc neoháněla...zrovna ti jmenovaní nejsou žádní svatoušci a cvrlikají si o tom i vrabci...nic konkrétnho o tom psát nebudu, abych se někoho nedotkla.
Bylo by fajn, kdybyste se nikdo nenaváželi prosím do žádných chovných stanic...není to fér a urážíte tím chovatele, který je v tom bez viny.
Jo a to, že chlupatá zvířata procházejí do chovu s dobrou bych tady možná ani nezmiňovala, protože to je pěkný průser těch rozhodčích, co je pouštějí...když jednou se řekne, že do chovu nemůžou, tak nemůžou!!! no (prosím bez reakce typu: v německu už řeší chov chlupatých atd...já to vím, já si toho dost načtu i Německy)
A Niko...co myslíš, nebylo by lepší se na to všechno vykašlat a přestat chvíli rýpat?
Ale jinak jak chcete...klidně se bavte, ale už jste zase mimo téma "množárna" tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 18:09 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Fen??? Wolfeland a pracák,jo s obouma jsem jezdila závodit ve dvojkách a ještě ten exteriér palec
Ááááá,zase lepenka,VŠAK SI TO LIDI VRACÍ.
TAK KDY SE PODEPÍŠEŠ POSEROUTKO???
PRÝ TY POHÁRKY NEJSOU TVOJE A MÁŠ BOBKY,ŽE NA TO PŘÍJDEM. TAK SE TOMU POSTAV JAK CHLAP,POKUD JÍM TEDA BUDEŠ. CHLAP ČI POSEROUTKA ???? BOBKY Z ŽENSKÝ.........BOREČEK
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 13:31 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Už jsem psala o 6 zvířatech a byla jsem napadnutá,ale nevidím,že by ses rozepsal ty???
Dokážeš jen podepsat jiného a sám se stydíš za počítačem.Já myslím,že celej svůj život jen mlžíš jako to děláš tady,neb až sem kape ten tvůj strach. Tak začni první psát ty???Máš o čem,asi ne a jen když něco napíšu já tak to zesměšnuješ. Napadáš i rozhodčí,že vše mám ze známosti.
PROČ ALE TEBE NIKDO NEZNÁ??? Já nebyla majitelem 2 VÝBORNÝCH WOKFELANDU??? Taky mi patřila čekatelka CHampiona ČR,BOHUŽEL 1/2 RTG,někomu to nevadí tento dědičný defekt a mrská na tom štěnda,já ale ne,nezahlcuji hrh. Píšu od koho bych si vzala štěndo ,nebo ti mají napsat oni???
No tak napiš ,taky co tin patřilo???







 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 01:33 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Hochu,hochu,kousni se už do zadku,stačí si pročíst historii,když se rozepíšu o psech,tak to sem nepatří,nebo to mám podvodem, rejžuju peníze,bezpapírak,koza,lžu nebo začátečník.......
Ty nemáš páteř a nevidíš si na špičku nosu,já jsem hulvát ale nadávky dostávám já. Když ti napíšu svůj postřeh z rodokmenu tvého psa,tak příjde vykřičníků,že bych je mohla házet lopatou. Vždy jsem se učila u kovářů,neb jsem na to měla štěstí. O exteriéru jsem vše sledovala přímo u nás na cvičáku,kdy Petra Hubená dostala na cvičení malou Dianu Hartis-základní kámen českého exteriéru a po Dianě dostala její dceru Queen Hartis,jezdila k nám smetánka exteriéru a mnohokrát se debatilo a taky se jezdilo po výstavách,nebo špičkovázvířata jezdila trénovat k nám. Mnohokrát Ota Meloun přetřásal krevní linky,na kterého psa asi jet a rodokmeny. Prostě muj nos byl dlouhá léta u zdroje a tak nemůžu s tebou plesat nad tvou rodnou chovkou. Lidi které já znám jezdí na VA do německa s fenama s VA. To se přece nedá srovnat. A protože ti napíšu pravdu,jsem hulvát. Ty na ten zadek stejně spadneš a až spadneš tak ti dojde,že jsem ti to říkala. Je mi jasné,že zase příjde detonace a zas já budu chytrá káča........
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 21:50 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
To máš svatou pravdu. ano
Musí mi někdo seriozní dát vysvětlení,kde se stala chyba a ty jsi na světě???
Já machruju,protože mám prvního psa. To se u nás zasmál celej cvičák i pár hostů :-D ano :-D
Protože jsem jezdila na klubovky tak jsem hulvát???
Hochu už je až trapné,že já se neustále na něco ptám,nedostanu žádnou odpověd a ještě se mi nadává. Pokud tedy děláš už nějaký pátek kynologa,proč neznáš odpovědi a neustále vřískáš na mé konto???
Kdyby Ti to jen trochu zapalovalo,tak by ses mohl něčemu přiučit .
ano ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 17:14 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
jéééé smich :-D :-D ted ses drahouši vážně překonal,jdi si lehnout, at ty halucinace překonáš.

Nebo to je zas bouda na lidi,udělat ze sebe kynologa,kterému se tu nedostane pochopení??? Hehe,když přejdu toho bezpapíráka,tak on si ten začátečník v 88 roce pořídil od Kučery Monu a Mikyho Wolfeland.Hlavně Mikyho ještě ted pamatuje hodně rozhodčích .


 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 15:11 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Ááááá a zase se ukázalo jaký je ten Niko chytrý pašáááák potlesk
Jeho výsost NIKO už asi viděla psa lítat v kruhu po pneumotoraxu???
INFO: PNEUMOTORAX SE NA CHLEBA NEMAŽE ne
Několik veterinářu už chtělo léčebný postup MVDr.Beránka z Brna Jaggy. Nechápou,že je Furka živá a bez operace,jen musela vydržet 2 týdny s dírou v hrudníku vedenou 10 cm kůží s drenem a neustálé odsávání vzduchu,injekce,prášky,hromady RTG,kapaček,neustále napíchnutá kanyla.........vše vydržela,bez košíku či límce od cizích lidí a v cizím prostředí bez pána. Jeden lékař mi ukazoval,kam jim skáčou ty s tím kapřakem jen u měření teploty.
Jo a od kterých časů může do tř.pracovní 10 měsíců stará fena????????????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 10:25 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Tak si jdi pořádně přečíst kolonku ovčáci,ty pane chytrý a příště nenapadej,že já pořádně nečtu.
Taky čekám na ten podpis a dál se hošík skovává za monitorem,neb jak sám opíše,on se nikdy ničeho nebál :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 08:37 NIKO – Re: sarpilka
Stále nevidím,jak Tví psi dopodli na výstavách :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 00:15 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
To máš NIKO pravdu,patří mi Furie z Písničky(chovatel-Michaela Petrášková,několikanásobná účastnice mistráků) a Fennci z Jirkova dvora (chovatel ing.Jiří Novotný,toho času ÚPCH pro N.O.,který přes 20 let vedl světoznámou chovku z Pohraniční stráže)
INZUCHT máme kde :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 21:26 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Já myslím,že hodnocení je na jiných. Však já ti to přeju.Já někde napsala,že né???
A ty si myslíš,že ti někdo bude závidět psa,který nemá pořádné krevní vedení??? Neber to špatně ale co vidíš v jeho rodokmenu??? Můžeš mi to rozepsat,prosím???

Jistě se ti zastesklo - KOKOKODÁÁÁK,UŽ SE TĚŠÍM NA INZUCHT RODOKMENU hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.06.2010 16:04 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Prosim lidi kteří toto fórum čtou,at´si znova přečtou,co tento matlafousek uvedl už dřív i na ovčácích. Děkuji,budete pobaveni potlesk
PS:NIKO A PROČ TAK CHCEŠ OBRÁTIT MÉ KAMARÁDY A ZNÁMÉ PROTI MÉ OSOBĚ??? Ty máš asi problém si je udělat.
Hele a ono se sem už hodí,co píšeš?
Prosila bych repete o tom rozumu,koukala jsem a rád to opakuješ. Co napsat něco svého a podepsat to.
Prosím ale neopisovat,co jsem už napsala já.PRÝ HERO NE,JEHO SYN....to bylo fakt dobrý borečku.
palec potlesk palec potlesk
Jéé a další prda,ano vodí ale ze své chovky,nikoliv co mají své tak nepřekrucuj,však si to lidi přečtou ten blábol cos napsal,že když nevodím své.........
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.06.2010 23:26 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Tak dobře,jsi asi tam u vás slušně vychovaný překupník. Má dušička pokoj???
S drahouškem nic nenaděláš,já mám svojí hlavu a tvé brblání mi je fuk hop
A tedˇčtěte kamarádi,když nepředvádím svého psa,tak umím houby :-D :-D :-D
Jůůů,já zas neusnu. Být soutěž vtipnější vyhrává tak je bedna tvoje potlesk potlesk
Tím chtěl asi básník říct,že když třeba Melounum Xaru vodí Petra,tak je Ota taky dutej???
Človíčku a že bych někdy viděla Míšu Sasáka si vodit vlastní zvíře,co má doma???
Kučeru znám od r.1988 a vodil mu syn,že by si Zina vodila Megynu a její manžel Honza ,Tora???
A tak bych mohla pokračovat,jéééé. Jo,jednou jsem byla u toho,když si Gerhard na klubovce vodil Hera v. Kaibach sám,neb jako výborný z druhé desítky na Bundesiegerzuchtschau bylo jasné,že klubovku vyhraje. A ono se na takovém rodokmenu nechová??? Asi bys koukal kolik hrbatých má hnědé papíry a kolik plemeníků-hrbatých má na hnědé matku,páč to neodkousalo bonitaci. coze
NO A KDOPAK JE TEN HLUPÁK ??? hop ahoj hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.06.2010 11:25 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Pro tebe třeba hlouposti........a tento argument dost používáš,CO? Jak jsem si ráčila i jinde přečíst,když Ti dojdou slova u tvého veselého napadání lidí a chytání za slova.Pokud čtu Tvé výplody,tak nikde nic pořádného či poučného nepíšeš a o pejskařině naprosto nic netušíš. Jediné,že se zbavuješ zvířat a ještě za to žádáš úctu. Prd hochu,si jen překupník a neslušný rejpal. A PROČ BYCH JÁ BĚHALA NA VÝSTAVĚ??? DRAHOUŠKU JÁ MÁM VODIČE love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2010 10:06 NIKO – Re: sarpilka
Ty nepíšeš pohádky,ale blbosti,které sem nepatří,například:Manžel jí dělal peklo
"Mno,že se rozhodčí znají nebude moc velká novina"
Už jsem psal-až jednou budeš běhat před mým psem,nebudu se divit :)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [5] 6

Zpět na obsah sekce Útulky • Zobrazeno 5989x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/149-mnozirny?od=201