Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pro ZASMÁNÍ - zajímavé odkazy a fotky

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Pro ZASMÁNÍ - zajímavé odkazy a fotky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2014 19:07 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Tak tenhle pán je od pohledu gurmán
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   01.12.2014 20:01 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.11.2014 23:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2014 23:02 Žena marcelka6ka [705] Re: 111muf
On by to určitě zvládl, ale já bych měla páteř v...On ví, že nesmí skákat, i když na to ještě občas zapomíná.. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2014 22:59 Žena marcelka6ka [705] Re: Libas
smich smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   23.11.2014 15:53 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena – Vítá vás takhle váš pejsek?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.11.2014 14:34 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: marcelka6ka
Já se bojím, že vím, jak by uspěl můj pes... nevydržel by tam sedět ani do té doby, než bych došel na druhou stranu, pustil by se do toho hned smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2014 14:10 Žena marcelka6ka [705] Re: Laďka
Tak teda bylo by zajímavé jak by náš pes uspěl....jestli by odolal pokušení balonů a dobrot...ruku do ohně bych za něho nedala :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.11.2014 08:24 Žena Laďka [354] - Teriéři – Jak vyzkoušet poslušnost psa :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.11.2014 07:48 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena – Jak pijí vlkodavové
Fotka k příspěvku To je ale šikovné štěňátko smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2014 19:58 Tomas – hra
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2014 14:34 Muž invalida [782] Re: PhoebeAdel
Hm ale uklízet to musím sám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2014 13:41 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: invalida
No, ale výkon máš podobný :-D . Takovéhle třísky mi lítají od postele, když k ní najedu vozíkem smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.11.2014 13:04 Muž invalida [782] Re: 111muf
Fotka k příspěvku Já nejsem bobr...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2014 11:39 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Fotka k příspěvku Hlásím, že Phoebidlo je Yeti :-D :) smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2014 18:42 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2014 17:56 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: invalida
Můžeš najít něco jiného, máš možnost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2014 14:32 Muž invalida [782] Re: 111muf
Jé psi s nadváhou, to je ale sranda. Jé pes a dortík, no to se utluču smíchy. Jé pes u monitoru, fakt sem nic vtipnějšího eště nevidělhmm 111muf napsala: ;-) www.youtube.com/…
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2014 04:00 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: petrab
Tak to jsem ještě neviděla coze smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.11.2014 03:59 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: PhoebeAdel
smich Já napřed myslela, že píšeš o tom pejskovi se slepicí, ale pak čtu dál a zjistila jsem, že se to týká toho masážního videa smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.10.2014 23:02 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: 111muf
TEN PEJSEK JE GURMÁN. jAK SI TO VYCHUTNÁVÁ. pHOEBIDLO TO TAKY MILUJE. mÁME TU NOVOU ASISTENTKU A TA pHOEBE PADLA DO OKA A HNEDLE JÍ UDĚLALA MASAGE. uŽ SE pHOEBE NEZBAVÍ
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2014 22:31 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
palec smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   31.10.2014 21:10 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
neni masáž jako masáž... www.evtipy.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.10.2014 20:06 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: PhoebeAdel
Taková masáž by se líbila Mufíkovi smich palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   31.10.2014 19:44 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
A tohle vám jde spustit? www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.10.2014 19:34 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena – Prostě buldoci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2014 19:07 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér – Re: 111muf
smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   31.10.2014 07:58 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena – Sexuální obtěžování ???
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   31.10.2014 07:26 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena
Fotka k příspěvku Ahoj všichni. Je to fakt pro zasmání, jak se tu pěkně špičkujete :-D Hlavně když o pár kilometrů dál umírají lidisad Mě chlupy fakt nevadí, komu vadí ať si škubne ano Víc než sednout si do chlupů by mě fakt naštvalo, sednou si na infikovanou stříkačku v autobusu :-( A mmch nespletli jste si vlákno? Tohle je pro zasmání. Hned jdu hledat vtipné video - ne teda pejska v sukni - aby jste to mohli všichni vopalcovat. JO?!
A komu chlupy vadí, ať si přečte, jak se jich zbavit www.prozeny.cz/…
PS: Chlupy sem - chlupy tam - hlavně že jsou děti zdravé a že je "zatím" mír. Pa pac
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.10.2014 22:57 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Ps Slibuji vsem na svou cest, ze do mhd ci jineho prostredku si vezmu na psa igelitku a jako fakt pravej nefalsovanej invalida i bez nicku nebudu nikoho nasirat, zvlaste ne ridice. To prisaham. Jste za jedno? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2014 22:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2014 21:32 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Dámy a pánové zvu vás na kurz negativního myšlení. Těch pěknej výrazů, co tam bylo, vřele všem doporučuji. I těm neinvalidním :) , se taky třeba zasmějou, jako já www.svandovodivadlo.cz/… :-P :-P
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2014 20:54 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
Libas napsal: Moje několikaletá zkušenost s nickem invalida je ta, že nediskutuje, ale jen provokuje a nasírá ostatní. Je zbytečné na jeho hloupé výpady reagovat a kazit si náladu, tím mu jen uděláte radost.

hele, redaktore, bacha lehce, trochu klídku a jinej způsob textu by to chtělo, čeština má docela hodně synonym a je tak bohatá, že jo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2014 20:43 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: ve spolek
bože, jednou po sto letech tady někdo začne diskutovat vo něčom a místo toho, abyste byli rádi, že tu neni nuda, že tu diskuzi vůbec někdo čte, sleduje, chce vo ní mluvit, tak se budete napadat a rafat a zesměšňovat, místo toho, abyste byli rádi, že si máte vo čom psát, že si můžete navzájem sdělovat názory, zajímat se vo to, proč je maj vostatní jiný atd, ať už jsou to vagony, chlupy, vtip, vážnost nebo cokoliv jinýho, buďte rádi, že máte psy, že jsou zdraví a jestli jednomu připadnou chlupy na sedadle jako prča a druhýmu jako horror, a co má bejt, i vo blbině jde mluvit slušně a rozjet zajímavou diskuzi, vtipnou, smutnou, poučnou, jedno, hlavně ňákou, fakt je mi z toho nějak ble
no, škoda, nazdar

P.S. trochu smyslu pro humor a trochu tolerance...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.10.2014 20:43 Muž invalida [782]
Celý to odstartovalo těmato dvěma příspěvkama.
P Muž invalida [597] – Re: marcelka6ka
Ovšem to není k smíchu hmm Teda myslím si já. Takhle vzniká lidská averze vůči psům i chovatelům a jak to končívá víme asi všichni.
reagovat Reagovat na tento příspěvek Citovat tento příspěvek Uložit + 0 - 25.10.2014 19:03 Nahlásit nevhodný příspěvek ke smazáníP Žena marcelka6ka [473]
Po naší jízdě ve vlaku nezávidím těm co si sedli na sedadlo u kterého seděl Dan, páč se tam dokonale odchlupil... smich

Asi sem fakt tupej že si myslím že když si někdo nabalí chlupy nebude nadšením bez sebe? Sousloví dokonale odchlupil tomu nahrálo.
Ale šlo o psa vašeho nebo toho koho znáte a to samozřejmě mění situaci a pohled na věc. Jo kdyby šlo o neznámýho cestujícího s línajícím psem. To by se to kamenovalo. No nic dál se rozplývejte nad fotkama štěňátek v šatečkách a plácejte si po zádech za každý ahoj. Jo a nezapomente se pozitivně opalcovat. To týhle skupince fakt pomůže. Zvlášť to prospěje vašim psům.
Jéé chlupatá sedačka...to je děsná prča hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   30.10.2014 18:07 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: Libas
Ale jako jo, diskuse je diskuse a každý by měl mít právo sem umístit svůj názor, ale možná jsme ve správném tématu, protože tohle nafukování problému-neproblému je fakt k smíchu... Myslím, že jsou důležitější problémy k prodiskutování... A tím končím s rozebíráním množství chlupů ve vlaku a budu čekat, až sem zase někdo dá třeba odkaz na nějaké krásné video nebo vtipný obrázek... PS: a poslední dobou mi taky dost padají vlasy, tak snad tím někoho nenaštvu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   30.10.2014 18:00 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: marcelka6ka + Laďka
Moje několikaletá zkušenost s nickem invalida je ta, že nediskutuje, ale jen provokuje a nasírá ostatní. Je zbytečné na jeho hloupé výpady reagovat a kazit si náladu, tím mu jen uděláte radost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2014 15:56 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Laďka
Laďka napsala: Může mi zase někdo říct, co tady řešíme v tématu Pro zasmání?

já ti musim říct, že jsem vděčná za jakoukoliv diskuzi na jakýkoliv téma (a mmch. já jsem se docela alá chlupy a vlak a cesty pobavil, jinak není nikdy problém určitou diskuzi, když se zvrtne v jinou, než je téma, přesunout do vhodnější, hlavně ať to tu nestojí a nevázne a diskuze jede !!!!!!!!!!!!!!!!!!

mmch. taky dobrý:
Laďka napsala: nemotáme ho do závěsů a pravděpodobně ho nenecháme kadit ve vagónu.

smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2014 15:54 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
invalida napsal: von Vám vochcal batoh protože se mu líbíte. smich palec smich
škoda, že nemam psa, hned zejtra bych to použila!!!

invalida napsal:nasírat nepejskaře zbytečně často je hloupý

jj, to je tedy hloupý, to jsou pak rozbroje a čistotní volysalí nepejskaři zbrojej proti špinavym chlupatym pejskařům, já jsem totální nepejskař a to bych se tedy vytočila, to jo ! budu muset dneska nastoupit na ty ichtylní pejskaře v tramvaji, mam černou bundu

jinak ale co bych za to dala někoho takhle na*rat já, aspoň na chvilku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   30.10.2014 09:52 Muž invalida [782] Re: marcelka6ka
Ovšem že je to kravina leč tato věta nenasvědčuje stavu sem tam chlup. Nic víc nic míň. Ale i na týto banální zápletce si lidičky nasbírali palce...ale tady by asi mělo jít o diskusi a spolupráci či rady. Jestli sem tím místní komunitu pohoršil mé opovržení sebou samým je na samém vrcholu možností. Já to taky shrnu. Jen sem chtěl říct že nasírat nepejskaře zbytečně často je hloupý.marcelka6ka napsala: Po naší jízdě ve vlaku nezávidím těm co si sedli na sedadlo u kterého seděl Dan, páč se tam dokonale odchlupil... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   30.10.2014 08:31 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: invalida
Může mi zase někdo říct, co tady řešíme v tématu Pro zasmání? To je furt dokola, tak to shrnu... Pejskaři asi občas musí cestovat se psy hromadnou dopravou. Za psa zaplatíme 15-50Kč. Většinou jsme asi normální lidi, tak nedáváme psa na sedadlo, nemotáme ho do závěsů a pravděpodobně ho nenecháme čůrat a kadit ve vagónu. Nicméně pes je pes a tudíž z něho padají chlupy. Z většího psa víc chlupů, z menšího míň chlupů. Stejně tak, jako lidem třeba bláto z bot, dětem drobky ze svačiny, po zedníkovi, který jede z práce, třeba zůstane prach i na sedačce. Tak bych chtěla poprosit, abychom přestali dělat z komára velblouda a vrátili se k původnímu tématu Pro zasmání... Dík
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   30.10.2014 07:06 Muž invalida [782] Re: Laďka
To jako se ve vlaku nasvačím, hodím papír pod sedačku a dám nohy na sedadlo protože mám lístek a v jeho ceně je zahrnutá uklízečka? Laďka napsala: Něco podobného mě napadlo taky...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   30.10.2014 07:02 Muž invalida [782] Re: petrab
Já to přece chápu,jen uvažuju jak uvažujou jiní. Zrovna včerav sem se psem cestocal 200 km. Mě chlupy nevaděj, spíš mi vadí nezvládnutej pes a větičky majitele, von normálně na lidi neskáče, von je to takovej psí debil a vůbec neposlouchám von Vám vochcal batoh protože se mu líbíte.Ale zkrátka máme psi a neumíme si to představit jinak a jsou jiní kteří psi nesnáší. A setkáváme se. Tak se snažme eliminovat třecí plochy když to jen trošku jde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2014 22:50 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
vono to máš trochu těžký, když je pes venku, tak to ještě jde, když přelíná, ale jak je z bytu, pak líná celej rok a to můžeš česat a česat a česat a jsi stejně furt vobalenej chlupama z podsady vod hlavy k patě, vod průvodčího k ruční brzdě, prostě komplet a nonstop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.10.2014 21:11 Žena marcelka6ka [705]
Mám skromný dotaz na přispěvatele invalidu, viděl jste už někdy cestovat něm. ovčáka se svojí dekou?.Pokud ovšem cestujete vlakem, narvaným vlakem.Pes sedí , nebo leží na zemi a samozřejmě se stává , že se otře o bok sedátka, kde i po vyčesání můžou ulpět chlupy.Při vystupování,v přeplněném vlaku opravdu není v moci provádět úplnou očistu místa ,kde pes byl nemluvě o tom, že lidé po sobě po svačinkách nechají kolikrát větší nepořádek a to mnohdy i úmlsně.
ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.10.2014 20:14 Muž invalida [782] Re: Laďka
Já nevím ale mě to přijde jako divný uvažování...co když si někdo sedne hned po a zachlupí se a zrovna se mu to nehodí! Řek bych že preventivní vyčesání..použití vlastní deky nebo něco takovýho by napadlo mě. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.10.2014 12:42 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: Libas
Něco podobného mě napadlo taky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.10.2014 11:57 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Za přepravu psa zaplatila přispěvatelka cenu v civilizovaných zemích neobvykle vysokou, tak bych předpokládal, že za ty peníze zaměstnanci za to placení to sedadlo zase dokonale odchlupí. Pokud ne, averze by se neměla obracet vůči psům či chovatelům, ale vůči přepravci, který kasíruje za přepravu, ale neudržuje přepravní prostředek v čistotě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.10.2014 09:16 Muž invalida [782] Re: petrab
Já to chápu..jen sem chtěl podotknout že tolerance není jev běžnej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   28.10.2014 00:03 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
invalida napsal: Ovšem to není k smíchu hmm Teda myslím si já. Takhle vzniká lidská averze vůči psům i chovatelům a jak to končívá víme asi všichni.

já jako nepejskař jsem velmi alergická na psí chlupy ano
ale co s tim psem měla dělat, dát ho do igelitky?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] ...... 25

Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 20294x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/201-pro-zasmani-zajimave-odkazy-a-fotky?od=151