Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Oblékání psů

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Oblékání psů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 09:17 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
smich Opravdu duchaplná debata,škoda že psi neumí číst a mluvit,vysmáli by nám.Připadám si jako na interpelační schůzi poslanecké sněmovny tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.01.2010 21:45 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: xanti
Asi by sis měla najít výzanm slova aktivní, neb asi nevíš co toto slovo znamená coze
aktivní = činný, výkonný

Takže aktivní pes na procházce znamená že dělá nějakou činnost (a ne že je mladej a zdravej), a takovému psovi malému/velkému/tlustému/hubenému zima být nemůže.

Proč tedy veterináři doporučují jedny z nejdražších granulý? Proč nedoporučí granule stejně kvalitní, ale za 1/3 cenu, asi by z nich nebyla tak veliká provize, že? potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 21:39 NIKO – Re: xanti
Nevím,jestli víš,kolik vydělají veterináři,já ne,ale je moc zajímavé,že někteří doporučují a prodávají také granule pro psy i kočky,tak proč ne jiné věci,hmmm :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 21:19 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: AileenK
Nikde nic nepopírám!
Tím "aktivní" jsem myslela zdravého mladého psa, né toho co se pohybuje....A ano, myslím si, že psovi, jakkoliv velkému může delší pobyt venku uškodit pokud na to není zvyklý..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 21:12 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: NIKO
Mylím, že zrovna veterináři nepotřebují prodávat oblečky, ti mají lepší zakázky za více peněz ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.01.2010 21:06 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: xanti
Nic nepřevracim.. pouze konstatuju a dedukuju, nebo dedukce je zakazána zde na forum?

Takže aktivní pes na procházce oblek nepotřebuje, ale pes co není být zvyklý venku a je aktivní na procházce tak oblek potřebuje? neni ti to divné co tvrdíš? v jedné větě něco napíšeš a v následující to hnedka popřeš.

Navíc Niko má prvadu, veterináři vždy budou doporučovat to co se prodává, například pročpak doporučují jednu zančku granulý, jistě ne proto že zrovna ona by byla 1, ale protože z toho mají provizi, že? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 21:02 NIKO
xanti napsala: Ty a nechtěl bys to za ty veterináře vzít, když jsi opět chytřejší? :-D Nikdo nemluvil o reklamách a obchodnících....Když někdo něco doporučuje,chce to prodat,né :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 20:56 hanusha
Ahojky, také se přidám.
Co byste řekli, když chodí neoblečená jorkšírka ven, řádí v těhlech mrazech ve sněhu a je obalená sněhem a je z toho nadšená?...Nikdy obleček neměla. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 20:55 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Niaris
ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 20:54 Niaris – Re: xanti
To je fakt, proto bych nemíchala velké psy s malýma.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.01.2010 20:50 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Niaris
každý pes je jiný a nejde je přece házet do jednoho pytle ne?! jeden kterýmu to tak uděláš okamžitě onemocní a druhý bude v pohodě. Tohle přece nemůže nikdy nikdo vědět
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 20:47 Niaris
xanti napsala: a ano velký pes je opravdu něco jiného než malý a ještě k tomu bez podsady

A co velký pes, žijící u topení, který jde před týden na tři desetiminutové lulací akce a o víkendu je vyhozený na chalupě na mráz?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.01.2010 20:46 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: NIKO
Ty a nechtěl bys to za ty veterináře vzít, když jsi opět chytřejší? :-D Nikdo nemluvil o reklamách a obchodnících....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 20:44 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: AileenK
opakuji: Nikdy jsem neřekla,že je někdo kdo psovi nedává oblek tyran!! tak to laskavě nepřevracej...
Pokud je pes na procházce v pohybu, nevidím potřebu oblečku... Psala jsem o psech, kteří na to nejsou zvyklí!!! a ano velký pes je opravdu něco jiného než malý a ještě k tomu bez podsady
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 20:42 NIKO
xanti napsala:Navíc už i vetové oblečky u krátkostrstých psů doporučují,tak na tom asi něco bude...
Aby obchodník vydělal,tak doporučí věc,kterou prodává.V Tv doporučují tolik věcí-proti kašli,chřipce,problémy s trávením atd.Člověk se potom diví,proč vůbec máme lékaře,když se podle nabízených věcí můžem léčit sami ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 20:40 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: xanti
Promiň ale vyznívá to tak, ten kdo nedá krátkosrstému psovi oblek je tyran ano A to že chodíme na hodinové a delší procházky po polích a velké obleček skutečně nechybí hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 20:36 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: AileenK
Nikdy jsem neřekla,že je někdo kdo psovi nedává oblek tyran!! tak to laskavě nepřevracej...
já psovi taky obleček nedávám pokud nejdeme nikam daleko a nejsou extra mrazy, v tom případě bych byla taky tyran.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 20:35 NIKO – Re: xanti
Není smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 20:21 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: xanti
Je zajímavé když se bavíme o tom zhýčkání že třeba aljašský malamut u nás neztratil srst, předpokládám že podmínyk u nás nejsou stejné jako v jeho domovině.
Zajímavé takže člověk zhýčkal několik tisíc let a pes to zvládne během 15-ti? coze
Asi sem hrozná tyranka že 7-mi leté německé doze která v životě nemarodila nedávám obleček :-D Aktivnímu psovi na procházce nemůže být zima, tomu prostě odmítám věřit.
Znam dvě čubinky (čínský chocholatý pes, které chodí bez oblečku na nekrátké procházky, mimochodem 5-ti minutová procházka neni procházka, to je vyvenčení a šup na gauč)
zkracovatko.cz/…
zkracovatko.cz/…
zkracovatko.cz/…
No úplně z těch fotek vidím jak se ty fenky klepou :-D

Zhýčkaný pes jistě onemocní, bohužel zhýčkané psi z nich dělají pouze majitelé a nikoliv že je to plemenem....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 19:20 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: NIKO
Nejspíš to tak bude :)
Asi je těžké žít s tím, že všechno víš a všechno znáš že? :-D To by mě osobně nebavilo
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 19:20 Niaris – Re: NIKO
NIKO, mám psy bez podsady a neoblékám. Možná budu, až budou starší. Možná, až se ze mně stane tyran, co uvazuje psy u obchodů. Možná, že by se měly vymyslet elektrické nebo jinak vyhřívané oblečky pro ty slepice, které stojí na místě, psa mají na vodítku, a půl hodiny krafají s jinou slepicí. Už jsem viděla několik takových, kterým se pes klepal, i když byl navlečený.
Dokud mám psy aktivní a vím, že jsou na místě jen v případě, že vykonávají potřebu, tak oblékat nebudu
( v mínus dvaceti s nimi fakt po venku nelítám)
Třeba dnes. Bylo krásně, teplo, tak proč oblékat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.01.2010 19:18 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: AileenK
Ano, ale před 15-ti lety nebyli psi tak choulostiví, člověk to z nich udělal. Neřekla jsem, že všichni krátkosrstí psi musí nosit obleček, ale je hodně lidí, kteří jdou i s velkým aktivním psem na 5 minut před barák a je jasné, že když se pak rozhodne jít na delší, tak psovi zima bude a to mi nikdo nevyvrátí, lidi jsou různí...Navíc už i vetové oblečky u krátkostrstých psů doporučují,tak na tom asi něco bude...
Já mám jorka 1.8 kg, obleček nosí jen na dlouhé procházky a má to logiku, protože když už hupsne do sněhu, tak ho má až nad hlavu narozdíl od pstatních, ale jak můžu soudit z jejího chování tak je jí mnohem lépe bez oblečku. Třepe se jak osika, ale pořád by lítala a aportovala i v největším mraze. Prostě "divný" jork, většina se dere zpět domů jen co vyleze ven a ucítí zimečku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 19:16 NIKO – Re: xanti
"Jiný kraj,jiný mrav" :-) Na olomoucku jsem se s tím nesetkal sad ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 19:13 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: NIKO
Mysli si co chceš, já je viděla a dobře je znám...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 19:07 NIKO – Re: xanti
Někdo má v tomhle počasí jen bundu a košili,někdo ještě dva svetry,někdo místo bundy kožich.Tak jak si vybrat co je adekvátní :-) Já ani v tv neviděl na honu oblečeného ohaře.Prirovnávání psa k člověku,si myslím,je opravdu blbost,můj názor a myslím si,že nejen můjano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 19:04 Niaris – Re: AileenK
A jak zabráníte tomu, aby svetr psovi nepromokl?
Je to blbost, u malých a aktivních psů, kteří se venku nezastaví. U starých a nemocných, to je jiná.
Když vidím ve 2 st. navlečeného maltézáka, tak mě bere čert.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.01.2010 18:57 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: xanti
No ale tim pádem, se teda před 15-ti lety týrala krátkosrstá plemena a všichni psíci žijící v domácnosti, kteří pravidelně chodily bez oblečku na procházky, o těch venkovních voříškách na zahradě povětšinou krátkosrstých ani nemluvim a ano znam jich dost, kteří se dožívají 14-ti let, či psíci kteří žijou doma (krátkorstí) chodí ven bez oblečku a přesto zde jsou do úctyhodného věku a nejsou to kříženci, pokud by někdo chtěl namítat že ti se dožívají vyššího věku.
Já bych oblečky brala, ale kdybyste k tomu dali nějaký důvod, to že je pes krátkosrstý skutečně neberu jako důvod ho oblékat na procházky... ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 18:45 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: NIKO
Já teda znám spoustu myslivců, kteří své psy takto chrání!! Jinak bych to taky nepsala. Myslím, že srovnání člověka v domácím oblečení s krátkosrstým psem nebo tím bez podsady )jorkšír, ...) je adekvátní a i velkým psů může být venku v TOMHLE počasí zima, jsou tam nehorázné mrazy a pro psa žijícího v bytě to rozhodně nemůže být příjemné...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 16:49 NIKO – Re: mimišák
Myslím,že uvažuje rozuměji než Ty!Vyšlechtěné plemeno bez podsady(nebo naháči) to má trošku jiné,než s podsadou a o tom tu je řeč,o psech s podsadou a jejich zhýčkáníano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.01.2010 16:42 NIKO
Ludek napsal: možná kdybys viděla mého labradora ve funkční nepromokavé vestě materiálem podobné té, co používají ozbrojené složky na NO, že by Tě omyli, ale to jsou Tvé pocity. Nebo myslíš, že policie dává NO vesty a pláštěnky, z frajeřiny? Nebo snad že tito NO jsou málo venku a málo odolní?
Policie a jiné složky,dávají psům vesty,aby je nějaký pitomý myslivec nezastřelil,třeba na stopě v terénu(normálnímu člověku se to už nejednou stalo),tím jsou odlišeni od našich.Tyhle vesty nemají se zimou nic společného!Oni ji mají chudáci i v létě ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 16:38 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Tak jsem se vrátila z tříhodinové vycházky a koukám,téma stále frčí,tak co kdybyste jim obuli i botičky,jak je ted' v modě a šli místo toho s těma chudáčkama ven hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 16:31 NIKO
Před chvílí jsem se vrátil s Rocem z venku.Je -6 a sněží.Venku se zimou neklepal a vůbec není mokrý až na kůži.Doma se zimou také neklepe :-) Venku jsme byli asi tři hoďky. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 16:26 NIKO – Re: Ludek
Zkušenost není o něčem jiném,je o použití šamponu!Budeš muset radit mimišákovi,ať na tom není tak zle smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.01.2010 16:21 NIKO – Re: hanysek80
Měl srst i s podsadou a takovou jak pes?No,některý člověk je zvíře a dokonce o mnoho horší :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.01.2010 16:13 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Teda, řeknu vám... to museli být chudáci ti psi, co se dožívali 14-15 let před takovými 20-30 lety a dál... bez granulí, bez oblečků, bez botiček :) ... můj pes je celoročně venku a žere maso. Litujte ho smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.01.2010 15:16 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: hanysek80
No sice člověk měl srst ale kolik let to bylo než objevil oheň? A pak už dávno se lidí balily do kůži ze zvířat, aby jim bylo teplo a to i přestu jejich "srst" takže ta jejich srst asi nebyla tak markatní jako psí, že? Jinak by jim přeci nebyla zima.. Když už chcete srovnávat lidi a psi.

Navíc to že člověk objevil oheň pokud chceme zabíhat do detailů, tak jistě víme že první byl člověk homo habilis (člověk zručný, žil před 2,7 - 1,5 miliony let) oheň se naučil využívat až homo erektus (tedy člověk vzpřímený, žil před 1,8 miliony až asi 60 tisíci lety) a pochybuju že jakmile člověk obejvil oheň hnedka zchloulostivěl, to je choulostivý až dnešní člověk, pokud za choulostivost považujem oblékaní se do mrazu (myslim několik vrstev oblečení nejen jednu velikou kůži), pak teda ta doba choulostivěná trvala řádově tisíců let, nechcete mi snad tvrdit že pes to zvládne během 10-ti? :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.01.2010 14:56 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: pavlinapoddana
Konečně někdo se stejným názorem palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.01.2010 14:08 Muž Ludek [42] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Tedy tady to žije :-D Chvíli Vás tu člověk nechá o samotě...ale myslím, že je dobře, vždyť jsme tu na diskuzi takže proč nediskutovat. NIKO o šampónech toho vím docela dost, takže pokud by mimišák věděla co já nebyla by na tom až tak zle. Zkoušel jsi, když jsi měl ty kočičky ji pak po šampónování znovu namočit? Asi ne že, kočička má trošku jinou srst nežli pejsek, takže ta Tvá vynikající zkušenost je trošku o něčem jiném. A jednu pro pavlinupoddanou - možná kdybys viděla mého labradora ve funkční nepromokavé vestě materiálem podobné té, co používají ozbrojené složky na NO, že by Tě omyli, ale to jsou Tvé pocity. Nebo myslíš, že policie dává NO vesty a pláštěnky, z frajeřiny? Nebo snad že tito NO jsou málo venku a málo odolní?
Níže jsem popisoval případy, kdy bychom měli dávat pozor a chránit psa před prochlazením. Jestli si někdo myslí, že dlouhým venčením psa, který tráví 20 hodin doma a 4 hodiny venku psa otuží natolik, že tím mu zhoustne srst a vydrží všechno tak ať si to myslí dál...
Ta fotka labíka na sněhu je hezká, veř mi, že Sorbon vydrží odložení na suchém sněhu 15 minut a je v pohodě, ale v mokré břečce je po pěti minutách hodně nervózní a čeká kdy už to skončí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 13:14 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: NIKO
a proč je neporovnávat? žijí ve stejném prostředí, utváří jednu smečku. Je jasné, že při jejich soužití dochází k tomu, že pes už dávno není vlk, ale přejal spoustu věcí od lidí. Člověk není nic jiného než zvíře, nemá patent na rozum jak si myslí. Pes stejně jako člověk, opice, kočka, kůň vnímá zimu, chlad a teplo, bolest a radost atd.
A mezi námi, člověk měl kdysi srst a byl přizpůsoben životu venku, ale tím, že objevil jeskyni a oheň začal nezvratný proces choulostivění... hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 13:10 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
Takže to, že Gia nemá podsadu a obleček potřebuje není zchoulostivění? To je dáno plemenem - které člověk vyšlechtil z původního odolného psa. No jenže podle ní by měla klidně nastydnout, protože oblečkáře prostě nebere. Tohle jsi myslel tím, že to některým lidem nevysvětlí a dostane mínusové body?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 13:02 NIKO – Re: mimišák
Ty jsi psala,že mám zchoulostivělého psa,tak odpovídám Tobě ano To,že hodně pánečků psa zchoulostiví,v tom má naprostou pravdu ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 13:01 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: hanysek80
palec hezky napsané. Už jsem si myslela, že Nika vytočit do velkých písmen je moje doména :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 12:57 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
Ne mně - tohle vysvětluj slečně, která šmahem všechny oblečky zavrhuje a psy, kteří je nosí považuje za zchoulostivělé, a které jsi tak bouřlivě přitakával.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 12:57 NIKO – Re: hanysek80
Přirovnávat stále psa k člověku?MYSLÍM SI,ŽE TO NENÍ TO SPRÁVNÉ OŘECHOVÉ!Až jednou bude mít člověk srst a podsadu jak pes,tak uvidíme,jestli se bude ještě oblékat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 12:50 NIKO – Re: mimišák
Vidím,že urýpaná jsi dost a stále ano Gianina nemá podsadu a proto,když je pod nulou,tak obleček dostává.Tohle plemeno nemá srst jak NO a jiná plemena.S tímhle nic nenadělám.Jelikož se mi tohle plemeno líbilo,koupil jsem si ji(Giu) i s vědomím,že v zimě kabátek bude muset mít a nemá ho na parádu ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.01.2010 12:46 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: pavlinapoddana
Každý pes žijící v bytě, je stejně jako člověk více či méně schoulostivělý. S tím bohužel nic neuděláme, pokud se nechceme vrátit k tomu, že pes patří na dvorek a do domu nesmí. Pes má sice kožich, ano má, ale bohužel ho má i v těch domovních podmínkách. Tudíž, když vyjde ven, je to pro něj stejný teplotní skok jako pro člověka. Také nevylezete ven v tomhle oblečení bez bundy. Proč má člověk právo být cíťa a pes ne?
Také záleží na daném plemeni. Když jdeme na dlouhou procházku ven s kamarádčinou boxerkou, tak je to nesrovnatelné. Boxerka neustále běhá a obleček absolutně nepotřebuje, je pořád prohřátá. A naše bublina (bulteriér) je za chvíli promrzlá jak psí hovínko. Není to typ, který lítá kolem, drží se svých lidí a šlape pěkně s nimi (bulteriéři obecně neradi dělají nic, co se jim zdá zbytečné, tudíž nepobíhá kolem, proč by měla) :)A proto jí dám vestu i když jde, protože ji raději obleču, než abych pak platila 800 u vete, protože nastydla.
Měla jsem jako dítě pudla, který měl sice kožich, ale byl hubený jak lunt. A ten chtěl ležet v bytě jedinu u vchodových dveří a na linu, kde přeci jen táhlo z celého bytu nejvíc (v té době něco jako plastová okna nebylo a ani dveře v paneláku nebyly moc těsné). Teď mám bulteriéra, který leží nejraději na sedačce a pokud to může být ještě pod dekou, tak je nejšťastnější na světě.
Psi jsou stále více přešlechťovány a ano, jsou choulostivější a choulostivější. Proto si myslím, že oblečky nejsou móda, ale nutnost, která nám za pár let už vůbec nepřijde divná. Jen pro to, že je to něco, na co nejsme zatím zvyklí bych to nezavrhovala. Neznám moc lidí (vlastně nikoho), kdo by chodil s fíkovým listem jen pro to, že oblečení je módní záležitost a k ničemu to není....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 12:25 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: pavlinapoddana
Pokud sjedeš hodně dolů, najdeš i fotku konkrétně Nikova zchoulostivělého psa v oblečku. To jsem chtěla říct tou trojí citací.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 12:18 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: NIKO
Fotka k příspěvku ráději mínusové body než psa,který je zchoulostivělý,koneckonců každý má nárok na svůj názor,to že z psů děláme mimina je hrozná skutečnost.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 12:15 NIKO – Re: mimišák
smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 12:13 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
NIKO napsal: Buď tak hodná a piš tyhle věci někde jinde,ať tu neotravuješ lidi.Tady je debata o oblečcích,to jsi nepoznala? ano
takže oprašuju téma nepochopené diskusní příspěvky

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] 7

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 1677x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/64-oblekani-psu?od=201