Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Oblékání psů

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Oblékání psů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.01.2011 13:39 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – oblek
chi, už je to tady zase - páníčci psy holí na kůži a pak jim dávají bundy smich ne, nepochopím... Yorky jsem zkousla (pokud mají obleček funkční a ne módní), ale u ostatních se musím smát dále :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.02.2010 21:57 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Můj vet je zároven' můj dobrý známý,chodím na jeho koncerty(zpívá revival zeppelínů)a docela slušně si rozumíme.Jako mvdr.je uznávaná klasa,sjezdil svět a má za sebou i tropy s její faunou,ale ani jednou jsem od něj neslyšela že by odmítnul sponzorský dar veterinární klinice kterou vede a že ty dary dostává vesmměs od firem,které propaguje u sebe.Krom toho u něj dostaneš objednávkový katakog na cokoli i na značkové oblečky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 18:01 NIKO – Re: xanti
Nevím,jestli víš,kolik vydělají veterináři,já ne,ale je moc zajímavé,že někteří doporučují a prodávají také granule pro psy i kočky,tak proč ne jiné věci,hmmm?Nejen o granulích nečteš?Tohle jsem napsal!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 17:56 NIKO – Re: AileenK
Asi ano,aby byli v televizi krásní smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 17:39 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: NIKO
Jo je to možné, ale naprosto nechápu proč to zde pořád pleteš - ja od začátku mluvím o svém psu i vetovi a je mi jasné, že ostatní veterináři takoví nejsou -to už jsem psala a také stále pochybuji, že mají extra provize z prodeje oblečků (tys tady samozřejmě od začatku mluvil o granulích, které zde nepatří)...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 17:36 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: sarka
Tak mám to štěstí , že jsem ho potkala. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.02.2010 17:33 Žena sarka [401]
NIKO napsal: Mi nejde o to,jestli můj nebo Tvůj prodává oblečky,ale o to,že vše ,co každý prodává,neprodává z lásky,ale za peníze.

Ještě jsem teda nepotkala člověka, který by dělal svojí práci jen proto, že jí má rád. Každej maká pro peníze a kdo tvrdí, že ne, tak lže. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 17:07 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Niko - nejsi sám, já si to nemyslím, já to vím že vetové maj provize z prodeje a propagace granulý.

Jinak nevím zda jste se koukaly na zprávy, ale byl tam policejní pes v akci a obleček neměl, já myslela že ho teda v zimě nosí, ne? nebo že by ho před TV sundaly? ale zase proč by ho sundavaly a znova nandavaly :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 16:44 NIKO – Re: MaB
Mi nejde o to,jestli můj nebo Tvůj prodává oblečky,ale o to,že vše ,co každý prodává,neprodává z lásky,ale za peníze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 15:18 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: NIKO
A kdo tady říká, že posuzuji veta podle něčeho jiného!! Já si toho našeho považuju za to 1. jaký je to člověk a že to nedělá jen pro prachy a za 2. za to, že nám několikrát dostal z nejhoršího psy a nejen je! a ano žádnou provizi z prodeje oblečků nemá!! A pokud jde o oblíkání psa, tak já mé feně dávám obleček jen v extrémních mrazech nebo na dlouhé procházky a to už jsem zde psala také
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 14:11 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Tak to asi jsi sám. Byla jsem u několika veterinářu, kteří měli na prodej granule a vet. přípravky, ale oblečky jsem tam nikde neviděla. Aspoň tady v Brně to neexistuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 13:12 NIKO – Re: xanti
To máš pravdu,má ho,ve 22hodin,včera se šla venčit bez něj,ráno také,bylo -6 stupňů ano Dobrý veterinář se snad pozná podle toho,jak dostane zvíře z problémů!!!Jsem tu tedy asi sám,kdo nevěří,že veterináři nemají žádnou provizi z prodaných věcí.Ten,kdo šije oblečky(některé jsou hoooodně předražené),půjde prosit veterináře,ať mu je prodává a on to z lásky ke své profesi dělá zadarmo smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 12:28 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: NIKO
Cože?!!!
Připadá mi, že poslední dobou prostě vyhledáváš mé příspěvky a snažíš se je za každou cenu přeonačit!
Nikoho neobhajuji, jen se bráním tvému neustálému napadání. Ano už několikrát jsem řekla, že oblečky uznávám - pokud mají svou funkci (a pokud vím tak i ty, protože tvůj pes ho má taky)!!
A mluvila jsem o svém veterináři a né o tvšech obecně - ty jej neznáš...
A navíc jsem ani jednou nezačala o propagaci granulí od vetů- s tím jsi myslím přišel ty nebo někdo jiný (to už nevím...), ale o oblečcích a z těch můj vet rozhodně nic nemá ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 12:19 NIKO
xanti napsala: Ano hádáte. Jen co jsem tady napsala svůj názor a to je ten, že si myslím, že i velcí psi někdy potřebují obleček, tak se tady na mě všichni vrhli s tím, že ho teda nepotřebují a že nejspíš svého psa týrají, když mu obleček nedávají, což je úplná blbost, prostě se tady hodně z vás snaží něcí názor naprosto převrátit v něco nesmyslného!!Už na začátku jsem to myslím napsala dost jasně a stojím si za tím, že někteří psi jej prostě potřebují a také, že to doporučují veti. Hned jste si to spojili stím, že z toho mají provizi a začali jste to přetloukat nějakými granulemi. Nejsem hloupá a moc dobře vím, že mnohdy doporučují drahé a nekvalitní granule, ale v tom případě je mi vás líto, že máte takéhoto veta, my si na něj nemůžeme stěžovat a rozhodně můžu říci, že je to člověk, který má dost svých peněz a veterinu dělá jen a jen s láskou, proto mu také věřím...Už se vůbec nedivím,že obhajuješ veterináře a oblečky smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.02.2010 10:12 Žena sarka [401]
MaB napsala: <a href="http://www.yorkiefan.pc3000.sk/"s rel="nofollow">http://www.yorkiefan.pc3000.sk/
<a href="http://www.quiquilla.ic.cz/oblecky_new.htm"s rel="nofollow">http://www.quiquilla.ic.cz/oblecky_new.htm


Díky moc. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2010 10:08 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2010 09:38 Žena sarka [401] – Střihy na oblečky
Nemáte někdo náhodou střihy na oblečky? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 18:04 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena
Iva Hešková napsala:Myslím, že právě tuto 3. kategorii zde probíráme ;-)

Třetí, ale i druhou. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 15:02 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: Ludek
Velice poučný příspěvek, ale mnozí jej asi nedočtou do konce, tedy shrnu :
1. kategorie: doplněk image
2. kategorie: zdravotní důvody
3. kategorie : "Třetí kategorie „psího oblékání“ obsahuje poměrně rozsáhlou a v posledních letech i nesmírně oblíbenou „funkční módu“. K výrobě takového psího oblečení je použito moderních materiálů, které si ničím nezadají s naším – lidským outdoor vybavením. Využívá se neoprenu, goretexu (i jiných selektivně propustných materiálů a membrán) i zn. Vibram a mnoha dalších z moderních textilií, které chrání psa před prostupem vlhka i větru směrem k tělu, ale odvádí páry směrem ven a zajišťují tak přirozené mikroklima v prostoru mezi kůží a oblekem. Stejně tak jako u našeho kvalitního oblečení do přírody, tak i u „psího outdoor“ vybavení musíme sáhnout hlouběji do peněženky. Na druhou stranu si musíme uvědomit, jaký je použit materiál a že i zdánlivé drobnosti jako jsou zateplené zapínání nebo švy jsou samozřejmostí. Při výběru takovéhoto oblečení, vždy rozhoduje účel a naše představy o volnočasových aktivitách se psem.

Myslím, že právě tuto 3. kategorii zde probíráme ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 14:45 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Ludek
palec
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 14:44 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Ludek
:-D :-D pardon, ale musim se smát, v tom článku je totiž to co celou dobu tvrdím :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   31.01.2010 13:45 Muž Ludek [42] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Přidávám odkaz na článek jednoho veterinárního webu. Každý ať si udělá obrázek sám a sám se pak zařídí ;-)
www.veterinadelta.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 10:52 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Ludek
copak ty máš policejního psa.Ty vesty maj na akce v terénu když jsou na delší dobu odloženi hlídat ,né na běžné aktivity.kousek od nás je cvičák záchraných složeka řeknu ti že jsem tam psa ve vestě ještě neviděla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2010 23:45 NIKO – Re: MaB
Těchhle případů je podstatně více,než tyhle dva,o kterých se tu zmiňujem ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2010 23:34 NIKO
Myslivci mají zvláštní pravidla hry!Loveckého psa zastřelit nesmí(co kdyby to byl pes jeho kamaráda) i když štve zvěř,ostatní ano.Mnoho jich asi nevyšlo základní školu,protože klidně zastřelí psa,kočku(i když zvěř neštvou,to jim nedokážem)blíže u obydlí,než mohou(nemluvím o nějakých 20ti metrech)Rozumu někteří opravdu moc nepobrali,protože klidně vystřelí na něco,někam,aniž by viděli na co střílí a zraní,nebo zabijí člověka!Tak co je pro ně nějaký cizí pes?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2010 21:15 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Ti naši slavní rádoby myslivci klidně odstřelí i označeného psa. Kamošce ve Stařiči před pár lety zastřelili choďáka na stopovačce, označeného dečkou záchranného psa a vrchol všeho, na pozemku její rodiny. Možná si na to někdo pamatuje, byly toho plné noviny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2010 21:06 NIKO – Re: Ludek
Protože většina myslivců klidně neoznačeného psa zastřelí a udělat nového kvalitního psa,stojí nějakou práci a čas-tak žádná blbost.Nevšim jsem si,že by vesty používali vojáci,když hlídají objekty a to nejsou venku 10 minut.No,asi je také musíme upozornit,že týrají zvířata smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2010 20:18 Muž Ludek [42] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: NIKO
Pokud by ta vesta byla jen kvůli myslivcům tak nač by byla složitě nepromokavá a zateplená? O tom případu vím, ale nevím proč to sem pleteš. Policie ČR používá dva druhy vest a z toho jedna proti nepřízni počasí. Že by tito NO nebyli aktivní? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2010 01:04 NIKO
Ludek napsal: Psal jsem tu o funkčních nepromokavých vestách pro služební psy ozbrojených složek a bylo mi odpovězeno, že to je jen reflexní kvůli bezpečnosti a myslivcům, což je blbost
X-)
Ty neznáš žádný případ,že myslivec zastřelil psa na stopovací šňůře,který trenoval stopu?Zastřelil psa,připravovaného myslím na IPO 3!Bylo to i v televizi.Takže-žádná blbost!!!AileenK pravdu má ano Aktivní pes není určitě ten,ktarý musí čekat na vodítku,než se panička vykecá s kamarádkou(pak je mu po hodině kecání opravdu zima),ale je to ten,se kterým páneček provádí nějakou činnost :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.01.2010 18:19 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
myslím že jste se dostali do jiného tématu potlesk
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.01.2010 17:56 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Katy
já tu svou koupu každý týden (ovšem ne šamponem). každou neděli napustím vanu a nechám ji plava, protože má luxaci a bylo mi to doporučeno ...ale když jsem jí asi 3 týdny nekoupala, tak vypadala otřesně, má dlohou srst a vše se jí na ni chytá a ne vše jde vyčesat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 17:40 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
jakože fakt musí? proč? já ani kavalíry nekoupala tak často.. někdy možná před výstavou nějakou, ale to jsem chodila tak jednou-2x za rok.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 17:26 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Katy
No snad každé dva týdny, by mě omylo.. to bych nechtěla ani zadarmo, nerada koupu psy, sem vždycky více mokrá než ony a nebaví to ani jednu z nás :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 17:21 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
Jork se musí koupat nějak častěji? coze
Já čumáčka ještě nekoupala, já se bojím, že oleze smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 17:13 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Goffynka
Ano máte pravdu hodila sem všechna plemena do jednoho pytle - moje chyba. Uznávám. Je jistě rozdíl mezi srstí zlatého retrívra a yorkem. Měla sem na mysli ta plemena jejichž srst to nevyžaduje tedy psy s klasickou srstí. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 17:00 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena
AileenK napsala: Ten kdo koupe psa v zimě jen proto že pes smrdí je s prominutím pitomec, neberu v potaz pokud pes jde předtím na stříhání (ovšem zde se jedná o dlouhosrstá plemena) - já svýho krátkosrstýho psa šamponem koupala naposledy přes 3-mi roky, nevidim k tomu důvod.

Tak tohle je podle mě dost objektivní názor. To, že vy svého psa nekoupete neznamená, že je to špatné. Záleží na tom, jakou má pes srst, v jakém prostředí žije, atp. Já našeho psa jednou za měsíc - měsíc a půl vykoupu i v zimě a opravdu se nepovažuji za pitomce. Opět se tu hazí všichni psi do jednoho pytle a to podle mě není správné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 15:16 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
Jsem toho samého názoru... Jak je známo - živočichové se pohybem zahřívají, takže pokud se bude pes hýbat, zahřeje se a kosa mu nebude. Pokud se odmítá hýbat dobrovolně, hold zrychlí i páníček (moje procházky připomínají canicross smich ).

Dneska jsem vyšla ven, Safajz jazyk "na vestě" a šli jsme ven.. i tak mu bylo horko, tak nevím, proč bych ho měla zahřívat ještě oblekem, když jsou nějaké -3. Když byl ok v -10, tak teď je to pro něj asi hic :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 15:06 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Ludek
Ano, tvrdím, že aktivní pes na procházce neprochladne. V tom, co nosí policejní psi, se nevyznám, tudíž to nehodlám komentovat. Ten, kdo koupe psa v zimě jen proto, že pes smrdí, je s prominutím pitomec, neberu v potaz pokud pes jde předtím na stříhání (ovšem zde se jedná o dlouhosrstá plemena) - já svýho krátkosrstýho psa šamponem koupala naposledy přes 3-mi roky, nevidim k tomu důvod.
Oblečky neodsuzuju, pokud jsou z nějakého rozumného důvodu (pes je nemocný na záda, ledviny kde i krátké prochladnutí je nebezpečné - což tady píšu snad po 4.té!) jednoho takového psa doma mam a protože je nemocná, obleček potřebuje, kdyby byla v pořádku, ani mě nenapadne o něm uvažovat.
Pleteš sem budoucnost - "jestli právě jeho pes za pár let nebude něco podobného potřebovat, protože ho třeba bude čekat celý den v nepříznivých podmínkách a už nebude v nejlepší kondici." tvá slova. Já tvrdím, že zdravý pes na procházce obleček nepotřebuje hmm pokud je nemocný, nemůže na klouby je to něco jiného, navíc takový pes už na procházce neni ani aktivní, ale je rád že má svoje stálé tempo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 14:39 Muž Ludek [42] - Retrívři, slídiči a vodní psi
AileenK napsala:
Ano psala jsem aby si mi napsala nějaký dobrý důvod proč dávat aktivnímu psíkovi na procházce obleček, bohužel když si špatně vysvětlíš pojem aktivní to je pak těžké :-(

Přeskočím granule, veterináře, provize a zisky. Jeden dobrý důvod je - aby pes neprochladl. Ty tvrdíš, že aktivní pes prochladnout nemůže, já mám jinou zkušenost. Psalo se tu, že to bude u psa, který chodí 3 x denně na pět minut, já vím, že to bylo u psa, který chodí 3 x denně na hodinu a déle. Psal jsem tu o funkčních nepromokavých vestách pro služební psy ozbrojených složek a bylo mi odpovězeno, že to je jen reflexní kvůli bezpečnosti a myslivcům, což je blbost, používají se obecně dvě vesty, buď pouze reflexní pro odlišení a nebo prošívaná, zateplená nepromokavá pláštěnka. Psalo se tu i o dalších důvodech kdy je dobré nějaký přehoz použít a to v případě, že je porušena přirozená ochrana srsti proti vodě jejím odmaštěním šampónem. Pochopitelně to není nutné když pouze mrzne a srst se nemá jak namočit. Jen nechápu proč tolik povyku kvůli tomu, že někdo chce svého psa chránit před prochladnutím. Nějak ho to omezuje? Je to snad chudák, který tím trpí? Každý snad svého psa zná nejlépe a pozná, jak na tom hafan je. Ale odsuzovat psa někoho jiného a nebo majitele proto, že jeho pes má na sobě to a nebo to mi připadá krátkozraké. Kdo z nás přitom ví, jestli právě jeho pes za pár let nebude něco podobného potřebovat, protože ho třeba bude čekat celý den v nepříznivých podmínkách a už nebude v nejlepší kondici.
Jo jinak fakt plodná diskuze... a vo tom to je
X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 10:51 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Katy
o.k., přiznávám, máš pravdu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 10:50 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Katy
palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.01.2010 10:44 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: xanti
Kdyby každý nechal názor jiných být a napsal svůj, tak jsou tady tak 4 příspěvky a konec, protože by se nedalo podle tvé teorie o ničem bavit stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 10:44 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
lidičky ted' něco mimo mísu,cherry chce jen poděkovat za dárečky a přivítání,nevím kam to napsat,tak to jen pro zpestření,ještě jednou dík hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 10:40 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: xanti
Jaké vyvracení prostě oponujem, to se žel na diskuzích dělá hmm
Hm no nevím zda litovat mého veterináře že mi zachránil psa :-D asi to ten správný vet nebude, že? a že doporučuje granule z kterých něco má? No bože který "prodavač" to nedělá? Naštěstí já mam dost svého rozumu, abych si o tom udělala obrázek a pak se rozhodla co koupim nebo nekoupim.
Ano psala jsem aby si mi napsala nějaký dobrý důvod proč dávat aktivnímu psíkovi na procházce obleček, bohužel když si špatně vysvětlíš pojem aktivní to je pak těžké :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 10:25 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: pavlinapoddana
kdyby mi někdo můj názor nechal a nezačali mě všichni přebíjet svýma, tak neřeknu ani půl slova....ale jakmile něco řeknu, tak se to hned snaží každý vyvrátit k pohledu svému...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.01.2010 10:22 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
xanti já se ti divím,že se necháš takhle rozhodit.Musíš tohle diskuzní forum brát trochu z nadhledem,tady není erudovaná psí poradna se zapojením odborníků,necháme každému prostor pro svůj názor,sto lidí,sto různých názorů.Tak to má být, ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 10:02 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: AileenK
Ano hádáte. Jen co jsem tady napsala svůj názor a to je ten, že si myslím, že i velcí psi někdy potřebují obleček, tak se tady na mě všichni vrhli s tím, že ho teda nepotřebují a že nejspíš svého psa týrají, když mu obleček nedávají, což je úplná blbost, prostě se tady hodně z vás snaží něcí názor naprosto převrátit v něco nesmyslného!!Už na začátku jsem to myslím napsala dost jasně a stojím si za tím, že někteří psi jej prostě potřebují a také, že to doporučují veti. Hned jste si to spojili stím, že z toho mají provizi a začali jste to přetloukat nějakými granulemi. Nejsem hloupá a moc dobře vím, že mnohdy doporučují drahé a nekvalitní granule, ale v tom případě je mi vás líto, že máte takéhoto veta, my si na něj nemůžeme stěžovat a rozhodně můžu říci, že je to člověk, který má dost svých peněz a veterinu dělá jen a jen s láskou, proto mu také věřím...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 10:00 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Diskuze je přínosná věc,to se člověk začte,a hned mu stoupne sebevědomí,když zjistí,že není nejhoupější,že jsou na tom někteří lidé ještě hůř smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 09:33 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: xanti
Ano typické jakmile má někdo jiný názor hnedka se píše že se dotyčný hádá :-D Ono je normální že lidi nemají stejný názor a od toho diskuze jsou, jen je smutné že toto někteří neumí unést :-O
Pokud vím od toho diskuze jsou že se vyměňují opačné názory a nikde zde žádné nadávky ani nic podobného nevidím, tudíž tvoji reakci nechápu. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 09:25 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: AileenK
Tak hele o granulích jsem tady neřekla ani slovo, tak si to laskavě nechte. pochybuji,že vetové mají extra provize z oblečků!! A přestaňte se tady do všech, kteří mají jiný názor neustále navážet, jste jako malé děti!!Jakákoliv dobře míněná diskuze se tady akorát ihned zvrhne v osočování a chytání se za každé slovo co člověk řekne. Všude jinde se řeší normální nekonfliktní diskuze, kde člověk řekne svůj názor a je to o.k. jen tady si potřebuje asi někdo zvednout své sebevědomí na ostatních a pořádně se pohádat že?!!Vím co je aktivní pes, jen jsem to špatně napsala a poté vysvětlila...
tímto s vámi diskuzi končím, jistě budete rádi a můžete se hádat dál potlesk

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] ...... 7

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 1677x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/64-oblekani-psu?od=151