Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Oblékání psů

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 7 Žádná další stránka   1  
Oblékání psů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.01.2010 07:32 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Aby tady nebyly samý malý prťata, tak jeden od větší čubinky. ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.01.2010 20:37 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku Mě je venku taky prima,akorát kdyby nesolili ty chodníky!!!
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.01.2010 20:04 NIKO
Fotka k příspěvku Jdu ven :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2009 08:48 Žena Mišulka [7] - Teriéři
ANAVI napsala: nam je taky lepe kdyz mame oblecek ano ano

SLuší vám to holky!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.12.2009 17:07 Žena ANAVI [17] - Teriéři
Fotka k příspěvku nam je taky lepe kdyz mame oblecek ano ano
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.12.2009 14:14 whippzoj – Re: Mišulka
Fotka k příspěvku Přesně tak. Kačka v jednom ze svých ..modelů.. :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2009 13:50 Žena Mišulka [7] - Teriéři
Fotka k příspěvku Tak my máme oblečků hodně hlavně zimních!!!!!!!!!!!!!!!!!Pro ty menší pejsky je to potřeba!!
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2009 19:54 whippzoj – Re: Goffynka
Já mám desetiletou babku vipeta, navíc s artrózou, takže taky musí být v teple. Já mám svetřík na podzimní prochajdy a flauš na zimu, super, nestěžuji si. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2009 12:34 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena – ...
Tak my oblíkáme i doma, Čenda má problémy s páteří a tak nesmí prochladnout. No, a protože mám šikovnou mamku, tak šijeme sami ;) Každopádně na zimu máme vestičku i overalek a nemůžu si stěžovat ani u jednoho...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2009 11:49 whippzoj – Re: mojzinka
Já kupuju od Moniky, která nám šije oblečky každý rok už třetí po sobě. Na Kačku. Jako módu to ale neuznávám :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2009 19:11 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku Máme bundičku od Anavi a super palec je k tomu šálek i mašličky jako doplněk potlesk
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2009 22:10 Žena Mišulka [7] - Teriéři – Re: alibaba47
ANAVI JE NEJLEPŠÍÍÍ :-P MRKEJTE I NA AUKRO JSOU TAM JEJÍ OBLEČKY!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2009 11:29 alibaba47 – Re: mojzinka
coze Botičky - nemyslitelné - to by naše holky kleplo! hmm Ono stačí,když je navleču do oblečku,podotýkám pleteného,tak stojí jak ze dřeva.Nevím,co s nimi udělá zimní obleček s nohavičkou,který bych jim chtěla koupit! Ale vzhledem k jejich postoji k oblékání,asi zvolím bundičku-ANAVI má senzační výběr! potlesk Nožičky budu pořádně mazat,snad mi to projde,ony to potvory hned začnou lízat! ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.11.2009 01:51 alibaba47 – Všechny vás zdravím,
díky tomu,že sháním pěkné zimní oblečky jsem konečně zjistila,jaká je tu pěkná stránka - krom Hafíků. Jimmy od Jany má tak krásnou bundičku od ANAVI,tak jsme se rozhodli,že musíme mít také takovou krásnou. Jenže naše paničky nevědí,která by nám slušela,tak toho bude asi víc. No budeme fešandy. Ahoj Niky,Sára a hlavně babča Evča ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.11.2009 20:08 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Botičky?!
Tak jsme boty zavrhly a koupily jsme novou indulonu :-D :-D a jsem vybavená palec Dixinka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2009 15:43 Žena anka [3] - Teriéři
Fotka k příspěvku Tak mi použivame topanočky tento rok sme ich nedavno kupily su vnutri dost teple už sme ich aj vyskusali ,ale nie na snehu .Bol to boj o to aby stym chodila nechcela Lilka stym chodit ale zvikla si ked je mokro a nema boty tak vodu obejde ale jakmile ma topanky tak je jej jedno kde je mlaka člup po nej .Takže ja som s topankami spokojna a chcela by som sa tu spitat či existuju aj topanky pre vačšie plemena ak ano a ma ich niekdo mohol by ich odfotit a poslat.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.10.2009 17:56 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
My botičky nepoužíváme, ale máme jen takové šusťákové návleky. Ty ale používáme jen když jedeme na lavinovky a je tam hodně sněhu, který se lepí mezi prsty. To potom se čubinka snaží místo výcviku zbavit tohoto nalepeného sněhu, kulhá /uhýbá/ a snaží se ho vykusovat. Jinak používáme taky indulonu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.10.2009 17:50 Sandy
Botičky jsou už moc! Vždyť tahají na tlapkách něco, co pro ně není vůbec přirozené.
Raději taky mažu. Lucie Viktorie Lekešová nám nabízela dokonce protiskluzové ponožky. To vážně NEEE ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 17:00 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Botičky?!
Dneska mi říkala kamrádka,že její fenečka má boty,ale už jí je nedává protože jí namrzají a pak na chodníku kloužou a jí se špatně chodí.Zbytečně se prej trápí.Tak se vrátily k tomu,že mažou tlapky indulonou a jsou spokojené obě. palec
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.10.2009 19:41 Sandy
Nám taky svědčí oblečky od ANAVi (baradora.estranky.cz). Spiky má jen dvě kila. Foukne a on je jako osika. Navíc, když člověk přetáhl psa z jeho přirozeného prostředí do svého obydlí, pes začal ztrácet schopnost aklimatizace na teplotní rozdíly a začal být více náchylný na chlad. Tak mu člověk opět pomohl a vymyslel oblečky, jsem pro palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   20.10.2009 17:50 NIKO
Fotka k příspěvku Obleček má z šusťákoviny a uvnitř je vyteplený.Má ho i s nohavičkami.Je to dobrá věc v zimě,nedělají se jí sněhové koule na nohou,má na nich delší chlupy.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2009 08:35 Žena Miska [1] - Společenská plemena
Jj pravda :-) Já nad botičkama neuvažuju, sice je fakt, že te´d když je mokro a zima tak Růženka chodí jak chromý čáp ( tzn. nejlíp po dvou a kdyby měla křídla tak lítá ) aby si náhodou nenastudila pacinku, ale v botičkách by už nechodila vůbec a hlavně by je měla až po bříško :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2009 08:29 Žena mojzinka [71] - Teriéři – oblečky
Fotka k příspěvku Oblečky používám účelově,ne na parádu.Pro pejska je přirozené běhat jen tak ve svém :-D Ale když je déšť nebo zima,tak se přizpůsobíme.Nad čím váhám jsou botečky na zima.Pořídit-nepořídit?!?! hmm
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2009 08:32 Žena Miska [1] - Společenská plemena
My teda oblíkáme taky, ale jen oblečky praktické. Jelikož šiju sama, tak občas nějakou kravinu vymyslím, např. mikina s ušima, ale žádné sukně, šaty atd. Holkám to nevadí a když jdeme na velkou procházku, jsou rády, že mají něco na sobě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2009 18:44 Žena xanti [442] - Teriéři
Ahojky všichni, jak už jsem psala v jedné diskusi, šiju oblečky pro pejsky na míru za příznivé ceny, máte-li zájem, koukněte na naše stránky, je tam sice jen pár fotografií, ale obleček vám ušiju podle přání - velikost, barva, materiál.... jorksir-xanti.webnode.cz/ ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2009 12:57 Žena anka [3] - Teriéři
Fotka k příspěvku My nemame este oblecenie na zimu teda taky kabatik mame ale nic viac topanocky mame ties ale chce mi panicka kupit overal na zimu aj na nozicky ale zatial sme nikde taky vhodny nenasli asi mame smolu .Panicka aj sem tam volaco sije nieje to na jednotku ale da sa to povazovat za oblecenie a je mi v tom dobre ved si pozrite moje fotky ze moja moda teda lilkina moda su tam fotky obleceny ktore mi panicka robila .A ako ste stou zimou vy mate aj boticky mne ich panicka kupila preto lebo je mi zima na nohy su celkom v poriadku a prakticke ved aj staly dost nosim ich aj ked prsi aspon mam suche lapky .Ja som si nane dost uz zvykla aky mate na to nazor ,volaktory pisu je sproste obliekat psa ale ja si to nemyslim.Psa oblecem a cez zimu mu dam topanky maslicku do vlasou ano no sukne a saty mi nepouzivame . Ale keby svojho psika teda fenku yoksirskeho terriera neobliekam tak by jej bola zima a prechladla by a bola by chora a ja nemam tolko penazi aby som mohla jej platit antibiotika atd.Som rada ze nas je takych viacej co obliekaju psov som za robim to ties.Moj pes ma vsetko chodi na zaockovanie ma po com si pozre jedlo kosticky,hraacky , oblecenia atd.Ale nedopustila by som keby moj pes kvoli mne by ochorel. Vicitala by som si to .Prepacte za tak dlhy prispevok asi to ani nebudete citat ked je to take dlhe ale chcem upozornit tych co si myslia ze obliekanie psov je debilne tak sa velmi mylia podla mna tam nech sa zaoberaju o to kolko ludi tyra psou poculi ste to vcera to davali v spravach no je mi velmi stoho do placu keby mozem tak pomozem.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2009 05:44 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Re: Trhači z Krupky
Díky Číro za radu, zimní obleček jsme už objednali, ale něco na jaro si také budeme muset pořídit. Jsem ostříhaný víc něž ty a je mi zima.
Měj se krásně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.10.2009 18:01 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři
Fotka k příspěvku Hafojky, nemáme zkušenosti s těmito výrobky, ale máme zkušenosti s výrobky naší kamarádky a Cherokeeho osobní švadleny ANAVI, výrobky značky AVIDOG, která dokáže vyrobit i nemožné a za zlomek ceny, která je uváděna u výrobků značkových, nepovažujte prosím tento příspěvek nikdo za reklamní spam, ale je to pouze doporučení skvělé pejskovské designérky a švadlenky. Věříme, že pokud budete mít zájem, tak vytvoří každičkému pesanovi obleček šitý doslova na míru. Pacanec Trhači z Krupky ahoj
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.10.2009 07:41 hezh – AHOJÍÍÍK !!
NEVÍM, JAK KDO, ALE JÁ OSOBNĚ MÁM RADĚJI OBLEČKY I S NOHAVICEMI. MÁM S TÍM VÝBORNOU ZKUŠENOST HLAVNĚ, KDYŽ JE MOKRO. PEJSEK MÁ NOŽIČKY PĚKNĚ V SUCHU A V TEPLE, SVETŘÍKY POUŽÍVÁME NAPŘ. PŘI VELKÉ ZIMĚ POD KOMBINÉZKU, A NEBO PŘI SUCHÉ ZIMĚ. MYSLÍM, ŽE BY SE MĚLY NAŠIM MILÁČKŮM CHRÁNIT NOŽIČKY PŘED PROSTYDNUTÍM.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2009 17:10 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Zimní oblečky
Vybíráme pro Rexíka na zimu nový obleček a zaujal nás výrobek od fy Bastec. Máte někdo s těmito výrobky zkušenosti?
Aktuální nabídka je na www.bastec.cz/… .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2009 18:42 Žena xanti [442] - Teriéři
Ahojky, tak já si myslím, že pejsky oblíkat, ale jen když je tonutné - třeba když je opravdu zima, jinak mi to přijde zbytečné a celkem dost protui přírodě. Pokud máš o nějaké oblečky zájem tak koukni na mou stránku jorksir-xanti.webnode.cz/ , mám tam pár oblečků na výběr a pokud bys chtěla, tak ti ušiju obleček na míru pro tvého pejska. mám to ozkoušené na své fenečce a sedí jí výborně. Fotky oblečků na mých stránkách jsou jen orientační, můžeš si vybrat jinou barvu, materiál,... prostě podle tvého přání a za příznivé ceny!! papa Nikol a Xanti ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2009 13:39 Žena anka [3] - Teriéři – Obliekanie psikov ci na zimu ci na jesen
Fotka k příspěvku Takze zakladam novu stranku kde si mozeme popisat o tom ci psikov treba obliekat ci nie.Napiste sem nech viem aky mate nazor aj vy .My sme takehoto nazoru ze mi sa budeme obliekat ci je zima a ci je jesen alebo take ine obdobie .My aj kupujeme oblecenie aj vyrabame teda co sa nam podari spravit nie vsetko vieme s mojou profesiou aranzerky nieco usit to nieje len tak .Ak by niekto vedel o nikaej sranke kde su niake stryhy pre psov na site tak sa mi ozvyte .A teras spatky k obleceniam co si o tom myslite ja si myslim ze to je dobra vec kto nieco take vymyslel ved ty nasi chlpaci ci nechlpaci by zmrzly.Ja sa teda este nad jednou vecou zamyslamm psa obleceneho som vydela a co takto macicky v zime vydeli ste niekdo ich oblecene ja teda nie ak ano napiste nam a ja co si myslym o tom ze kazde zviera ma pravo na to byt oblecene a dobre sa mat tam kde je.Ja len chcep povedat teda odkazat tych co tyraju psov nech sa zamyslia nad sebou a ci by sa im to pacilo keby to niekto robi im.Prepacte ze som to sem napisala ked sa malo pisat o obleceniach ale vcera som vydela v spravch ako tyrali psikov ako mu retiazku zavrtali do krku no hnus tak preto som to sem napisala ak je tu taky clovek aby sa umudril v tom co robi.
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [7]

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 1677x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/64-oblekani-psu?od=301