Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Trhači

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  

Zápis příspěvků povolen všem registrovaným uživatelům

Trhači
0   07.01.2010 12:41 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: mimišák
Nás teď ňáká zima nemůže vůbec rozladit. Jediné čím teď trpím je, že mě moji pánečkové nechtějí pustit ven mezi chlapy, a já bych je tak mooooooooooc chtěla. Ocásek si můžu vykrouti, když nějakého vidím. Já jim teď tak krásně voním a ti hloupí pánečkové mě drží doma jak lva v kleci, (pardón, lvici). Musím říct, že teď ani vás opeřence venku nehoním, jen čuchám a hledám, kde je nějakej vhodnej mužskej na mámivé tanečky. Ale kolem nás to jsou jen samí prťata, který by potřebovali stoličku, žádnej POŘÁDNEJ pes sad Ale nebojte, ono to snad přejde, a pak se zase pustím do všech vran a holubů a budu stopovat všechny koťata a kočice, aby věděli, kdo je tady pánem... ano
0   07.01.2010 12:24 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: hanysek80
LvéCé: BBL? coze to potrápíme naše mozkové závity, co z toho můžem vyvodit :) Máš jediné štěstí, žes NÁM zmar nepopřála, jinak to tu hned napíšem. Tak co bělouši - nezebou tě packy? A neztratíš se ve sněhu? My hlásíme, že jsme v teple a postrádat se taky nedáme. 4 opeřenci bez hany a bázně. :-P
0   07.01.2010 12:06 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: mojzinka
Fotka k příspěvku Nazdar bando chlupapá: mňoukači, štěkači a pípači.....v letošním roce se k vám přidám mnohem aktivněji než lóni, protože si myslím, že všichni potřebujete natřást kožuchy (i ty péřový).... Takže, lovu ZDAR a kočkám zmar.....vaše BBL (bílá bulí lady)
 
0   07.01.2010 11:54 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Micoš.
Fotka k příspěvku Tak hele volno je volno,ale aby ses taky nepřeležel a nepřežral :-D :-D :-D A to budeš hnípat až do jara????????????????No,těpic!!!!!
 
0   05.01.2010 20:43 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku A mojzinka????????????????????Ta přemýšlí CO S TÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozzureny rozzureny :-D
 
0   05.01.2010 20:31 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku A Lumpi jsou nějací divní................. ne ne ne
 
0   05.01.2010 20:30 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku Číro po novém roku neví kudy kam............... :-D :-D :-D
 
0   05.01.2010 20:30 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku Tak co se děje v novém roce ne Nikde nikdo.............................................????????
Micoš ještě slaví silvestra :-D :-D
 
0   24.12.2009 12:43 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Všem...
Fotka k příspěvku Až zazvoní zvoneček,
rozsvítí se stromeček,
malý dárek rozbalte si
a na všechny vzpomeňte si.
Pak vykročte rovným krokem
za tím krásným novým rokem! A na vánoce buďme kamarádi ano .Mojzinky.
 
0   15.12.2009 19:07 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku Ty nevíš,jak se zahřáááááát?????? :-D :-D Nevěřím ne
 
0   15.12.2009 19:04 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Re: Trhači z Krupky
Fotka k příspěvku Tak hele kamaráde,jak ti může bejt taková zzzzzzima když jsi vyhrál to vošacení v soutěži :-D :-D Mě zima není......teda jen trrrrrrrošku :-D brrrrrrrrr...........
 
0   13.12.2009 22:16 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři
smich a bude hůř Zrzinko, mě tak drkotaj zuby, že nemůžu ani štěknout a když běžim do zatáčky, tak musim brzdit, bo bych se jinak zlomil jak jsem zkřehlej, brrrrrrrrr, já chci jaróóóóóóóóóóó sad sad Cheroke UvT
0   10.12.2009 18:43 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku Tak vybírej dobře svoji armádu :-D Ať ťa poslůchajů :-D :-D
 
0   10.12.2009 16:43 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Micoš
Fotka k příspěvku To teda vidím co lovíš :-D :-D :-D
 
0   09.12.2009 18:24 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Micošovi
Fotka k příspěvku Prej máš plno novejch kámošů do boje :-D :-D
Jen tak dál,taková armáda,ta stojí moc sil ji ukočírovat :-D
 
0   04.12.2009 18:17 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Kámoši-nekámoši
Fotka k příspěvku VŠEM HEZKÉHO HAFKULÁŠE A BOHATOU NADÍLKU palec
NEKÁMOŠŮM POŘÁDNÉHO ČERTA S ŘETĚZEM :-D "ABY VÁS ČERT VZAL"!!!!!!!!!!!!!!!! rozzureny
 
0   03.12.2009 21:20 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři
Jééé, byste se všichni z toho zrzouna nevopupencovali rozzureny, aspoň celej svět vidí, že ladnost a vznešený nošení těla je znakem kšírskejch bojovníků, nejsme jenom válečníci a bojový plemeno, ale i tanečníci a vůbec, narozdíl od myšožroutů a prosozobců jsme neuvěřitelně všestranný a jedinečný. A teď už dost, stačí né?? Se budete všichni chlámat jedný fotce tejden, bo co?! Mu ještě pošlete cenu, nejlíp čtvrtku másla a žejdlík smetánky, kocourotomu jednomu rezatýmu :-|
Já Ti nepřeju klidný spaní, by ses hrůzou ježil celou noc a zdálo se Ti o hodně a moc veselejch hopsajících jorskejch kšírech, v neúctě a s opovrčením Cherokee rozzureny Ukrutný vládce Tmy rozzureny rozzureny
0   03.12.2009 21:11 Žena zerrt [8] - Teriéři
tak to je hustý potlesk
0   02.12.2009 18:25 Žena mojzinka [71] - Teriéři
A kdo to je z jorků???????????Teda,takovej vohoz nemám!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Reklama
0   02.12.2009 18:24 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Micošovi
Fotka k příspěvku Kdo vyhraje Micoši???????????????? :-D :-D :-D Ty nebo ten opeřenec????
 
0   01.12.2009 21:41 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři
smich smich smich
0   01.12.2009 20:50 Tysule
Tak to je mazec,Micošu smich smich smich
0   01.12.2009 20:44 Tysule – Re: Trhači z Krupky
smich smich smich
Reklama
0   01.12.2009 20:44 Tysule
smich Jak myslíš kámo smich A bláto určo má,chicht. Nedávno byl za katrem a jak plakal smich Héle,to je jasný,že slépky jsou tvoje,šak ti je taky chodí Matýsek vykrmovat,chicht. Tuhle jim posílal vitamejny,chicht. Máme spojence,ani o tom neví,si myslí,že je vykrmuje pro kšíří smečku.
0   01.12.2009 20:41 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Re: Tysule
Kurňa, teď nevim čí uši jsou vlastně čí hmm
1   01.12.2009 20:36 Tysule – Re: Trhači z Krupky
Fotka k příspěvku Ti dám s opovrčenim smich Se podívej,jak jsem přepral kšíra tone Všimni si bojového postavení uší smich
 
0   01.12.2009 20:34 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Re: Tysule
Fotka k příspěvku Pat & Patachon smich smich S Tebou to prťafče teda Micoška vyhraje a až Tě uviději moji papoušci, tak jim smíchy sleze jejich chmejří.
A že jsi vočkovanej?? To museli koupit kvůliva liliputovi nějakou extra pidi mini vakcínu co?? Ti to aplikovali nějakou nanotechnológijí né??
Dejte si klucí lázeň a relaxujte, sněte si o myších a olizujte si svoje kožky, ale do válečný vřavy se raději nepouštějte.
Noc prostou snů a plno nočních můr přeje v neúctě a s opovrčením Cherokee rozzureny Ukrutný vládce Tmy rozzureny rozzureny
 
0   01.12.2009 19:55 Tysule – Kšíři
Bacha,jo,nebo bude zle. Jsem už očkovanej a nebezpečnééééééj rozzureny rozzureny rozzureny V plné síle připraven k boji po boku věrného parťáka Micoša
0   01.12.2009 13:43 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři
Fotka k příspěvku Co to tu Ty jeden to?! Jako jak Tvoje?????
Tvoje je tak leda ta jejich klícka a to stejně jenom proto, by Tě paní mimišáková mohla použít jako prachofku.
Pírka jsou moje a o zbytek se podělí stateční kšírští spoluhodovníci, teda spolubojovníci.
Po drůbežim se totiž netloustne Ty svalovče s mastnou bradou, drůbež je nííízkokalórická a by Ti mohlo její pozření přivodit šoka bo by se Ti přestalo vyvíjet těééélo a to by Tvý zrezivělý Égo asi nepřeneslo přes aortu, by jsi začal hubnout :-P :-P .
A hele geprde, mamíí už je vykrankovaná????
A hele byla to fakt viróza, nebo je už na Tebe cimprdlich a chytá z Tebe tu alérgiji??
No nic, já jdu zas o vlákno dál.
Přeju den plnej deště a fičák bys nemohl ani na krok. V neúctě a s opovrčenim Cherokee rozzureny Ukrutný vládce Tmy rozzureny
 
0   30.11.2009 07:14 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: mojzinka
Co to je?!?!?!?! Fuj, potvory chlupaté! Kdyby tu někdo šoupnul fotku z vietnamské nebo thajské restaurace, tak ho ukamenujete, ale vražda vajíčka - to je vtipné, žejo! rozzureny No jasně! Zákon na ochranu zvířat se na ptáky nevztahuje - ale to my psali už na hafíky dávno. Tak a teď z vás uděláme vegetariány, abyste neztratili tvář :) Bez pozdravu zhnuseni LvéCé no
0   28.11.2009 18:08 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Re: mimišák
Fotka k příspěvku Tak nevím,nevím jestli ti tvoji ptáci stačí vyrúst :-D
Už je z jednoho volí voko :-D :-D
 
0   28.11.2009 18:07 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Novinka o Micošovi
Fotka k příspěvku Tak náš slavný kocúr byl prej u holiče :-D a má vyloženě zimní sestřih :-D
Že by holič neměl brejle???????????? smich
 
0   26.11.2009 08:46 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: mojzinka
Jezísku, to je ale klásné miminko! Ty sladká očička, zobánek a pařátky - počkej, Dixijózo, až to vyroste! Soukromý tip: agáč to nejni, že by kakadu? Nám je to jedno, ale doufáme, že z toho vyroste opravdu véélký pták, kterého až příště zahlídneš, s kvičením prchneš do dáli. Tak bez pozdravu a úcty LvéCé hmm
0   25.11.2009 16:15 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku Ty že tak baštíš??!!Tak to bys vypadal jinak kocúre :-D
Ani pořádný chlupy není vidět,a svaly ty só někde ouplně inde..... smich Ale kde...?!?!?
 
0   25.11.2009 16:13 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Lumpi
Fotka k příspěvku Mamá ať si tu slivovicu kloktá jak chce :-D ale ať pak nemlátí dveřma :-D Kukajte,jak to pak s váma dopadá!!!!!!!!Párkrát búchne a ste bez peří!!!To bude pak rychlý boj s vama-zmrznete jako ptakonaháči :-D Je vůbec taká rasa mezi ptákama.....?!?!
 
0   25.11.2009 07:22 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: mojzinka
No my jsme preventivně trvale v izolaci pod zostřeným dohledem a bez možnosti čapnout nějakého vira :) O chřipce si můžem akorát tak přečíst z podkladních novin - ale většinou i na to jen kálíme :-D. Ale nějaká prevence by se šikla - mamá sosá slivovici. Teda tvrdí, že kloktá - ale plivnout jsme ji to ještě neviděli :-D Dík za péči LvéCé
0   24.11.2009 18:27 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Lumpi
Fotka k příspěvku Hele ptáci,toto je prevence proti chřipce.Jste už zařízený????????????? :-D
 
0   24.11.2009 09:53 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: mojzinka
Uhm uhum - fuj, blé! Jak máme bojovat se zacpaným zobanem? My se ničeho nebojíme, akorát toho větříku venku, Se radši držíme bidýlek, aby nám to neodfouklo bydlení. Bez úcty a pozdravu LvéCé X-)
0   23.11.2009 19:18 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku Tak hele,mě kynou lívance a ty seš prej na lovu pro něco k večeři :-D
Ještě budeš rád,když ti jeden nechám!!!!!!!!!!!!! :-P Ale asi nezbyde!!!! X-)
 
0   23.11.2009 18:51 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Lumpům
Fotka k příspěvku Tak takhle vy bojujete????Bojíte se té prasečí chřípky co????Ale prasátka by z vás byla pěkná :-D :-D :-D
 
0   23.11.2009 18:49 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Micoš jde do boje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fotka k příspěvku Pozor,Micoš je v plné polní :-D :-D :-D
 
0   22.11.2009 17:38 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Lumpům
Fotka k příspěvku :-D :-D :-D Víte,že máte mezi sebou vyzvědače??????????????????Schválně kdo to je!!!!!!!!!!!!!
 
0   22.11.2009 17:36 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Filípkovi
Fotka k příspěvku Tak prej ti koupily novou čepičku na zimu a hned vzorek beránčí :-D No,jestli si beránek,to teda nevím.Musím se zeptat Matesa smich
 
0   22.11.2009 17:31 Žena mojzinka [71] - Teriéři – O Micošovi -nedělní zpráva
Fotka k příspěvku Tak přátelé a krajani,Micoš omylem sežral myš od počítače ano Tak jsem zvědavá jestli se z toho dostane!!! :-D Více v tisku nebylo... :-D Asi je mu dneska móóc špatně!!!!!!!!!
 
0   20.11.2009 08:55 Tysule – Re: Trhači z Krupky
Jen se posmívej,UKRUTŇÁKU smich Sice jsem ještě mimí,ale brzo nebudu. Šak ty ses taky nenarodil jako velkej rozzureny A vůbec,dneskajc přijede Matýsek,tak mu předvedu,co prckové dovedou,on ti to pak může do detailu vyštěkat rozzureny Pic,Filípek - vlastní pacičkou
0   19.11.2009 23:10 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Re: Tysule
Fotka k příspěvku Helese Filipe lemrovitý, co mi nejsi ani ke kotníkům, co tady kvíkáš?! Vždyť Ty, kdyby ses zakousl smich smich do velikého Ukrutného vládce Tmy, tak Ti popadaj mlíčňáky a byl bys vo tvarohu a jinejch kašovitejch potravinách už po zbytek života, Ty "léfa" jedno připosražený :-P
 
0   19.11.2009 21:00 Tysule – Re: Trhači z Krupky
Tý jo,Číro,seš ňákej tůůůze drzej rozzureny Tsssss,Micoše s králíkem motat coze Už ti ta mrkvička zatemnila mozkovnu,bo co? Micoš je gepard nebezpečnej a já jeho věrnej pobočník léfa Filipos stydim Takže bacha,jo. Si jdu dát trošku tvarohu,by mi rychlejc rostlo svalstvo,bych tě mohl přeprat stejně snadno,jako za chvilku zmastim toho vlasatce Matesovitýho rozzureny Zdar,Filipos léfovitý
0   19.11.2009 20:45 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři
Fotka k příspěvku Jistě, že zeleninkou nepohrdnu, to kvůliva trávení víš? Já si totiž svalstvo pěstovat nemusim a krkvička patří mezi zakázaný anabolíka, kdežto já si dávám chutnou a sladkou karotku a vůbec, pěstuju si králíky na horší časy, teda koťata, brusinky jsou už zavařený, hmmm, už se mi sbíhaji sliny, jenom na tu svíčkovou pomyslím a k tomu domácí knedlééééééé. Už aby byly Vánoce, nebo alespoň neděle.Kůtče s brusinkama a svíčkovou a knedlíškem, to je bašta!!!!!
Tak si dej majzla Míco, ať neskončíš mezi mejma "králíčkama" smich smich smich rozzureny rozzureny
V neúctě a s opovrčenim
Cherokee :) Ukrutný vládce Tmy
 
0   17.11.2009 20:03 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Micošovi
Fotka k příspěvku Tak hele ty kocúrisko jedno ustaraný!!!!!Co sa motáš mezi psiska!!Já když mám volnej kvartýr,tak si možu pozvat koho chcu,jasny!!!A nečum tak hlópě je to děs :-D :-D Vono budeš ještě čučat víc až na tebe vlítnu a budó chlupiska létat!!! rozzureny Tak bacha brachu!!!!!!!!!!
 
0   17.11.2009 11:30 Tysule – Re: Trhači z Krupky
To je jasný,dělá machry. Zatím snad i myš je větší než on smich smich Jdu ho prohnat na zahradu,si cíkne do trenek,prcek uřvanej rozzureny Howgh,Matýsek

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] ...... 11 12

Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 27744x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/36?od=201