Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pamlsky

 

NápovědaFórum » Výživa » Doplňky stravy 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 7 Žádná další stránka   1  
Pamlsky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.02.2010 13:47 Žena sarka [401] – Re: NIKO
Já tu žádné odborné rady nikomu nedávám. Ale to je jedno. A víš co, když se ti nelíbí nějaký můj příspěvěk, tak na něj prostě nereaguj. Já nepotřebuju poučovat o tom, jestli jsem si podle tebe psa rozmlsala nebo ne. Apropo baavili jsme se tu o tom, kdo jaké pamlsky dává svému pesanovi a ty jsi to opět otočil diskuzi úplně jiným směrem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 13:12 NIKO – Re: sarka
Je hrozné,že tu dáváš odborné rady,které sis někde přečetla a nevíš,že praxe je "trochu" jiná.Obyčejná věc,jak nerozmlsat svého psa Ti dělá problém?"Že je pes zmlsaný,za to může jen a jen páneček"Tohle jsem psal VŠEOBECNĚ,Tebe jsem nepoučoval,ani nikoho jiného,bylo to jen suché konstatování!!!Teď,kdybych Ti to měl vysvětlovat-to by bylo poučování ano Pokud jsi svého psa takhle už zkazila,tak si za to můžeš jen a jen SAMA :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 12:22 Žena sarka [401]
Tak ty mě tady poučuješ, tak se ptám tebe.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 12:18 NIKO – Re: sarka
Na hloupou otázku ať Ti odpoví ten,kdo má čas :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 11:31 Žena sarka [401] – Re: NIKO
A čím si to páneček způsobí?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 11:28 NIKO – Re: sarka
Nemusíš děkovat,to je přece dobře známá věc!!! :) ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 11:17 Žena sarka [401] – Re: NIKO
Jo? Tak dík za informaci. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 11:15 NIKO
Že je pes zmlsaný,za to může jen a jen páneček ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 11:00 Žena sarka [401]
pavlinapoddana napsala: Cherry dostává za odměnu,nakrájené kouky jablka,nebo vařenou mrkev,jinak máme v kapse stále psí tyčinky z buvolích kůží.Proto chodí tak ráda u nohy,pozoruje kapsu jestli náhodou něco neupadne.Fakt ale je ,že je jí šumafuk co dostane ,hlavně že mele hubou. :-D

Buď ráda. Ten náš je zase mlsnej jako koucour. Vždycky jsem měla "žravého" psa a teď mám pěknýho zmlsánka! tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 10:58 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – piškoty pro psy
Prodávají se i speciální piškoty pro pejsky, které jsou dělané z řepy a nemají přidaný klasický cukr. Chuťově jsou méně sladké a trochu tvrdší, takže se tolik nedrobí.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 10:56 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Ke specialním oslavám dostane balík pjněných taštiček Pufins,po těch se může utlouct,ale to dostane fakt jen občas,aby nepřibrala,nesnáším pohled na tlusté psy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 10:50 Žena sarka [401] – Re: mimišák
No, to jo, no. Mezi našimi pesany je pár kilíček rozdíl. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 10:17 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Cherry dostává za odměnu,nakrájené kouky jablka,nebo vařenou mrkev,jinak máme v kapse stále psí tyčinky z buvolích kůží.Proto chodí tak ráda u nohy,pozoruje kapsu jestli náhodou něco neupadne.Fakt ale je ,že je jí šumafuk co dostane ,hlavně že mele hubou. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 09:21 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: sarka
u nás 44,-; jenže co je 10dkg pro berňoša? cca dvě lekce.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 08:44 Žena sarka [401] – Re: mimišák
Já je kupuju za 45,-, jsou i dražší mňaminky. Ten sáček nám vydrží tak 14 dní. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 07:31 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: sarka
ty jsou úžasné.. tedy až na cenu. U nás vedou játrové sušenky a sušené plíce. Jinak - čím větší zápach, tím větší radost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 21:07 Žena sarka [401]
Můj pejsek si nejvíce oblíbil tyto pamlsky:

www.spokojenypes.cz/…/

žádné "lidské" mňaminky nedostává. Občas dostane kousíček nějakého ovoce, zeleniny, maximálně ještě sýr.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 20:50 Bea
no já jsem taky proti piškotům.Jsou moc drobivé tučné a kazí se zuby ale někdy když je nějá piškotka poruce jí taky dám.Při výcviku používám nakrjený frolíky na čtyři díly.Jsou vonavé a pro psa víc lákavé než piškoty(ale je to pes od psa to je jasné) používám je zejména pro to že je to přeci jenom kompletní krmivo a tudíž ho může sníst i více.Je mi jasný že tam žádný maso není ale je tam méně obilovin a cukru než v dětských piškotech.Nebo použiju nějaké jiné dropsy nebo keksy.Prostě cokoli za co bude schopen mi provést cvik.Ale nejvíc ty frolíky no. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2009 12:13 Žena l3nka [1] - Společenská plemena – Re: Katy
jojo dekuji to sem chtela jen vedet co mam rict tete protoze si koupila psa a neustale mu davaji granule jen tak a porad ho prekrmuji,. nechci jim do toho nic rikat ale ja osobne sem granule jako pamlsek nedala nikdy .. chtela sem jen vedet jak bych ji od toho mohla radeji odlákat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2009 10:58 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: l3nka
Pokud mu opravdu dělají takovou radost, proč ne... Ale asi bych to nepřeháněla, protože pokud odměňuješ často a pes se neustále hýbe, nemusí mu to udělat dobře. Kdyby během cvičení zbaštil celou krmnou dávku granulí, nechtěla bych vidět, co mu to v žaludku udělá :-O granule bobtnají a rychle psa rychle zaplní. Osobně bych zvolila spíše méně bobtnající odměny, jako jsou třeba frolíky (Frolic), které se hodí asi opravdu jen na ty odměny. Anebo masíčko hop
Takže: pokud bych chtěla odměňovat granulemi, vzala bych nějaké malinké, aby se z toho moc nenajedl.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2009 10:34 Žena l3nka [1] - Společenská plemena
muzou se pro vycvik psa jako pamlsek pouzivat granule co normalne jí? Jestli ne tak proc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2009 21:48 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena
AileenK napsala: :-D Masíčko je masíčko smich a nejlíp takhle šunka smich
Nene. Nejlepší je točeňák a tlačenka a jakákoliv ňamka, kterou žere jiný pes
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2009 18:08 Žena Verýsek [0] – Re: Katy
to já jsem si taky myslela, ale ostatní mňamky vždycky vyplivnul a granule neplive, tak nevim hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2009 17:55 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: ELiss
:-D Masíčko je masíčko smich a nejlíp takhle šunka smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2009 16:12 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena
M2 Chita cvičí občas taky na granule... ale musí být "spešl" tzn. malinkatý a dobrý. Nejvíc jí teda jedou kočičí tone což nechápu a nechci jí je dávat, ale když dostaneme někde vzorky granulí, tak tam bývají ty malé a ty miluje a je schopná na ně běhat i agility... Ale samosebou, že to nemá takový účel jako maso :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2009 12:48 Loris
Na granule by se mi taky vybodl smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2009 21:38 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Verýsek
tyjo... tak na granuli by se mi zvysoka vy....vybodl hop Dokonce by ho myslím i ta chuť ke cvičení přešla smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2009 21:33 Žena Verýsek [0]
my většinou používáme při výcviku granule a dropsíky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2009 20:59 Loris – Pamlsky
To já odměňuji třeba kousky buřtíky nebo salámku (Samozřejmě že ne pořád)
On žádné ty frolíky a takovéhle pamlsky nejí...moc vybíravý :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2009 20:52 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Já používam při výcviku frolíky, pro Fantu teda půlku frolíku a pro Nancy 1/8 frolíku smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2009 20:15 Žena Lucinka [6] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
My máme nejraději kosti z buvolí kůže :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2009 19:03 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Gomez
Piškoty pro psy jo -> ty se sníženým množstvím cukrů. Ne dětské. Za odměnu? Pes bude radši za kousek masa než za cukrné "těsto" ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2009 19:00 Gomez
Podle mého názoru jsou piškoty pro psa dobrým pamlskem, a alespoň za odměnu si je zaslouží. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 21:30 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
No, hlavně jsou suché, drobí se a na cvičák absolutně nevhodné... pejsek může vdechnout drobky, padá to všude a některé psy to může rušit ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 21:27 exnerka – pamlsky
Já osobně piškoty též nedoporučuji. Přece jen nejsou určeny pro ně. Ta moje miluje dropsíky a býčí žlázy. Na tom si pošmákne...:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 20:02 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
My tak podle potřeby - často jsou to frolíci, když dojdou, tak piškoty nebo sušené rybičky... a úplně nejradši máme nějaké masíčko nakrájené na kousky palec - nejlépe srdce, jazyk nebo plíce ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 19:58 Netaa – Piškoty
Podlě mě nejsou dětské piškoty příliš vhodné, protože přeci jenom mají mnoho cukru. Když už tak psí piškoty. Seženou se levně - 500g okolo 40Kč. Já osobně na výcvik poslušnosti, agilit a tanci se psem používám psí pamlsky - Trixie (milují zvláště dropsíky), bow wow a různé sušenky. Také jsou dobré Candies zejména pro psy kteří snadno tloustnou, protože jsou na bázi rýže. Psům moc chutnají a páníčkům také :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.06.2009 17:51 NIKO – Pamlsky
Když je pes doma,nebo venku v klidu,piškotky mohou být.Provádí-li se se psem výcvik,piškoty nejsou vhodné!Pes je zadýchaný,pil by a piškoty jsou suché.Nakrájený kabanos,nebo něco podobného,lépe klouže psovi do krku a je pro něj větší inspirace ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2009 19:00 Muž Dahak [0] - Honiči a barváři a příbuzná plemena
Samozřejmě taky piškoty.Někdy mám pocit že jsou určený primárně pro ně :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2009 17:08 Žena oldkiwinka [0] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Nejvíce snad piškoty :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2009 13:31 Nirsky
nejvíce asi takové kolečka (frolíci) a potom piškoty ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2009 16:46 bluedream
ano piškoty vyhrávají na celé čáře, tedy po uzené hovězí noze, pak uši a sušené plíce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2009 16:10 Žena l3nka [1] - Společenská plemena
ano piškotky to je její! Píškotky miluje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2009 15:01 Haimdol
Nejraději má dětské piškoty. Většinu komerčních výrobků pro psy si zahrabává na zahradě (asi čeká až správně dozrajou) a miluje vepřové uši.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2009 10:34 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Pamlsky
Jaké pamlsky dáváte svému pejskovi? Které se Vám osvědčily a které naopak ne?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [7]

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 5607x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/5?od=301