Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Trhači

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  

Zápis příspěvků povolen všem registrovaným uživatelům

Trhači
2   20.07.2010 21:04 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: mimišák
Fotka k příspěvku Heh...miau...von Cloaka...no paráda, to se máte teda čím chlubit
To já jsem aspoň Míca von Maiwald a to u je něco...
Každopádně trénuju lezení na strom...abych se mohla dostat kamkoli a sežrat kohokoli...miau..a i s pesanama si to vyřídím a když ne, tak mám ještě toho psa Trinitu...teda pokud nebude chtít k svačině raději mě...
 
0   20.07.2010 20:46 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Deuska
smich smich smich Ty Bonďo: LvéCé = Lumpi von Cloaka neboli Lumpi z ... ale to už snad nemusíme vysvětlovat česky?! No jo, když tys to nezažil na h-cz. Přívlastek byl kvůli Matýskovi a jeho Blaženě a prapůvodně teda kvůli Karlíkovi z Mostu.. ale to bys svou omezenou kapacitou prostě nepochopil. Ber to tak, že jsme prostě von a tedy šlechtici - a tedy se k nám podle toho chovej! Anóbrž se ale dobrovolně hlásíme k vyššímu stavu zdegenerovanému.. hele zeptej se indiána, je to taky čokl, takže ti milerád vysvětlí kdo s kým proti komu. My řešíme filozofické otázky a ne přízemnosti s naším původem. Nečáves! rozzureny LvéCé
0   20.07.2010 14:05 Deuska – Re: mimišák
Heles ptáčci, prosím o vysvětlení -LvéCé - pořád nemůžu rozluštit co pod tím myslíte...zní to jako kdybych vzal jednoho ptáčka do pusy a hned ho vyplif jak to hnusně chutná hmm

Indiáán ne čelenka ne imidž ne Se teprvá uvidí kdo z koho ty indiáne. Na co potřebuješ ty vopelichaný kohouty ??? Si chyť támdle páva a budeš mít čelenky dvě a ještě se sukýnkou smich Ty kohoutí pééra chci totiž já víš, já si potřebuju ozdobit pokojík něčim barevným víš , si vo sobě kohoutci myslej....sou asi v pubertě že sou tak drzý.
0   20.07.2010 13:42 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Co to toto?!
Fotka k příspěvku Micoška je pták bo co a na moje kuřátka si slintá pod tlapky kdosi cosi?? Tak to teda néééé rozzureny rozzureny Prosožrouti jsou odjaktěživa jenom moji, teta mimišáková mi je chová v klícce tam za Korejcema na brka do mý indijánský čelenky, by bylo teda jasný. Co pak udělám s masíčkem to teprv uvidim s kým se rozdělim, bo já mám svý brabčáky z Afriky hlavně kvůliva imidž a ne na naplnění břuchu jako poletucha másložrout. A hele, Ty muj budoucí ledviňáku, nepřeháněj to s tim lítánim, by sis nepoškodil kožuch a mě pak nějakou tou trhlinou netáhnulo na ledvinky. Tak a já už zase musim vypnout počítadlo, takže se zatím mějte. V neúctě a s opovrčenim Cherokee :) Ukrutný vládce Tmy X-) X-) :-P :-P
 
0   20.07.2010 13:20 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Deuska
Na co mozek? My sexy být nepotřebujeme :-D Jo a nenech se mýlit - ani hafan kulturista Besinu nedonutí, aby se se žrádlem dělila. Tudíž to, že jsme ještě naživu, znamená 2 věci: za a) klec je bytelná a jsme v naprostém bezpečí a za b) jsme tak zkažení, že ani pažravá bernice nás nepovažuje za poživatelné :-P LvéCé
0   20.07.2010 12:38 Deuska – Re: mimišák
To je toho že ste 4, a kolik z Vás má mozek hmm? 1 ? Simtě, kdyby uviděla takovýho krásnýho hafana jak si vykračuje se zbraní proklatě nízko u pasu, svaly jako Rambo, ... hned by chtěla salašnice bejt mojí pomocnicí v požírání zkaženýho masa hmm Z Vás 4 udělám dočista ptakopysky smich smich BchnmB
0   20.07.2010 11:12 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Deuska
No? No?! Co bys nám tak mohl? :-P Máme pařátky a zobany a kolem neprostupnou hráz psožravých cizinců X-) A kromě toho my jsme 4 - a ty sám! Bát byses měl ty, my jsme na vyhrožování zvyklí a blít nás ještě nikdo neviděl - klidně přidej detaily, ať se psychicky zocelíme a můžem chystat protiútok. Jo a cestou bacha na Besinu - pokud se ti podaří projít přes Korejce, tak počítej s tím, že salašnica tě zmermomocní a budeš jí muset dělat náhradní štěndo! Se těš, dostaneš dudlík a plínky! LvéCé smich
Reklama
0   20.07.2010 10:53 Deuska – Re: Deuska
Jo eště podpis .... BchnmB potlesk
0   20.07.2010 10:51 Deuska – Re: mimišák
Fotka k příspěvku Jak "jakože pes"? Cákryš....si bude dovolovat ňáká zpěvná opeřenina na mně? Vás mít doma - radči ani nepopisuju co bych s Vámi udělal je to až moc drastické a asi byste s toho chytli blitky, jestliže už teď nemáte ze mně bobky smich smich Si radčéjc vycvičim kohouta a pak dáme kohoutí zápasy se uvidí kdo z koho. Potřebuju okrasný péra do pokojíku ať tam mám něco barevnějšího a né samý kosti od vlaštovek...pfuj ne
 
0   20.07.2010 10:02 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Deuska
No tak to už je vrchol schízy: se podepíše jako Bonďa a šoupne sem fotku vyšitého kočičáka smich No dobře - pokud to má být aspoň jeden "jakože pes" v tomhle Trhacím psím fóru, tak to tě berem.. a ne že zdrhneš jako Dixióza šílená nebo se budeš vymlouvat na hormonální povinnosti jako indián, nebo se ti zavaří klávesnice jako jisté občasné blondýně! LvéCé :)
0   20.07.2010 08:29 Deuska – Re: mimišák
Fotka k příspěvku Copak nepoznáte můj přízvuk...písmo?? coze Dyby něco tak sem sám sebou :) takže nepřátele jsou všichni...číhaj za rohem...pod peřinou...v kleci a u mamíííí,takže bacha na mně - nikdy nevíš tone Bonďa Bulďa Box Velkej Namakanej Rambo Svalovec,ehm....pez pozdravu!!! To je smůla, dou dát jen tři smajlíci.
 
0   20.07.2010 06:40 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Micoš - dobrý! Tentokrát fotečka fakt povedená. Jen.. bychom prosili ještě jednu: Micoš po dopadu: rozpláclá prachovka a vítězoslavný opeřenec klove do mršiny. A z mokré čtvrti se chcem vystěhovat! My naprosto nestojíme o to být atrakcí pro prepubertální mimišovy kamarády :-| to je bohužel jediná nevýhoda našeho pobytu v kleci - se musíme nechat manipulovat a týrat hygienou. Ale až jednou zdrhnem..! Zorganizujem Hitchcocka a budete litovat! (No ne nás - sebe!) LvéCé
0   20.07.2010 06:30 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Deuska
Budulínku - se kurňa podepiš! Kdo má vědět, za koho bojuješ? - a do koho se tím pádem máme strefovat. Je milé, že se nám navážíš do Micoša - jenže na to stačíme sami; a k tomu tě ochotně pokálíme taky - jen my to berem konkrétně a naprosto adresně. Bez úcty a pozdravu LvéCé :-P
0   19.07.2010 17:20 Deuska
Si představte,že zase pálí ta koule co vypadá jak Micoš. Kulatýýý a rezavýýýý smich To je strašný, kůli tomu blátu mně určo čeká sprcháá a já se zrovinka nastříkal....páč už začinám kapánek šedivět stydim
Reklama
0   18.07.2010 14:41 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Fotka k příspěvku No, čičinky, slintejte - zas jsme byli pod sprchou. Jestli se to má opakovat při každé návštěvě, tak to se radši necháme dobrovolně sežrat! A ještě nás očuchávala a oslintávala i ta pažravá černá salašnice! No děs!
A anilinky nepotřebujem - my jsme jedovatí i bez nich! :) LvéCé
PS: Jindro, díky za odemknutí vlákna - my razíme heslo, že nepřátel není nikdy dost! :-P
 
1   16.07.2010 22:03 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
hele Micoš, myslíš, že ty ukrákaný slípky barvili vodoffkama? co když to jsou anelinky a je to na nás past??? coze To by byl sakra fikaný útok na naše osoby!
Myslím, že jsem si to s tím křidýlkem rozmyslela...;-)
0   16.07.2010 20:01 Deuska – Re: mojzinka
Sprchu ???? coze coze Holka nemáš úúúpal ?!
0   16.07.2010 16:38 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku Ahojky přátelé a nepřátelé ahoj Dusák jako ......hrom.Nic se nedá dělat než se válet a zahálet a sem tam hodit sprchu :-D Jak jste na tom vy????
 
0   16.07.2010 15:18 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Zápis příspěvků do tohoto tématu
Ahoj zvěřeno a člověčenstvo!
Na základě několikerých žádostí o povolení vstupu do "Trhačského ringu" i dalším uživatelům, odemykám toto vlákno pro všechny registrované uživatele s tím, že se pro ty, kteří smysl vlákna nepochopí a budou se zde prezentovat jinak než je naším dobrým zvykem, znovu uzamkne, respektive tito uživatelé ztratí možnost přístupu.
Takže se do sebe všichni pusťte ať chlupiska a brka lítaj ;-)
Mějte všichni krásný letní den.
Jindra X-)
0   15.07.2010 09:06 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
No jen si nás porcujte - a u misky s nezábavnými granulemi nebo napůl zkaženou konzervou můžete snít o delikátním Lumpím masánku, křehoučkých kostičkách, barevném peří.. Micoše potrhlé! Vy jste za horama, za dolama, za Korejci - a my si i nadále poskakujem v kleci a zvesela hvízdáme. A je lepší prý dvakrát slíbit, než jednou dát - tůdle! my nic ani neslíbíme :-P A Micoš - tobě nařizujem hladovku! To plížení v trávě je jen zástěrka - ty už to panděro prostě taháš po zemi, takže normální chůzi říkáš plížení?! a o tvém pozadí by se daly psát romány - rozloha menšího kontinentu, konzistence povolené tlačenky.. hele a nepelicháš náhodou kolem ocasu? coze kočko a ta barva se nám taky nějak nepozdává.. měl bys navštívit zvířecího doktora! (Tak a teď jsme ti nasadili červíka pochybností o tvé domělé dokonalosti a spokojeně odlétáme vstříc slunečným zítřkům! LvéCé
PS: to roztomilé koťátko, co baží po jednom křidýlku, nám nestojí za pozdrav (ale uvidíme, jestli to polechtá jeho ješitnost :) )
0   14.07.2010 16:14 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
a nemohla bych aspoń křidýlko????....na polívku toho zbyde dost:-D
Reklama
0   13.07.2010 12:02 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: mimišák
a právě kvůli vašim hodnotám a prioritám byste zasloužili sežrat....slípky jedny barevný
Míca
0   13.07.2010 10:10 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Adam napsala: sem tu jedinej poctivej bojovník
.. a my jsme vosk? kdopak to ječel "mamííí" sotva našel stopy našich pařátků na vzkazovníku? A paktoval se s želvama, i když byl chlupatá většina? Když bylo zle, tak se vtíral i ke kšírovi? Micoš - s tou poctivostí se moc neoháněj, nebo se začni vybarvovat ne do rezava, ale přímo se červenej studem. A zpytuj svědomí.
a blondýno - kdo je u tebe slušný obyvatel domů? Fuj tam se slušností - tady se to hemží desperáty, záškodníky, sabotéry, partyzány.. my se naprosto ohrazujeme proti všem pravidlům slušnosti. Naopak! Žádná ničemnost nám není cizí - podlost, velezrada, pomluvy.. to jsou naše hodnoty a vysoce hodnocené priority v boji proti všem chlupatcům. Pořád máme početní převahu: my jsme 4 X-) a ještě okřídlení! Tradičně bez úcty a s přáním všeho nejhoršího. LvéCé :-P :-P :-P :-P
0   12.07.2010 21:15 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: mimišák
Pcheeeee, jeden si odskočí na zaslouženou letní dovolenou.... a hned se mu tu na domácí půdě miliskujou nějaký umňoukaný plyšáci rozzureny Jděte si mrouskat na pole za město a neobtěžujte slušné obyvatele domů :-| Jinak na vás s ukruťňákem vyhlásíme hon (i mimo sezónu) hop
0   12.07.2010 12:24 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Trhači z Krupky
Z tebe hovoří bledá závist, zbabělá rudá tváři! Najednou se ti nelíbí, že jsme barevní - a čelenka by tě oslovila jaká? Černá? Nech si udělat přeliv, šelmo psovitá a nezáviď.. hele tobě je zima, že chrápeš pod dekou? coze No jo - zchoulostivělému kšírovi ještě pod tlamu polštářek.. to ale image válečníka moc neprospívá. Hele duldíka nechceš? :)
No tak až si s čičinkama vyřešíte ty svoje chlupaté záležitosti, rádi pokálíme toho, co si bude myslet, že vyhrál. Čágo - aves. LvéCé X-)
0   12.07.2010 06:43 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – No co toto?!
Fotka k příspěvku Venku vedro k zalknutí a tady se olizujou kočičiny. Tfujtajbl, všude samej chlup a ten odééééér ne . Tak heleďse Micoško, si zase vytváříš nějakou myšožroutskou légiji bo co?? Jsi už zapomněl jak jsme vyprášili krunýř tý Tvý slepý želví kámošce a rozplakali ty kůtčata co se snažila svým vrněním a lísáním vyvolat hrůzu a děs?? Běžte si vymňoukávat ty vaše citový výlevy někam na strom vy požírači roztomilých hlodavců, bo tady jde o kejhák rozzureny rozzureny Tady vládnou terijéři a jiný šelmy psovitý a z kočičích voček tu tečou jen potoky slz, bo kdo je nejlepší přítel člověka, ha?? Kdo se vrací domů, ha?? No určitě to neni nějaká Míca nebo Mourek, nebo nedejpsíbůh dokonce Micoška co chodí bez :-D :-D a to tady ani nic neštěkám o krákoravejch, věčně pod vlivem se potácejích a čmelíkama zaparazitovanejch přistěhovalcích z Afriky, který musej proto svý vakuum ve svejch ozobákovanejch hlavičkách,mít každej jinou barvu péééří, bysme se v nich vyznali :-P :-P .No ale na čelenku bude péříčko dobrý a nebude díky tomu mozkoprázdnu od nějakejch fóglmyšlenek zamaštěný smich . Takže když to tak shrnu, pourážel jsem všechny co jsem potřeboval a jdu se natáhnout. Zdarec chátro nepřizpůsobivá, v neúctě a s opovrčením Cherokee Ukrutný vládce Tmy X-) rozzureny rozzureny rozzureny rozzureny
 
0   11.07.2010 21:46 Deuska
To je hezký jak si tu vykrákáváte plíce . Hele LvéCé asi si budete museti ty orlí tupé drápky pěkně vyleštit! Nevíte co jsou kočky zač! ....ale jdeme , jestli se tady trhají ocasy coze coze ocas je to nejdůležitější co kočka má, dělá nás krásným... :)
0   11.07.2010 21:15 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: monique
:-D měsíce nás naháňali - eště nás nedostali. Takže, koťátko, vrať se k mlíčku a nedráždi orly tupými drápky. Nebo ti povíme pohádku o káněti a jednou kšírovi. Toho zachránilo vodítko. Ale čičiny chodí bez (jak to tu pořád prezentuje Micoš), tak abychom si neudělali svačinku z tebe! ano Bez úcty, hladově :-| LvéCé
PS: ty nás ještě neznáš, ale až nás poznáš tak tě doženem až k sad
0   11.07.2010 21:06 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: mimišák
Abych si Vás nedala k večeři...moji milí;-)...baštím všechno, pokud se to dá chytit, tak bacha na mě, jinak na vás s Micošem uděláme hon a to bude teprv peří lítat!To bude teprv sranda potlesk
Reklama
0   11.07.2010 20:32 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Indiáne? Bloncko?! Bacha - kočky si tu z Trhačů dělají seznamku! coze To teda čumíme - a chlupatí na to nic.. to jsou poměry. My to z klece nevytrhnem, ale protestujem! Mňoukadla - čičinky roztomilé - huš huš na kočičí net! Tady se trhají ocasy, vyhrožuje se polífčičkou a chlupy lítaj všemi směry. Nás omyje! Koťátka pod zákonem - ještě že je Micoš bez výbavy. Dneska naprosto znechuceni, plivem šlupky a padáme pryč. LvéCé
0   11.07.2010 14:31 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Deuska
čauky kámoško, půjdeš si hrát?
Míca
0   11.07.2010 00:11 Deuska
Fotka k příspěvku Hihihi ... Micošku, jsem taky krásná kočička viď?
 
0   10.07.2010 22:13 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
No moje náhradní mamíí říkala, že když budu vždycky včas doma, tak že se kamarádit určitě můžem...:-)
Já jsem totiž nalezinec, maminku mi přejelo auto, tak jsem byla několik dní schovaná a pak jsem slyšela svou novou mamíí, jak si povídá s tím psem Trinitou, tak jsem vylezla a mamíí se o mě postarala...
Jsem malinká, ale už chytám myši, fakt - hlad je sv..a, musela jsem se to naučit, umíš taky chytat? S myšima je sranda:-))
0   10.07.2010 17:20 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Ahoj Micoš...;-)
Míca
 
0   09.07.2010 08:02 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Fotka k příspěvku Slípky, jo?! Jsi ještě neviděl mořské orly? Ta chocholka, zobánek.. to není podobnost čistě náhodná. Pokud můžeš být ty Geprdem, tak nás tituluj "ó vznešení vládci nebes"! Za drůbež budem rozzureny . To i indián se veřejně omlouval, tak nás nenuť, abychom si to vymohli i na tobě. LvéCé
PS: ostatním chlupáčům přejeme skutečně horký víkend (to bude zapařených chlupů :-D ), bez kousku stínu (úžeh na vás!), ať vás páníci nechají pěkně v autě na parkovišti (dušené pséčí ve vlastní šťávě!). My se jsem uklidit, páník šramotí s grilem - chystá kuřecí stehýnka. Čest jejich památce! sad
PPS: ať nás máte kompletní - voilá: Vilík & Sofinka(alias žloutenka)
 
0   08.07.2010 07:18 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Fotka k příspěvku No jasně - my víme, že chodíš úplně bez - tak k čemu by ti byly trenky? :) Hele ale v téhle stylizaci by to mohlo vypadat zajímavě smich nicméně koukací fotečky nás inspirují. Takže pro následující dny doporučujeme tohle:

Jako vždy bez pozdravu a špetky zdvořilosti LvéCé
 
0   07.07.2010 07:14 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Jéé Micoš si nechal postavit sochu v životní velikosti smich Hele drahoušku - abys nakonec sám na sebe nežárlil. My té státuji moc velkou životnost neprorokujeme - buď se nakrkneš sám na sebe (při porovnání svých aktuálních proporcí a toho sádrového fešáka), nebo ho umazlí Adam.. a co ostatní kočičáci? Jak to, že oni nemají aspoň busty? To bude u Askásků ještě husto - dej vědět, jak to dopadlo, to nás zajímá :-D LvéCé
PS: no to čum - Micoš, on se ozval i indián coze
0   07.07.2010 06:17 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři
Fotka k příspěvku No teda tfujtajbl, co vám to roste za rezatej plevel na zahradě???
Jo to jsi Ty Micoško!!
Už už jsem myslel, že štěknu Tvojí mamíííí, že jí vykvetl mezi záhonkama nějakej hnus škodlivej :-D Tak se teda nech pořádně zalejvat, bys co nejdřív vypučel :-D a hele budou Tě potom česat nebo otrhávat nebo až na Tobě uzrajou micošátka, tak je nechá mamííí jen tak opadat a hodí na kompost?? A hele, neměl bys bejt spíš v polostínu a vůbec míň na očích, by neměl hned po ránu z Tebe soused zkaženej den??
Bo vypěstovat takovou geprdí bonzaj se hned tak každýmu nepovede smich smich
Tak zatím :-P v neúctě a s opovrčenim Cherokee Ukrutný vládce Tmy :) X-)
 
0   05.07.2010 20:43 Žena BOSS [6]
Horko horko horko horko. Už mi z teho léta šibe. Večer zase zima a zítra má dokonce pršet. O víkendíku jsem byl u babičky, bo u ní byla pouť. No a mamka dostala zánět do zubu moudrosti (celý víkend mi tam vyla....tak se veje, Kelišová?). :-| No hrozný. Dneska byla na pohotovosti a dostala antibiotika. Jenže má strach, že se jí to během 14 dní nevyléčí a ona je přitom objednaná na 19.7. na vysekávání zubu moudrosti. To zase bude výt. Ach jo tone Hele ale jinak prázdniny užíváme. Co vy?
0   05.07.2010 18:18 Deuska
smich smich smich
0   03.07.2010 22:57 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
:-P jsme byli opět uhygieničtěni - a takový způsob léta teda nemusíme ne ještě nám hrozí trvalý exil v projektované voliéře. Teda jaksi bychom ocenili podporu ve smyslu agáči jsou tropičtí papouši a voliéra (pohříchu nevytápěná) není to pravé ořechové pro existenci. Ale to vy potvory chlupaté stejně nepochopíte! My chcem kabelovku, buráky a malou klec poblíž radiátoru; na procházkách netrváme, nic (vyjma klece) neničíme, jsme naprosto nenároční: sousedy vybavíte akorát špunty do uší - a máte ideální domácí mazlíčky! Žádné venčení, finančně náročná očkování, ani problémy s háráním.. LvéCé
PS: kurňa! reklamní fotky jsou ve foťáku a kablík v nedohlednu! Všechno je proti nám! tone
Reklama
0   24.06.2010 07:43 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: hanysek80
Blondýno netaktní! To nevíš, že Micoš už v kalhotách nic nemá?! ne Šmarjá, chce to válčit, ale zpravodajství pokulhává... to jsou teda poměry! Navíc se ani chlupem neotřeš o opeřence; Velký orle, ty to vidíš! A s tím máme bojovat?! :-( LvéCé
0   24.06.2010 01:32 Žena hanysek80 [79] - Teriéři
Teda Geprde, co že máš v těch kalhotech pro strach??? hop Bejt chlap není zásluha, to je spíš prokletí, že? známe ty řvoucí geprdy vnoci pod oknem, jak slídí za mňaudámama...... Takže kalhotky si pěkně nech oblečený, ještě bys mohl sklidit hurónský posměch od nás dam ano
A to, že jsi nějakým genetickým hokusem pokusem zdědil po křečkovi tlamičku, tím bych se taky nechlubila ahoj
0   21.06.2010 07:36 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Hmm - tak to se přání víkendu dle našich představ Micošovi nevydařilo; když si tu zas otvírá tlamu. :-| Ale díky i za to - když už tu fakt všichni psi válčí akorát ve vymýšlení výmluv, proč nemůžou bojovat. Nudíme se!
Micoš? z čeho máš tak nadudané tvářičky? To tě poštípali komáři, nebo je to z jiného důvodu? Nás napadla jen akutní zácpa - taky proto, že tam nejsi v celé své majestátnosti..
LvéCé
0   18.06.2010 20:21 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: mimišák
Nazdárek bando chlupatá a péřatá... máte jediný štěstí, že moje panička je čerstvě v nový práci a nemá čas ťukat písmenka, tak jak já bych jí to pod stolem diktovala.... ale až si najde čas, tak se budete divit, jakej vichr sem vlítne a jakou válku já vám tu vyhlásím..... rozzureny
0   18.06.2010 10:42 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Micoš - brzdi! Nedávno ses otřel o páníka, teď o Besinu.. copak my ti nestačíme? Nebo chceš vyvolat globální konflikt? No to bychom pak fakt nechtěli být v tvé kůži: my jsme jen nevinní ptáčkové - bytosti takřka andělské hmm ale jestli ještě naštveš naši mamá, tak za ni neručíme. Takže zatím ti přejeme jen my: ať se ti zatrhne drápek, dejme tomu rozbolí zub a vypelicháš do těch chameleoních dimenzí - jo a kunu na tebe! To by na víkend mohlo stačit, po neděli se ti budem věnovat dál. LvéCé nepokoření X-) X-) X-) X-)
0   16.06.2010 06:29 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Drahý Micoš - dovol, abychom ti připomněli, že se moc necháváš unést fantazií: plány, co s náma uděláš (specifika tepelné úpravy a přerozdělení našich brků), si nech na potom. Po čem? - no až nás pochytáš. Momentálně máme zesílenou obranu, neb sis nas..štval i Besinu poněkud necitlivým označením její prostorové výraznosti (sleduješ, jak se to dělá? když chceme, umíme být i taktní!). Takže to budeš mít těžké; a ještě než se k nám vůbec dostaneš na dohled, zaslechneme nejednou tvé oblíbené "mamííí pomoc!". A to budem dychtivě očekávat, jestli sem vůbec dorazíš, anebo se s děsem v očích a "otopem" pod ocasem otočíš směr Kamenice a budeš zdrhat, až za tebou povlaje nejen ten ocas. :-D :-D :-D :-D LvéCé
0   14.06.2010 06:46 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Tak to počasí nemělo chybu! Ve dne cachtání v bazénku, koupelnička byla nainstalovaná permanentně.. a v noci diskotéka i barevnou hudbou palec
Micoš - by nás zajímalo, na jakém ho-vínku bys zakládal oheň?! coze A v lese?! coze Tak to bacha - tam žijou kuny. Tak aby to náhodu nebylo topivo z vlastních zdrojů - až se strachy znečistíš.. LvéCé X-)
0   11.06.2010 07:00 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Trhači z Krupky
No a jak to asi máme vědět - že s tebou momentálně šijou hormóny? Že byses vyjádřil aspoň do deníčku? Jé - a ví to ex (nebo zase jó) manžel té sličné Kelišky? Mu to oznámíme a máme tě z krků - kdyby věděl, jaké tanečky provozuješ, tak z tebe udělá dva rexulérní kšíry obvyklé velikosti. Anebo to kvůli němu tajíš? Jéžišku, tak to sorry, my to nechtěli prozradit.. ale za ty slépky - dobře ti tak! A máš to. Chlupáčům 4x zmar! LvéCé X-) X-) X-) X-)
0   10.06.2010 21:44 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Re: mimišák
Fotka k příspěvku Zdarec houmelesáci zrnožroutský a gepr-dítko rezavý, si teda zakrákejte a zamňoukejte za slechy, teď teda nevim jestli maj slípkani slechy, jestli oni jenom neodezíraj a oranžák jestli nemá ušiska máslem zamatlaný smich , no prostě si zapamatujte, že já bojovník z kmene jórskej kšírů nejsem v žádnym ileigelitu, bo vás sleduju okem bedlivym, jenže teď nemám vůbec čas, bo mi doma hárá moje spolubydlící, krááásná sličná slečna Keliška a jí musim tentonoc stydim , ale jakmile se mi hormoni zas zklidní, jsem tady v plný zbroji a pomalovanej děsivejma válečnickejma barvama, bych všem ukázal zač je toho kšíří tlapka rozzureny rozzureny

Takže v neúctě a s opovrčením Cherokee :) Ukrutný vládce Tmy palec X-)
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [3] ...... 11 12

Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 27744x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/36-trhaci?od=101