Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Trhači

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 9 Přejít na další stránku   1  

Zápis příspěvků povolen všem registrovaným uživatelům

Trhači
0   18.09.2009 08:45 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
smich Jó - úplný šekspír, Micoš, ty se nezdáš palec Dramatické nadání, ale tím závěrem sis to zk..azil! Aby ti mamá místo peříček nedodala celé naše osazenstvo! rozzureny Tak ať všechny chlupáče žerou blechy a cucaj klíšťata, ať jste o víkendu o vodě a granulích - a jen na obojku s vodítkem. Všechno nejhorší LvéCé
0   17.09.2009 23:44 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři
A k tomuto závěru došla Tvá rezavá máslem vymaštěná mysl jak?! Si klidně udělej z tý ukrákaný kriminálnický bandy bujón a pozvi si k rendlíku i třeba toho svýho kuňáka, ale na pírka si nech zajít chuť!!!! Bys vypadal v čelence jak vohnivej mužík Ty pardále bez ťupíků smich smich smich
0   17.09.2009 23:40 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři
Fotka k příspěvku Dnes si zahráli kočkobijci-ptakojedi kulábr o osrstění a opeření svých nepřátel :-P :-P :-P
 
0   17.09.2009 23:06 Tysule
Tůůůůůůůůůdle rozzureny rozzureny
0   17.09.2009 20:51 Tysule
Fotka k příspěvku Já vám nevím,co se děje,
tady každý ódy pěje.
Já se na to vykašlu,
radějc mažu na baštu!!
 
0   17.09.2009 10:37 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Lumpíkům
Fotka k příspěvku Tak co ptáci??????????????? Už se vykrmujete??? :-P :-P Mňamky,mňamky......Jestli máte málo zobání,tak zapněte v noci televizi když nic nevysílají!!!!Tam je zrní dostatek.Akorát pozor na zobáky :-D Vaše šílenka.
 
0   17.09.2009 10:34 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Kamarádům,ne-kamarádům....
Fotka k příspěvku Tak Matýsek je omluven love má pichanec!!!Mimišáku jakou básničku!?!? Myslíš,že zadara budu namáhat mozek?? :-D Pche...to určo.A posílám vobrázek kocúrikovi jak by si měl nechat udělat novej vohoz na tělě :-D
 
0   17.09.2009 07:13 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: mojzinka
Dixijózo - ty si nech zajít chuť :-P Nejdřív naval básničku, pak si promluvíme o honoráři :-P LvéCé
0   17.09.2009 06:41 Tysule – Re: mojzinka
Diksijózičko smich já se nikam neschovávám. Sem byl u pesodoktorky na očkování a celej den jsem spíkal :-| Za to fáááákt nemůžu rozzureny
0   16.09.2009 22:08 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Matesovi
Fotka k příspěvku Tak ty tady "bojim,bojim" a zalezeš ????Tož to teda néééééééé...Pěkně vylez z tý tvý ulity a makej hochu.To ten boj potom teda vypadá :-D Diksijóza to teda nevytrhne!!!!!! rozzureny rozzureny
 
0   16.09.2009 22:04 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Lumpíkům
Fotka k příspěvku Hej ptáci to nabízený peří si nechte!!Vždyť ty vaše brka budou tak malý,že by mi nestačily ani na náramek na mou tlapku :-D Nejdřív byste měli pořádně přibrat a trochu vyrůst ať z toho teda něco máme :-P Jinak.................Vaše šílenka.
 
0   16.09.2009 08:30 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Všem
Ty brko! tady je to úplný Puškinův památník - kam jsme to vlezli? coze Takže si objednáváme oslavnou ódu v limbickém pentametru ( smich ) na svou existenci. Se snažte pisálci, vítězovi pošlem vytroušená peříčka (možná je mamá i odtrusuje) na čelenku. Bez úcty, bez pozdravu LvéCé
0   15.09.2009 19:18 Tysule
potlesk potlesk potlesk
0   15.09.2009 15:15 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku Mates ty sa neboj už ti letím pomoct rozzureny rozzureny rozzureny
 
0   14.09.2009 21:04 Tysule
Fotka k příspěvku bojim bojim smich smich smich
 
0   14.09.2009 13:52 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Žako?!?!
Fotka k příspěvku Už slintáme :-D :-D :-D
 
0   14.09.2009 10:46 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Trhači z Krupky
Tak moment! Nahaté fotečky - Jó?! No jasně - to si Číro dovolíš jedině, když víš, že jsme bezmocně odstřižení od netu a nemůžem se bránit. Tak ti přejem, abyste v Krupce neměli netopýry! A sýkorky na tebe! Jinak se Žako distancuje od toho chcipljonka - kdybyste viděli jeho depeřenou muskulaturu, tak se uslintáte! Bez pozdravu LvéCé
0   13.09.2009 23:02 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku Tak bojovníci právě jsem se vrátila vod toho holiče a jsem připravena k boji :-D
Číro super básnička potlesk
Tak přátelé nepřátelé DOBROU NOC všem a POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DIKSIJÓZA NIKDY NESPÍÍÍ!!! :-|
 
2   13.09.2009 22:39 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Píseň o Ukrutném vládci Tmy
Fotka k příspěvku On se skrývá v květoví
Přitom je to zabiják
Koho zakousne to nepoví
Krev kolem dělá cáky cák
Na bendžo zpívám píseň o kšíru
Který vládne svojí mocí v tmách
Musím jej ctít, žít s ním v míru
Jsem Micošek co z něj má hrozný strach

Ó Cherokee ó jupí jéééé
Koho dneska zmorduješ???
Ó Cherokee ó jé jupíííí
Mám bojáka o svý chlupy

V noci se mi o něm zdá
Chtěl bych být někdy jako on
Je to zkrátka pravá hvězda
Je to zkrátka šampijóóón

Ó Cherokee ó jupí jéééé
Zmorduj Lumpi, ale mě ne ne ne
Ó Cherokee ó jé jupíííí
Mám strach, že přijdu o žubýýý

Ó Cherokee ó jupí jéééé
Koho dneska zmordujéééé

Ó Cherokee ó jupí jéééé
Koho dneska zmordujéééé

Ó Cherokee ó jupí jéééé
Koho dneska zmordujéééé...


Jo jo Micošku, už je to venku, jsi odhalenej před celym národem, že Tys Eva a Vašek!!!!! A že nejsi věčně doma, protože trénuješ po nocích na banjo a skládáš o mě ódy, myslíš si, že si mojí náklonost nějakym mňoukánim trapných písniček vod táborovejch vohňů získáš
:-| ale toho bohdá nebude, by se hrdinnej a bojovnej kšír nechal obměkčit za svitu luny a mňoukání rezavýho trampa rozzureny rozzureny rozzureny
V neúctě a s přáním, by se Ti banjo rozladilo a struny popraskaly Cherokee, Ukrutný vládce Tmy rozzureny rozzureny rozzureny
:-P :-P :-P :-P :-P
 
0   13.09.2009 22:23 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – A jupíííííííííí!!!!
Fotka k příspěvku Už se začalo pracovat na čelence a někdo, viď Žako, musí jít na škubandu jako první potlesk :-P :-P
 
0   13.09.2009 18:31 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku Hej trhači ani mě jsi nepozval,co???Bojíš se,že ti s Matesem natrhnem pr... :-D My totiž v kartách válíme palec !!!
A Lumpi só kde,ptáci taky zbrojí????
To je teda vyhlídka na nudu celé odpoledne s vámi....Jedu rači k frizérovi ať jsem šťabajzna ;-) Třeba se o mě ještě někdo popere......fuj,samochvála prej smrdí....
 
0   13.09.2009 12:42 Tysule – Re: Trhači z Krupky
Ach jo,já nejsem zvaný?? Sem chtěl kožuch od Micoše na ledviňák pro mamí tone tone Ále co,teď už je kožuch nekvalítní,páč je natržený od Naomky - hrdinky smich
0   13.09.2009 11:44 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – A máš to spočtený zrzavče
Fotka k příspěvku Pozval jsem si na odpoledne pár kámošů, bychom si zahráli o tu Tvojí kožku poker, čelenku z Lumpů mám už jistou, tak teď mi chybí už jen ledviňák z ryšavce :)
 
0   13.09.2009 10:14 Tysule – Re: Tysule
Fotka k příspěvku Je ale fakt,že byli nějaký vysmátý,jestli oni nenarazili na nějaké nelegální políčko smich smich smich
 
0   13.09.2009 10:12 Tysule
Fotka k příspěvku No je jasný,že musíš být uražen,když ti Naomka natrhla kožuch rozzureny Héle a kde máš nějaký spolubojovníky?? Kde je vůbec šnekounská kavalérie. Sem je zahlíd,když byli na cestě,ale pořád nedorazili coze
 
0   13.09.2009 10:08 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Re: Tysule
smich smich smich
0   13.09.2009 10:01 Tysule – Re: Trhači z Krupky
Fotka k příspěvku Jo,jo,má hubu od Pribináka,chicht. Micoší,nezapírej,vzdej se
 
0   13.09.2009 09:59 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Re: Tysule
Fotka k příspěvku Už snídá, svačí i obědvá!!!! Tlamku plnou tučný smetánky a sladkýho pribináčka, šmarjá to zas bude s... smich smich smich
 
0   13.09.2009 09:24 Tysule
Máš recht,Míco :-P Ale stejně musíš uznat,že nám je tady príma,né :-P Už jsi snídal smetánku smich musíš myslet na své špíčky
0   13.09.2009 09:09 Tysule
Micošíííí,ta fotka mi něco připomíná,ale fakra nevím co smich Tohle dělají lidiškové,v zemi daleké a modlí se smich Ty se taky modlíš??
0   13.09.2009 00:12 Tysule – :O)
Micošíííííííííí,čičičííííí,kde jsi,mazliku :-P Ani nám nic neškrábneš,to tě bolí ten natrženej kožíšek od Naomky,nebo už jsi boj vzdal :-(
Reklama
0   12.09.2009 22:56 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Re: Tysule
Tak to je MACEK palec palec palec
0   12.09.2009 21:43 Tysule
Fotka k příspěvku Chachá,Micošííííí,kde jsi zalezlý??? Sem ještě našel jedno aktuální foto - Micoš po večeři smich smich smich
 
0   12.09.2009 19:35 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Micoš po odblešení
Fotka k příspěvku Trhači z Krupky si najali paparazzi, aby jim obstarali fotografie Micoše po odblešení a zadařilo se!!!! Pro potěchu oka i ostatních kočkobijců tuto fotku nyní prezentujeme. Pro geprda: brzy přijdou ranní mrazíky smich smich smich
 
0   12.09.2009 19:34 Žena mojzinka [71] - Teriéři – ůkrutňákovi......
Fotka k příspěvku Trhači,trhači,
huba mi nestačí,
jak se tady směju,
a při tom se chvěju,
co když kocór zabere
a tebe nám sebere!!!
Do boje se dej,
a trhat neváhej!!
Držím ti tlapky,
ať ti nenatrhne gaťky!!
Nikdo ti z nás nepomože,
2 na 1 to se nemože!!
Bojuj teda jenom sám,
sem s tebúc to přísahám. Diksijóza šílená .


 
0   12.09.2009 17:41 Tysule – Re: Trhači z Krupky
potlesk supééééér báseň potlesk
0   12.09.2009 14:30 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Jen papej papej smetánku, Ty maminčinej mazánku!!
Fotka k příspěvku Pribináček a sladká smetánka
kuličku rázem udělá z mazánka.
Sádlem se zanesou cévy a tepničky,
bude se kouleti, rezatec maličký...
Pak si roň slzičky, máslíčkem maštěné
my Ti to říkali: "Nežer!!", Ty ale ne!!!!
Dál jsi si cháloval mlsoty na tuny
žrádlem sis kompenzoval, zradu na lásce od Kuny....
smich smich smich
 
0   12.09.2009 10:55 Tysule
Fotka k příspěvku Héle,ty za C smich placka zatím nejsi,páč jí z tebe teprv uděláme smich
 
0   11.09.2009 10:20 Tysule – :O)
Placky vypadaj dobře,co :-P To je instatní placka ala Micoš smich
1   11.09.2009 10:13 Žena mojzinka [71] - Teriéři – mým Ne-přátelům!!!!!!
Fotka k příspěvku Hele mi-myšáku,ty nás tu nestraš,jo rozzureny Takovej pár mini vopeřenců nás nějak nemůže rozhodit!!!Jo,a na Českou poštu moc nespoléhej,jo!!!!!Ptáci by se vyskytli bůhví kde :-D a nám zbyde jen hlad :-P !!!!!
Jo a Mates schovej my kousek tý placky,docela mám na ňu chuť!!!!!!Pááááá vaše ŠÍLENKA.
 
0   11.09.2009 10:07 Tysule – Re: mimišák
Bojim,bojim smich smich prosožrouti :-P
0   11.09.2009 09:44 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – článek
www.osel.cz/…
Už je to tady :) dneska sýkorky netopýry, zítra Lumpíci kšíry a koťátka X-) LvéCé love
0   11.09.2009 08:34 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – LvéCé všem
No abyste náhodou samou touhou po našem masánku a kostičkách a peříčkách sami nevyplešli! Hele mamá to už jednou nabízela - že nás zabalí každého zvlášť a rozešle po nepřátelích - a výsledkem bylo dvoutýdenní odmlčení! Tak moc neprovokujte, nebo si ji naštvem (a to fakt umíme) a jestli nás Česká pošta nezašantročí.. rozzureny rozzureny rozzureny Žako nemusí posílat emotikon, ten je hrozivý sám o sobě :-P Všem chlupáčům pěkně hnusný víkend! LvéCé
Reklama
0   10.09.2009 23:55 Tysule – Micošííííííííí
Fotka k příspěvku A ještě názorná ukázka,jak můžeš dopadnout smich smich smich
 
0   10.09.2009 23:54 Tysule – Micošííííííííí
Fotka k příspěvku Jsem našel tvojí fotku :-P to jsi spadl mamí do dřezu???? :-P smich Proto už nemáš ťumpíky????
 
0   10.09.2009 19:17 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři
Fotka k příspěvku Jako jak TVOJE LVÉCÉ?! Si upadl né?? Geprde jeden bezpuntíkatej za kuňáka zasnoubenej odblešenej a máslem pomaštěnej, smetanou a pribiňákem překrmenej rozzureny Jak jsi v tý svý hlavě plný vákua přišel na to, že ti čtyři brabčáci vod Sahary jsou Tvoje?! Ty Ty Ty Ty no !!!!!!! A Ty chceš zase litý boj jo?? Co jsi zase snědl nebo vypil, že tu blábolíš ty svoje bláboly, už ses rozdělil s králíkama o krkev???? smich smich Já jenom, abys byl na ten boj dost zvitamínovanej víš? Tak se neměj, v neúctě Cherokee Ukrutný vládce Tmy rozzureny
 
0   10.09.2009 14:15 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku Co by zmrzali!!!!!!!!!!!!!!!!Ti se zimy ani nedočkaj rozzureny Pořád tu vřeští ty svoje výhružky....Ale na nás nemaj,zobani.Jo, a jaký vykáni holobrádci :-| toho bohdá nebude,aby Diksijóza šílená "vykala" ptákům !!! :-D
 
0   10.09.2009 13:36 Tysule – Re: mimišák
nevidííííííím rozzureny zmerznete,páč ještě nevíte,že se na zimu bude okno otevírat :-P nebo nasadíme špiona a ten okénko jen maličko pootevře tone a hotovoooooooooo
0   10.09.2009 13:33 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Tysule
Fotka k příspěvku Hele vidíš to? Záclonka okýnko - mráz nemá šanci! LvéCé
 
0   10.09.2009 13:27 Tysule – :O)
Fotka k příspěvku Zmrznetéééééé,cháchá a až rozmrznete,tak zjistíte,že nemáte ni pííííírkááááá potlesk A bude to bez boje. Číroooooo,kde jsi,budeš mít čelenkůůůůůůůůůůů potlesk
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [9] 11 12

Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 27744x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/36-trhaci?od=401