Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Trhači

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 12 Žádná další stránka   1  

Zápis příspěvků povolen všem registrovaným uživatelům

Trhači
0   02.08.2009 21:44 Tysule
coze HA,JSEM TADY A V PLNÉ ZBROJI,CHÁCHÁ! TÁKŽE TEĎ SE KONEČNĚ LEGÁLNĚ MŮŽU ZEPTAT MICOŠE,JAK JE TO S TOU KUNÍ NEVĚSTOU. SE BUDEŠ VDÁVAT MICOŠKO smich SE VÁLÍM SMÍCHY,JAK SI NA TO VZPOMENU!! ZA DRŮŽIČKU TI NEPŮJDU,TAK MNĚ NEČEKEJ. CHACHÁ. TOŤ VŠE,JEN PRO DNEŠEK. JSEM UNAVENÝ,ZAPISOVATELKA JEŠTĚ VÍC A ODMÍTÁ POSLUŠNOST,NECHCE ZAPISOVAT. JO,BYCH ZAPOMNĚL. DNES BYL ASI KANČÍ DEN. JÁ MĚL TAKY PRASÁTKO DIVOKÉ K VEČEŘI,HÉČ :-P
0   02.08.2009 14:52 Adam a jeho rodina – Pch!... Ufff...
Takové vedro, že by pes ani neštěknul, a ty si tu vyřváváš plíce UvT? Zbaštil jsem kus kančího co mi dala k obídku moje mamííí, šel jsem se natáhnout nejprv do stínu, aby mi narostly svaly do boje s tebou Cherokee... Už dávno nejím máslo, bo jsem vyrostl ve velkého a silného kocoura! Šak mám ne náhodou, předky těch nejkrásnějších a nejudatnějších šelem planety - gepardů! :) Hyn se ukáže: kdo z koho! Tím spíše, že máme nové bojovné pole a ty zažiješ Waterloo jaký kočičí svět ještě nepoznal a o psím ani nemluvě! :-P Stane se z tebe bezprizorní tvor. Ani pes a ani kočka, poněvádž a jelikož, tě zmydlím tak, že ani tvá mamule a tatí tě nepoznají ano A až se sem doplíží Matýsek - tak toho proženu Melichem, že za ním bude lítat jehličí jak poběží závod Míru, ale bude mu to stejně na dvě věci...kousnu ho do tlapky a zacloumám s ním jako s kusem hadru smich A to nepísmenkuju o tom, že až se sem vysílení doplíží oblovky ASV vyhublé a hladové, celé udýchané - udělám si z nich polívčičku excelentní...Jo, jsem připraven na litý boj potlesk potlesk potlesk Micoš z rodu gepardů no
0   02.08.2009 11:01 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Tak kde jste srabi??
Tady čekám, větřím a nic, ani rezatej kočičí nevěsta pro kunu Šmejdilku co si rve útroby máslem, ani prosožroutský ilegálové, papouší zvířecí menšina, která umí jenom krákat žvásty o vlastním portálu a to ani neštěkám nic o slimejší bandě z Medovýho Oujezda, bo ti než se sem dovalej, tak mi srst zplstnovatí a toho bohdá nebude, bo já jsem ten největčí a nejbojovnější kšírskej bojovník z kmene udatnejch Yorků a navíc jsem pravidelně vyholovanej.Tak kde jste bando?! rozzureny Veliký náčelník Rex nám tu založil náš Háájd Páárk, tak si to pojďte se mnou rozdat rozzureny V neúctě Cherokee Ukrutný vládce Tmy rozzureny X-) X-) rozzureny
0   02.08.2009 08:24 A Muž Rex [1234] - Administrátor – Trhači
Fórum pro zábavu "trhačů".

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 11 ...... [12]

Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 27744x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/36-trhaci?od=551