Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Trhači

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  

Zápis příspěvků povolen všem registrovaným uživatelům

Trhači
0   10.06.2010 07:26 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Micoš, dobrý! Chválíme - od teďka jseš pro nás chameloun.. prozraď jakým kouzlem jsi napodobil i tu strukturu poličky a kresbu let ve dřevě? Nechceš se přihlásit ještě do reklamy? na toho červeného telefona - tam berou! A prý i dobře platí.. ty nezklameš! Pro změnu se vydáváš za plaza.. no chlupáči, fakt to máte těžký..
Jo a do našich čmelíků ti nic není - to je naše soukromá věc a příležitost k společenské výměně názorů a . ehm.. důvěrností - což zas žádný čtyřnožec není schopen myšlenkově obsáhnout.
A vůbec, kam zmizla ta nakrémovaná bloncka? A indián už úplně přešel do ilegality - nebo se stydí sem strčit svůj přerostlý čumák?
Pokud jsme někoho opomněli urazit, klidně se ozvěte, rádi doplníme! LvéCé ano ano ano ano
0   09.06.2010 11:05 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: hanysek80
No fuj - a zase chemie! My se patlat ničím nemusíme, je nám celý den (a noc - k pramalé radosti páníků) do zpěvu a po pošetilých procházkách venku nikterak netoužíme. No huš-huš - utíkej ven! A klíšťata na tebe! LvéCé ahoj
0   09.06.2010 11:02 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: mimišák
Tssss..... sice nemám kožich kožichovatej - k čemu taky, když se na nás řítí globální oteplování - ale zase mám opalovací krém s vysokým faktorem smich
0   09.06.2010 10:59 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: hanysek80
Krásné slunečné dny? - s klíšťaty a komáry!? Tak to díky, to my fakt nemusíme. A co ti tak - připlešlá blondýno - může zatuchnout? Naopak - bacha na to opěvované sluníčko, nebo se ti spálí čumák, co ho nosíš nahoře a ofrňuješ nad brky! :-P LvéCé
0   09.06.2010 10:16 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: mimišák
Ostatní chlupáči, narozdíl od vás - cházko domácí - si užívá krásných slunečných dnů venku. A nelelkuje u PC, protože se k ničemu jinému nedostane..... chááááá.... hop Nám kožíšky a brka nezatuchnou, nám ne X-)
0   09.06.2010 07:11 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
hahaha - my jsme "prostě k sežrání" neustále. S tělesnou konstitucí to ale nemá nic společného. Nám prostě panděro neroste, (jako jistému nejmenovanému kočičákovi) musíme být ve formě - malý páník náma dokonce děsil koťata: Maruna, Ajinda i Rosalinda jen čuměly a netroufly si ani natáhnout packu; a beztak se pak v noci nad vzpomínkou na naše výhružné pařátky, bojové zobany a divoké barvy budily hrůzou. Micoš, že ty prostě máš strach přijet a podmiňuješ to naším sádlíčkem? No jasně! Ale jestli si myslíš, že kvůli tomu ztloustneme - tož to se pleteš! Tak a budem číhat, až pojede tvoje panička kolem, si ji stopneme - a přijedeme my za tebou! Těš se!Bez úcty a pozdravu LvéCé.:-D :-D :-D :-D
PS: ostatní chlupáči jsou zřejmě hrůzou naprosto ochromeni - nebo jen konsternování, že jim na psím fóru dělají rozbroje voglíci s jedním vypelichaným zrzavým Micošem? X-) X-) X-) X-)
0   07.06.2010 07:27 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Teda! Kdo je u tebe pískle?! My sice nemáme potřebu vytrvale někoho přesvědčovat, že jsme třeba orli (jako někdo, kdo tu furt fňuká: jsem gep-rd, jsem gep-rd), ale do písklat máme hodně daleko. Klidně se můžeš přijet přesvědčit :) LvéCé
0   04.06.2010 06:32 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Ale?! A co jsme to nedávno viděli u Adama? jednu zmoklou kouli chlupů s hodně nešťastným výrazem.. a bylo TO rezavé, mňoukací. Fata morgana to teda nebyla. Takže si moc nevyskakuj, vodní pohroma může potkat každého. :-P A že ty si to přivoláš? Adam už to má za sebou - a teď je na řadě.. hádej kdo? ano LvéCé :)
0   31.05.2010 10:16 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
No - voda se nezavřela, ale jinak jsme dopadli jako Adam. Pandu popadl amok a šoupla nás do sprchy - prý když to nejde dobrovolně... normálně na nás použila hrubé násilí! Takže nás litujte! Ale co - my přežijem i horší věci než pár kapek vody (a - Žako byl spáchnut na dno klece; odteďka má nový přídomek - plaváček). Takže totéž, co potkalo nás přejem i vám, chlupáči! A ještě chemii na vás! Bez úcty a pozdravu LvéCé X-)
0   26.05.2010 06:57 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Jéžišku - Micoš ty máš ale obrštěstí, že to páník nevidí, jinak bys měl o nepřítele víc! Dovolit se otřít o jeho tělesnou konstituci si nedovolíme ani my (ač se s klidem pandě strefujeme do hrnku s kafem hádej čím?!) coze No tak bacha, aby páník nezačal trénovat hod vidlema na cíl. Jinak pohotovost trvá, liška nelapena. Bez pozdravu - a jaké mastné peří!!?? My jsme ve vrcholné kondici - dobrý kohout neztloustne - to platí přesně. Zkus se přiblížit - pokud tě páník nesejme vidlema - a poznáš, zač jsou toho pařátky a zobáčky :) LvéCé
Reklama
0   25.05.2010 12:59 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: hanysek80
Tak moment blondýno jedna! Zmar tu přednostně přejeme čtvernožcům my! X-) A vůbec, abychom na tebe nepoštvali Srstku s Kubišovou - jakýpak lov? Je doba hájení, rozzureny pif paf nebude! Můžeš se maximálně mlsně koukat - stejně jako indián a ta zrzavá předložka. Tímto jsme vás nepřátelstvo urazili jedním vrzem a letíme se věnovat svým záležitostem. :-P LvéCé
0   24.05.2010 09:56 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: mimišák
Zdravím vás, bando proradná, v novém týdnu.... Přes víkend jsem nabrousila ostří svých bojových zubů a už se na vás těším. Lovu ZDAR, mňoukálistům a skřehotáčkům ZMAR. :)
0   24.05.2010 07:24 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Trhači z Krupky
Až je budeš mít.. pršelo, neuschlo! smich A to jsme byli o víkendu v exilu v garáži - nenechali nás koukat na hokej, tak jsme řvali, že páníci neslyšeli komentátory. Ale už jsme zas zpátky na verandě :-P Měsíce nás naháňali, eště nás nedostali! Juch! LvéCé
0   24.05.2010 07:20 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Pipky neřeš - ty mají stejné domácí vězení jako my: jsou zalezlé v kurníku a už jsme chtěli informovat veterinární dozor: stojej jen na jedné noze (eště nevlastní) - a lišák furt nikde! Jinak je to u nás zasingsingované všechno - i Besina! X-) dokonce ráno páník vyrazil v pruhované košili.. že by se taky chystal za mříže? No takže k nám klidně nakráčej - páník ve svém amoku a alergii na zrzavou barvu tě vezme vidlema. A zbytečně si můžeš mňoukat: jsem kocour, jsem kocour. :-P LvéCé
0   23.05.2010 17:21 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři
Já ti dám manekýna, válečník jsem bys věděl a z kmene jorskejch Kšírů a si piš, že brčka na čelenku, kostřičky na bujónek a drůbeží masíko jen tak na chuť a Tobě ani ani, bo z Tebe ledviňáček na zzzzimu a Tvůj skalp si pověsím doma na zeď, zubiska spolu s pařátkama slepic africkejch pak mojí hruď zdobit budou!!!
Howgh, doštěkal jsem.
V neúctě a s opovrčením Cherokee :) Ukrutný vládce Tmy rozzureny rozzureny rozzureny
0   20.05.2010 10:52 Žena hanysek80 [79] - Teriéři
Téda, že nám tady ale ten "STRAŠLIVÝ TÍGR BÉDÍNEK" řve, co???? smich úplně vidím, jak vztekle mrská ocáskem.... zpod gauče ;-)
0   20.05.2010 09:50 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Fotka k příspěvku Ále, to známe: zrzoun si poštve proti sobě všechny - nepřátele i potencionílní spojence a pak, až půjde do tuhého, tak to bude zase do vlastních "mamíí, pomoc!"
No jak si přeješ, prachovko vypelichaná! Bez úcty a pozdravu LvéCé.
Jo a pro číra: kučí, kučí.. pojď si pro peří :-D
 
0   19.05.2010 16:10 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Re: hanysek80
palec :-D :-D
0   19.05.2010 10:21 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: mimišák
Teda Micoš... hluboce se omlouvám... samozřejmě o nějakém GEPRRRRRDOVI už jsem tady slyšela ano Mňoukal celou noc na střeše a žadonil, aby byl vpuštěn do pelíšku k nám bojovníkům a jejich páneškům... smich
0   19.05.2010 07:22 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Trhači z Krupky
Nás neumlčíš! Jo a jak "nositel čelenky.."??? dobrovolně nevydáme ani pírko! rozzureny Jéé my nařídíme mamá, aby ti svou sbírku našich peříček vyfotila, ať náš co závidět :-P A žádný překlep: jsme psali zmar, tak zmar! LvéCé
Reklama
0   19.05.2010 07:16 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Re: mimišák
Kušujte drůbeži :-P :-P :-P Popletli jste si prosožrouti písmenka!!! Místo "m" tam máte mít naklováno "d" ,kapišto?! V neúctě a s opovrčením Cherokee UvT
0   19.05.2010 07:14 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Aj aj aj aj
Fotka k příspěvku No kdopak si tu zas vytahuje kožíšek??? Jů a jééééé ono to je skřehotání od Micošky smich smich Ty předložko rezivá, kožuchu zablešená, kušno nevymáchaná, co se tady zase rozčiluješ?! Buď vůbec ráda ty bonsaji od gepardů, že tady můžeš na nás TERIJÉRY zamňoukat!!!! A hele, víš Ty co? Vrrrrrrrrrrr, grrrrrrrrrrrrr rozzureny a máš naděláno co?! Půl roku jsem odpočíval a svaly si pěstil, zubiska trénoval a jsem zas tady JÁ!! Majitel stáda zuřivých pitbulic, nositel čelenky z brk od tý barevný drůbeže z Domaslavic, já Cherokee Ukrutný vládce Tmy :) X-) palec
 
0   19.05.2010 07:03 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Teda Micoš!
no fuj! Japato, žes nejmenoval nás? A od kdy se stavíš v jeden šik s chlupatýma indiánama?! Ty liško rezavá.. to ti lichotíme :-O jo veverko! Ty si zas koleduješ! K tomu mlčet nehodláme. Chlupatým 4nožcům zmar! Bez bázně do útoku LvéCe. X-)
0   17.05.2010 10:56 Žena hanysek80 [79] - Teriéři
grrrr.... Micoši, jaký JAKO trhači???? grrrrr, že tě chytím za ocásek a bude zle :-|
0   15.05.2010 10:46 Bullterier – Bulterier
Fotka k příspěvku Chcete se dozvědět pravdu o „bojových” plemenech? Navštivte: www.bulterier.webnode.cz
 
0   27.01.2010 19:24 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku Ty že spávuješ?????Vždyť s té zimní lenóry nikam nevlezeš :-D Já jsem fintilka s mašličkou,ale nepřibírám v zimě!!!Teda asi,já se nevážila :-D :-D
 
0   27.01.2010 10:31 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Re: mojzinka
Já jsem neusnutej, ale taktéž zanedbavánej, bo tatííí je po nocích v práci a ve dne spí a mamulinka je zas pro změnu v práci až do večera a spí pak v noci, nebo už večer, jen se z práce závějema přižene, ale o víkendu všechno všecičko napraví a budou mi mlátit do klábosnice tak, až z ní budou odletovat klávesy na všecky světastrany. Tak si nemyslete nepřátelé vážení a přátelé milovaní, že bych jakože usnutej byl, to teda néééééé rozzureny rozzureny rozzureny rozzureny
0   26.01.2010 19:09 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: mojzinka
LvéCé: No my jsme násilím umlčeni, protože salašnice si pěstuje nadstandartní vztahy s Micošovým spolunocležníkem - takže nás mamá virtuálně (ale i reálně) zanedbává! tone 4 opeřenci
0   26.01.2010 18:45 Žena mojzinka [71] - Teriéři – ???????????????
Fotka k příspěvku Slizouni-samozřejmě taky zalezlíííííííííííííí rozzureny rozzureny
 
0   26.01.2010 18:34 Žena mojzinka [71] - Teriéři – ???????????????
Fotka k příspěvku Ukrutňák nám usnul spim Kdo ho vzbudí???? :-D :-D
 
0   26.01.2010 18:28 Žena mojzinka [71] - Teriéři – ?????????????
Fotka k příspěvku Ptákům prej velí nějaká nová....... ;-) ;-) ;-)
 
0   26.01.2010 18:26 Žena mojzinka [71] - Teriéři – ??????????????
Fotka k příspěvku Kde jsou všichni????? Micoš se prej vzdělává :-D :-D :-D
 
0   11.01.2010 12:15 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: mojzinka
LvéCé: Fakt? coze ty máš nějaké podložené zprávy? No naše špionážní síť zatím žádné echo nemá!My mysleli, že hajají v rašelině, a oni zatím přezbrojují palec Paráda!
0   11.01.2010 11:53 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Re: mimišák-Turbo šnek
Fotka k příspěvku Tak šneci prej procházejí přípravou k boji :-D :-D Toto bude rychlost smich
 
0   11.01.2010 11:43 Žena mojzinka [71] - Teriéři
Fotka k příspěvku Jo,jo já se plácám v tom sněhu,ale mám kožíšek a bundičku ale ty prejs byl na novém účesu :-D Do zimy docela DOBRÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ..... :-D :-D
 
0   11.01.2010 11:38 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Re: Trhači z Krupky-Čírova nadílka.
Fotka k příspěvku Ty ses probudil ne tož neříkaj.My slyšeli ,že máš plno!!!starostí a je toho plnej kufr od auta!!!Ty seš teda kanec.A pak prej "kde je Číro"!!!Měli sme zbytečný starosti jak je vidno na fotce z našeho denního tisku.Jo,jo na Moravě se proflákne všechno brachu :-D
 
0   11.01.2010 07:24 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Trhači z Krupky
LvéCé: hele kdo se probudil! My ti dáme omyl! Omlouvá tě jen dočasné pomatení smyslů kvůli háravé Kelišové.. ahá takže odtud pramení ta náhle objevená lovecká a xenofobní nálada :-D. Tak špatná zpráva - i tady je jedna voňavá: BBL. Číro - hormonům neunikneš! :-D
0   10.01.2010 20:34 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Tak jsem tady
Fotka k příspěvku Zdarec bando opeřenců a myšožroutů, zdarec spolubojovníci proti krákorajícím a mňoukajícím přírodním omylům.Jsem teď teda neměl vůbec čas, bych se nějak bojovně angažoval,ale už jsem tu a jsem k boji připraven.Hafanům zdar a méněcenejm a slepejm evolučnim větvím zmar!!!! Cherokee rozzureny Ukrutný vládce Tmy :) X-)
 
0   09.01.2010 18:15 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: mojzinka
LvéCé: no jasně - tady je zřetelně vidět, kam až vede ta vámi propagovaná volná mezidruhová láska! FUJ - to radši normální rasová nenávist! Kurňa, kde jsou šneci? Kdož sú boží bojovníci?! Kdo se nám přiblíží ke kleci, toho zlynčujeme! rozzureny
0   08.01.2010 21:01 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Ptáci
Fotka k příspěvku Jak tu už píšu....vše může bejt jináč :-D :-D Tož co vy na to!!!
 
0   08.01.2010 21:00 Žena mojzinka [71] - Teriéři – bábelce
Fotka k příspěvku Tak prej ten novi chlap cos klofla :-D je SUPERPES????????????????? smich smich
No,jde ti k pleti!!!
 
0   08.01.2010 20:58 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Micoš
Fotka k příspěvku Tak hele prej se vše může obrátit!!!!!!!Prej "na ptáky sme krátký.."
Tak pozor kocúre :-D :-D :-D
 
0   08.01.2010 11:23 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: hanysek80
LvéCé: smich klidně nám záviď - my jsme v kleci 4 a ani mamá nemá tucha, jakého pohlaví. Takže si můžem provozovat orgie bez pohoršení a omezování. A celoročně. :-P
Jo a fakt 360°? A vertikálně nebo horizontálně? Ale co - na Valentu nemáš.. a my umíme kolibříka (ale to ne z radosti - jen pokud chceme mamá vytočit do vývrtky; to funguje spolehlivě!). Tož si zatím aspoň listuj atlasem, když tu na pořádného samca nenarazíš ano
0   08.01.2010 10:31 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: mimišák
Asi se nám pánové přežrali vánočky a teď funí a ani nedošáhnou pacičkama na klávesnici smich JInak včera jsem si chtěla ulovit chlapa, dle vašich rad. Bohužel to byl jezevčík a jen co jsem před ním hodila jednu 360 (typický obrat nás bulíků v návalu radosti - výskok do vzduchu a otočení se o 360 stupňů) tak zdrhnul, posera. Holt ani chlapi už nejsou co bývali.... sad
0   08.01.2010 07:49 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: mojzinka
Fotka k příspěvku LvéCé: Nás už asi nic nepřekvapí.. ale víš co je divné? Že Micoš nic.. Číro nic.. že by měli tak bouřlivého Silvestra, že to slaví ještě teď? Halo! Karneval skončil! :-D
 
0   07.01.2010 20:51 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Re: mimišák
Fotka k příspěvku Málokdo ví co je vlastně zač,v čem jede a hlavně s kým jede....
Jo to je doba otevřenosti :-D :-D :-D
 
0   07.01.2010 17:35 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: mojzinka
LvéCé: no viděli jste to?! sodoma komora! Tak jedna se tu vydává za lvici, druhá za chlapa a tu první považuje za Élišovnu picbulovnu - teď už jen chybí Micoš, který by se prezentoval za hada z ráje.. a je to komplet! coze to se dlouho po Silvestru dějou věci coze A té BBL: když chceš chlapa, tak si ho chytni, kousni a nepusť! My zdrháme.
0   07.01.2010 15:53 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Re: hanysek80
Fotka k příspěvku Hele Kelliš a nechceš ty bejt aspoň se mnou????Co já tady sama baba????A kolem samí ptáci a podobný zvěrstvo :-D :-D Neboj,já sem malej....ale šikovnej.....vrrrrrrrrrrrr rozzureny
 
0   07.01.2010 14:23 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: mimišák
Blázníš dědku, chci peníze a ženicha a hned.... žádný bidýlko nechcu. Takový nějaký šidítko v podobě klacku si nechte pěkně vy, opeřenci.... já chci chlapa krev a mlíko ano
0   07.01.2010 13:12 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: hanysek80
LvéCé: :-D tak aspoň vidíš, jaké je to být v kleci. Ještě aby ti začala růst křidélka.. Naši potvoru chlupatou to taky čeká - podle nás hodně brzo. Hele vysíláme vlny, aby se rozhárala ještě tento týden smich to by s mamá seklo. Nechceš do klece i bidélko? Levico?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] ...... 11 12

Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 27744x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/36-trhaci?od=151