Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Trhači

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 11 Přejít na další stránku   1  

Zápis příspěvků povolen všem registrovaným uživatelům

Trhači
0   15.08.2009 21:29 Tysule
Micoškůůůůůů,ty si brousíš kudličku? To bych chtěl vidět smich Héle a kdy budeš mít slibované "bojové vídeo"?? Se těším a porád nic smich smich
0   15.08.2009 08:35 Deuska – pro Micoše?Od Sáry
Jak sáám? :-P Já sem tady s tebou :-D :-D
0   14.08.2009 08:56 Lumpi von Cloaka – Re: Rex
Mohutné HURRRÁÁ! Takže zatím sorry nepřátelé, my se jdem udělat pro sebe! A pak že 13. nešťastný to den! Hele jdem koumat, jestli se budem prezentovat jako skupina nebo jednotlivci a vůbec, co můžem provádět. Takže se neloučíme, nikomu nepřejeme pěkný víkend a ani vám nedáme naši virtuální adresu :-P :-P :-P a ten co vám dneska nevyplázne jazyk je Vilda! X-)
0   14.08.2009 06:23 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Re: Rex
Hi hi hi a z těch africkejch prosožroutů bude normální a legitimní živočišná skupina, žádná chlupatci diskriminovaná a utlačovaná menšina, ale nepřizpůsobivejma, to stopro zůstanou dál smich Jinak tedy opět tleskáme potlesk a štěkáme "bravo, Rexi!!" Děkujeme za všechny chovatele, obdivovatele a jiný milovníky opeřenců palec
0   13.08.2009 21:56 Tysule – Re: Rex
Jupíííí,teď se můžou konečně prezentýrovat Lumpi hop hop hop
0   13.08.2009 16:54 A Muž Rex [1234] - Administrátor – PTACCI.NET
Navštivte nový partnerský web ptacci.net a prezentujte tam své opeřence. Web běží zatím v testovacím provozu a je třeba do něho doplnit ještě mnoho informací, nicméně by již měl být plně funkční, proto neváhejte a zakládejte své prezentace. Upozorňuji, že je nutná nová registrace na novém webu.
0   13.08.2009 12:52 Tysule
Héle,ty ročilenej Micošku,nikdo neříká,že budeš mít ošklivý děti. Budou jen jiný,prostě kunokoťátka smich ale krásňoučký smich A na vídeo se těšíme,kdy bude?? A to bude vídeo rozčileného Miciny v báru,bo co?? Jsem tuuuuuze zvědav,tak upros mamí,ať ho přidá co nejdřív coze
0   13.08.2009 09:02 Tysule – Re: mojzinka
To je suuuuuuper,páč Míca zrzavá je trošku drzá smich Hrrrrrr na ně rozzureny rozzureny Ale na koho?? Nějak se nám teď nepřátelé zdekovali,chácháááááááá
0   13.08.2009 08:56 Žena mojzinka [71] - Teriéři – Matesovi
Fotka k příspěvku Ty nejsi sám kdyby něco jsme tu s tebou rozzureny Kdyby něco,tak hafni ;-) Pa Mojzinky. smich
 
0   12.08.2009 23:22 Tysule – Čííííííííro!!
Fotka k příspěvku Konečně jsi tady! Sem tadyk na toho geprda zůstal sám a on začal pěkně vyskakovat,zrzavec jeden rozzureny rozzureny rozzureny
 
0   12.08.2009 22:17 Tysule – Re: Trhači z Krupky
Tý jo,to jsou krásný kunokoťata potlesk Hned bych jedno adoptýroval smich Co ty na to,Míco? Svěříš mi v budocnosti svýho potomka :-P
0   12.08.2009 20:53 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Zdarec Micinec
Fotka k příspěvku Bys teda věděl, že jsme na Tebe rozhodně nezapoměli, tak jsme investigativně předběhli čas a neseme všemu vesmíru ukázat fotečku Tvých a pana Kuňáka Šmejdila potomků.Jsou to typická kuňokoťata, postavu mají po Micince máslíčkové geprtce a oblišejíšky jsou celičkej papá smich smich A ty Tvoje plky o tom, jak jsi uondanej a celej marnej hmm To máš z toho Tvýho věčnýho ponocování Ty Donchuáne rezivej.Takže nedobrou a v neúctě Cherokee U.v.T. & Ajkoslava Kočkojedka rozzureny rozzureny
 
0   11.08.2009 09:02 Tysule – LUMPIIIIIIIIII
Já si to hned myslel,že Lóra zelená, Žako modrý smich smich smich
0   11.08.2009 08:49 Lumpi von Cloaka – Re: Tysule
Ahá - tak se nám to má sdělit hned! Poněkud nafučeně čekáme na další upravenou fotečku - a nic! A vůbec - vy nehrajete! Jsme vypsali soutěž o to naše rozpoznání - a zas nic! Takže se bonzneme sami: Lóra zelená, Žako modrý. A protože jste nikdo ani neškrábli, strkáme vás do jednoho pytle! Micoš, tebe litujem, ale si to užijte. Ten co pak vyleze, ať se nám ozve, ho dorazíme! Nečáves, potvory chlupaté, bez úcty LvéCé ;-) ;-) ;-) ;-)
0   10.08.2009 23:55 Tysule – MICOŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ,LUMPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
KDE SE VÁLÍTE?? ČÍROVI NEJDE INTERNET A TADY JE MRTVO,BO CO?? TO JE HNUS. ÁLE MOŽNÁ SE U MICOŠŮ CHYSTÁ SVATEBNÍ HOSTINA A LUMPI?? TY ZŘEJMĚ ZKOUŠELI PLAVAT V KLECOAKVÁRKU A NĚJAK TO NEVYŠLO smich smich TAK ČUS A JÁ SI JDU UŽÍVAT PRÁZDNINY X-)
Reklama
0   08.08.2009 11:53 Deuska – Od Bonnyska pro matýýska
ahoj ahoojki mates!Tak sme byli v pátek u doktora... hmm Ráno sem byl ještě nesvůj ale ted už jsem v pořádku a těším se až pokulhám ven potlesk Pac a pusu Bonny
0   07.08.2009 22:30 Adam a jeho rodina – Heles, Bahnomile!
Moc se tu nenatřásej ať nezahučíš do louže a nejsi zase samé bláto! potlesk A vůbec: jsem v trestu a nemůžu se tu moc dlouho zdržovat, poněvádž a jelikož, kdyby na to přišla moje mamííí mám zase zaděláno na průšvich... tak pic a nepřeju ti pěknou sobotu a vůbec :-P
0   07.08.2009 22:19 Tysule – MICOŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
KDE JSI???? VYLEZT TY GEPRDE MÁSLOŽROUTSKEJ! SEM ČÍHNUL K AJCE A TY ZASE PRUDÍŠ?? MAMÍ POTŘEBUJE LEDVIŇÁK smich MYSLÍM,ŽE JÍ HO BRZO OBSTARÁM smich SNAD NEBUDE VADIT,ŽE BUDE REZATEJ A DRZEJ,CHICHT.
0   07.08.2009 15:20 Deuska – MATÝÝSKU
AHOJÍÍK MATÝSKU-TAK JAK KOČKA?NO-DNESKA JDU NA TU KONTROLU A NĚJAKÉ MALÉ ÚPRAVY S NOŽIČKOU,PŘEJI TI KRÁÁSNÝ DNÍČEK ;-) PÁPÁ
0   07.08.2009 07:41 Lumpi von Cloaka – Re: Tysule
Fotka k příspěvku My a charakter? To od nás věru čekat nemůžeš - my jsme prostě Lumpi! Tak jak je to s tou odměnou? Číro už úplně oněměl, nebo co? Micoš se znemožnil sám (ty trdlo - vůči mamíí si nic nedovoluj, nebo ti zatne drápek a máš po virtuálním vyjadřování!) - a to akvárko.. hele že by to byla šance se protlačit na web? Bychom se tvářili jako rybičky - co? Jsme pěkně barevní a jak milujem vodu! no jenže rybičky toho moc nenakecaj, to by nám teda neprošlo.. Dneska jen Žako a Lóra. Tak co mudrlanti - kterej jsme kterej? To si ještě pamatujete? Kdo to ví, tomu dáme dneska pokoj. Jinak vás zostudíme všechny jedním vrzem! :-P :-P :-P :-P
 
0   06.08.2009 21:08 Adam a jeho rodina – Trhači vč. Cherokee
"Jůůů mamííí, hele tebe vyfotil Ukrutňák! coze"
"Micoši co tu blábolíš za hlouposti? no "
"No jo, a jsi mi dokonce podobná... palec "
"Kam zase koukáš?"
"No, na ten plakát... vidíš,? No, koukej mamííí s tou pneumatikou kolem sebe..."
"No - Micoši! A koukej padat do pelechu, uličníku! Dneska žádné písmenkování, Draku jeden!"
"Ale, ale - mamííí, to já ne! To Číro, fakt nekecám! :-D "
"Oba jste stejní! jeden za osumnáct a druhý za dvacet bez dvou, a upaluj než ti střihnu na triko!"
"To ti Číro nezapomenu, si piš!" sad
0   06.08.2009 10:21 Deuska – MŇAUKI-OD SÁRY
HELE,VON JE TADY I BONDA-TAK TO NE JDI ZA DVEŘE no ..TAK SI MŮŽEM POPOVÍDAT MATÝSKU I KDYŽ Z HAFÍKAMA SE NIC MOC NENAPOVÍDÁ :-P ...NO TAK VO CO KRÁČÍ-JESTLI SI TĚ NAJAL BONNY TAK HO PÁDÍM POTAHAT ZA VOCÁSEK,KVŮLI NĚMU MUSÍM BÝT CELÝ RÁNO DOMA ABY MNĚL CHVÍLI KLÍDKU-NO JE TO NORMÁLNÍ?TAK MLUV CO MÁŠ NA SRDCI
0   06.08.2009 10:07 Tysule – LUMPIIIIIIIIII
TAK HÉLE,VY CHÁTRO VOPEŘENÁ. VY MÁTE TÉDA CHARAKTER,SPOLUBYDLÍCÍ OBĚTUJETE. TO JE HNUS rozzureny A NEVÍM,CO KVOKÁTE O KROUCENÍ KRČKU. BYLO JASNĚ NAPSÁNO,ŽE KLEC SE PONOŘÍ DO KAPALINY A PÁČ NEUMÍTE PLAVAT - KONEC JE VELMI RYCHLÝ,VRRRRRR. NEBUDU SI ŠPINIT TLAPIŠKY VAŠÍ PROSOŽROUTSKOU KERVÍ,BLÉÉÉÉÉÉÉ smich smich
Reklama
0   06.08.2009 09:35 Deuska – MATESÍÍÍÍÍÍ
tak ti tu malou nestvůrku předhazuji-zde-http://kocici.net/prezentace/131
užij si s ní-já za ní neručím :-D Udělej si s ní co chceš,hlavně abych se jí už zbavil.... love děkuji ti předem,PáPá ahoj
0   06.08.2009 09:01 Lumpi von Cloaka – Chlupatým
Pěkně to vedete: takže až si Micoš s Čírem ujasní kompetence a přednostní práva - připomínáme, že to je hodně předčasné a silně hypotetické (my ti dáme dělňase ze slévárny! si připrav slovník cizích slov, křupane!), tak nás zajímá jiná věc: kdo nabízí tu odměnu? A ta platí za všechny nebo jen za jednoho? Číro - to bychom potřebovali ujasnit! Jinak obětujem Žloutenku, shrábnem prachy a pořídíme si letní byt, necháme přestěhovat skalku, vyhubit kuny, najmem si ochranku a vám zůstanou jen slintající tlamy! potlesk potlesk potlesk potlesk K tomu poétovi zhýčkanému se vyjadřovat nebudem - mu vyřiďte, že až dojde na trhání křidélek a kroucení našími delikátními krčky, že se má decentně odvrátit, aby si případně nevystěhoval žaludek na ten zmíněný velejemný satén. ;-) ;-) ;-) ;-)
0   05.08.2009 23:29 Tysule – LUMPIIIIIIIIII
NEMŮŽU VĚDÍT,CO JE TEN HADR HNUSNEJ rozzureny NEJSEM ŽÁDNEJ UMOUNĚNEJ A UŠMUDLANEJ DĚLNÍK. JÁ JSEM ÉLITA X-) TAKHLE SATÉN A FROTÉ,TO BYCH VĚDĚL,CHICHT. A KOUKÁM,ŽE MÁTE NEPŘÁTEL HAFOOOOOO. ALE MICOŠ JE NEŠKODNEJ,TEN SE TEĎ BUDE VDÁVAT. TAKŽE BRKA NA ČELENKY JSOU NAŠE - KMENE KŠÍRŮ - BUDOU PARÁDNÍ,VIĎ ČÍRO. A TA POLÍFČIŠKA! I KDYŽ....TA BY ASI NEBYLA DOBRÁ,PÁČ PORÁD TLAČÍTE JEN PROSO,BLÉÉÉÉÉ. JÁ MÁM RADŠI RYBIŠKU ČERVENOU A DIVOKÝHO KŇOURA. MUŠÍM VYMYSLET,JAK JINAK ZPRACOVAT CELÁ VAŠE TĚLÍŠKA,CHICHT. A POPRAVA UŽ JE VLASTNĚ DOMLUVENÁ - KLEC DO VODY=AKVÁRKO. TOŽ TRÉNUJTE PLAVÁNÍ,SLÉPKY BAREVNÉ tone
0   05.08.2009 19:46 Adam a jeho rodina – No, moment!
Ukrutňáku ! Nevyvěšuj si tady plakáty, poněvádž a jelikož Lumpi jsou majne! no Já si na ně připravuju kotlík, šiju si povlak na polštářek, abych si ho naplnil jemňoučkým peříčkem a ty jeden UvT tu na ně líčíš reklamu a pak mi je tu někdo vyfoukne před nosem :-| To tedy ani omylem a ani náhodou! A vůbec! Neposmívej se mi furt a pořád ty , ty jeden plejboji a jdi si strašit někam na molo v jednom ze svých rádiby IN hadříků a nebo se zařaď do řady a počkej až co ti MOŽNÁ laskavě nechám oblíznout hop Kruťasi od Trhačů :-P
0   05.08.2009 18:58 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Re: Lumpi von Cloaka
Fotka k příspěvku A bude hůř zrnožrouti, si teda pište!!!!Vlastně Vy si nic psát nemůžete, bo nemáte prsti, ale pařáti...Tak si to vklovejte v ty Vaše makovice barevný.Prázdný misky, sucho a vyprahlo v napáječce a z papouchů budou jenom vysušený křížalky potlesk Mě je to celkem fuk, bo já zkažený drůbeží stejně nežeru, nejsem žádnej zrzavec mňoukavej s máselnym přelivem na hlavě a netančim s červenou mašlí pro kuní potěchu smich a navíc: brka suchem krásy netratí, naopak, sluníčko mi je kráááásně vyšisuje, by získaly tu správnou patinu :-D A že muj bráchanec neví co je to pucvol...Bo je to básník a poéta a žádnej dělňas ze slévárny, nemůže proto znát všecko Vy brabci, proletáři africký rozzureny rozzureny ukrákaná letko barevnejch kebulí.Hlad a žízeň a noc plnou nočních můr, v neúctě rozzurenyCherokee Ukrutný vládce Tmy rozzureny X-) X-)
 
0   05.08.2009 11:43 Lumpi von Cloaka – Re: Tysule
Šmarjá Mates - ty nevíš, co je pucvol? smich smich smich smich No jo, co se divíme, když ty máš problém i s technologickým postupem na polífčičku. Takže terminus technikus "pucvol" je čistící bavlna pocházející z recyklovaného textilu. Používá se převážně pro běžnou údržbu strojního zařízení třeba v zámečnických provozech a prostě kdekoli je potřeba k čištění použít kvalitní 100% savý materiál. No tak s tou kvalitou bychom to nebrali tak doslova, ale na utření špinavých zobanů by to mohlo stačit :-D
0   05.08.2009 10:59 Deuska – Re: Tysule
nebojse,už ho máš na micinách..... potlesk ...jméno Sára-jo a s tou tlapou sem to už skoušel, a slyšel si ten sykot??Až mi jde mráz po zádech ne Fujkyble!Ta kočka jde žalovat!!Však já ti dám-au moje tlapka sad PáPá já se zachvíli ozvu
0   05.08.2009 10:43 Tysule – PRO BONNÝSKA
KAMARÁDE,JEDINÁ RADA,UDĚLEJ KOČIČÁKOVI TAKY PREZENTACI A PŘEDHOĎ NÁM HO. MY HO NĚJAK ZPACIFIKUJEME. ALE JEDNO ŘEŠENÍ BYCH MĚL HNED,JEDNU MU NATÁHNI TLAPOU A PŘÍŠTĚ SI DÁ BACHA rozzureny MUSÍŠ UKÁZAT,KDO JE DOMA KÁPO X-)
Reklama
0   05.08.2009 10:40 Tysule – PRO LUMPI
SLIZOUNŠTÍ NEPŘÁTELÉ BY SE MĚLI DOSTAVIT PO DOVOLENÉ rozzureny A CO TO ZE MNĚ CHCETE UDĚLAT?? PUCVOL??? NEROZUMÍM ŘEČI VAŠEHO KMENE smich PROSOŽROUTI,MÁTE HLAD? TO JE DOBŘE. PANDA JE NA NAŠÍ STRANĚ,NECHÁ VÁS VYHLÁDNOUT A MY VÁS PAK ZMÁKNEM LEVOU ZADNÍ rozzureny
0   05.08.2009 09:40 Lumpi von Cloaka – Všem chlupatým
Fotka k příspěvku Máš jediné štěstí, že jsme poněkud upozadění! Besina pitomá - kvůli její hladovce a opičkám s rentgenama (no bóže!) jsme nedostali do misky taky nic - a ještě se nemůžem projevit ani virtuálně! Ale tím spíše pozor na nás, máme hlad a špičaté zobany - a nebojíme se je použít! Tak kde je to sypání?! Mates, neprovokuj, nebo z tebe uděláme pucvol - a je srdečně jedno, že nemáme vlastní net. Tady můžem krákat naprosto beztrestně! Nasadíme Gotta a všichni tady úděsem vytočíte ušiska do piruetek netušených rozměrů! A Micoš: moc se nečil, protože jsi tu taky menšina - a jen na návštěvě. To koukáš, jak se situace obrátila, co? Hele a neviděli jste šnekoušky? Slibovali, že zaslizí terárko.net - a kde nic tu nic! Ahá - no jo, my zapomněli na jejich jedinou slabinu: než se sem přišinou, budou tak vánoce.. Tak jim letíme naproti. A vám potvory chlupaté tu necháme pro výstrahu jen další fotečku! X-) X-) X-) X-)
 
0   05.08.2009 09:38 Deuska – dlouhýýý vlááásku-Matýýýsku!
Hele vlásku pořeboval bych pomoct-to víš vy máte nějaký ty skušenosti s kočkami-\"nepřáteli\".....no a já toho jednoho \"nepřátele \"doma máááám rozzureny rozzureny Potřeboval bych pomoct jak ji dohnat k šíííílenstvý-žere mi s misky,hraje si s mým ocáskem ,ukazuje na mně tapky....no hrůůůůza tone jak vydím vy si s Micošem pořááádně uhrajete k smíchy a jeho k šílenstvý... palec ...Tak kachnolovci PáPá
0   04.08.2009 21:15 Tysule – MICOŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
JOOOOO,NEPRSKEJ TADY. ŇÁKÝ BACILOS TADY ROZNÁŠÍŠ,MÁSLOŽROUTE JEDEN REZATEJ. A CO TI PROSOŽROUTI,NĚJAK JIM TAKY DOCHÁZÍ DECH rozzureny rozzureny NO,JO,JEŠTĚ NEMAJ TEN SVŮJ PORTÁL "SLÍPKY.NET",TAK SE KROTÍ smich NA PUŤA PUŤA,KDE JSTE FTÁCÍ??
0   04.08.2009 19:55 Adam a jeho rodina – Zda...hééépčííík! Zdrav...hééépčíík!
Co to tu lítá za pěří no hééépčííík! Už toho mám dost! Lumpi se tu promenádí, Ukrutňák prská něco o mašli, Dlouhý vlas se vytahuje a já ...hééépčííík mám na něco alergii hééépčííík! Mamíííí kde je kapesníík hééépčííík... sad sad
Reklama
0   04.08.2009 11:50 Lumpi von Cloaka – Re: Trhači z Krupky
A bude hůř! Příště to nebudou jen šlupky z prosa! Koukni na tu fotečku důkladněji.. Nás laskavě nepoučuj, co máme komu spáchat. Copak? - si nevíš s Micošem rady? A tak jsou ti ptáčci zpěváčci dobří, co by zbraň hromadného ničení? K tomu můžeš bez obav použít svoje vytí - eště že tu nemáme repráky a náš hudební sluch je řádně zdevastován vzájemnými potyčkami v rámci jedné klece. Tak hele v klidu pusť slinu: jsme pěkně vypasení, protože se cpem čerstvou pšenkou. Jo a to si piš, že jsme ji neseli! :-P :-P :-P :-P A až si ten jazyk odlepíš od monitoru a zmůžeš se na odpověď, budem už dávno kroužit kolem jiné oběti! smich aha - další smajlíky nám to nepustilo, tak si je domysli!
0   04.08.2009 10:54 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Trhači z Krupky
Jen tak jdu kolem a nakukuju, zda-li je vše v pořádku.... nicméně mě pobavila věta "Nad hlavou šum křííídel a vlásky mám plný slupek z prosa" smich smich
Tak se mějte, nepřátelé, my zase padáme :-D
0   04.08.2009 10:49 Muž Trhači z Krupky [91] - Teriéři – Re: Lumpi von Cloaka
Tfujtajbl, to bylo probuzení!!!! Nad hlavou šum křííídel a vlásky mám plný slupek z prosa rozzureny To neumíte brabčáci vod Sahary kváknout, že sem letíte?! Teď aby tady jeden celý dopoledne ten brajgl po Vás uklízel no a utíkal spáchat na sobě nějakou tu hýgijénu!!! No ale, že jste si dali na čas, kdepak jste kroužili co?? A jste ještě vůbec všichni, nebo se některej z Vás fláká doma v tý Vaší omřížovaný boudě???? A helejte se kuřata, mám pro Vás senza návrha, co kdyby jste zdlábli dřív než se na Vás vrhnu a vytrhám Vám brčka, tak co kdyby jste nejdřív zdlábli Kuního nevěstu, by se Vám Ty brka řádně promastili vod toho másla a já je měl pak na svojí indijánský čelence krááááásně lesklýýý a hebouškýýýý????? potlesk Tak já zas zdrhám vočmuchávat ven fenečkýýýý a s Váma se rozloučím svojí válečnickou písničkou:"Jsem Ukrutňák Čirokýýýýý co cení chrup na Lumpifonkloakýýýý, co zavrrrrrčí na kůtče který je rezatýýýýý a miluje fenešky nohatý, jupí jééééééé, jupí jééééééé ten Čiroký zas bojujéééé, jupí jééééééé jupí jééééééé, on každou bitvu vyhrajéééééééééé!!!!!" Tak co fóglové nevypadaly Vám voči z hlav, tak co kůtě ze rzi, neztuhlo Ti máslo na hlavě???? Hihihihi se teda dneska vůbec nemějte, v neúctě a se vztyčenym prostřednim drápkem na pravý zadní tlapce no rozzureny rozzureny Cherokee Ukrutný vládce Tmy rozzureny rozzureny X-) X-) X-) X-)
0   04.08.2009 09:51 Tysule – Re: Deuska
Nesnášíš kočky?? To je důležité rozzureny Micošííííí,máš tady kámoše rozzureny Tak co bando,vezmeme ho - uvidíme,jestli vydrží :-P
0   04.08.2009 08:17 Deuska – dlouhýýý vlááásku
aha-tak to teda nevim co bych našel ve slovníííku X-) Nesnášim:kočky,králíci a to všechno co má pánička doma...mám rád.roštěnky,jídlo a vás kamarádi loveNebojim se bouřek ani novýho roku rozzureny bojím se:Trochu se bojím vetase......
0   04.08.2009 07:37 Lumpi von Cloaka – Zpoždění!
Fotka k příspěvku Herkšír! My tu ještě nepípli! Zatím nepřátelé nemilovaní je tohle pouze zkouška spojení a naprosto neadresná. Spílat po jednom vám hodláme, až tu trošku vyklovem co můžem komu provést!
 
0   03.08.2009 21:43 Tysule – MICOŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
TI DÁM,ŽE PLAVU V BAHNĚ. PŘIDAL JSEM VÍDEO,JAK PLAVU,AŽ HO SCHVÁLÍ,TAK SE MRKNI. PLAVU VE VODĚ,NÉÉÉ V BAHNĚ rozzureny A NEDĚLEJ HRDINU,ŽE JSI BYL CELOU NOC VENKU! JAK NĚKDO ODHALIL,VIĎ ČÍRO,VLNÍŠ SE V BÁRU U TYČE,TAK JE JASNÝ,ŽE JSI NOC PŘEŽIL tone VRRRR,FŮŮŮŮŮŮJ NOC A TEĎ ZASE MAZEJ ZA MAMÍ A POZDRAVUJ JÍ OD NÁS!! NEKOUKEJ,MAZEJ VIŘÍDIT VZKAZ ahoj
0   03.08.2009 21:03 Tysule – Re: Deuska
No nevim,nevim. Myslíš,že to zvládneš coze Zatím tě neznáme,tak se musíš nějak projevit rozzureny pak možná dostaneš přidělené jméno. Jak vidíš,máme každý nějakou přezdívku - já jsem MATÝSEK KACHNOLOVEC - DLOUHÝ VLAS. Tak uvidíme,co přišijeme tobě smich Musíš nám také na sebe něco víc prásknout.
0   03.08.2009 20:02 Deuska – Micoušku....
Tak to já bych jasně vulgární nebyl ano tak já si počkám-samozřejmně se neurazím-kdyby vám to vadilo a nezapad bych
Reklama
0   03.08.2009 19:39 Adam a jeho rodina – Bonnýsku!
To nezáleží jenom na mně. Musí to schválit většina a to je Cherokee a Matýsek. Jenom ti napísmenkuju, že se tu nesmí písmenkovat sprostě, urážet a naše nepřátelství musí být legrace a pošťchování ve vší slušnosti na výsost. ano Takže, až se k tomu vyjádří ostatní a budou souhlasit, tak mezi nás můžeš i když jsi nemocný. Zdraví tě tvůj kamarád Micoš :)
0   03.08.2009 19:18 Deuska
čus všichni!Berete i marodi?Rád bych se k vám přikulhal :-D
0   03.08.2009 17:40 Adam a jeho rodina – Somali
Děkujeme za nabídku! Jestli to nevadí, rádi zůstaneme s našimi "nepřáteli" zde. Třeba se něco podobného objeví i tam. Kdo, ví ? A najdeme tam podobná zvířátka, která si hrají a neubližují si vzájemně. A hlavně: rozumí našim legráckám...
0   03.08.2009 17:36 Adam a jeho rodina – Pic, UvT a bahnomile Matýsku!
Sem největší hrdina na světě! Poněvádž a jelikož jsem byl celou noc venku i při té veliké bouřce a vůůůůbec jsem se nebál! ano Vsadím svou druhou večeři - pribináček se smetanou, že vy oba jste se báli a byli jste pod sukní vaší mamííí smich smich Tak, a kdo je velký hrdina, hm? Jen se mi posmívejte s kunou Šmejdilkou! Kdyby jste jí zahlédli, tak byste vzaly tlapky na ramena a už by byla jen za vámi dlouhá prašná čára! A že mám rád máslo? hmm No, a co? Mám krásnou, lesklou srst a jsem hokama vyhledávaný pro svou eleganci. Držím krok s módou a jsem IN :) Zatím co Cherokee neví co by na sebe navlík, a jen ho dát do pole zelí. Matýsek se rochní v blátě a říká tomu "koupání"...Pch! V životě bych do vody nevlez! Cožpak jsem žába či co? :-) Tak vážení nepřátelé, až tu budeme komplet tak vás proženu jako pírko ve větru, si pište posměváčkové hop Micoš z rodu gepardů :-P no
0   03.08.2009 08:39 Žena Somali [9] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Trhači a kočky
Obdobné vlákno máte i na kočičím netu, pokud budete mít zájem, můžete se vyblbnout i tam.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [11] 12

Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 27744x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/36-trhaci?od=501