Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Oblíbená značka krmiva

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Oblíbená značka krmiva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2010 16:03 Fido – Re: xanti
nj eukanubu nemuzes vubec srovnavat s AG,eukanuba je skoro 1 tak levnejsi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   01.11.2010 17:57 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Fido
už jsem to tady několikrát psala...
krmím AG
každý si musí pro svého psa najít to správné, co mu sedí... ale Eukanubu bych teda rozhodně nevolila.. ale každého věc a názor.
Každopádně když zapátráš na internetu po článcích o kvalitních krmivech, tak určitě zjistíš jak správně vybrat....hledej články i z ciziny, různé žebříčky kvality atd...
Skoro v každém z nich se hned na začátku dočteš, že RC, Proplan, Eukanuba a jimi podobné nebrat, ale je to na tvém vědomí s vědomí čím budeš krmit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2010 17:44 Fido – Re: xanti
a cim krmis ty ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.11.2010 17:04 Žena xanti [442] - Teriéři
Ne každému psu sedne krmivo, které jiný vychvaluje! Já bych Eukanubu svému psovi nikdy nedala... Zaprvé platíš hlavně za značku a kvalita pokulhává, mnoho soli a obilovin v obsahu - pro psa zcela nevhodné. a cena příliš vysoká v porovnání s mnohem kvalitnějšími krmivy...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2010 16:57 Fido – Re: Šafka
rekla si mi vsechno co jsem chtel vedet,hnetka jak mi blafan doji profajnky tak se vrhnu na eukanubu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.10.2010 19:06 Šafka – Granulky Eukanuba
Fotka k příspěvku Ahojky,
jsem chovatelkou miniaturních jezevčíků již 10 let s oficiální CHS. Dříve to byly jezevčice bez PP z útulku, ale ke krmení.. co jsem si pořídila 1.fenku před 10ti lety, byla to králičí dlouhosrstá tygrovaná fenka Colorka z Debry, chtěla jsem pro ni to nej - a pořídila tenkráte za hříšné peníze krmení Eukanuba Puppy a Junior.. na tom Colorka vyrostla a pak jsem přešla na Adult Small Medium.. po Colorce přišlo několik dalších - Jess, Doriska, Esprit.. a pak už moje odchovy - poslední odchovaný vrh R, takže štěňat už máme dost a všechny své jezevčíky krmím Eukanubou. Štěňata na ni učím od 4.-5.týdne a rovnou na suché granulky.. a myslím si, že výsledky mých odchovů i psů mluví za vše. 7 Interšampionů, 5 Grandšampionů a moře titulů, stejně tak pracovních - vátězové mezinárodních všestranných soutěží..6x CACIT prostě, jsem s Eukanubou maximálně spokojená. Naši psy nemají žádné problémy, jsou vitální a mají malá hovínka.. Ve smlouvě při prodeji štěnat si podmiňuji krmení minimálně do roka věku štěněte tímto krmením, ale většina majitelů u toho krmení zůstává. Budou to 4 roky co jsme adoptovali tenkráte 4.letou labradorku z jiné CHS, jako parťačku pro mou dceru a kamarádku do rodiny - ne do chovu a i ona nám velmi omládla, přesrstila a zhubla a po půl roce krmení byla zcela jiný vitální pes!
Je mnoho firem co nám nabízí stále nové krmení, ale zůstávám věrná Eukanubě. Zkusila jsem ušetřit jednou - u labradorky a zakoupila jiné krmení, ale nesedlo nám. Bobky veliké a srst šla běhěm dvou měsíců velmi dolů-- jelikož s námi žijí všichni v bytě - i labradorka, línání bylo vážně nepříjemné..
Myslím si, že na krmení by se nemělo šetřit, kupuji dle mého názoru to nej pro mé psy - mám to vyzkoušené, prověřené a jsem maximálně spokojená.
Jen chci dodat, mám dlouhosrsté psy, nepřidávám žádné oleje, kapsle a vit.přípravky.. žádnou speciální kosmetiku, jen kvalitně krmím a v posudcích máme vždy nadprůměrná kvalita srsti, nebo výborná srst. Je to hlavně o péči a krmení.. věřte.
Naši psy nemají horší známku jak výborný 1, občas se stane že je výborný 2 res.CAC, ale jen vyjímečně a já věřím, že je to především díky výběru chovných jedinců - to samozřejmě, péči a hlavně KVALITNÍMU krmení.
Pokud mohu mluvit za sebe, vřele doporučuji.
Naše labradorka baští Eukanuba Adult Large a míchám to s Eukanubou WN Salmon All (lososová), jezevčíci baští Eukanuba Dachshund (Jezevčík) míchané půl na půl s Eukanubou adult Small, Veteránky baští Eukanubu Mature a Senior.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2010 16:12 Fido
nasel jsem tetka granulky Artemis Fresh Mix Maximal Dog ktere obsahuji 42%bilkovin myslite ze je to rizikove ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2010 16:14 Fido
dneska jsem se dival na eukanubu a nasel jsem 15kg za 1000 i s postovnym,ale myslis ze je to jenom premiovka,krmi snou nekdo ... ? nasel jsem i video o vyrobe www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2010 19:48 Fido
dneska jsem mu skusil dat poprve granulky znacky profine,granulky jsou dost male a kdyz k nim cuchnu tak je tam dost vyrazny ten brambor,memu psovi teda navadi ale jinym psum by treba vadil...jak snim zitra pujdu do lesa tak se podivam na odpad... jeste vam napisu stav srsti atd ... :-) :) potlesk
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 16:26 JOMAVA – Re: Iva Hešková
Samozřejmně to není pro moje pejsky,to bych pěnězmi nikdy nešetřila. Chceme totiž něco víc koupit do útulků a tak se ptám ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 16:17 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Fido
jj belcandem jsme taky chvíli krmili
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 14:55 Fido – Re: JOMAVA
jo a jeste belcando ty jsou taky celkem levny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 14:54 Fido – Re: JOMAVA
ja jsem si tetka objednaval 15+3 kg granuli profine za 1050 i s postovnym jsou to superpremiovky za prijatelnou cenu s peknym slozenim,tady mas officialni stranky www.profinepet.com/… ale jinak bosch jsou take dobry,ale jeste me napada i brit care
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 12:08 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: JOMAVA
No já se sice spíš více orientuju mezi těma kvalitnějšíma granulema a nikdy bych ani na svých psech šetřit nechtěla, ale myslím, že Bosch (i když již není co býval)je v celku za tu cenu slušná prémiovka, no rozhodně lepší, než Pedigree ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 09:16 JOMAVA
Co říkáte na Bosch?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2010 16:55 JOMAVA
Nevíte o nejkvalitnějších granulech do max. 700 Kč? Aby to ovšem bylo přes 7 kg. Samozřejmně tím nemyslím supermarketové granule jako Pedigree atd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2010 21:13 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: defisa
Tak to je levnější, díky za typ :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2010 19:24 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Iva Hešková
ten stojí 15 kg cca 1400kč a pokod máš odkaz na stránkách tak máš slenu a my máme ještě udělanou cennu od chvatelky která to vozí do ČR ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2010 17:10 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: Dobrman192168
Ten kyblíček vypadá jak oměrka ke granulím a ty tyčinky jsou spíš takový těžší, polotvrdý a ohebný. No my jsme je nakrájely ještě po dvou centimetrech, přece jen máme Yorky, protože celou tyčinku by pak měly místo večeře.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2010 17:03 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: defisa
O.K. díky, ono každému taky sedí něco jiného. My jsme zatím zakotvily u Pro Planu, ale tím nechci říci, že nejsou i lepší krmiva. Já třeba hodně fandím Golden Eagle a Arden Grange, ale bohužel je nedělají v 7,5 kg balení. A kolik vlastně stojí ten Clinivet ? My kupujem Pro Plan za 100kč za 1Kg a s každým zakoupeným pátým pytlem máme jeden pytel zdarma. Teď zrovna máme načlý zdarma pytel, ale už té nové receptury, tak čekáme, co to udělá...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2010 16:56 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Iva Hešková
je to velký to balení? já to podle té váhy nějak nedokážu odhadnout pokud jsou ty pamlsky lehký... a jak to vypadá jsou měký nebo nějaký tvrdší?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2010 13:53 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Iva Hešková
Clinivetem krmíme přes rok a odchovali jsme dva vrhy štěňat a teď s ním krmím i naší druhou fenku rozbory nemám ale jelikož stafíci trpí na lysání za ušina a jedině po Kronchy a Clinivetu jsme jsme zarostli....potom vidím i větší osvaliní díky proteinům oproti jiným krmivům a ještě tý mojí mlsný Čikittě chotná.....před Clinivetem jsme krmili Proplankou ale tý se dávalo docela dost a ještě zvedli cenu :-( .....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2010 13:17 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: defisa
Však to právě píšu, že popel je zbytková část po spálení, ale nikoli pouze zrnin ! Tato zbytková část jsou vlastně hlavně MINERÁLNÍ LÁTKY (které spálit nejdou), nikoli však stravitelnost.
Vím, že krmíš Clinivetem, ale nevím jak dlouho ? Kolik jsi na něm odchovala štěňat ? Dělala jsi rozbory ? Já stavím na faktech a až pak si troufnu tvrdit něco o krmivu. To by pak mohlo být dobré i Pegigree, protože lidi tím taky krmí (dokonce naše sousedka) a psi "vypadají" taky v pohodě.
Jak jsem již psala, není granule, jako granule ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2010 12:33 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Iva Hešková
Až na to že popel neni popel ale kolik toho zbyde po spálení krmiva tedy stravitelost a Clinivetem krmíme my =)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2010 00:08 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: defisa
Že na co čekat ? Třeba na recenze ostatních chovatelů, vidět jak na tom rostou štěňata a také vidět rozbory z krve psa. V granulích jsou velké rozdíly ! Nemyslím však, že nejdůležitější by mělo být "kolik toho psi spotřebují - jestli po tom moc nekadí", protože podíl vlákniny v krmivu má také svůj význam a že "hlavně ať jim chutná" - no né vždy to co je chutné, je i dobré. Kvalitní krmivo musí mít hlavně kvalitní suroviny a jejich zpracování, ale to se bohužel z etikety nedá vyčíst. To je pak věcí zkušeností a také věcí názoru.
Zmiňuješ se také o množství popela v krmivu. Tak třeba Clinivet má 9%, Profine má 6,5%, Brit Care 7% a pro Plan 7,5%. Popel v krmivu jsou mimo jiné hlavně minerální látky, nikoli zbytková část po spálení zrnin !
Platinum - mě se složení líbí, chvíli jsem tím krmila a v pohodě, ale přece jen zatím zůstanu u ověřeného.
Clinivet - neznám bohužel nikoho, kdo by tím krmil, ale složení nemá špatné ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2010 23:32 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Eva Slivanská
:-) díky za uznání potlesk
Znám Clinivet od té doby, co byl dovezený do ČR... pochybuju, že Tys o něm někdy předtím slyšela, pokud ano, omluva...
Jinak značky které uvádíš, nejsou žádný zázrak.
Dnes krmit jedině superprémiovým krmivem.
granule nejsou nic moc všeobecně, když už tak super------------prémiové, alespoň.
Není nad maso-svalovinu.¨takže asi tak ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2010 23:27 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Veya007
...dost slabý :-(
hlavně to není superprémiové krmivo...
už bych jiným nekrmila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2010 23:25 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Iva Hešková
Ahojky,
taky jsme PLATINUM zkusili, myslím, že je to dost kvalitní krmení. Čekat na to co bude za 10 let je dost veliká blbost :-D
V těch granulích není tak veliký rozdíl důležitý je:
- kolik toho psi spotřebují - jestli po tom moc nekadí
- za 1-2 měsíce je vidět, jestli to psovi sedí anebo nééé????????!!!!!!!!!!!!!!!!
Na co tedy čekat??? coze
Hlavně že jim chutná, zbytek se dá vysledovat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2010 23:16 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Fido
Ahojky,
já si myslím, že ani Brit, ani ostatní nejsou nic moc :-( stojí sice relativně málo, ale dává se toho dost a co hlavně hodně ho....vínek ?-(((
tzn, že to má dost popela, psovi se zatěžuje trávicí soustava, ale moc toho nepřijme z potravy, více toho vy...............
Já si myslím, že teď výborný Clinivet - je to veterinární krmivo+pak Profine, dost dobrý a hlavně slušná cena -popela to má málo.
Pak Platinum, dost dobrý-dražší.
Tak ať Vám chutná, až si vyberete
:-P
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2010 20:22 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: fido
Dle kvality (oproti konkurenci)jsou to jen prémiovky. Zde je však bohužel ten kámen úrazu, protože název superprémium již má kde kdo a bohužel to naše zákony umožňují. Ale toto je pochopitelně jen věcí názoru.
Superprémiun, nebo-li řekněme 1. jakost, má lepší "kvalitu" vstupních surovin oproti premium.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2010 19:54 fido
jo a reknete me jakej je vlastne rozdil mezi superpremiovima a premiovima ? ze obsahujou vice %masa ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2010 19:51 Fido
nejsou to jen premiovky... asi myslis jiny jak ja (jsou to superpremiove)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2010 16:09 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: Dobrman192168
Jojo, mám, myslím že byly jehněčí a šmakovaly ano Já bych ale víc uvítala, kdyby je dělaly v menším balení. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2010 12:42 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Iva Hešková
vůbec nemáš zač. nemáš odzkoušený ty jejich pamlsky? říkala jsem si že je zkusím... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2010 11:54 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: Dobrman192168
Aha, díky moc, dřív byly totiž na adrese www.platinum-natural.cz tak to asi změnily :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2010 10:02 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Iva Hešková
stránky jdou normálně otevřít odkaz máš tady www.krmivo-platinum.cz/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 22:47 Žena Iva [341] - Teriéři
Fido: belcando a profine jsou pouze prémiovky, které s Orijenem a AG nejdou vůbec srovnávat.

Dobrman192168: nevíš náhodou kam se poděly www stránky na Platinum ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 21:24 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Fido
Orijenem krmí kamoška a je maximálně spokojená, já si třeba nemůžu vynachválit platinum
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 21:19 Fido
co jsem tak jeste prohledaval internet tak mi neprisel spatny orijen,belcando,arden grande ale i ten profine
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2010 15:18 Fido
dneska jak pride syn tak je objedname .. jeste napisu jak mu budou chutnat potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 20:16 Žena defisa [80] - Teriéři
www.krmivoprozviratahejduk.cz/…

To je ta Adultka Energy kuřecí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 19:59 Žena defisa [80] - Teriéři
Fido napsal: <a href="http://www.profinepet.com/cs/pro-meho-psa/2/index.html"s rel="nofollow">http://www.profinepet.com/cs/pro-meho-psa/2/index.html to jsou oficialni stranky profinu a ta akce 15+3kg jak je tak to jsou hypoalergeni a jsou pro psy s nadvahou,ja potrebuju pro aktivni psy jelikoz ma zahradu velkou a doprovazi me kazdy den do lesa a i si snim hrajou deti já našla 15+3 i zátěžovku tak já zkusim najít ten odkaz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 19:57 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Fido
proplanka má teňo "novou" recepturu a jsou drahý jakp pes...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 19:57 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Fido
Tady pro ČR to vozí totiž jenom p. Sládečková
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 17:42 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Re: Iva Hešková
To je škoda, ale stejně moc děkuji za odpověď.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 20:28 Fido
ty jo a ty clinivet nejsou skoro k sehnani co ? na internetu je jich par .... a jeste k tomu drahe,myslim si ze ale nejlepsi jsou proplan co si myslite vy ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 20:18 Fido
www.profinepet.com/… to jsou oficialni stranky profinu a ta akce 15+3kg jak je tak to jsou hypoalergeni a jsou pro psy s nadvahou,ja potrebuju pro aktivni psy jelikoz ma zahradu velkou a doprovazi me kazdy den do lesa a i si snim hrajou deti
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 19:24 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Fido
o právě že vycházej moc dobře a maj i pěkný složení a to že tamty krmení jsou kvalitní vim tak že s Clinivetem krmím a jsem s nik spokojená ale fakt přejdu na Profine jelikož vycházej levně, mají minimum zrnin, po jejich spálení zbyde jenom 6,5% popela a maj i dost protejnů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.09.2010 19:23 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: Rexik
Ahoj, názor bych napsala, ale bohužel jsem nikde nenašla složení těch granulí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 15:24 Fido
tetka jsem nasel ty profine 15+3kg a vychazej jeste levnej jak britcare a to i s postovnym

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] ...... 12

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 22383x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/10-oblibena-znacka-krmiva?od=201