Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Oblíbená značka krmiva

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 7 Přejít na další stránku   1  
Oblíbená značka krmiva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.08.2010 22:12 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: mimišák
Viděli jste už ty nové ceny Acany? Docela se mi protočily panenky teda...to je docela dost drsné zdražení, to jsme nečekali...teda my Acanou nekrmíme, my krmíme Boschem a jsme spokojeni s kvalitou, cenou a našimi hafánky, ale známí krmí naše odchovance Acanou a to se budou teda divit. coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2010 12:58 Žena Veya007 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – krmivo pro psa alergika?
Ahoj, pořebovala bych poradit, čím krmit pejska (kříženec knírač jezevčík), má cca 6let, je mrňavá a furt se drbe po celém těle. Ošetřena proti klíšťákům a blechám je, ale mám pocit, že to má alergii na krmivo(Eukanuba). Je to pejsek mé mamky, kterého si vzala na podzim z útulku. Co jsem se dívala, tak asi by bylo vhodné arden grange, pro štěňata a trpasličí plemena. Nebo je i nějaké jiné, kvalitní hypoalergenní krmivo??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2010 11:16 Žena Mishka [2]
Ahojky, již mám vyzkoušeno více granulí, Pedigree,Coop,Pro Plan,Hill´s,Brit a Acanu a možná i některé další, ale zůstala jsem u Hill´s a Coop, jelikož to pejskům nejvíce chutnalo a žádné potíže se neobjevily.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2010 23:39 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Iva Hešková
to je docela fajn krmeníčko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2010 19:11 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: nelinka
Já jsem odpovídala na dotaz o krmivu "Bewi Dog", co psala Nika, nikoli o RC. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2010 13:23 Žena nelinka [53] - Společenská plemena
Iva Hešková napsala: Ahoj, toto krmivo neznám, tak jsem koukla na složení a je to bohužel jen jakási směs obilí obsahující neident. zvířecí produkty, no svým psům bych to teda nedala :-( o to ide že náš pes má problémy s trávením a s črevami sad tie granule mu prospeli palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2010 09:39 Žena Macinka [165] - Společenská plemena – Re: mimišák
Brit vyrábí Vafo Praha,mají jak ekonomické tak i prémiové a superprémiové krmivo.
Fitmin a Calibra co vim od známých, tak si toto krmivo chválí.
Myslím,že české krmivo je kvalitní,neni rozdrcené jako některé dovežené krmivo.To je velké plus pro mě a i výborná chutnost.Z českých krmiv je ještě Agil to je pro mě taková česká Acana :-) A Pufins, ale to jsem nezkusila.Ještě Dibaq to je takzvaný poddruh od Fitminu,myslím, že není vůbec špatné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2010 07:10 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: ennie
Brit se fakt vyrábí u nás. A Acana teď zdrahne (na novou recepturu měli zaváděcí ceny, které už bohužel výrobce nehodlá držet). Jinak se tu motají prémiová krmiva se superprémiovými - Sportmix je prémiové krmivo, stejně jako Brit. Superprémiové řady z těch zmíněných jsou Brit Care, Acana, ProPac. Pedigree je "ekonomická" řada co se týká kvality a zastoupení surovin - ale vzhledem k reklamě se tváří jako to nejlepší, co můžete psovi dát. Mně vyšlo jako nejlepší poměr: kvalita-cena-denní dávka - a poživatelnost pro psa: Pro Pac. Ale každý pes je jiný.. určitě radši sáhnout po superprémiových granulích - než riskovat zdravotní problémy třeba kvůli přemíře solí a barviv v těch TVreklamních Pedigree. A co Fitmin? To jsou taky české granule. Pak ještě myslím Calibra a Delikan. Víte ještě o nějakých?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 21:54 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Macinka
Též si myslin že Brit byla, je a možná i bude české krmivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 20:54 Žena Macinka [165] - Společenská plemena – Re: ennie
Myslim,že Brit je od českého výrobce krmiv....né od číňanů.....
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 19:10 ennie
Jednak kdo kupujete pedigriee nebo ty blbosti z reklam:jsou to směsky všeho možného a je to to nejhorší co jim můžete dát.

Jednak pro pac je celkem dobrej palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 19:09 ennie
Brit no se sice vyráběl v anglii ale teď to koupili číňani a se s toho pěkná směsice všeho.Já kupuju GoldenDog palec (vypadá jako levné žrádlo se supermarketu ale je velmi kvalitní) a teď kupujeme Light:SportMix ano to je taky skvělý a kočka taky nechce žrát nic jinýho a to je dost rozmazlená. co se týče ceny jsou o dostlevnější než třeba Acana nebo již zmiňovaný Brit-pohybují se okolo 1000ovy. zato 20 kg SportMixu stojí asi 600kč :-| ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2010 16:47 Orina – Re: mimišák
No,ale určitě je tam dosti věcí a myslím,že nemají soju atd a vyměnit je můžeš taky,když stejně dáváš Pro Pac.. Jinak jim dávám Acanu nebo Brit Care,ale ted jsem narazila na spousty nových a některé mě vyhovují některé ne vždy kouknu na složení atd!!! love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2010 09:47 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Orina
Ahá - tak to jsme na tom stejně - Besule je popelnice, bez problémů sežere všechno. Pro pacíky baští a prospívá. Měnit nebudem, jen že jsem ty nové granule zaregistrovala, a zatím jsem neslyšela žádné ohlasy. Díky ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2010 07:36 Orina – Re: mimišák
Ahoj.. tak já to teď koupila je to novinka od Pro Pacu a mojí psíí snesnou vše dneska jsem to dala poprvé a myslím,že v pohodě..myslím,že každý měl vyzkoušet na každého pejska to působí jinak ,bobky mají normálně tvrdé ..takže pohoda palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2010 12:32 Žena BOSS [6]
Vyzkoušeli jsme Acanu, Eukanubu, Pro Plan, po všem měl pes průjem. Teď jíme už rok Pro Pac Adult Large Breed a jsme maximálně spokojení..... hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2010 12:08 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Orina
To mne celkem zajíma - Earthborn jsem taky zahlídla.. a chutnají? Co bobky? A kondice? Prosím, písni pak zkušenosti. Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2010 11:04 Orina – Re: Ivča
TAKY JSEM O NICH ČETLA A VYPADAJÍ DOBŘE JEŠTĚ JSEM NEZKOUŠELA ..JÁ TED KOUPILA TAKY NĚJAKOU NOVINKU EARTHBORN SMALL BREED !!! TAK UVIDÍME ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2010 22:01 Žena nelinka [53] - Společenská plemena
Ja som spokojná s Royal canin ,Dal nám ich veterinár ,pretože náš havo má problémy s črevami sad ale s nimi sme celkom spokojný love ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.07.2010 18:04 R Žena Nika [755] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
chceli by sme skusit zacat s granulami BEWI DOG,mate s nimi niekto skusenosti???
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2010 15:21 Ivča – Švédské granule
A co říkáte na RObur? bozita.cz/… nekrmil jste jimi někdo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2010 20:12 Declaim
No tak my už jsme vyzkoušeli mnoho druhů krmiva Acana, Hills, Eukanuba a mnoho dalších. Bohužel u každého byl propblém, že pes průjmoval. Ted máme Trovet pro psy s citlivým zažíváním a je to v pohodě, taky tomu odpovídá i cena :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2010 23:40 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Iva Hešková
Ardenky s těma jsem moc spokojená
pak se mi líbí ještě Platinum, Orijen, Acana, First mate
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2010 23:29 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: xanti
Například které značky ? Já fandím Golden Eagle a Arden Grange ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2010 23:03 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Iva Hešková
aha... Pána neznám, takže je mi to fuk.. je to prostě dobře napsané, tak jsem to tu dala :-) jinak jeho obchody ani značky , které preferuje na stránkách mě nezajímají ;-) mimochodem našly by se i lepší značky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2010 22:33 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Iva Hešková
No je tam k tomu článek... nám je to vše, co v něm je sice jasné, ale mnoho lidí vůbec neví, jak krmivo vybrat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2010 22:26 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Iva Hešková
tak napsané je to pěkně! :-) myslím ten výběr... já tam koukala stejně na Ardenky a First mate... pak znám ještě další 2 co tam jsou a zbytek ne... šlo spíš o ten návod na výběr.
co je na tom špatného?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2010 21:07 Žena xanti [442] - Teriéři
www.dogdog.cz/ doporučuji kouknout na tyhle stránky... pokud už tady někde byly, tak se omlouvám, já je objevila až nedávno náhodou ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2010 20:54 Žena defisa [80] - Teriéři
Já jsem jenom a čistě pro Clinivet...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2010 20:40 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: xanti
Já myslím, že ani větší balení nebude, vzhledem k tomu, že v zemi původu je též dostupná pouze 2,5kg. Ach jo, najít na trhu nějaké 7kg balení kvalitních malých granulek je skoro nemožné. Tak asi zase zůstanem u ProPlanek. ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2010 17:56 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Iva Hešková
Tak jsem dnes psala přímo na webovky Arden Grange dotaz ohledně těch nových granulek pro malá plemena a opravdu se zatím vyrábí pouze 2,5 kg...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2010 20:29 Žena sarka [401] – Re: Macinka
Děkujeme. Uvidíme jak budou vyhovovat, hodně je lidi v mém okolí chválí, ale jak jsem je rozbalila, tak se mě nějak nezdají... :-| Ale uvidíme, co na ně bude říkat Rocco, zatím mu docela šmakovaly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2010 19:38 Žena Macinka [165] - Společenská plemena – Re: sarka
Nemáš zač:-)
Hodně štěstí s Hillskama:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2010 17:12 Žena sarka [401] – Re: Macinka
Jsi moc hodná, že jsi Agilky vyfotila. U nás to dopadlo s papáním ještě trochu jinak. Dnes mě paní ve zverimexu přesvedčila do Hillsek, tak uvidíme! coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.05.2010 13:18 Žena Macinka [165] - Společenská plemena – Agil velikost
Fotka k příspěvku Zde přidám fotku Agila,je to senior,ale Adult vypadá stejně nebo podobně,každá granule neni nikdy na sto pro. stejná:-),také jsem ho měla.Pro velká plemena jsou větší cca jako 20ti koruna + -
Granule jsou tvrdé a nutí pejsky kousak a krásně voní
Samozřejmě každý pejsek je jiný každému chutná něco jiného jako je to i u lidí:-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2010 09:46 Žena sarka [401]
Dobrman192168 napsala: podle fotky přece nemůžeš poznat jak jsou granule veliký pokud nejsou položený vedlě něčeho aby se to dalo srovnat což na spokojenypes není pokud se nepletu...

Tak vzhledem k tomu, že mají "adultky" pro všechna plemena, tak pochybuju, že budou maličký. A myslím, si že na webu budou vyfocené nejspíš v životní velikosti, což?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2010 15:17 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Dobrman192168
však říkám za čas ;-) to je dobře , že chutnají, teď ještě aby seděly...
nooo já se budu modlit ať co nejdřív začnou prodávat ty nové ardenky, protože ty nám sedí, akorát jsou moc velké a ty malé úplně stejné zatím nejsou k dostání
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2010 14:57 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: xanti
tak to stejně poznám až tak za měsíc za dva, ale pak určo řeknu ale co se chuti týká tak ji to jede daleko víc než acana
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2010 13:42 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Dobrman192168
Tak dej za čas vědět jak vyhovuje ;-) taky jsem o něm před Ardenkama přemýšlela
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2010 10:46 Žena Iva [341] - Teriéři
Reklamní příspěvek (Hollport (438693356331))smazán ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2010 10:42 NIKO
Všechny reklamy by se měly mazat!Kdo něco potřebuje,určitě si najde na netu ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2010 09:39 Žena Veya007 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
smáznout no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 23:13 Žena Veya007 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
ten brit care mě láká potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 22:25 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarka
podle fotky přece nemůžeš poznat jak jsou granule veliký pokud nejsou položený vedlě něčeho aby se to dalo srovnat což na spokojenypes není pokud se nepletu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 22:22 Žena sarka [401] – Re: Dobrman192168
Brit Care je moooc fajn. Mému hafovi taky hodně chutnal. Ty Agilky mě mrzí, že jsou tak veliké. Na obrázek ne stránkách spokojenypes.cz jsem koukala, už tam se mi zdály dost velké. Škoda. sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 22:03 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
tak jsem koupila Brit care a lososák a malá žrala jak divá což u té acany nebylo, tak snad ji to bude chutnat a nebude to jen chvilkový než se ji to zase omrzí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 21:22 Žena Veya007 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarka
ahoj, tak agil odzkoušen . starší fenka v pohodě, ale ta malá hrůza :(( kadila tak 5krát denně a smrděla strašně. Zaujalo mě to složení právěže, ale nějak to té malé nesedlo.:((( Překvapivě ty štěněcí jsou poměrně veliké a Adultky jsou velké skoro jako dvoukoruna :((
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 19:53 Žena Macinka [165] - Společenská plemena – Agil
Ahoj jukni se na stránky Spokojenypes.cz tam jsou u každé kategorie i fotky granulek:-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 16:56 Žena sarka [401]
Veya007 napsala: a taky se chci zeptat na krmivo Agil, máte někdo zkušenosti????

Zkušenost s ním nemám, ale podle složení nevypadá vůbec špatně a je za super peníze!!! Jen by mě zajímalo jak jsou ty granulky veliké coze .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 16:13 Žena sarka [401] – Re: Macinka
Pokud mají 73% ČERSTVÉHO masa, tak ve výsledku v granulkách až tak moc masa není. ;-) Ale máš pravdu, že krásně voní a pejskům šmakují i když to nejsou žádní velcí jedlíci.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [7] ...... 12

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 22383x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/10-oblibena-znacka-krmiva?od=301