Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Oblíbená značka krmiva

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 12 Žádná další stránka   1  
Oblíbená značka krmiva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 21:13 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Somali
Já měsíc dospělí německý doze vyvářela a je fakt že po měsící sem byla ráda, že mi došlo maso smich byla to docela fuška tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 21:12 Žena Somali [9] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
No, je dost značek, které mají na prvním místě masokostní moučku, což je rozhodně lepší, než dát tam stejné množství čerstvého masa... Alespoň z hlediska výživářského :) . Úplně ideální by samozřejmě bylo připravovat domácí stravu, samozřejmě s nezbytným přihlédnutím k potřebám toho psa z hlediska výživy (takže hezky počítat), ale ne každý má takové možnosti, hlavně co se kvalitních surovin týče.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 21:11 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
asi jo... určitě tomu teda rozumíš víc, než já smich Já rozlišuju jenom horší a lepší kuličky hop . No už se těším, až mi dojde to maso... já jsem taaaak zvědavá! potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 21:09 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Katy
Šak jasný já mam hypoalergenní od Brit Care 12 kilo ani ne za litr, takže pohodička, ale ta Acana se mi složenim dost líbí ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 21:07 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Somali
Já jen říkám, co jsem slyšela... na to, že ostatní granule obsahují maso až na nějakém 4.-5. místě si myslím, že je to dobré. Ale odborník na granule nejsem, většinou vycházím z toho, co mi bylo doporučeno. Ještě 2 dny a granule budou minulostí hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 21:03 Žena Somali [9] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
No, asi takhle: maso je až na tuším dvě receptury na prvním místě, ale jestli se jedná o čerstvé maso (a v nějakém tom souhrnu tam to uvádějí), tak ve finále je ho tam minimum, protože čerstvá svalovina obsahuje až 60% vody, ta se samozřejmě při zpracování směsi do granulí musí ztratit ;-) . Žádné obiloviny - kukuřice je taky obilovina... Řekla bych takový zlatý střed. Hodnotit bych si troufla až po delší době - ono je sice hezké, že je na psech vidět okamžitě "zlepšení", ale jak dlouho to vydrží...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 21:02 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
Já si myslím, že by se daly sehnat kvalitní granule za daleko nižší cenu... 1500 je fakt celkem dost. A zbytečně - když si vezmeš, že vlastně všechny granule jsou stejné sr*** hop Jenom některé větší a některé menší ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 20:57 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Katy
smich v tom případě sem klikla náhodou na ty dva co obsahujou zrovna kukuřici, to se omlouvam love

Mě se líbí tady Acana, ale nejsou finance sad spokojenypes.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 20:54 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
No já teda vidím na prvním místě maso... kukuřice je jen u dvou typů, můžeš si vybrat. Ivča o tom taky uvažuje, její kamarádka tím prý krmí a je to na jejích psech hodně znát - "odpad" malý, kondice, nasvalení, srst - všechno krásné. I na ostatních fórech to moc chválili. Navíc se podívej na způsob přípravy a suroviny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 20:50 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Katy
Na prvnim místě kukuřice no to podle mě nic moc...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 20:49 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Mě se tedka hrozně líbí ta nová ACANA s jehněčim a ještě něčim, nebýt pro nás tak drahá tak jí beru všema deseti ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 20:49 Shreya – Re: AileenK
No právě, že je toho tolik, že nevim, co si vybrat a na co začít přecházet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.06.2009 20:47 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Baslerinda
Zkus třeba ten Robur www.bozita.cz/… na to jsem slyšela samou chválu. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 20:46 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Baslerinda
Na trhu je toho tolik, stačí si akorát vybrat smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 20:43 Shreya – Re: AileenK
Jo,třeba my tim RC krmíme,přemýšlím, že přejdem na něco jiného, ale za boha nevím, co by to mělo být :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.06.2009 20:42 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
No zrovna Pro planka v sobě obsahuje kukuřici mam pocit, tak člověk platí předevšim za značku krmiva hmm

Jinak ten royal canin má v sobě rakovinotvorný konzervanty, takže to taky nic moc neni a přitom ho plno lidí chválí a i jím krmí tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 19:59 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Netaa
Já zase opovruhuji komerčními krmivy :) Eukanubou i ProPlanem jsem krmila, proto neplácám nesmysly. Stačí se mrnout na složení. Je lepší hledat mezi méně známými krmivy, hodně z nich má daleko lepší složení - viz třeba níže zmiňovaná Bozita Robur.
Já přestávám krmit granulemi úplně, tak jsem zvědavá, jak to dopadne hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 19:55 Shreya – Re: Netaa
U nás frčí RC Adult a Indoor ano pes by neměnil a já taky ne -i když na RC spousta lidí nadává,já si ho nemůžu vynachválit a pes mi krásně prospívá :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 19:50 Netaa – Eukanuba vítězí
U nás vítězí Eukanuba u obouch pejsků, ale Royal canin a Hill's také milují. Osobně nedoporužuji levná krmiva typu pedigree, chappi apod. :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 19:47 Shreya – Re: Lucinka
K-9 baštila naše první fenka,náš soušasný pes ale K-9 a např. Proplanem opovrhuje takže opravdu je to indivindi,chce co vyzkoušet několik druhů a co pejsovi sedne,u toho klído zůstat ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 19:40 Žena Lucinka [6] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Jako první žrádlo jsme měli "Čikopí" ale zdálo se nám ,že nám po tom pejsek trochu "uchází"(prdí) :-D teď mám proplan a jsme všichni spokojeni....
Veteritář nám ale pořád vnucuje K-9.Je doopravdy tak dobrá jak si sám pochvaluje? :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2009 15:51 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Ivča
A nejsi jediná, komu se líbí...slyšela jsem na něj samou chválu ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2009 15:50 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Eukanuba a nyní jsem objevila Robur a ten se mi moc líbí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2009 13:16 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
a co třeba mastodontku? :) tu nedáváš? hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2009 13:11 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Krmim obě dvě holky Brit Care, krmení nestřídam pouze třeba adultku za seniorku.... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 22:54 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena
My krmíme Boshem... A chci přejít na proplan
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 19:56 Žena Verýsek [0]
já krmím Britem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2009 16:37 Žena Rebbie [2] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Rozhodne souhlas s Danilou :-) Ann dostavala u chovatelky coby stene Eukanubu,pani rikala,ze je drazsi,ze se da postupne prevest na jinou znacku tech strednich trid.. Nicmene Ann po jakymkoliv pokusu namichat Eukanubu s jinou znackou blila jak alik, tak co naplat, papame Eukanubu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2009 20:21 Muž Dahak [0] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: Danila
Presne tak :) tyhle hypermarketovy barveny fujtajfly jsou spis za trest.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2009 14:03 mato127
mojej core chuti pedigree chappi rexo atd ;-) a pamlsky
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2009 12:39 Danila
Když byly peníze, krmila jsem hvězdným triem: Hillś, Royal canine, Eukanuba, jinak klasická střední třída - Acana, Calibra, K9. Nutram Purina a podobně.Pedigree a Chappi mi nesmí do domu:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2009 13:30 Nirsky
chappi, pedigree to julče nejvíc chutná
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2009 21:47 Dixon
Mojmu chuti skoro vsetko,Pedigree,Chappi,atd... :-) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2009 20:06 Muž Dahak [0] - Honiči a barváři a příbuzná plemena
Momentálně dostává taky Calibru, ale ačkoliv mu chutná, mívá zažívací problémy, tak nám veterinářka doporučila Science plan sensitive stomach.Snad mu to bude chutnat :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2009 18:46 Žena glumča [0] – Re: Rexik
Mému hafanovi chutná Acana.A nechutná mu Chappi ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2009 14:56 Haimdol
Tak my střídáme Pedigree a taky tu Calibru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2009 12:43 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Oblíbená značka krmiva
Jakou máte oblíbenou značku krmiva pro pejsky? Které jim chutná a které ne?
Já osobně střídám Eukanubu a Calibru.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [12]

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 22383x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/10-oblibena-znacka-krmiva?od=551