Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Oblíbená značka krmiva

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 9 Přejít na další stránku   1  
Oblíbená značka krmiva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 19:15 Žena Macinka [165] - Společenská plemena – Re: Veya007
Ahoj,já zkušenost z Agilem mám kupuju ho pro čubu.
Má senior,a jsem s tim spokojená.
Na to,že jí je 11 je pořád v kondici,a myslim,že je to díky Agilu.
Strašně se mi oíbí jeho složení,čubě i chutná.
Snáší ho velice dobře,má ho už půl roku a za tu dobu se zlepšila fyzicky,je vidět,že jí dělá dobře,za to jsem velice ráda.
Ale každej pes je jiný,nemusí dělat všem dobře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2010 14:42 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Bessinka
Arden Grange také obsahují glukosamin a chondroitin na klouby ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2010 13:35 Žena Bessinka [13] – Eminent
Bylo mně doporučeno v poradně, protože obsahuje látky na podporu kloubů, Bessinka má vrozenou artrózu, ale baštila to jako šílená a začala se zpravovat, což na pacinky není vůbec dobrý, jsou jí 2 a půl roku. Zas po poradě v poradně nám byl doporučen stejný výrobek, ale senior, no, baští to stejně, jiné granulky neobsahují přípravky na kloubíky, stejně jí ještě občas přidávám Alvis i když je to prý zbytečné když krmíme granulkama s MSM aGlukosaminem :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2010 11:27 evanska – Eminemt
Zdravím,koupila jsem štěněcí granulky této značky pro čivu a nějak mu to nejde,tak nevím. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2010 23:01 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Veya007
Dost kvalitní krmení, psi to velmi dobře snášejí, je tam dost vysoký podíl masa, ale hlavně je tam i u některých druhů z řady Imagine dost vysoký podíl tuků - takže s dávkováním opatrně:-). Osobní zkušenost nemám, ale známá tím krmí už nějaký ten rok a psi jsou pěkní, nevím o tom, že by měli problémy s kůží nebo srstí a zažíváním. Ale přímo štěněcí nevím, hafany má už dospělé - krmí, pokud se nepletu, Adult lamb&rice a je spokojená.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2010 18:39 Žena Bessinka [13]
Přešla jsem na doporučení na krmivo Eminent, máte někdo s ním zkušenost? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2010 22:48 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: poklad
Ahoj,
Sportmix LB znám a nesouhlasím s tím, co tu bylo napsáno, že je to nic moc....dobré krmení za dobrou cenu a psi se zatím můžou utlouct:-).
Nicméně osobně krmím většinu našich hafanů Boschem a nedám na něj dopustit:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2010 22:54 Žena Veya007 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
a taky se chci zeptat na krmivo Agil, máte někdo zkušenosti????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2010 18:22 Žena Veya007 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – granule imagine
Zdravím, dneska mi došlo nějaké zboží pro psíka a obdržela jsem i letáček o krmivu Imagine, docela mě zaujalo. Jedná se www.haka-krmiva.cz/… tak nevím jestli máte někdo s krmivem zkušenosti?? :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2010 11:56 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Dobrman192168
doporučuje se přejít na nové granule během týdne, tim přimícháváním. Někdo přechází naráz ze dne na den a neni problém, záleží na psovi a jeho trávení.
Jinak k těm granulym pokud mu granule doporučené od chovatelky nesedly, je třeba hledat jiné. Ne každému psovi sedne jedna značka granulý ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2010 20:53 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Ještě se znovu vrátím k tomuhle tématu. Sice jsem pokračovala v krmení stejných granulí jako chovatelka akorát jsem změnila příchut a fence to pěkně rozhodilo organismus-má lupy,kadí každý 3-4 hodiny a z granulí si nic nevezme protože má poměrně velký bobky který extrémně smrdí a má sklon k jejich požírání sad takže jsem objednala jinou značku a už jsem začala pomalu přimíchávat. jak dlouho bych měla přimíchávat nový granule do starých až by měla jen nový? Jak dlouho by mě přechod přibližně trvat?
Nebo můžou její problémy souviset i s něčím jiným?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2010 14:57 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: mimišák
Tak Pro Pacem jsem krmila nevim byl to ještě minulej pesut a může to být tak 5 let a Cvinivetem krmím 1 rop a předtím jsem krmila ProPlankou. Měla jsem psa docela citlivýho na změnu v krmení ona byla skoro jako kočka ta taky pozná jakoukoliv změnu a najednou jo prostě přetávala jíst s takovou chotí jako jindy ajá myslela že jí něco je ale po změně krmení šlo zas všechno podle normálu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2010 14:29 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: defisa
Prosím tě, jak dlouho krmíš Clinivetem? A jak dlouho jsi krmila Pro pacem? A co se na Pro pacu zhoršuje? Dík za odpověď ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2010 13:52 Žena defisa [80] - Teriéři

Pro pac jsi asi v supermarketu neviděla - jinak stačí kouknout na složení třeba na mujpes.cz. Pro pacem krmím a takový hnus to fakt není. Zkus to porovnat s etiketou Pedigree, Chappi.. Ale jinak: každý štěstí (zdravotního stavu, exkrementů) svého psa strůjcem.
A ahoj Evi :O))
Já s PRO PACEM krmila a nebyl zrovna nejlepší už od začátku a pak se začal zhoršovat ale nevím jak je na tom teď. Kdybych porovnala Pedigree s popelnicí popelnice by vyhrála. Jo v ProPlance je kukuřice ale uznejme v čem dnes neni. Proto uvádím i CliniVet s kterym krmím moc ráda a i tý mojí potvoře chutná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2010 13:12 Eva Slivanská – Re: mimišák
Ahoj, ta slečna je skutečně znalec krmiv potlesk , plete si veterinární krmivo se supermárketovkou a to chce druhým radit? Za ta léta, co pro pac znám, smekám pomyslný kloubouk. Navíc báječná cena, protože ne každý výhradní dovozce dře zákazníka z kůže, za což velké díky velkoobchodu Salač. Dál jsem četla dotaz na sportmix large breed adult, moje hodnocení, skvělý výrobek za suprovou cenu, který se osvědčil víckrát, než jeho předražení kolegové. Ono krmivo u psa se ocení až ve stáří, kdy vitální pes bez neustálých návštěv veta, je požehnáním. Protože mám možnost sledovat obě značky celá léta u různých plemen svých zákazníků, kteří jsou normální a váží si dobrého krmiva za skvělou cenu a pubertálně neexperimentují, mohu jen doporučit. Totéž platí i o vynikajícím a velmi chutném krmivu fitmin. Eva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2010 13:12 Žena poklad [21] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Iva Hešková
Dík za názor a porovnání.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.03.2010 11:14 Žena Iva [341] - Teriéři
Vše je věcí názoru a každý pes je jiný.
Pro Pac - je superprémiovka, vcelku dobrá, ale jsou i lepší. Ale za tu cenu, to jde.
SportMix - je prémiovka a jak už jsem psala, z "mého pohledu" nic moc, nekrmila bych tím.
Pro Plan - je superprémiovka a ano obsahuje kukuřici, která bývá do jisté míry alergenní. Já naštěstí psy alergiky ale nemám, takže nemám důvod se jí "preventivně" vyhýbat (Pro Planem totiž krmím a jsem spokojená).
Původní téma ale znělo "SportMix large breed adult-Zná někdo tyto ganule?"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2010 10:06 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
defisa napsala: Jednoznačně Pro plan nebo CliniVet. Různá Pro Pac, Propesko a takoví supermarketový hnusy jsou plný obylí a kdo ví čeho ještě

Pokud se nepletu zrovna pro plan obsahuje kukuřici - nic moc teda za jakou jsou cenu ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2010 08:58 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
defisa napsala: Různá Pro Pac, Propesko a takoví supermarketový hnusy jsou plný obylí a kdo ví čeho ještě
Pro pac jsi asi v supermarketu neviděla - jinak stačí kouknout na složení třeba na mujpes.cz. Pro pacem krmím a takový hnus to fakt není. Zkus to porovnat s etiketou Pedigree, Chappi.. Ale jinak: každý štěstí (zdravotního stavu, exkrementů) svého psa strůjcem.
A ahoj Evi :O))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2010 08:54 Orina – :-)
My kupujeme Acanu jsme spokojeni potlesk love
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2010 07:57 :O)) – Re: defisa
Další odbornice, PRO PAC není "supermaketovka". Když něčemu nerozumím, tak nemlžím, né?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2010 23:02 :o)) – Re: Iva Hešková
smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2010 22:58 Žena defisa [80] - Teriéři
Jednoznačně Pro plan nebo CliniVet. Různá Pro Pac, Propesko a takoví supermarketový hnusy jsou plný obylí a kdo ví čeho ještě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2010 22:56 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: :O))
Pro Pac i Sport Mix vyrábí "MIDWESTERN PET FOODS, INC., Indiana, USA"
Zde link na dovozce : www.salac.cz/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2010 22:45 :O)) – Re: Iva Hešková
PRO PAC a SPORTMIX jsou dvě různé značky, takže toho zas až tak moc nevíš coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2010 22:12 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: poklad
Ahoj, znám ano je to nižší řada od Pro Pacu - takže nic moc hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2010 20:57 Žena poklad [21] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – sportmix large breed adult
Zná někdo tyto ganule?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 14:46 Žena Veya007 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
jj, to je super, jsem měla fenku po operaci a museli jsme vařit kašičky z rýže, kuřátka a slípek a bylo to fajn, feňuli to chutnalo :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 14:29 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Veya007
No hlavně na BARFu to skvělé je že víš co přesně psovi dáváš do misky palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 14:27 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Dobrman192168
No skuteně Orijen a Acana maj těch % proteinů hodně, tam bych do toho nešla taky. Co sem koukala na granule pro štěníka tak mi nejvíce vyhovovaly % proteinů granule Nutram, K9, Brit.. Ale určo se nechají najít ještě jiné ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 14:24 Žena Veya007 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: pavlinapoddana
Pavli, asi na tom něco bude jsem koukala na Cherynku a je nádherná, zatím jsem nepotkala labradora, který by nebyl tlustý. a tvůj pes je opravdu nádherně osvalený a stavěný potlesk :-) takže na tom barfu asi fakt něco bude
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 13:54 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Katy
děkuji, ale ty stranky uz znam nejakou dobu a procitam stale dokola :-D a dneska jsem objevila kouzlo naseho Valaskomeziricskeho knihkupectvi a koupila take knizku :-) no opet to vse prectu, nakoupim a zacneme- rekla bych, ze me to vyjde i levneji. Spis se obavam toho davkovani - vsude je jen davkovani pro mnohem vetsi psy a taky o spravne doplnky - rasy, pangamin,... jak to resite vy? :-) dekuju
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 12:01 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: xanti
No mám knížku "BARF Zdravá výživa pro psy", ale je celkem naprd.. dobrá je v tom, že víš, jakou zeleninu dávat a kolik je čeho v jakém druhu masa/zeleniny. Ale poměry jsou nanic..Doporučila bych spíše tyto stránky www.manwe.eu ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 09:51 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Je to pro nás sice více lítání a schánění masa,ale je to opravdu to nejlepší co své Cherryně můžu dát,a co teprve tvoje holka,ta spořádá tak desetinu toho co moje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 08:42 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Katy
taky jsem o tom premyslela pote co jsem toho o Barfu dost cetla na netu. ted si chci objednat knizku a mozna, ze do toho taky pujdu, zatim jsem si na to netroufla, nerada bych psovi svou nevedomosti ublizila, tak napred nastuduju. jeste jsem se chtela zeptat jestli pridavas i rasy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 21:47 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: xanti
ano, od konce června a nemůžu si to vynachválit... zvykla jsem si tak, že si nedovedu představit, že jen "něco" nasypu do misky... a odpad je velikostně jako od menšího psíka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 21:32 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Katy
Barfujes?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 21:27 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: poklad
tyyjo to je síla.. no už jsem grancle radši opustila a jak to tak vidím, udělala jsem dobře coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 21:16 Žena poklad [21] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Iva Hešková
delikan - hafan misku sežere a dvě misky vykadí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 15:01 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Veya007
já jsem si nechala poslat vzoreček Platinum pro štěnda a je fakt že malé chutná,ale je to hodně navoněný připadá mi že až moc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 14:27 Žena Veya007 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
já právě chci platinum objednat ale slyšela jsem i o delikanu, ale nemám zkušenosti no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 14:17 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Iva Hešková
dekuji,no ja jsem na to koukala jak zjara - nikdy jsem to nikde nevidela, tak jsem jen chtela zjistit jestli s tim nemam nekdo zkusenost. znama to pridava k BARFU
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 13:35 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: Veya007
Delikan - podřadné krmivo, nebrala bych ani zadarmo. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 13:33 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: xanti
Taky jsem to už zkoumala, ale složením teda nic moc. To už se mi zdájí z těch lisovaných krmiv lepší Platinum Natural. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 13:31 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: Dobrman192168
Orijen je sice kvalitní krmivo, ale těch proteinů je tam fakt až příliš. Já bych do toho teda nešla (ani do Acany). Těch 30% bych dala možná akorát psovi v maximální zátěži a pouze krátkodobě. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 13:27 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Veya007
Známy léčil kožní problémy Delikanem supra - s lososem. Řekla bych úspěšně. Pro změnu kočičí delikan (protože nedorazily Sportmixy, na které jsou zvyklé) je napendrek. Čičiny separují - zelené granule do tlamy nevezmou a navíc se mi zdá, že se to projevilo na srsti. Ale taky je to možná jarem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 09:52 Žena Veya007 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
máte zkušenosti s delikanem????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 20:56 Žena xanti [442] - Teriéři
Narazila jsem na netu na tohle www.baron.cz/…
a jelikož jsem se tím nikdy nesetkala, zajímalo by mě jestli s tím nemáte někdo nějakou zkušenost? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 23:53 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
znovu koukám na granulky ted ještě dávám chicopee co mám od chovatelky, a dívala jsem se na všemi chválený Orijen a tam je těch proteinů teda požehnaně je tam 40% . Když mě hodně lidí varovalo před 30% že je to moc co by udělalo se psem tohle? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 09:21 Žena sarka [401] – Re: hanysek80
Přesně tak. A co mě taky dost překvapilo, jak můžou o takových granulích tvrdit, že jsou hypoalergenní? Vždyť přece obiloviny patří mezi největší alergeny.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [9] ...... 12

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 22383x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/10-oblibena-znacka-krmiva?od=401