Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Oblíbená značka krmiva

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Oblíbená značka krmiva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2011 13:33 Žena Macinka [165] - Společenská plemena – Re: Jiří
Myslim, že tak kolem 5dkg nikdy jsem to nevážila.Jináč jsou těžší než klasické granule.
Krmím s nimi čubu rok a něco nemohu si je vynachválit o klasické nestála.Tedy ještě ji kupuju orijen o ty taky stojí má to půl na půl:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.01.2011 13:13 Jiří – Re: Jiří
prosim vas nevite kolik vazi vzorek platina ? nikde to nemuzu najit ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2011 15:28 Jiří – platinum
platinum ? tohle krmivo vypada hodne dobre,myslim si ze ta cena je ferova potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2011 13:20 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: sarka
jo nj =) a pak jsem našla za 1550 ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.01.2011 13:15 Žena sarka [401] – Re: defisa
No,tak to je o 6 korun. To už nehraje roli. A navíc když objednáš tady www.krmivo-platinum.cz/…/ a zaplatíš převodem, tak neplatíš poštovné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2011 13:06 Žena defisa [80] - Teriéři
www.promazliky.cz/…
třeba tady je 15kg štěněcí za 1569Kč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2011 13:06 Žena sarka [401] – Re: defisa
O tom žádná. RC a Eukanuba je podle mě předražený šrot.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2011 13:04 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: sarka
a hlavně se to vůbec nedá srvnávat ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2011 11:50 Žena sarka [401] – Re: defisa
Opravdu? Já jsem ho ani nehledala. Jo, Platinum je úplně jiná katerogie. Nedá se to s ničím jiným srovnat. A když si vezmeš kolik stojí Royal Canin nebo Eukanuba, tak až tak drahý není. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2011 10:56 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: sarka
s Platinem souhlasím ale za tu cenu stojí měli jsme vzorky z výstavy a budeme ho asi obědnávat protože mám trochu padají chloupky za ušima...
ale Platinum najdeš i levnější, když prohledáš net
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2011 09:36 Žena sarka [401] – Re: petrab
K tomu tvému alergikovi, dívala jsi se třeba na Acanu Lamb and Apple?

www.rintintin.cz/…/

a nebo Platinum, ale to už je cenově nákladnější. :-(

www.krmivo-platinum.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2011 09:27 Žena sarka [401]
Satisfaction nevypadá špatně, podle mě by se složením mohl srovnat s níže zmíněným Belcandem. Drahý také není. Takže proč ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2011 00:22 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Satisfaction
Já spolu s dalšími lidmi jsem s těmito granulemi (jehně) krmila pár let několik silných alergiků a bylo to první krmivo, které jim zcela vyhovovalo. Nejen, že ho jedli s chutí, ale zcela jim skončily letité problémy, které přetrvávaly po všemožných dietách ve vařené i syrové stravě a všech možných značkách granulí včetně veterinárních řad. Ačkoliv obsahující konzervanty, barviva, málo živ. bílkovin, úspěch. Navíc to tenkrát byl prostě jen pokus a krok do neznáma. Bylo to až podezřelé.
Granule se však pro malý zájem přestaly před rokem a čtvrt do ČR dovážet a dovoz nebyl dosud obnoven.
Ptám se na ně ráda, protože jsem se na ně nikde v ČR, ani v jiných některých zemích, nedočetla kritiky. Nakoupila jsem tedy všechny možné zásoby na skladě dokonce expirace, co to šlo a na podzim musela přejít na nové granule. Jeden z alergiků má problém, protože má alergii mmj. na oves, hovězí, kuře (tedy i jeho tuk), soju a kukuřici, ale např. u mého NO jsem zatím spokojena. Co to udělá, uvidím časem.


Velice děkuji za odpovědi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.01.2011 11:42 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: petrab
Ahoj, co vím, tak Satisfaction patří k těm kvalitnějším krmivům (ale ne zas k úplné špičce), ale mám pocit, že tam teď nějak vázne dovoz. Pár chovatelů, co tím krmili znám a vcelku si je chválili. Já jsem je ale nikdy nezkoušela.
Almo Nature - bohužel neznám nikoho, kdo tím krmí. Pouze dle složení však nelze hodnotit, to mohu pouze z kvality vstupních surovin, získané z rozborů, či alespoň z recenzí dlouholetého zkrmování. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2011 11:14 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: petrab
Co jsem četla na netu,tak to nemusí být špatné krmivo,španělská výroba ,ale jen 20% masa,což se mi zdá dost málo.Na co jste zvyklá teď?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 23:11 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Krmil jste někdo Satisfactionem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 13:08 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: MíNela
My od Belcanda měli ty jak je zaleješ teplou vodou a oni pustí takovou štávu protože máš mlsoun moc granulky nežral. Takže pokud máte mlsouna Belcando nebo druhý pes účinek stejný ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 22:42 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Iva Hešková napsala: ...co je AN holistic ? Je to Almo Nature ? ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 19:19 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: petrab
...co je AN holistic ? Je to Almo Nature ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 19:16 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: MíNela
Se nedivím, že jim Bono nejede :-D Já taky vařím - sypu granulky do misky smich Kdepak já a vařit ! Ty časy jsou už dávno za mnou, kdy jsem stála u sporáku, vyvářela samé dobrotky, pak je porcovala a zamrazovala.......a pak jsem si odrovnala psa :-( Diagnóza: chronický zánět tlustého střeva způsobený nevhodnou stravou, což potvrdily i rozbory. A tak sypu granule a mám klid ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 19:15 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Re: MíNela - DIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já dycky svoje psy krmim syrovym nebo vařenym, ale tady jak jsem šoupla jednoho do prezentace, tak to je granulář. Léta to byl horror, pak to jakŠ takŠ šlo na dost granulích, který sem přestali dovážet, takže změna nastala chtě nechtě. Je na AN (maj ty 2 kg, ale taky 12 kg) jehněti nebo na jelenu a neskutečný. Nepřibírá a ty bobky!!! Jednou, max. dvakrát denně pevný a malý. A hlavně první, co mu fakt chutnaj, hlavně potvory large, kterých by se dřív ani netknul. A ještě další nadšení - ať dostane cokoliv dalšího, tak je v pohodě a žádnej zažívací problém. Krmím tím ale jen asi 2 měsíce, tak to chce ještě čas, jak se to vyvrbí. Tak kdyby se tu někdo našel, kdo má delší zkušenosti..... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 18:51 Žena MíNela [2212] - Špicové a primitivní plemena – Re: Iva Hešková
No on to byl jen dvoukilovej pytel,byla to změna,pesanům nic nebylo a není, tak snad to zase taková hrůza nebyla.... stydim teď máme doma od firmy BONO - granule IMPULS SE ŠUNKOU - a miska je pořád plná...vůbec jim nejedou....Nelča stávkuje úplně a Míšan si občas "zobne".tak vařím, vařím....dnes zrovinka slepici :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 18:51 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – ?
Krmíte někdo AN holistic? Díky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 18:21 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: MíNela
No právě, jsou chemicky obarvené a dochucované (takže i veeeelmi chutné), v podstatě něco jako Pedigree, jen o fous lepší. Takové granule bych nechtěla ani zadarmo ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 18:12 Žena MíNela [2212] - Špicové a primitivní plemena – Re: Iva Hešková
Tak barevný teda byly, to je fakt...ale říká se, že psi vidí černobíle smich ale asi byla "barevná" ta chuť, protože fakticky jim chutnaly. A že už jsme vyzkoušeli hafo značek, protože co výstava, to jinej sponzor a tím pádem jiné granulky. :-) Konzervy ale neznám, tak to se podívám, až pojedeme do nějakého marketu....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 18:05 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: sarka
Tak to říkali chovatelé dle zkušeností a hlavně rozborů. Já je ale nezkoušela, už totiž od pohledu mě ta směs barevných granulí jaksi odradila. Ale prý mají docela dobrý konzervy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 17:59 Žena MíNela [2212] - Špicové a primitivní plemena – Re: sarka
Fotka k příspěvku Já se přidávám na stranu těch pejskařů, kteří už vyzkoušeli tuto značku a pochvalují si. Já jsem jí neznala, ale Míša dostal k poháru ještě tyhle granule a ačkoliv moji pesani granule nemusejí, tak tyhle zmizely hned. Byly sice pro seniora, ale Nelinka nepohrdla a skvěle Míšanovi sekundovala v pojídání :-P
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 17:33 Žena sarka [401] – Re: Iva Hešková
Opravdu? To slyším poprvé. Ke mě se dostala zatím jen samá chvála a pejskům (i těm vybíravým) moc chutnají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 17:29 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: sarka
Tak já slýchám pravý opak hmm Hlavně kvalita vstupních surovin nic moc....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.01.2011 16:34 Žena sarka [401]
Poslední dobou slýchám jen samou chválu na Belcando.

www.rintintin.cz/…/

Cenově vychází celkem příznivě a složení také není k zahození. Chystám se na něj... :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.12.2010 18:52 NIKO – Re: Katy
Svět je malý a vše je možné :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.12.2010 18:36 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
jsi z Olmu, že? Abych ti nedělala otisky třeba já :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2010 18:17 NIKO – Re: Katy
Všeho moc škodí smich Ale asi k zubařce zajdu ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2010 17:24 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
smich
ale no tak... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2010 17:22 NIKO – Re: Fido
"skus navrhnout nejakou znacku ja se podivam na slozeni a sezenu vzorky atd ...."

Klidně bych Ti také rád poslal SKUS,ale napřed mi paní zubařka musí zuby otisknout :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2010 00:01 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: defisa
Tak to souhlasím s Jiřím.. napsal "vzhledem k ceně a složení" - což znamená, že mu jde jak o cenu, tak i kvalitu. A co jako, že "pejskům chutná"?? to, co chutná jednomu, nemusí druhému, no ni? X-) Navíc - ani za nic bych nekupovala drahé grancle jen proto, abych měla pocit, že jsem koupila psovi to nejlepší. O ceně to až tak není... je třeba se dívat na poměr cena/kvalitapalec
(a vůbec - krágulema nekrmím, takže to jde naštěstí mimo mě :) )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2010 22:47 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Fido
snad nejde jenom o cenu, ale i o kvalitu a taky o to že to psejskům chutná! .... podle mě se vyplatí investovat do krmení nějakou tu korunku na víc v zájnu vlasnim i v zájmu psa... no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   20.12.2010 13:31 Jiří – acana
stejne vzhledem k cene a slozeni vypada nejlepe acana
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.11.2010 12:09 Olga
My krmíme Earthborn Small Breed a maximální spokojenost potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2010 17:30 Žena xanti [442] - Teriéři
Fido napsal: no ja bych aji rekl ze veterinari o tom zas tak moc nevijou ... :) kazdopadne u meho veterinare tam propaguje jenom eukanubu a proplan,mozna je to tim ze vsechny tyto znacky (RC,PP,eukanuba,BRIT CARE...)jsou vyrabene v souladu s veterinari
až teď jsem si toho všimla....
Brit care do tvého výčtu krmiv rozhodně nepatří, to už je trochu jiná kategorie :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2010 20:40 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Fido
mám tu jen staré fotky, srst je teď ještě lepší =))
říkám, nevím kolik stojí 15 kg, tak se podívej na ty co jsem navrhla
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2010 20:37 Fido – Re: xanti
skus navrhnout nejakou znacku ja se podivam na slozeni a sezenu vzorky atd ....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2010 20:35 Fido – Re: Šafka
srst vypada na prvni pohled velmi dobre,ale linak ti nelinaj ? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2010 20:34 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Fido
já ti ale nemohu říci, co je pro tvého psa nejlepší! ne to si musíš vyzkoušet sám!
a taky nevím jak se pohybují ceny 15 kg pytlů
za mě Arden Grange, Acana, Brit Care,... a mnoho dalších.... najdi si na netu ty stránky o výživě a něco se přiučíš, sám si pak vybereš to vhodné
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2010 20:28 Fido – Re: xanti
tak ja uz nevim,rekni mi nejakou znacku do 1100Kč/15kg ktera je podle tebe nejlepsi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.11.2010 19:18 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Danila
Proč?? protože mají z reklamy slušné provize!!
Tyhle krmiva rozhodně neodpovídají cenou kvalitě!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2010 18:14 Fido – Re: MaB
to samozdrejme taky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2010 18:01 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Já si myslím, že to není o financích, ale o obsahu - kvalitě a jestli to psovi sedí - chutná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2010 17:54 Fido – Re: Danila
no ja bych aji rekl ze veterinari o tom zas tak moc nevijou ... :) kazdopadne u meho veterinare tam propaguje jenom eukanubu a proplan,mozna je to tim ze vsechny tyto znacky (RC,PP,eukanuba,BRIT CARE...)jsou vyrabene v souladu s veterinari
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2010 17:44 Danila
xanti napsala: už jsem to tady několikrát psala...
Každopádně když zapátráš na internetu po článcích o kvalitních krmivech, tak určitě zjistíš jak správně vybrat....hledej články i z ciziny, různé žebříčky kvality atd...
Skoro v každém z nich se hned na začátku dočteš, že RC, Proplan, Eukanuba a jimi podobné nebrat, ale je to na tvém vědomí s vědomí čím budeš krmit


Proč tedy veterináři tato krmiva doporučují? :)
Reklama

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] ...... 12

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 22383x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/10-oblibena-znacka-krmiva?od=151