Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Granule

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
Granule
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   08.11.2014 17:31 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Ria542
Ria542 napsala: Dobrý večer přeju. ........Taste of the Wild, ............. problemi se žaludkem, jak to už u nás bývá zvykem........
tyto graule patří k těm "lepším", jak ale psovi sednou, ať už výživově, tak chuťově či co se týče zažívání, záleží vždy jen individuelně na konkr. zvířeti, nutno rozhodně velmi pomalý přechod a pak jen vyčkat ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2014 23:09 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Taste of the Wild (a které?)
Dobrý večer přeju. Jak je už známo, Melinka už má přes rok a tak jsme se začeli rozhlížet po nových granulích... Napadli mně Taste of the Wild, máma souhlasila (až se mi to věřit nechtělo...) a tak jse chci zeptat které by jste mi odporučili (co se obsahu a poměru masa týče a taky chuti). Máme celkem dost citlivý žaludek a taky je Meluša dost vybíravá, ale to by podle mně problém být neměl (spíš kdyby jsme někdy chtěli změnit granule, aby žrála něco jiného). Každopádně jse musíme rychle rozhodnout aby jsme ji mohli začít zvykat na nové granule (aby jsme nebodej zase neměli problemi se žaludkem, jak to už u nás bývá zvykem). ;-) Tak tedy děkuju za všechny rady a postřehy a zatím dobrou noc! :-P :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   18.09.2014 13:51 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Zajímavý článek
www.joalisanimal.eu/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   17.09.2014 10:09 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Ono to bylo spis asi tím,že jsem dávala granule podle odměrky Rc a dávala jsem jich moc,když jsem to převážila na váze.takže on už spíš chudák nemohl to množství sežrat.jsem blbá,že mě to nenapadlo hned. ano teď už baští v pohodě ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   16.09.2014 23:18 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
anargo napsala:

že by bizona?

a co takhle klokaní kejtičku ke svačince?
www.mrazirnyvodnany.cz/…

Hledala jsem granule z klokana. A nenašla...
Ale opačně to jó tn.nova.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.09.2014 21:08 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: anargo
No, tak já jsem to taky nikde nenašla a to jsem prohlídla i pytel, co mám doma... A na internetu všude píšou jenom o vysokém podílu masa... Ale Abby na TOTW v podstatě vyrostla a prospívá myslím dobře. Každopádně energie jí nechybí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2014 20:56 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: anargo
Ještě dotaz,marně se snažím zjistit kolik vlastně % masa ty granule mají?píší všude velký obsah masa,ale kolik to je ne.pytel už bohužel nemám,granule sypu hned do barelu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.09.2014 11:49 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
www.zoohit.cz/…

že by bizona?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.09.2014 11:48 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
www.zoohit.cz/…

Tak granulky Sagimu za začátku chutnaly,ale ted nějak stávkuje a moc se mu do nich nechce,zato Argo by je sežral i s pytlem.tak uvidím,jinak budu muset tomu malýmu vybíravci zkusit jinou příchut. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 10:08 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
:-D palec
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.09.2014 02:54 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.09.2014 21:46 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.09.2014 20:28 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2014 14:52 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Škoda. sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2014 20:55 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Tak jsem na ty stránky koukala,ale granule objednávám od jinud a levněji.a do Znojma nedováží,jen Brno. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2014 11:26 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
já přidávám do žrádla,i když obsahuje kloubní výživu rosol z rozvařených prasečích nožiček,štěndu tím dochutím granulky a ještě jí pomůžu v rychlém růstu,roste mi jako z vody a když stále skáče jak srnka,snad tím předejdu vývojovým vadám kloubů. ahoj
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.08.2014 15:02 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Hafík
můj názor je ten, že i když granule obsahují kloubní výživu, prostě ať jsou jakékoliv, pak u plemene těžkého, jako je Tvoje a rovněž s velkou predispozicí k ortop. problémům, nutno v období růstu přidávat preventivně něco silnějšího, než poskytuje příroda, min. želatinu (když v tekuté formě, kde je lepší vstřebávání, tím líp)
k výběru mnohé, např. www.hartolomouc.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2014 12:22 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Hafík
Tyto granule neznám. Jsou dvě možnosti - buď opravdu neobsahuje kloubní výživu a pak je možné ji hlavně v období dospívání a zvýšené fyzické zátěže doplnit, a nebo obsahuje a jen to tam nepíší - může obsahovat např. mleté ryby, rybí moučku, žraločí chrupavky, mleté vepřové kůže, uši, šlachy, vazy... a to vše obsahuje kloubní výživu, která je pro psa stravitelnější než třeba práškový chondroitin a glukosamin sulfát.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2014 09:12 Žena Annie [50] - RetrívřiRe: Libas
Já svého psíka krmím Brit Care už nějaký ten měsíc, ale teď mám v plánu přejít na Nutra Gold Grain Free, ale neobsahují kloubní výživu a to je ten problém. :-O Myslíte, že mu to můžu podávat i bez kloubní výživy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2014 08:53 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Co se týká granulí, tak tam mají snad vše... a co nemají, tak to jsou většinou na požádání schopni sehnat. Jsou to fajn lidi, vídáme se občas na výstavách a jsou to jihomoraváci... tak dám raději vydělat jim než nějakým zahraničním majitelům firmy z Prahy ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2014 08:51 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Hafík
Jestli myslíš tohle: pamlsky-pro-psy.heureka.cz/…/ a další sušená masa, tak podle mne patří k nejlepším a u psa nejoblíbenějším pamlskům. Pokud myslíš granule, tak ty jsem nezkoušel a ani to nemám v úmyslu. Pokud bych chtěl dávat superprémiovky, vím o kvalitnějších a levnějších. Ale naše chovatelka krmí léta holistickýma, má s nimi nejlepší zkušenosti a přejít z mercedesu na trabanta, to je moc těžké... a navíc, pokud je ten mercedes jen o pár kaček dražší na pytel, ale stejně drahý nebo levnější na denní krmnou dávku, tak pak tě nic nemotivuje dávat méně kvalitní, ale dražší granule.
Ale to je jen můj názor. Většina lidí raději koupí častěji levnější pytel méně kvalitních granulí, i když je to v konečném důsledku vyjde dráž. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2014 08:29 Žena Annie [50] - Retrívři – Brit Care
Zdravím pejskaři, jaký je Váš názor na Brit Care?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2014 08:48 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Děkuji za tip,určitě na to doma kouknu a uvidím co tam vše mají palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.08.2014 11:36 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Já myslím, že mu budou chutnat. Jen je potřeba i na ně přecházet postupně...
A jinak, jsi z JM, tak tvé pozornosti doporučím tento obchod: www.sytypes.cz/… Mají kompletní sortiment TOTW (i dalších mnoha a mnoha granulí), lepší cenu, dopravu zdarma, navíc když bereš pravidelně, tak díky kuponu máš každý pytel ještě o další stovku levnější a hlavně jsou taky z JM... a dělají zavážky, jen musíš kouknout, jestli i do Znojma. Beru granule jedině od nich, mají vždy, dokonce i v době, kdy se do Česka nedováželo, tak pro mne měli, protože nejsou internetoví překupníci, ale mají skutečný sklad.... no a navíc, majitelé jsou moc fajn lidi. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2014 20:53 R Žena Nika [755] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: anargo
potom nám napis ako mu chutnaju potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   16.08.2014 22:50 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
www.zoohit.cz/…

Objednáno pro Sagiho,v pondělí nebo úterý dorazí,jsem zvědavá jaké budou.a ještě dostaneme supíka Gustíka smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2014 10:49 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: prokrmivo
Mně to spíš přijde jak propagace stránky pro-krmivo.cz, tím, že je to za každým tvým příspěvkem a v profilu nic nevyplněno, pouze taky tento odkaz... :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2014 19:03 tomaslouk150 Re: pavlinapoddana
to je pravda, ten slupne vše :-D ale abych řekl pravdu, od Astora (levnější varianta Brita) dal tlapky pryč asi po 4 pytly. Takže jsme přešli na K9 a ta mu zatím moc chutná;-)
pro-krmivo.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.08.2014 08:52 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psiRe: prokrmivo
labradorům chutná úplně všechno,co se dá polykat.... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.08.2014 20:58 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: prokrmivo
Až si místo psa pořídím slepice, budu jim dávat taky zrní. Teď ale mám pejska, tak mu dávám raději granule z masa než ze zrní. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2014 08:41 tomaslouk150
Náš labrador si zvykl na K-9 a chutná mu už několik let. Dobrá cena za dobrou kvalitu.
pro-krmivo.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   11.08.2014 12:59 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Taky znám jen granule. Dává je dobře polovina stafíkářů, jsou opravdu vynikající, mohu vřele doporučit. Jako u všech granulí ale opatrně s přechodem z jiné značky. Jak říká kamarádka prodejkyně - "U granulí to maj pejsci jak chlapi u auta. Ti se taky při přechodu z trabanta na Porsche poserou". stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.08.2014 08:50 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psiRe: anargo
od wildu znám jen granule,kámoš tím krmí policejní psy,velice si to chválí palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2014 20:47 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
petdiscont.cz/…

???????měli jste někdo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2014 10:57 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: pavlinapoddana
Děkuji, jak budu mít čas (asi až po dovolené), tak určitě nastuduju.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   31.07.2014 09:56 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   31.07.2014 08:27 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psiRe: Libas
na stránkách www.dogdog.cz najdeš všechny druhy tohoto krmiva.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2014 21:28 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: pavlinapoddana
Prosím nějaký odkaz, odkud jsi je koupila. Děkuju.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.07.2014 10:51 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psiRe: anargo
objednala jsem je přes internet,objevila jsem je náhodou a v cizině mají bezva odezvu,páč tady ještě nejsou známé,pro nově pořízené štěndo jsem chtěla vybrat nejvhodnější a trefila jsem asi po hodině hledání,hovínka jsou po něm fááákt úžasná hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2014 20:59 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: anargo
Za malo :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.07.2014 20:35 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: kajík
Díky za info love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   28.07.2014 08:09 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: anargo
Tak Bessie ryby chutili....misku vylizovala ešte dobré 2 minúty :-D a na moje prekvapenie jedla pomaly....takže tieto rybky odporúčam palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2014 19:52 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: pavlinapoddana
Ty jo... až teď jsem si uvědomil, že Scotty poslední dobou vůbec neprdí... že by to bylo tou Kelpou, co mu denně přidávám do krmení?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2014 17:34 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: pavlinapoddana
hmm vonící hovínka chcem taky :) my přes ty granule moc nejsme,ale na kolik vyjde velkej pytel tehle vonitek pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2014 16:03 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
www.zoohit.cz/…

Já dávam tyhle,jelikož Argo je alergik.

Ty Vaše vypadají dobře,to se dá koupit jen v cizině?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2014 13:24 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psiRe: anargo
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2014 13:12 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: pavlinapoddana
Tak to je super palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2014 12:59 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psiRe: anargo
recenze jsou výborné ,nicméně pouze ze zahraničí,tato značka tady ještě není známá a není komerční,takže jsme si vzali menší pytel na zkoušku a velice chutná,pro mně je ale hlavní,že jsou to čistě přírodní látky bez barviv ,chem.vůní a konzervantů,vůbec po něm neprdí,páč jí v žaludečku nemá co kvasit a dokonce i to hovínko voní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2014 12:31 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: pavlinapoddana
Tyhle bohužel neznám a recenze na netu?koukala jste?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2014 12:29 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – nová Cherry ,nové granulky
Za svou zesnulou Cherrynku jsem si hned pořídila novou malou Cherrynku,než jí jako starší začnu krmit barfem,chci ať má jako štěndo vše vyvážené,tak jsem jí pořídila REGAL puppy ,podle složení vysoce kvalitní krmivo pro rychlerostoucí štěnda velkých plemen,nemáte se značkou REGAL někdo zkušenost?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [3] ...... 12

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 5460x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/484?od=101