Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Granule

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 7 Přejít na další stránku   1  
Granule
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.01.2014 02:06 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: A.Z
Ono ani tak nejde o to, že by byla kvalita nižší, ale kukuřice a především pšenice patří mezi produkty, které mohou být (a pro spoustu psů jsou) alergeny, a to je jeden z důvodů, proč se jim já vyhýbám. Ono, ať na to člověk kouká z jaké chce strany, pes nemá zobák a není slepice, aby žral obilí... to už raději ať tam je hrách, mrkev či jiná zelenina než obiloviny. Zeleninu a trávu pes běžně žere, obilniny ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2014 01:58 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Holistické řady granulí jsou dnes asi to nejlepší z granulí, co se dá pejskům dávat. Ať člověk sáhne po jakékoliv značce, tak asi neudělá chybu. Záleží pak jen na tom, jaké chuti dává kdo přednost. Já Scottymu dávám Taste Of The Wild a jsem velmi spokojen, jako skoro všichni, kdo je používají. Scottymu zatím vyhovují, chutnají mu, hezky po nich roste a sílí, takže nějak neuvažuju o změně, ale stále sleduju, co se kde nabízí a jsou pro mne cenné právě osobní zkušenosti lidí, kteří těmito granulemi krmí - kdybych musel z nějakého důvodu měnit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2014 22:52 A.Z Re: petrab
Díky za reakci.
Samozřejmě věřím že jsou i lepší krmiva. Jde mě jenom o srovnání výrobků které jsou zhruba ve stejné cenové relaci.
Na Calibru Adult jsme přešli u minulého psa, fenky labradora, z krmiva Astor -na radu veta, a byla to obrovská změna, takže o ní nemám vůbec špatné mínění.
Dotaz jsem položil, protože mě připadne, že Brit jako "prémiovka" má poměrně hodně masa, ale co jsem pochopil, tak je kvalita "přílohy" nižší (kukuřice, pšenice).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2014 22:16 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: A.Z
krm jako sřed. plemeno,
my jsme v minulosti zkusili obě tyto značky, calibra bych řekla, trochu lepší, ale nakonec jsme ji stejně změnili,
při výběru žrádla je to dycky individuelní, ať co se týče chutnosti, tak prospívání, vhodosti atd., nutno vyzkoušet a krmit hl. v růstu raději něčím dražším, čímž nemyslím, nejdražším, protože to nezaručuje luxus, rozhodně ale naopak nízká cena nemůže zaručit obsah masa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   24.01.2014 20:58 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
My jsme Arga krmili jako štěndo Eukanubou,pak jsme přešli na Acana-granule taky celkem dost drahé,ale Argo z nich neměl skoro nikdy pěkně pevný bobek,tak jsme na doporučení Petrab-ještě jednou tímto děkuji za radu-přešli na Almo natere holistic, jehně a super,bobky jsou výstavní a psovi i chutnají,takže super. palec palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2014 16:53 A.Z Re: Libas
Ok. Díky za reakci palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2014 14:34 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: A.Z
Já osobně bych rozhodně dával raději granule pro štěňata středních plemen než pro štěňata malých plemen, protože ty jsou dělané pro to, aby pes co nejrychleji rostl, což u štěňat není zrovna žádoucí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2014 13:16 A.Z – Granule Foxteriér
Vybírám granule pro štěně foxteriéra a není mě jasné...
1.)Foxteriér je řazený mezi střední plemena, ale má váhu v dospělosti cca 8kg -mám se držet při výběru krmiva typů pro plemena "střední" nebo pro "malá do 10kg"?

2.) Porovnával jsem si krmivo "superprémium" Calibra Junior Small Breed a "prémiové" Brit Premium Dog Junior. Jsou zhruba ve stejné ceně, které z krmiv doporučíte? Brit má deklarovaný větší podíl masa 42%, ale hned na druhém místě je kukuřice a pak pšenice. Calibra má jen 32% ale jako přílohu na druhém místě rýži... U superprémiovky Brit Care se mě podrobný obsah nepodařilo najít, že by se za něj styděli? :)
Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.01.2014 09:07 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: MajQulinqa
Pro výběr granulí mi přijde zajímavý tento článek, kde je doporučeno, na co se při výběru granulí zaměřit: www.dogdog.cz/…
Pak mne zaujala rozsáhlá databáze na stránkách chovné stanice Československých vlčáků: www.tobrok.sk/…
Já osobně si vybírám granule, které jsou svým složením spíše pro masožravce, než pro slepičky, takže se snažím, aby v nich bylo co nejvíce masa a co nejméně obilovin. Dle doporučení chovatelky krmím svého mladíka granulemi TOTW: www.dobra-krmiva.cz/…=
Konkrétně teď krmím těmito štěněcími: www.dobra-krmiva.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2014 21:07 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Ria542
Uvidíme. Držím palce. A přidávat opravdu jen pomaloučku.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2014 17:27 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Čo to u mňa znamená, je to netvarované a vodovité... Keď to má tvar "bobku", tak to nejak neriešim... Dnes ráno to bolo veľmi zlé, teraz podvečer je to už "vytvarované", takže zostaneme ešte na diétke, aby sa jej žalúdok upokojil a potom pomaličky pomaličky pridávať trošku granuliek do ryže s mrkvičkou.... Mamina kúpila tieto, teda "sensittive". Ja som rozmýšlala nad Purina Pro Plan Digestion. Uvidíme... pac :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2014 13:48 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Ria542
Kdysi před 12ti lety jsem krmil granulemi Purina Pro Plan. Tehdy patřily k nejlepším na našem trhu. Teď je ale situace trochu jiná, nicméně PPP patří stále k té lepší čtvrtině. Díval jsem se na složení těch tvých granulí: Purina Pro Plan Puppy Sensittive. Řekl bych, že je to lepší než ty Fit Min, ale stále je tam na třetím a čtvrtém místě kukuřičný lepek a kukuřice... nicméně zkus je, ale přejdi na ně co nejpomaleji.
Taky by možná stálo za to vidět, co je podle tebe "riedka stolica". Každý pes mívá někdy tvrdší bobek a někdy měkčí - záleží jak dlouho jde potrava střevy, jak dlouho je od posledního vyprázdnění. Je-li stolice dlouho v tlustém střevě, je jí odebráno hodně vody, je-li tam jen krátce, může být řidší. Pokud to má tvar, ale je to jen měkké, tak bych vůbec nepanikařil. Pokud to ale tvar nemá, udělá to lívanec nebo je to ještě řidší, šel bych s tím k veterináři, u štěněte bych to neriskoval... Samozřejmě tedy s výjimkou, kdy vím o nějakém stravovacím prohřešku - štěně mi ukradlo kus bůčku nebo kopeček zmrzliny a sežralo. Tam je řídký případ očekávatelný a nemusí se řešit. Ale průjem 2 dny a déle už je u štěněte k řešení u veterináře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2014 10:59 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Myslela som si to... Nuž a nejaký liek sme mali, silnejšie než smecta, už neviem, čo to bolo... vraj "smecta" pre psy (a silnejšie než smecta), fakt netuším čo to bolo, možno aspoň tušíš... Odkedy sme si ju priviezli a pomaly zmenili stravu na našu, začala mať problémy s žalúdkom. Asi to bude tá alergia... Volali sme s paní z Pardál z Asuanu. To je najbližšia chs kólii. Ochotne nám poradila, že ona kŕmi šteniatka 2x denne ryžou s mäskom, alebo troškou granúl a 1-2x denne (podľa veku šteniatok samozrejme rozdelené na porcie, ktoré zvládnu) len granulami, či tak dajako... A našej by to zdá sa tiež vyhovovalo, až na to, že ona kŕmi zlými granulami (Friskies, či tak dačo). Ja by som možno menila na tie Pro Plan-y. Uvidíme, teraz diétka a keď to bude v pohode, začneme pekne pomaly prechádzať na niečo iné... ;-) pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2014 23:55 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Ria542
alergie může vzniknout na jakoukoliv složku potravy a to po jakékoliv době, nejl. je zjistit to vylučovací metodou, mmch. zrovna kukuřice či pšenice bývá alergen častý. Jestliže ale dosud nenastal problém, je možné, že dieta byla nutná po delší dobu a postupný návrat na běžnou stravu byl příliš rychlý.
To, co popisuješ jsem zažila u psů ikskrát a pak se většinou vše upravila.

Co se týče očkování, je vhodné, aby pes byl min. 2-3 týdny před ním zcela zdráv, takže když byste termín vakc. přetáhli, dá se najet na nový schéma očkování, nebyli byste sami, nejdřív rozhodně dořeš průjem,zkus ještě jednou zladovku, dietu a pomaličký nástup zpět a podávat přitom např. Dia Dog - pro zahuštění stolice, v případě, že by to přetrvávalo, domluv se s vet., je možné, že se přemnožily nežádoucí bakterie ve střevě... Tedy můžeš již nyní odebrat vzorky trusu k rozboru a nechat zjistit, zda-li je vše v pořádku. Kdyby rozbor ukázal problém, někdy je nutno nasadit i atb (Entizol apod.), při rozboru trusu je možno požádat o citlivost na případné atb (tzn., že když by nějaké bakterie v trusu byly přítomn a bylo by nutné podávat atb, rovnou ti udělají test na to, která konkr. atb je nutno nasadit, aby léčba byla cílená, to však neznamná, že antibiotika bude pejsek potřebovat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2014 18:59 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Ahojte, tak zase ja... Po tom, ako mala Meli hnačku sme dali diétku, ryžu s rozvarenou mrkvou a potom aj troškou mäska... Dnes sme zase prešli na granule a Meli má zase dnes večer riedku stolicu... sad Tak sa idem spýtať na granule, ktoré používame... Máme Fit Min Medium Puppy... Je niečo na tomto krmive zlé/čo by jej mohlo vadiť? Napadlo mi len pšenica a kukurica, či na ňu nemôže mať alergiu? Kuracie mäso určite nie, mala to v tej ryži, žiadny problém, chutilo... Hlavne to musíme rýchlo vyriešiť, lebo 29.1. najneskôr máme preočkovanie... Teraz máme doma malý balík Purina Pro Plan Puppy Sensittive, čo na to poviete, lepšie, či horšie??? Ďakujem pekne za rady aj trpezlivosť! ahoj pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   20.01.2014 10:52 Žena makyna90 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Já krmím Britem moji fenu NO(5let)už odmalička a je zdravá,má hezkou lesklou srst a pěkně tuhé bobky.Takže u nás s Britem dobré zkušenosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2014 00:20 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
PhoebeAdel napsala: Phoebí polkla a po půl hodině vetce předvedla, jak to vyplivne.
no, to u nás probíhá zásadně u jednoho druhu atb a je to vážně horror
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.01.2014 23:10 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Jé, tak Phoebí lososák chutnal. Měla po atb a při zjištění alergie. A baštila ho jako blázen. I pupalku v sirupu. Ona spíš sirup, kapky. A na odčervení máme pastu. Pilule do ní narvat byl boj. Veterinářka nám předváděla, jak to narve do krku a Phoebe to spolkne. No tak Phoebí polkla a po půl hodině vetce předvedla, jak to vyplivne. Tak nám doktorka doporučila sirup. I co se atb týče-tenkrát.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2014 22:38 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: MajQulinqa
brit senior mi byl doporučen jako velmi dobrý pro psa alergika, ale nakonec jsem se rozhodla pro jiný druh
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2014 21:01 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
např. www.prozdravi.cz/…

v kapslích např. cpu do psů už desítky let pupalku dvouletou www.drmax-lekarna.cz/… - super na lesklou srst, spousta lidí to dává před výstavama, nutno ale podávat dýl
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2014 20:50 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Los.olej existuje i v kapslích?? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2014 20:49 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
smich I to je možný,každej sežere nebo nesežere něco jinýho,naši teda naštěstí celkem vybíraví nejsou,no i když Sagar je jak já-nezdlábne bílek z vajíčka smich .A cokoli mu dám tak na to prvně čumí,pak k tomu čuchne a jako labužník dá opatrně do tlamky,fak se u toho bavím když na něj koukám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2014 20:45 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
jedinej problém může nastat v mlsnym jazýčku, Eg. se lososáku netkne, max. v kapslích, když ho necejtí

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2014 20:33 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Já si myslím,že přidáním los.oleje nic nezkazíš,my s ním máme fakt velmi dobré zkušenosti.Zrovna minulý týden jsem objednávala další 1l lahev.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2014 00:38 patty Re: 111muf
Paltim přez servis24prihlaseni.eu/… a nějak to tento tyden nefunguje. nic, zkusim po vikendu, jestli jim to zacna fungovat.

patty
servis24prihlaseni.eu/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2014 22:59 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Já dávám lososové granule a Scotty má nádhernou srst... ale možná by nebylo špatné přidávat i lososový olej... ale já spíš nad tím lososovým olejem uvažuju pro sebe... oni sice mí dodavatelé píšou, že je pro psy, ale co přece nedám psovi nic, co bych si nevzal klidně i sám, no ne? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2014 10:51 MajQulinqa – Granule Brit ???
Dobrý den,
v létě bych si chtěla pořídit svého prvního psa, konkrétně bígla a chtěla bych mu vybrat nějaké kvalitní granule, které ale nejsou předražené. Narazila jsem na granule Brit, které mě nejdříve odradily svou nízkou cenou, ale pak jsem se podívala na jejich složení a přišly mi srovnatelné s dražšími granulemi. Nemám s tím žádné zkušenosti, tak se ptám, jestli je můj názor správný.
Tady je jejich složení:


kuře 41 % (dehydrované kuře 25 %, kuřecí moučka 16 %), kukuřice, pšenice, rýže, kuřecí tuk (chráněno tokoferoly), pivovarské kvasnice, sušená jablka, hydrolyzovaná drůbeží játra, lososový olej (2 %), bylinné a ovocné výtažky (300 mg/kg – 
rozmarýn, výlisky z vinných hroznů, kurkuma, citrusové plody 
a hřebíček), mannanoligosacharidy (150 mg/kg), fruktooligosacharidy (100 mg/kg), extrakt z juky schidigera (80 mg/kg).

ANALYTICKÉ SLOŽKY: protein 25,0 %, tuk 15,0 %, vlhkost 10,0 %, hrubý popel 6,4 %, vláknina 2,2 %, vápník 1,4 %, fosfor 1,0 %, metabolizovatelná energie 4 143 kcal/kg,

NUTRIČNÍ SLOŽKY: vitamín A 15 000 j.m., vitamín D3 1 500 j.m., vitamín E (alfatokoferol) 500 mg, E6 zinek (včetně organické složky) 70 mg, E1 železo 80 mg, E5 mangan 36 mg, E2 jód 0,65 mg, E4 měď 20 mg, E8 selen (včetně organické složky) 0,2 mg,
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.01.2014 21:45 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2014 13:45 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
My lososový olej používáme už dlouho,je hlavně na pěknou srst,dobrý je i na srdíčko a má protizánětlivé účinky,obsahuje Omega 3 mastné kyseliny,pejskům moc chutná.Takže já jednoznačně doporučuji. palec palec
Argovi jsme ho začali podávat jelikož se mu vysoušela kůže a drbal se,co používáme olej je to dobrý.
Sagar ho dostává už od štěněte.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2014 23:36 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Jak a na co se používá lososový olej? Kamarádka ho jede o víkendu kupovat, že bych si taky nechal koupit.
Jinak moji psi všichni milovali ryby v jakékoliv úpravě, ale zřejmě proto, že je miluju i já. Např. Nelče jsem vařil hlavy z makrel a vývarem zaléval granule :-) Samozřejmě vykoštěné filety jsem si upekl a zbaštil já smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2014 23:23 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
tak dostane-li můj pes vařenou rybu, netkne se misky, granule rybí úplnej fujtajbl neochutitelný ničim. Rybka dušená pečená grilovaná by samozřejmě byla mňamkou. I losůsek růžovej. Jeden pes např. nejvíc zbožňoval malý sušený rybičky pro kočky a bombony ze žraločí chrupavky.
Tak jak kterej. Jiná věc je, že mmj. lososí olej je hodně dobrá věc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2014 21:57 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: 111muf
111muf napsala: ... Lososa obecně psy nežerou, smrdí jim to...
Tak tohle mne zaujalo... Myslela jsi svoje psy, nebo psy obecně? Protože za své psy musím říct, že všichni milovali ryby a mohli se po nich utlouct, i když tehdy nebyly granule s lososem. Teď jsou a Scotty je vesele baští a dostává i lososové pamlsky a musím říct, že čím víc smrdí, tím víc mu chutnají :-)
Jinak co se týká značky granulí doporučuju TOTW, krmí tím spousta chovatelů stafíků a pejskům to jde k duhu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.01.2014 00:43 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: micz
ochutnej a uvidíš...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2014 22:57 Muž micz [165]
Ahoj vyznáte se někdo ve složení těchto granulí?http://www.zoohit.cz/shop/psi/granule/simpsons_premium/simpsons_premium_sensitive/369960 Už jsme skrmili pytel, zažívání naprosto v pohodě a málo bobků... Akorát po nich Eli hodně pije tak nevím jestli nejsou moc slaný :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2013 00:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Graisi Anne
je to velmi individuelní, záleží na tom, jak je hafuša aktivní, jakýho je věku, jestli je zcela zdravá a také záleží na chuti... , na čem prospívá deset psů, nemusí jednomu sednout a naopak

často čím dražší granule, tím míň ochucené a míň barviv, přidanejch voňadel a dalších chemií a tím míň chutný, jinak nemám tedy pudlici, ale nejhůř mi psi žrali RC, Eucanubu a Pro Plan.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 20:55 Žena Zdeňka a Lolly [220] - Společenská plemena
Ahoj, mám taky Toy pudlinku a měla jsem s ní stejné problémy. Nakonec jsme našly FITMIN, který zbožňuje. Je pro ni lehce stravitelný, zkrátka výborný. Objednávám ho přes internet.
Je tam vícero možností, tak prostudujte. palec palec ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 19:35 Graisi Anne – Granule pro Pudlíka
Ahojky. Prosím doporučte mi nějaké granulky pro naši pudlici. Je na Royal Canin MINI Junior a nějak nám přestává žrát. Veterinář doporučil změnit krmivo, poradil Pro Plan. Ráda bych znala i váš názor. Na internetu jsem si podle recenzí našla krmivo Acana (bojím se, že bude reznout, ona je apricot), Belcando a ještě Orijen. Poraďte prosím =)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2013 09:53 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: joueli
co jednomu šmakuje, druhý může nesnášet
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2013 11:16 joueli
takže chikope jsou pro psy dobrý náš pejhttp://hafici.net/obr/s/18.gifsek totiš nic nechce :-( papat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2013 09:52 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: 111muf
Martino, Rexík také papá granulky dost velké, dokonce je skoro nekouše a zatím v pohodě. Hill´s nám odmítá žrát. Máme TROVET DPD.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.06.2013 08:31 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: 111muf
myslim, že se daj sehnat i pro pidi ráce...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2013 06:17 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: petrab
Díky, určitě vyzkouším, už jsem pátrala a mají ho u nás v KASE. Jen je škoda, že to nejsou drobné granulky, ty velké jsou prostě na ty malé papulky velké :-( ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   16.06.2013 20:50 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: 111muf
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   14.06.2013 19:25 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: petrab
Tak na králíka jsem ještě nenarazila, resp. jsem o nich neslyšelacoze Našim klukům vždy uvařím a oberu přední nohy, ty u nás nikdo nechce :-D jen pejskové po nich dychtí :-P Nu popátrám. Hlavně jestli jsou pro citlivé zažívání. Díky za tip.
Je fakt, že do roku 1990 bych se vracet nechtěla. To psí jídlo nestálo za nic, jen my o tom ještě nevěděli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   12.06.2013 22:02 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: 111muf
111muf napsala: Jinak už bych asi nekrmila ničím jiným než jehněčím. Ještě může být zajímavé i krůtí maso. Kuře ani hovězí už bych asi nedávala. Lososa obecně psy nežerou, smrdí jim to. .................. Vybrat správné a ještě chutné granulky je fakt věda pro medvěda :-D

Nápodobně nápodobně, jen, že neni jehně jako jehně ani krůta jako krůta...
Hovězí granule se snad dělaj pomalu snad jen od Pedigree děsnýho (a jaká to byla rarita, když tu granule začínaly a byly tu první na trhu spolu s Chappi, se psům přisypávala do misky hrstička pro okrasu za velký prachy)

mmch. jak byli všichni psi letitě na hovězím, alergizuje nejvíc a jak následovalo kuře, alergizuje už podobně, zajímavý mi přijdou granule z králika
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2013 20:29 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: anargo
Oni to vyrábí i pro štěňata www.proplan-pes.cz/… s citlivým zažíváním
nebo www.proplan-pes.cz/…

Oboje je pro velká plemena. Navíc mají věrnostní program a za každých 5 nakoupených balení dostaneš další balení zdarma + další akce a výhody.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2013 13:27 Žena myspu [276] Re: anargo
Tak dávej i novýmu přírustku AN...? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2013 11:17 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Argo granule má dobrý Almo nature holistic,jehně-poradila Petrab a sedí mu dobře.Hledám něco jehněčího pro mrnouse co budeme mít-pro štěnata velkých plemen,jehně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.06.2013 07:15 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: anargo
Vřele doporučuji tyto granulky www.proplan-pes.cz/… nebo www.proplan-pes.cz/… ty jsou navíc pro psy s citlivým zažíváním. Já je používám, jen mám odnož pro malé rasy a jsem max spokojená. Muf neustále zvracel a měl průjmy a od doby co je máme je klid. Zcelapotlesk Jinak už bych asi nekrmila ničím jiným než jehněčím. Ještě může být zajímavé i krůtí maso. Kuře ani hovězí už bych asi nedávala. Lososa obecně psy nežerou, smrdí jim to. Držím palce při výběru a ať Argovi hlavně chutná. Vybrat správné a ještě chutné granulky je fakt věda pro medvěda :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2013 07:07 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: anargo
Kupovala jsem je naší Báře, ale přišly mi dost mastné a kvalitou taky nic moc. Už bych si je nekoupila. Podle mě K-9 je takový ten lepší průměr ahoj

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [7] ...... 12

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 5460x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/484?od=301