Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Granule

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Granule
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2016 13:15 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Libas
Divam se na zdroje toho clanku (krom toho, ze je to reklama a "americke vyzkumy...").. informace dobry, nektery veci jsem netusila, ale fakt bych se clankem, co dava TOTW a Orijen na stejnou uroven, nejak podrobnejc nezabyvala :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2016 13:13 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Markiz
Nějak jsem nepochopil, o čem píšeš. To víš, jsem jen chlap, neumím číst mezi řádky. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2016 12:12 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Libas
zdroje jsou veterinari? Aha.. jeste jim tam chybi RC :-D Carnilove je taky cesky, patri pod Brit, jen pro info.
Jo a americti vedci taky zjistili, ze hamburgery jsou zdravy :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2016 12:05 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér – Jak vybírat kvalitní krmivo
www.mujmazlik.cz/…
Hodně zajímavý článek pro všechny, kdo přemýšlí nad tím, jak v té obrovské nabídce vybrat kvalitní granule. Podotýkám, že je to článek pro lidi, kteří jsou rozhodnuti krmit granulemi, barfaře ani domavary nepotěší, není pro ně určen.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2016 11:45 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Janča
Kterékoliv vybereš, neuděláš chybu, vybrala jsi samé dobré. Osobní zkušenost s nimi nemám, ale jsou to kvalitní krmiva.
Kdybych si já musel vybrat z těchto tří, rozhodoval bych se mezi Applaws a Marp a šel bych do Marp Holistic, protože se vyrábí v Česku.
Osobně bych sice nešel ani do jednoho, a to proto, že na mne jsou příliš drahé, carnilove navíc neodpovídá mým požadavkům na kvalitu. Příliš drahé jsou pro mne, protože můj pes toho sežere cca. 10x víc než York. Pro tebe je to rozdíl pár halířů, takže nepodstatné.
Applaws i Marp jsou hodně kvalitní a jestli se rozhodneš pro jedny nebo pro druhé, neuděláš chybu. Oboje patři k naprosto špičkovým granulím. Carnilov jsou dobré granule, ale jen dobré, na svou kvalitu děsně drahé... Já bych s nimi ale nekrmil, ani kdyby byly za polovic, protože se psem dělám to, co s ním dělám, a chci, aby byl v dokonalé kondici. Aby mohl podávat požadované výkony, potřebuje to nejlepší. Nicméně pro pejska, který nebude jezdit na výstavy, nebude závodit a trénovat i carnilov stačí... jen jak říkám, v porovnání s těma dvěma prvníma je kvalita hodně nižší a cena stejná, proto bych volil, jak jsem psal.
Jinak ale musím pochválit, vybrala jsi opravdu velice kvalitní krmení, všechny tři palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2016 13:27 Žena Janča [3]
Nemuzu se rozhodnout pro jorka 10 mesicu aplaws,marp,carnilove?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2016 09:37 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Martin
spatne nevypadaji, jen na muj vkus maji malo tuku, ale to je asi dan za lisovani za studena :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2016 08:35 Martin – Real Nature Black Angus zkusennosti?
Dobrý den,
má někdo zkušennosti nebo nějaké informace o tomto krmivu?
Vypadá dobře a cenově přijatelně.
díky za odpovědi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2016 19:49 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.01.2016 18:12 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Libas
Vidis, ja to zas beru tak, ze kdyz muze zrat neco lepsiho, pokud mu to bude vyhovovat, tak proc ne. Kazdej mame svou pravdu. :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.01.2016 17:12 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Markiz
Já jsem s TOTW maximálně spokojen. Scotty to baští od malička, stejně jako většina Moravských Lordů, a všichni spokojeni. Já Scottymu granule nevážím, dávám mu pořád stejně, víceméně, jen v létě mu zvednu dávku, protože to má přeci jen víc pohybu. Přes zimu má tedy okolo 260 gramů denně, přes léto pak asi 390. V zimě dělá jeden bobek, v létě dva menší. Já mu tedy do TOTW přidávám ty za studena lisované granule z Hulína, ale jen v poměru cca 1:5, abych mu přidal víc rostlinné vlákniny a zpestřil trošku stravu.
Nevím, co tě zklamalo na procentech TOTW a nevím, co podle tebe konečně vypustili do světa. Složení TOTW je známo léta a taky díky němu si léta udržují TOTW jedny z nejlepších výsledků v nezávislých hodnoceních. Nicméně já nejsem propagátor nějaké konkrétní značky, nikdo mne za propagaci granulí neplatí. Já jen mám rád psy a proto doporučuji krmit je kvalitně. Ono často denní dávka kvalitních granulí holistické řady vyjde stejně jako denní dávka zrní, jen pes z toho má trochu víc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.01.2016 19:09 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Michaela
no zadna hitparada, ale jako zaklad to ujde :-) .. a nekoukala jsi na toto? www.spokojenypes.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2016 19:06 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Libas
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku beru to z mazlickuvraj.cz ci jak, nenakupuju tam, ale bylo to prvni, co na mne vyskocilo ve vyhledavaci - ma tam myslim i nejakej vernostni program, nevim. Pocitala jsem to jen orientacne.

Jen se zeptam - ty do Scottyho nacpes kilo grancli za den? :-D Vzdyt by puknul :-D A kolik by pak vys... smich

Jinak jsem nekde videla zverejneny slozeni TOTW na procenta, konecne to vypustili do sveta a teda cekala jsem vic, osobne budu prechazet na novy Carnilove, cenove +- stejny a je to aspon cesky. Koukal jsi na ne?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2016 18:12 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Markiz
Srovnání dobré, ale kde jsi vzala ty ceny? Běžná cena TOTW je někde kolem 95,-Kč/kg, já protože bereme ve velkém je mám pod 80,-Kč/kg. U toho AATU je běžná cena 210,-Kč/kg kuřecích a 230,-Kč/kg ty ostatní. Krmiva Hulín za studena lisované pak 33,50 Kč/kg.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2016 18:12 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Markiz
Kdepak masem, na to jsem moc línej :-D Krmím TOTW.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2016 12:33 Michaela
Zajímavé srovnání, stejně mi to pořád přijde trochu drahé. Nejsem zkušená chovatelka, spíše začínající. Koukala jsem na ceny granulí které tu popisujete a přišli mi ve srovnání s těmi co jsem našla docela drahé. Proto se chci zeptat, zda jsou podle vás takovéto granule špatné jsou o dost levnější a podle složení mi přijdou dobré, nevidím na nich nic špatného. děkuji
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2016 11:41 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Markiz
sedla jsem si a od oka spocitala, jak je to strasne drahy, ty granule.
Ja krmim TOTW, kde beru kilo za 125korun (mame levnej zverimex). Kdyz bych vzala v uvahu TOTW High prairie z obchodu p.Adlafa, kde ma i ono AATU, tak jsem dosla k tomu, ze

TOTW s cenou 135kc/kg vyjde s davkovanim +-200g/den (dle tabulek, pes 20kilo 200-235g) na 27kc/den.
AATU s cenou 266kc/kg vyjde s davkovanim +-200g/den (dle tabulek, pes 20kilo 120-250g) na 53kc/den - a to v nem mas i kloubni pripravky, ktery nemusis kupovat zvlast, alavis pro psy je cca 6kc/den.
A nakonec velkouzasnolepe krmeni pro ryby z firmy Krmiva Hulin (psano nize) s cenou 48kc/kg vyjde s davkovanim +-900g na den (dle tabulek, pes 20 kilo 870-1050g - to bych chtela videt, jak to do toho psa nekdo narve) na 43kc/den.

Tak nevim, jestli je to tak moc drahy :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2016 11:10 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Libas
tak AATU jsou zatezovky pokud vim, primarne pro sanovy psy apod., ty asi moc trpajzliku potrebovat nebude..
Ty Libore, cim krmis ty, ze ti to prijde drahy, masem? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2016 09:35 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Vypadá to moc krásně. Ale není tam uvedena doporučená denní dávka a za tuhle cenu si to může dovolit koupit tak maximálně majitel nějakého trpasličího plemene.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.04.2015 11:02 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: pavlinapoddana
Já přidávám Scottymu za studena lisované granule kvůli vláknině a vitamínům. Dělají je u nás na Hané v jedné malé výrobně. Mají tam malé stroje a tak mohou dělat takové granule a za takové ceny, za jaké to nikdy velký výrobce nevyrobí. Však koukni na složení a uvidíš:
www.krmivahulin.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2015 13:02 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
ahoj,dlouho jsem tady nebyla,mám otázku,krmíte někdo za studena lisovanými granulemi?Cherryně bude rok a budu pomalu končit se štěněcím ,mám v plánu jít do real natur black angus,nemáte s tímto krmivem někdo zkušenosti?prý je to lepší,za studena kvůli trávení a torzi,nebobtnaj tolik v žaludku.jinak váhám ještě stále,hledám recenze,jinak bych šla do wolfsblutu.Dík za rady
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2015 23:02 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
blesk zasáh pedigree www.blesk.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.01.2015 17:59 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Já s nimi krmím asi tak půl roku Něm.ovčáka,původně je měl mít ten mladší ale nechtěl dlabat ani jednu z příchutí.vždy tak 14 dní dobrý a pak zase nic.shodou náhod se vrtal v granulích i ten můj starší takže jsem jim postupně granule prohodila a spokojení jsou oba dva.takže Sagi má nyní Alno Nature holistic a Argo Taste OF Wild. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.01.2015 20:16 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: funtcz
Z toho, co jsi napsal, znám jen TOTW. Je to špičkové krmivo, každoročně hodnocené odbornými časopisy jako jedno z nejlepších. Krmím jím a krmí jím i spousta majitelů špičkových psů. Přesto nelze říct, že je nejlepší. Četl jsem názory lidí, co psali, že jejich psům neprospívá. Těžko říct, jak na to přišli a jak to posuzovali. Nejsem odborník a nemohu říct, že tohle žrádlo je nejlepší, mohu jen říct, že mému psovi sedí, pes prospívá a já jsem spokojen.
Co ale mohu říct je, že jsem se na škole celkem dobře učil matematiku. Proto mne vždy docela pobaví zmínka o "cenově dostupném" krmivu. Co je cenově dostupné krmivo? Pytel za 300,-? Za 500,-? 750,-? 1.000,-? 1.500,-? 2.500,-? 5.000,-? Co z toho?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2015 08:56 Muž funtcz [13] Re: Jarka
Podle rádce krmiv vybral jsem Acana Puppy Large Breed 18.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2015 20:01 Atrei Re: funtcz
Co Carnilove, ty mají ještě víc masa a proteinu než TOW a je to česká resp. výroba/evropský normy.
pesklub.cz/…
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   10.01.2015 18:36 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: funtcz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2015 11:44 Muž funtcz [13] – Výběr granule
Tak po nějakém skoumani nejkvalitnějších granulí pro psa (bavím se o nej,teď krmim ProPlanem ale do dvou let psa chci krmit tím nejlepším proto jsem se rozhodl hledat. Ptal jsem se i obchodníků, veterináře a každý měl ty svoje a ani dva z deseti se ne zhodli na jedné značce. Pak jsem se bavil s chovateli čím krmí a jake výsledky) jsem vybral 4 výrobce.
Švédské Robur a Annamaet,Taste of the Wild... Čtvrtého výrobce doplním...
Co na to odborníci tady? Vím že každému sedi něco jiného, sklidim plno kritiky :-) :-) ale mohli bychom jsme tady udělat společně takový řebříček od 5 do 1 superpremiove,další pětku kvalitní ale cenové dostupné a založit na forum. Třeba i české výrobce... Mi jako začátečníků fakt těžko se vybírá když každý tvrdí něco jiného.. Žádná reklama na výrobce, ale pouze orientační pro majitele psů z naší zkušenosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2014 12:15 Žena Laďka [354] - Teriéři
Máte někdo zkušenosti s tímto?
www.baron.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.11.2014 22:48 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
co se týče "doporučený" resp. orientační denní dávky, jedná se standardně o dávku pro klidnější režim, takže je-li pes aktivní či naopak, vždy nutno přizpůsobit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.11.2014 19:11 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: markiit
Scotty má 17 měsíců a pořád mu kupuju ještě štěněcí. Má hodně pohybu, je hubňour, tak nepotřebuje ještě dospělé. No a dávám mu tak, aby nepřibíral ani nehubl. Každý týden ho vážím a pokud přibírá, přidám pohybu, když naopak hubne, přidám granulí. Jinak mu dávám polovinu doporučované denní dávky, ale dávám ji 3x denně, takže vlastně dostává 150% DDD stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2014 06:23 Muž markiit [0] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: markiit
Asi možná koupíme ještě ty štěněcí, nemá vlastně ani dva roky a to asi bude ta chyba, za kterou může já :-( Jinak jsme seznačkou TOFW spokojeni, kupujeme je i naší kočce na střídačku s Applaws.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2014 06:16 Muž markiit [0] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: anargo
Máme právě bizona a jsem před objednáním dalších granulí, tak jsem z toho dost nervózní co s tím? Měla jsem fakt radost, že něco přibral, ale teď to zase shodil. Energie má dost, to je na něm vidět, ale přece jen by měl mít o pár kilo více.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2014 21:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
anargo napsala: -velký obsah masa- je teda kolik? tone smich
no hodně, pejskařko, hodně, né málo a proto jsou tůze kvalitní, prostě narvaný flákovou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2014 21:01 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: anargo
Asi jo jsem to nikde nevyčetla coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2014 21:00 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
No i celkem jo ten jejich chytrý -velký obsah masa- je teda kolik? tone smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2014 20:57 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
smich
to bys chtěla vědět, co? tůdle ...
a jsi slepá, prostě HODNĚ
smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2014 20:27 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: anargo
A taky se mi zatím nepodařilo zjistit kolik % masa ty Taste of Wild obsahují všude píšou že spoustu čerstvého masa.ale kolik to je?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2014 20:25 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: markiit
Jakou máte příchuť?nám po lososových Sagi vůbec nepřibral.teď máme bizona tak uvidím.jeste jsou i jiné granule co mají ještě větší podíl masa ale jelikož je ještě ve vývinu tak by se mu dávat neměly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2014 13:48 Muž markiit [0] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – TOTW ztráta hmotnosti
Zdravím, máem trošku problém s úbytkem váhy Igorka po granulích TOTW. Když jsme ho přivezli domů z útulku měl první měsíc graule Bosh a další měsích Fritmin, po těch lrásně přibral a jelikož jsme mu chtěli přililepšit, tak jsme pořídili TOTW a byli jsme nadšení, menší a pevnější hovínka. Dávkování dodržujeme 5 - 6 šálků (u granuli je pro jeho váhu 4 1/2 - 5) a přesto je patrné, že má ubytek na váze. Nevím, co děláme špatně? Máme zvýšit dávkování nebo kupovat ještě štěněcí?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2014 21:09 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo, Libas
no, to je snad logický, ne?
půlky jsou půlky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   23.11.2014 17:33 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Takhle to má Argo s dingo sucharem,celý nesežere,rozlomený ano.
U švagrové mi jednou vymetl pidi misku pro Jorkšírku granulí Pedigree,přitom doma by nevzal do huby ani Frolic :-D .Cizí prostě líp chutná :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   23.11.2014 13:14 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Libas
A takových věcí bych mohl uvést celou řadu... Např. Scotty mandarinky. Když mu dám měsíček mandarinky, nežere ji. Když mu měsíček rozlomím na půlky, tak se po nich může zbláznit :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   23.11.2014 13:11 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Ale víš jak to u nich je - vždycky jsou lepší granule i lepší voda u toho druhého psa v misce :-) V Brně na Evropě vypil Scotty misku vedle u klece jedné fenky. Tak jsem jim tam dolil naši vodu - fenka ji nechtěla, Scotty se po ní mohl utlouct. Tak jsme rozvedli téma cizí miska a oni zkusili dát jejich vodu do Scottyho misky. Scotty chodil pít do její misky a ona do Scottyho a jak byli spokojeni... a přitom pili tu vodu, kterou dostávají stále a normálně jim nechutná coze Někdy nad těmi pejsky fakt žasnu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.11.2014 12:22 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Tak to bud rád.Argo už mi ted nějak nechce žrát Almo nature,takže uvažuji,že asi začnu pak dávat také TOTW,jelikož když zůstane nějaká granule u Sagiho v misce,tak to má sluplé raz dva a ještě kouká stylem-jako víc mi tam nenechal :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.11.2014 00:19 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Zlatý stafí žaludek. Scotty jeden den skončí bizona a druhý už valí lososa, a naprosto bez problému :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2014 21:55 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
My měnili ted TOTW u Sagra z lososa na bizona,asi tak týden jsem postupně přidávala a v pohodě,vím,že u něj problémy s přechody nebývají,ale u Arga by to bylo horší,to bych musela přecházet déle,ten je citlivější. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.11.2014 11:54 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Pravda... když jsi to připomněla, vím, jaký je problém s Nelčou - bearded collie. Nikdy nebyla právě žravá a vybíravá byla vždycky jak opica... Navíc jí granule chutnaly vždy tam max. 2 pytle a pak jsme museli vybírat nové. Nikdy se s váhou nedostala moc přes 20kg, spíš těsně pod... A přesto je jí dnes 15,5 roku a je stále mezi námi - jen díky tomu, jak se o ní sestra a mamka starají potlesk Chtěl bych jim tímto za Nelču moc poděkovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2014 21:03 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
ovšem Melinka neni stafík, ale kolík, takže si ráda dá bacha na to čim krmit a jak na to přejít =D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2014 12:35 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Ria542
Myslim, že u TOTW je celkem jedno, jakou prichut zvolis. Scottymu je 17 měsíců a já pořád dávám štěněcí na střídačku - jednou bizona, jednou lososa. Scottymu chutnaji oba, přechod nedělà problémy, ani když přecházím ze dne na den, protože oboje granule mají podobné kvalitativní složení, i když se liší použitým masem. TOTW doporučují 4 z 5. stafíků smich

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] ...... 12

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 5460x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/484?od=51