Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Granule

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 9 Přejít na další stránku   1  
Granule
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2013 22:23 Dracula Re: micz
Tak, já krmím svého psa taky dvakrát denně a myslím že jednou denně krmit psa je málo, člověk sám o sobě jí také vícekrát denně a kdyby jedl jednou byla by to tragédie jak znám své okolí a ta má představa že má třeba můj pes hlad by mě zabila, takže se přikláním k tomu dávat psu dvakrát denně, je to jen můj názor, ale většina pejskařů, no všichni dopřávají svému mazlíkovi 2x denně :-)

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2013 22:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: micz
to fakt neni zač
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2013 21:21 Muž micz [165] Re: petrab
děkuji :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.02.2013 19:21 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: micz
v podstatě po ukončení růstu - cca v 18ti - 24 měsících dle velikosti psa, mmch. je vhodnější v podstatě krmit 2x denně psa furt (prevence torze)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2013 18:32 Muž micz [165]
Prosím o radu. Od kdy je vhodný začít štěně krmit jednou denně? Děkuji :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   09.01.2013 18:18 Muž micz [165]
Tak u nás to nakonec vyhráli tyto granule-Taste of the Wild High Prairie Puppy. Protože jsem stále váhal a stihl nám úplně přesně dojít Orijen, tak jsme přešli na tyto granule "na tvrdo". První dojem- Eli granule chutnají, bobků je málo, prakticky ani nesmrdí a jsou krásně pevný. Snad bude i dál vše OK hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2013 20:28 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
No je tam psáno 100% jehně,tak snad to tak bude,bobany má snad i o trochu lepší a pevnější,tak snad to bude v pohodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2013 20:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
no, já od něj kupovala čistýho lososa a pak ty pidi konzervy různý, je tam vysokej podíl masa, sem tam pidi rejže, zeleniny apod., nevim ale, na co má Tvůj hafan alergii, jestli máš jen čistý maso, tak se toho drž,
třeba před nějakou dobou sem vozil i AN zvěřinu, po tom se mohl pes utlouct a navíc měl bobky jak nikdy, ale ty prej už přestali nevim, jestli dovážet a nebo vyrábět, fakt jsem nepochopila proč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2013 19:56 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Granule už máme v pohodě,ale sháněla jsem konzervy,které by obsahovaly jen jehněčí maso a to je tedy celkem problém.Objevila jsem je jen u Happy dog,tak zatím budeme mít asi ty.Ale děkuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2013 13:23 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2013 11:21 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tak jsem tam volala a pan Raidl mi řel,že jsou přímo dovozci Almo nature,ale ze Almo nature jehněčí konzervy nedělá.Tak zatím zůstaneme asi u těch Happy Dog,protože jiné jsem zatím nikde neobjevila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2013 20:41 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
nejmenší jsou úplně pidi, jak veliká Májka paštika pro lidi, teď tu žádnou nemam, on Ti všechno řekne, já musela psovi dávat jen čerstvou, druhej den už by to nežral, má to jinou "vůni", taky jsem brala maličký, ty nejmenší jsou ale fakt na ochucení jednoho jídla. Jestli mu dělíš dávku, tak by to vyšlo tak pintlich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2013 07:42 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
A kolik g má ta menší konzerva?Já bych tak nejraději kdyby se dala jen ráno a večer a daší den zase čerstvá.A přibližně asi cena?Stejně tam budu asi volat,ale at mám aspon nějaé info,dík.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2013 22:09 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
ne, mohla sis toho objednat kolik chceš, myslím ani, že se neplatilo žádný dopravný, i když jsi objednala za málo, ale je to od něj dražší než v internetových obchodech
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2013 21:21 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Já bych právě brala ty úplně čistý,no uvidím jak mu sedne tady to Happy dog.A tam mi pošlou třeba jen pár konzerv?Není to nějak limitovaný že toho musíš vzít víc?Koukala jsem na ty jejich stránky a oni e-shop ani snad nemají,byl tam odkaz na nějaký Profine o.s.tam by se to dalo i objednat,ale zase neměli čistý jehně.No to by mě nenapadlo,že v dnešní době je i celkem problém něco dobrýho sehnat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2013 21:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
už si to ale fakt přesně nepamatuju, brala jsem nejen čistý maso (to hlavně lososa), ale i další právě i s tou rýží a zeleninou apod., ale měl i čistý úplně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2013 18:01 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Paráda,děkuji moc za tip. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.01.2013 17:41 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
můžeš zavolat dovozci AN do ČR: p. Raidl 777600240, před časem jsem s ním probírala jen masové konzervy a brala jsem jen malý na dochucení granulí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2013 09:23 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tak jsem se byla ptát u paní vet.lékařky,jestli teda můžeme Arga dokrmovat,bylo mi řečeno,že ano,ale ze začátku velmi opatrně a spíše upřednostnovat opět jehně nebo lososa.Jelikož lososa dostává už v oleji,tak jsem sháněla jehně.U nás v aquazoo sice věděli jaké konzervy myslím,ale jestli by byli schopni je objednat se nijak nevyjádřili.Tak jsem pátrala po netu a objevila od Happy dog,mělo by to být 100% jehně,konzerva 400g vyjde asi na 58kc,tak snad je to opravdu masový.Chtěla jsem od Almo nature,ale nemůžu najít kde by se daly objednat-jen jehně.Našla jsem jehně s rýží,ale to má granule,tak bych konzeru chtěla jen maso.Nevíte někdo?Taky bych spíš brala,kdyby byly ještě menší než je těch 400g?
Včera dostal poprvé přidáno ráno a večer po troše ke granulím,málem sežral i misku,jak mu chutnalo,bobky byly zatím v pohodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2013 23:42 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: micz
no, já nemyslím, že by ti nějaké granule doporučovali prodejci, je logické, že nabídnou ty svoje, ale že by ti řekli, zda-li mají nějaké vysloveně jehněčí pro štěňata či jehněčí, kde né prodejci, ale výrobci doporučují užití i pro štěňata, já jsem měla několik psů silných alergiků, takže vím, jak je složité vychytat žrádlo, nynějšímu pejskovi bude za chvíli 11 a skoro celý jeho život jsem se potýkala s problémy s jídlem a jak jsem řekla, teprve pár let jsme na granulích, které mu vyhovují, jiná věc je ta, že mu nikdy žádné nechutnaly, ale to už tak bývá, že psi instinktivně vědí, že chemie jim nesvědčí a páníčky né a né o tom přesvědčit, když je to tak jednoduchý a levný
Jinak Hill´sem asi nic nezkazíš, značka známá, jen bývá problém, když je pes nežravý, ale né vždy, uvidíš, hodně zdaru ve volbě
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2013 23:20 Muž micz [165] Re: petrab
Děkuji mnohokrát... popravdě veterinářům a hlavně prodejcům těm co se týče krmiv nevěřím, jsou to šmejdi a natlačí tě hlavně do toho na čem maj největší zisk.Snažil se mě vočurat i vlastní strýc a to prodává granule cca 10 let. Věřím jen složení :-) Myslím, že z těch odkazů by byl asi nejlepší ten Hills. Ještě jsem našel tyhle www.granule.cz/…/ takže teď mám trochu dilema....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2013 21:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: micz
snad by se něco našlo, zeptej se veterináře nebo v některé vet. prodejně či velkoprodejnách krmiv, některé značky nevyrábí spec. granule pro štěňata, ale granule, které jsou vhodné pro každý věk, co se týče obsahu fosforu a vápníku v granulích, to bych já řešila u velkého plemene, né u staforda, ten zase není tak obří

www.zoohit.cz/…

www.zoohit.cz/…

krmivo-psy.heureka.cz/…/

www.mall.cz/…

www.unipet.cz/…/

na takto nízkou cenu při dnešních cenách masa, už bych nešla:

www.mall.cz/…






 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2013 16:14 Muž micz [165] Re: petrab
Když to je právě docela problém sehnat kvalitní granule pro štěňata s jehněčím masem.... tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2013 00:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: micz
zkus co chceš, značek je milion a co sedí stovce psů, jednomu ne a naopak, každopádně bych krmila jehněčíma granulema a vyvarovala se všech nejčastějších alergenů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2013 23:53 Muž micz [165] Re: petrab
Jo je to kamarád ze základky a poradí mi Hills a ty nechci, protože je prodávaj. Zkusím ještě asi ten Nutrivet měly by být ještě lepší než Orijen.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2013 23:44 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: micz
tak to snad nic nebude, ale já jsem pro to, radši zbytečně utratit za informaci, než nechat něco rozjet, to už mám totiž za sebou,
co se týče objemu a zápachu výkalů, já to u nynějšího hafana řešila léta letoucí, teprve nyní po skoro 10 letech jsem vyzkoumala krmivo, který je na tohle fakt moc dobrý (Almo Nature Holistic jehně hnědá rýže), ale jestli s tim krmit štěně, nevim, jestli máš dobrýho veterináře, poradí Ti. Rozhodně nenechávej psovi píchat kortikoidy (nemyslím, že teď!) a nejprve případně, kdyby něco, nech udělat kvalitní alergoligický vyšetření nejlépe u certifikovaného dermatologa - tedy Dr Panákové ze Slovenska nebo Dr Rybníčka, výš u nás t.č. nelze jít.
Ale tím fakt nechci říct, že by Tvýmu psovi něco bylo.
Já jsem dost praštěná, negativista a pesimista, kterej k tomu bohužel došel po dlouholetých blbých zkušenostech, tak jak říkám, nemusí se dít vůbec nic, je to jen názor jednoho z ukecaných uživatelů tohohle fora....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2013 23:34 Muž micz [165] Re: petrab
petrab napsala:

Každopádně neúměrné množství výkalů, případně velmi páchnoucích, je důkaz toho, že stravitelnost krmiva není velká.
No tak to je náš problém.... A hned jdu urgovat veterináře...Jinak ty osypky má jen občas jakoby v "podpaží" předních nohou...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2013 23:30 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: micz
Jestli má nějaký kožní problém, šup na veterinu a nech udělat alergologické vyšetření, fakt to neradno podceňovat, v tomto věku alergie často začínají a pak se mohou pěkně rozjet a nejlépe se to řeší v počátcích a u mladých zvířat, pak můžeš dělat hokusy pokusy s krmivem, zvíře (i člověk) může mít alergii naprosto na všechno, nejen z krmiva, ale i z prostředí, určitě bych krmila potencionálního alergika jehněčí dietou bez kukuřice, kuřete (i moučky a tuku) a soji. A též pozor na hovězí bílkovinu - velmi častá alergie v souvislosti s alergií na stafylokoky.
Alergologickým vyšetřením (krevní a kožní) se zjistí základní alergie, potravinová se zjišťuje v podstatě vyuločovací metodou.

Jinak Tě nechci strašit, pejsek je třebas zdráv jak řípa, ale v okolí (pravda, moje okolí je pofidérní ve všemožných směrech) snad všichni staffordi mají nějakou alergii, která se projevuje kožními problémy a osobně s různými alergiemi mám letité zkušenosti i u jiných plemen a proto říkám - bacha na to.

Každopádně neúměrné množství výkalů, případně velmi páchnoucích, je důkaz toho, že stravitelnost krmiva není velká. Někdy vychytat granule je docela umění.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2013 23:27 Muž micz [165]
nebo ještě možná vyzkouším tyhle ultraprémiovky www.zoohit.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2013 22:57 Muž micz [165]
Ona je právě Acana dost podobná s Orijenem... Jinak mi přijde, že co sní to zase vykadí. Krmím dvakrát denně a kadí čtyřikrát a je toho pokaždý vcelku dost. Jinak občas má i nějaký osypky nebo co to je. :-| Proto jsem taky chtěl změnit granule...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.01.2013 21:23 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: micz
rozhodně vydrž (!!!)/ušetření na jídle při vývinu se Ti může později pořádně vymstít/ a krm štěně do 18ti měsíců kvalitními granulemi a neměň, když vyhovují, stafordi často trpí na alergie, takže alergeny u psa v růtu neprovokuj, potom zkus granule levnější, nikoliv však pod tisíc Kč za pytel a podobný obsahově, začni přimíchávat postupně během několika týdnů a zkus na pár měsíců s novými, teprve za delší dobu uvidíš, jak psovi svědčí (stolice, její četnost, konzistence, srst, aktivita)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2013 21:08 Muž micz [165]
Ahoj poradil by mi někdo ohledně granulí pro štěňata? Krmím Eli Orijen sice po něm krásně prospívá, ale asi už bych přešel na trochu levnější granule zvažuju Acanu nebo Eukanubu případně něco jinýho.... děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.01.2013 15:51 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2012 12:28 Žena Lucka [485] - Teriéři – granule Mars petcare chum - poradite?
Fotka k příspěvku Ahoj,
na mail mi prisla nabidka, at zkusim novy granule Chum. Jasne ze me na obalu zaujal Skotak a hlavne to, ze se da koupit v Anglii, kam si chci Hippa vzit a kde si s dobrym krmenim moc hlavu nelamou, ale hledala jsem podrobnejsi info na netu a objevila jen to, ze granule vyrabi Mars.. To uz me tak moc neokouzlilo.. Chci se zeptat, slysel o tom nekdo z vas? Mate s touto znackou zkusenosti? Diky za info. Lucka
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.12.2012 19:10 Žena pavoucica [703]
My museli z oblíbených Acana přejít na Hills pro kastrované psy, jelikož sehnat dietní Acany je snad nemožné hmm Naštěstí baští i ty nové docela hezky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   06.12.2012 22:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: aalfinda
aalfinda napsal: Pro plan nám nevoněl a nepapali jsme ho radši prý o hladu budem :-D
Na trhu je nepřeberné množství krmiv, co se týče kvality - zamyslete se nad cenami masa a vůbec potravin a cenou pytle granulí. To, že psům chutnají právě ty levné je mmj. proto, že v nich je hromada různých ochucovacích přísad a jsou také hodně osolené a okořeněné, takže chutnější. Pes sice dávno není divoké zvíře alá vlk, ale zažívání má odlišné od člověka stále a tyto přísady mu při dlouhodobém podávání škodí. Nabídnu-li psovi voňavý uherák nebo šunkáč a granuli, zvolí první pochoutku.
Případný argument, že někteří psi i dnes žerou jen zbytky z kuchyně a ty nejlevnější bobule z Liedlu, je sice možný, ale většinou se to objeví dřív či později na zdraví zvířete, často nevratně a vždy velmi finančně náročně.
Proto je dobré si nechat poradit od lidí, kteří mají dlouholetě vyzkoušeny určité značky krmiv nebo např. od veterináře. Na štěněti, než doroste, rozhodně nešetřete a věřte tomu, že konkr. velmi známé friskies je sice hodně chutné, ale nezdravé. Osobně radím tedy vyzkoušet granule dražší, kvalitnější a případně kvůli ochucení a vůni podávat do nich např. kousek psích paštiky apod. Levnější varianty mohou posloužit krátkodobě jako "výpomoc" u dospělého ZDRAVÉHO psa, ale to je tak všechno. Neriskujte, skutečně zvláště v růstu, čím větší druh psa, tím spíše!
Nakonec je nutno říct, že v krmení jde vždy i o individuelní záležitost i u rel. kvalitní stravy, co vyhovuje mnoha psům, jednomu nemusí a naopak.
Zcela optimální je při delším zkrmování určitého krmiva posouzení četnosti vyprazdňování, objemnosti a konzistence výkalů,nadýmání, kvality srsti, vitality, spokojenosti psa atd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2012 20:37 aalfinda Re: petrab
Pro plan nám nevoněl a nepapali jsme ho radši prý o hladu budem :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2012 20:35 aalfinda Re: Petra123
Já bych doporučila Brita prémium je to dobré krmivo za přijatelnou cenu a od českýho výrobce ty v supermarketech moc nedoporučuji jsou levné a jak bylo řečeno je to odpad.Lepší je Brit care ,ale ten už je dražší. Hlavně aspon tak 14 dní přimíchávat do starého krmiva mělo by se to vždy dělat když se přechází na nové krmení.Já jsem ted kupovala Brita na 24hodinovka.cz/… mají dobré ceny .a jso ochotní poradit. hlavní věc je si pořádně přečíst složení granulek. potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2012 20:20 aalfinda Re: ilja1996
ilja1996 napsal: Ahoj lidi,
Krmím mé čtyř měsíční štěně /křížence/ granulema friskies-junior ale četl jsem že jsou nekvalitní. Nevíte jestli je to pravda? Opravdu jsou tak nekvalitní? Prosím napiště :-( Děkuji za odpovědi :-) [/cit

No každý chovatel a i prodejce by Vám řekl to samé.Oni nejdříve udělají z komponentů to supr krmivo a z toho co odpadne přesně řečeno ze zbytků udělají to levné krmivo namíchají tam různé příměsy a masa je tam opravdu málo a taky ta cena podle toho vypadá.Pejsek potom víc sežere ale taky víc zanechá hromádek.A tak otázka pro co je lepší.Je dobré se před koupí granulek podívat i na složenía hlavně štěnátko potřebuje kvalitní granulky na vývoj.Já jsem pejskovi, když byl štěnátko kupovala Brita care je to české krmivo a byli jsme spokojeni ted už je větši tak jsme přešli na Brita prémium. Kupuji zde mají tady dobré ceny 24hodinovka.cz/… palec palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2012 20:12 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: aalfinda
vidíme hafici.net/forum/378-chovatelske-potreby- AALFIDA napsal: Zde ted nakupuji 24hodinovka.cz/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2012 20:08 aalfinda Re: petrab
petrab napsala: DaD napsala: těm popisům se moc věřit nedá, ;-)

sarka napsala: to je ale trochu jinčí cenová kategorie.
jako že jsou levnější nebo dražší? Mně připadne cena všechno na jedno brdo v průměru na kilo 90-110 Kč


V okolí psi např. na Orijenu všichni měli průjem.

Tak jsem se taky zajímala o Orijen a velkou chybou dělají lidé při krmení .Koupí pytel a hned nasypou i když pejsek před tím baštil úplně jiný druh a hlavně i jiné složení krmiva a to je špatné. Vždy by se mělo nové krmivo postupně přimíchávat s původním. A zrovna Orijen je hodně kvalitní a hodně masový a to je hlavní důvod těch průjmů.
A cena krmiva každý vidí jak je to či ono krmení drahé ,ale když si to rozpočítáte na den tak pořád oproti lidem jí pejsek skoro zadarmo.A jeětě když koupíte v dobrém E shopu tak ušetříte než kupovat draze v kamenném obchodě.Já nakupuji 24hodinovka.cz/ s tímto obchůdkem jsem naprosto spokojená a doporučuji potlesk potlesk palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   15.11.2012 10:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: lucisatko
neznám je, může to být rel., ale řídím se - hlavně u štěňat v růstu tím, že lépe ověřenější značku a za vyšší cenu (z důvodu dnešních cen nejen masa na trhu, většinou i v lidské výživě - chceme-li kvalitnější potraviny, musíme si, bohužel, připlatit)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2012 08:45 Žena lucisatko [208] - Společenská plemena – Dado
Chtěla bych se zeptat co říkáte na granule značky Dado pro štěňata, znáte je, máte nějaké zkušenosti? Na některých stránkách píší, že jsou kvalitní tak snad nepatří mezi ty nejhorší. Nerada bych našemu miláčkovi nějak škodila :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2012 20:54 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sarka
mně pro tentokrát stačí docela i jedna
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2012 20:52 Žena sarka [401] Re: petrab
Tak mám doma chcíplotiny a rovnou dvě. :-D

Adventní kalenáře tady byly už loni. Tenkrát jsem ho někde vyhrála, ovšem pes to nechtěl, tak milý kalendář letěl do koše. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2012 19:55 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sarka
sarka napsala: Tak mi řekněte čím to je.

jsou jedinci odolní a chcíplotiny, půl na půl, chcíplotin přibejvá...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2012 17:18 Žena DaD [745]
Málem si trháme občanky v diskusi o dobré granule, ale tohle je síla, adventní ČOKOLÁDOVÝ kalendář pro psy a kočky:

www.vesela-tlapka.cz/…
pamlsky-pro-psy.heureka.cz/…/

Různí výrobci a dokonce i Brit. To je důkaz, že jim všem jde v první řadě o peníze. Zdravá strava je domácí (tvrdí babička, na rozdíl ode mne i dobře vaří :-) ) Třeba jednou začnu Benovi vařit.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2012 08:49 Žena sarka [401]
Ona taky není Acana jako Acana. Ale stejně je to hrozně individuální.

Teď byla taková aféra s Britem Premium, půlka republiky se z nich někně posrajdila, ostatním psům zcela vyhovuje. Tak mi řekněte čím to je.

O průjmu při Orijenu už jsem taky slyšela. Stejně jako o reznutí srsti při Acaně.

Neexistuje nic co by vyhovovylo všem psům, prostě si každý musíme najít to svoje.

Ke granulím co doporučují veterináři.. ehmm... to je celkem jasné jak to je. Mají z toho provizi z prodeje. Koneckonců já bych to nedělala jinak, prachy jsou prachy, tak co. Je jen hrstka veterinářů, která doporučí něco kvalitnějšího, nekomerčního.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2012 22:19 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
no, vono by bylo zajímavý zjistit přesně, na kolik, takový super luxusní granule přijdou. Když si představim, že jsem AN kupovala za 1600, teď jsem za ně dala 900, zoohit na nich má já nevim kolik, Němci rovněž, výrobce v Itálii taktéž, a ještě to u nás přivezou zdarma, pak si asi udělám vobrázek, kolik kvalitky, při dnešních cenách masa aj., tam je, i když je to vyráběný v obrovským množství...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2012 21:41 Muž micz [165] – Taste of the Wild - High Prairie Canine
Krmíte někdo svojeho chlupáče těmito granulemi? Podle toho co tam píšou se mohou krmit už i štěňatům. www.zoohit.cz/…

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [9] ...... 12

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 5460x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/484?od=401