Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Granule

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 11 Přejít na další stránku   1  
Granule
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2012 20:47 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
A vůbec jak se ti to podařilo zjistit?Já šmejdila na netu a nenašla nic.Že by jsi se tam dovolala?Ale že to budou stejný granule by mě ani ve snu nenapadlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2012 20:45 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Aháá,to jsou ale madaři,proč to nenapíšou jednodušeji.My máme teda ty co jsou ve stálé nabídce :) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.10.2012 20:35 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
anargo napsala: Já neobjednávala krokety,ale ty large,jen v tom výhodném balení 2x12kg.
mluvím o granulích dle popisku na pytli.
Nabízejí dle obrázků granule adult a pak krokety:

www.zoohit.cz/…

www.zoohit.cz/…

Jde o naprosto stejné granule, rozdíl je pouze v tom, že v případě objednání produktu č. 153308 - Almo Nature Adult Large jehněčí & rýže (1. odkaz) obdržíš balení 1x 12 kg nebo 2 x 12 kg (podle výběru; jedná se o stálou nabídku v eshopu),

ale v případě objednání produktu č. 234521.0 (2. odkaz)-KDE JE NAPSÁNO NA PYTLI CROQUETTES obdržíš rovněž Almo Nature Adult Large jehněčí & rýže v balení 10 kg + 2 kg zdarma (jedná se časově omezenou nabídku).

Nakonec pytel, který přijde má orig. nápis, tedy ani jeden z výše uvedených obrázků.
Krokety tedy znamená ona časově omezená nabídka s 2 kg zdarma - tedy za lepší cenu a adult granule je klas. pytel za klas. cenu.

Proto mluvím o kroketách - krokety myslej jako tytéž granule ale se slevou!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2012 20:30 Žena DaD [745] Re: anargo
Nám teď před zimou Ben žere za tři, tedy skoro dvě letní porce, nedá pokoj, dokud nedostane druhou porci. Asi bude tuhá zima :-). Veterináře se radši neptám, náš vypadá jak indický asketa a psy by viděl podobně. stydim smich Tak zkuste přidat, jeho tak kvalitní granule snad nemůžou nic napáchat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2012 20:10 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Ještě dotaz-když jsme byli minule na veterině,tak nám paní doktorka řekla,že je Argo dost hubenej,že mu klidně máme dávat granulí víc,ttak by mě zajímalo,když by dostal granulí teda víc,jestli mu to nemůže nějak ublížit-játra,ledviny atd.?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2012 20:08 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Já neobjednávala krokety,ale ty large,jen v tom výhodném balení 2x12kg.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2012 13:31 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
Tak až ty krokety přijdou, tak dej vědět, jestli to má taky ten obal stejnej. Ď
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2012 10:48 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Paráda,už jsme se lekla,že jsem objednala něco jinýho.My máme ted objednaný ty dva pytle za těch 1990kč.V pondělí nám granulky dorazí hop ,chutnají mu moc a bobky jsou taky parádní,takže moc děkuji za typ.Jo a srst se mi zdá taky lepší. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.10.2012 18:35 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: HOUP
Fotka k příspěvku HOUP napsala:
plastovou židličku s opěradlem
;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.10.2012 18:29 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: petrab
Fotka k příspěvku petrab napsala: ........ pytel ......je ÚPLNĚ stejnej, jako mám ten doma. Na milimetr hop !!!
.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.10.2012 16:08 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
já mojí seniorku krmím už jen first matem,od barfu už jsem upustila,,nemá už tak dobré trávení jako za mlada,nicméně first mate se mi zdálo podle mého dlouhosáhlého študování značek a obsahu jako nejlepší varianta,uvažovala jsem ještě o arden grande,ale first vyhrála.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   11.10.2012 22:19 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo -DÍK
JO! Dneska. Fakt moc díky. love
Ten pytel je jinej, než je na obrázcích v tom zoohitu, je ÚPLNĚ stejnej, jako mám ten doma. Na milimetr hop !!!
Teď, páč jsem dost cáklá, mám trauma z toho, že má pes moc levný granule, neb žrádlo beru tak - že když je levný, je to šmejd rozzureny .
Když jsem za něj dala dvakrát tolik, měla jsem přinejmenším pocit, že to není chemie tak velká.
No, uvidíme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.10.2012 20:33 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tak co granule?Už dorazily?Jsou to ty stejný?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   09.10.2012 20:47 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
tak jsem to konečně v tom zoohitu zjistila, obojí uvedený granule jsou stejný, jen, že nápis s kroketama je nabídka za nižší cenu - časově omezená nabídka a ty adult jsou v běžný nabídce, takže kdyby se objednaly "krokety", bylo to ještě za míň....

až mi to přijde, uvidíme, jak to bude hafuša dlabat, dle toto poznám nejlíp, jestli je to to samý...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.10.2012 12:44 Žena HOUP [1532]
no co se tyká toho mít tu misku vysoko tak fakt asi kupím ten stojánek ---a nebo plastovou židličku s opěradlem ---ono mi to nedošlo že to muže klouzat:-)))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   09.10.2012 09:25 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
Fotka k příspěvku tak jsem objednala, ptala jsem se u svýho dovozce, co jsou to ty krokety a bylo mi sděleno, že to jsou prostě granule, že je to to samý, ale vypadá to na tom zoohitu, že to je něco jinýho, resp. nechápu, proč to má jinej vobal coze

www.zoohit.cz/…

Složení:
Maso a živočišné produkty 53% ( z toho 26% uvařené čerstvé jehněčí maso), obiloviny (rýže 14%, ječmen, oves), extrakty z rostlinných bílkovin, zelenina a vedlejší produkty rostlinné výroby, olej a tuk, kvasnice, minerální látky, mano-oligosacharidy (MOS), ovocné oligosacharidy (FOS), glukosamin, methylsulfonylmethan, chodoitinsulfát..
Doplňkové látky:
fyziologické doplňkové látky:
vitamín A 26760 IU/kg, vitamín D3 1800 IU/kg, vitamín E 200 mg/kg, L-Carnitin 500 mg/kg.
Stopové prvky: Jodát vápenatý bez vody (Anhydro-Calciumjodat) 1,64 mg/kg, seleničitan sodný 0,53 mg/kg, síran měďňatý pentahydrát 42 mg/kg, aminokyseliny sulfátu mědi (hydrogenované) 53 mg/kg, aminokyseliny zinku (chelát) hydrogenovaný, 356 mg/kg , síran mangnatý monohydrát 117 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 296 mg/kg, aminokyseliny sulfátu železa, hydrogenonované 21 mg/kg


www.zoohit.cz/…
vůbec nevim, kde jsem stáhla - viz zde níže - tenhle obsah těch kroket:

ALMO NATURE Dog Holistic Croquettes Large Adult Lamb
jehněčí (z toho >20% čerstvé), celozrnná rýže (>26%), kukuřičná moučka, oves, kuřecí olej, řepná dužina, slunečnicový olej, vojtěška, olej z lososa, droždí, měsíček lékařský, výtažek z juky, výtažek ze zeleného čaje, výtažek z hroznových semínek, minerály a vitaminy.
Bílkoviny 24%, vláknina 3.5%, tuky 14%, popeloviny 6%, vlhkost 8%, kyselina listová 10 mg/kg. 3710 kcal/kg.



a já mám taky jinej obal hafici.net/fotogalerie.php…, ale ty jsou přímo dovážený z Itálie, zatímco zoohit to dováží z Německa...

Obsah dle foto a prvního odkazu vypadá stejně, tak snad v pohodě.
Já totiž levnějšímu žrádlu naprosto nevěřim, takže i tohle je mi nějaký divný.


 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.10.2012 17:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: HOUP
myslíš-li klas. štokrle www.darkyzedreva.cz/…

nebo www.nabytek.cz/…

pak nedoporučuji!
Od žrádla bude zablemtaný a líp se tedy meje či dezinfikuje plastová židlička ve vaně než dřevo.
Navíc je dost nutný, aby měla židlička nejen opěradlo, ale i postranice a to proto, aby pes misku neposunul do strany a neshodil jí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.10.2012 11:08 Žena HOUP [1532]
víš jakou já chci tu dřevěnou byla štokrle velká a malá ...ne plastovou ...ale možna by to šlo i s plastovou ... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.10.2012 16:20 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: HOUP
maj to zcela běžně v hračkářství třebas

www.afterwork.cz/…

www.sbazar.cz/…

taky jí mám
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.10.2012 12:19 Žena HOUP [1532]
už to zlevnilo kdysi ty stojany a bez misek staly 1000--asi je víc vyrobcu tenhle je víc mohutnej -já už taky uvažuji že Hopince něco takováho pořídím radši bych takovou tu děckou štokrličku jestli vite jak byvala kdysi nevím jestli se to ještě vyrábí:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   03.10.2012 22:03 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
smich Já dát E. tedy pod strom železnej stojan, tak nevim, jestli by mě nehryz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.10.2012 21:19 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Super,tak už mám vymyslený dárek na Ježíška smich .I když mi přijde,že ti naši miláčci mají Ježíška skoro pořád.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2012 21:15 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   03.10.2012 21:14 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: anargo
tež máme podobný,aby se Schatz nemusel tak ohýbat..jak říká Petrab,dát radši ke zdi a pod to nějakou savou podložku,páč vodopády slin atd,končí dole..ale jinak spokojenost..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.10.2012 21:13 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
My máme ted misky na zemi a je to taky všude,jak pije,tak u toho čučí všude kolem,takže voda kape,kam se podívá a granuli má sem tam nějakou mimo misku,ale co má ted ty nové tak pečlivě dojídá palec a ani je nikde netrousí,ale jak jsme mu je přidávali dohromady s Acanou,tak začal pečlivě přebírat a Acanu vyhazovat z misky smich .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   03.10.2012 20:55 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
Jo, vypadá dobře, rozhodně si dej pod to nějakej prací větší sací hadr. Měla jsem podobnej, ale lítalo žrádlo sto kilometrů vod misek všude. Taky je čas vod času nutný to hodit celý do vany a vodmočit slintance s kouskama jídla, co tam napadá a přilepí se při jídle. Lepší je ale dát i stojan ke zdi někam, aby nebyl v prostoru, kdyby do toho narazil, třeba když poběží, mohlo by se to zvrhnout i tak - a zaklepe se to - takže po nás potopa!
Já mam teď v rohu u zdi dětskou židličku a i tak to cintá všude, vodu mám dole, protože to bylo jak vodopády, i takhle to vypadá jak po slejváku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   03.10.2012 20:39 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Chtěla bych Argovi pořídit stojan na misky,zamlouvá se mi asi nejvíc tento,vypadá celkem robustní-
www.zoohit.cz/…

Máte doma někdo něco takového a jaké s tím máte zkušenosti?Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 14:58 Dracula Re: micz
Jo jo, bacha jak říká Anargo na www.masopropsy.com/… (rybu)...

Jak přítelův vlčák-René tak i Bea po tom měli "průjem" Od té doby se snažím tomuto vyhýbat :-O Předtím jsme krmili PRO PLANEM-(a zůstali u něj) tak tomohlo být z přechodu tohoto, ale bylo to velmi nepříjemné :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2012 12:06 Muž micz [165] Re: Katy
Orijen Puppy je to, bohužel moc na výběr od Orijenu ve štěněcím věku nemám...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2012 09:41 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: micz
Jaký Orijen máš? Já jsem jednou na cesty koupila "červený" - myslím, že tam bylo nějaké hovězí maso.. a ten byl v pohodě. Na další cestu jsem koupila "modrý" (ryba?) a po tom má průjem neskutečný :-| . Pokud to u vás nepřejde, zkus změnit typ Orijenu a uvidíš, třeba to pomůže ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2012 06:29 Muž micz [165] – Orijen
Ahoj všem ve spolek, zrovna s Eli postupně přecházíme z Pro Planu na Orijen. Bohužel bobky jsou po dvou dnech pořád docela řídký, ale průjmem bych to nenazval. Chápu, že to bude asi na delší dobu. Snad se jí to zažívání srovná, když už jsem jí chtěl takhle dopřát.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   19.09.2012 16:19 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
dik, rozhodně mu to dávej postupně, pomalu, tak během 14 ti dnů přejdi na plnou novou dávku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   18.09.2012 20:54 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Objednávala jsem je ze zoohit.Dnes jsme je otevřeli,dala jsem Argovi jednu ochutnat,tak ji párkrát vyplivl,ale pak ji rozkousl a už by se hrnul k celému pytli,tak jsme mu pár přidali k původním granulím a dlabal pěkně,tak si myslím,že mu budou chutnat.Z původních budeme přecházet raději pomaleji,prý jsou z rychlých přechodů průjmy.A až budeme krmit jen jimi,tak budu muset odvážit at vím kolik dávat.Koukala jsem že s jeho váhou je to asi tak 380-430g.Tak snad to bude v pohodě a budou konečně pořádné bobky smich .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2012 22:53 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
Obrany byly E. láskou a protože jsem chodila na cvičiště býv. Svazarmu, mohla jsem tam být denně a toho jsme využívali intenzivně roky. Nikdy nezapomenu, jakou bleskovou rychlostí se naučil jako pinďa revír. Jeho prvnímu revíru byl přítomen stejnej rozhodčí při prvních zkouškách a slintal mi do kapuce. Dávno tomu ale kvůli jeho zdrav. stavu, je po několika operacích kloubů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2012 22:34 Dracula Re: petrab
CHS Domažlice- nemá asi cenu připomínat co to je že, tam mají psy jedna radost ano Co E. a obrany, je taky od služenáků né ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2012 22:27 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
:) smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2012 22:23 Dracula Re: petrab
Fotka k příspěvku Tak Egon, ten je labužník :) ten náš tomu je to jedno, ale jak po PURINĚ a jak kvete :-P
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2012 21:27 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
Dracula napsala: PURINU PRO PLAN, j
Egon Ti tu vrrrčí, že je to teda fujtajbl! Prej dobrý leda pro ty, co ztratili čich. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2012 21:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
Tak kéž je dog po AN víc happy!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2012 21:23 Dracula Re: petrab
No, žere Happy dog , PURINU PRO PLAN, jenže chceme změnu.. Nenoblesy bych mu nedala ne
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2012 21:23 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
No,jasně, vlčáci potřebujou noblesu! Jakto, že žere nenoblesu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2012 21:05 Dracula Re: anargo
Taky bych poprosila :-) jestli mohu :) Sháním pro našeho vlčáka něco noblejšího :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.09.2012 21:00 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
Ď,dáš mi odkaz?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2012 20:22 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tak granule dnes dorazily,cena 1070 kč palec .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.09.2012 20:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
anargo napsala: Až nové granule dorazí dám info.dik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.09.2012 20:22 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tak granule jsem objednala Almo nature holistic large a skusila jsem zoohit,tam jsem je objevila za dobrou cenu-1090.Než jsem je objednala asi týden jsem lustrovala na netu a hledala i recenze na tento obchod-asi z 50 tak 3 nic moc jinak dobrý,lidi chválili,tak uvidím snad to bude v pohodě.Cena mě taky překvapila.Předem jsme nic neplatila,nechala jsme si je poslat na dobírku.Když jsme dřív hledala na netu Acanu,prvně jsem najela přímo na jejich stránky a měly je teda asi tak o 3-400kč drazší než jsem si je objednávala já.Tak nevím jak to kde mají. coze Až nové granule dorazí dám info.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.09.2012 09:10 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo


Si ti porovnej....:

ALMO NATURE Dog Holistic Croquettes Large Adult Lamb

jehněčí (z toho >20% čerstvé), celozrnná rýže (>26%), kukuřičná moučka, oves, kuřecí olej, řepná dužina, slunečnicový olej, vojtěška, olej z lososa, droždí, měsíček lékařský, výtažek z juky, výtažek ze zeleného čaje, výtažek z hroznových semínek, minerály a vitaminy.

Bílkoviny 24%, vláknina 3.5%, tuky 14%, popeloviny 6%, vlhkost 8%, kyselina listová 10 mg/kg. 3710 kcal/kg.

Almo Nature Adult Large jehněčí & rýže

celozrnná rýže (37%), jehněčí maso (z toho čerstvé maso 17%), kukuřičná mouka, kuřecí tuk, hydrolyzované bílkoviny, léčivé byliny, slunečnicový olej, minerální látky a vitamíny, lněné semínko, kvasnice, olej z lososa, glukosamin (0,08%), metylsulfonylmetan (0,08%), chondroitinsulfát (0,06%), měsíček lékařský, výtažek z juky, výtažek ze semínek vinné révy (0,04%), výtažek ze zeleného čaje (0,04%), manno- oligosacharidy (MOS), ovocné oligosacharidy (FOS).

bílkovina 26.0 % ,metabolizovatelná energie 3602.0 kcal/kg, popel/popelovina 8.5 %, tuk 15.0 %,vlhkost 8.0 %, vláknina 2.0 %

Já kupuju ty první. LARGE.

Jestli je budeš někde objednávat, prosím, napiš mi cenu.
Já si je beru přímo od dovozce a ten mi tvrdí, že za nižší cenu to nemůžu koupit, protože má min. maloobchod. dohodnutou cenu s tím, že kdybych je někde koupila levněji, tak je to zázrak, že prý je inter. obchody nabízejí, ale nakonec je nemají a za uvedené nižší ceny už vůbec ne.
Já za ně platím kolem 1600 -1700 / 12 kg.
Dík.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2012 22:37 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: anargo
mě se víc zdají ty první..taky tedka resim granule :))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2012 20:59 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
www.zoohit.cz/…

Oboje jsou jehněčí,ale každé mají jiné složení.Prosím o radu které vzít?Ráda bych vybrala dobře.Děkuji
Brala bych teda asi spíš ty první.


www.spokojenypes.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   31.08.2012 17:38 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
My jsme vesele průjmovali po tomto:
Eucanuba, Purina Pro plan, Hill´s , RC, Nutram.
Relativně dobré byl Satisfaction, nyní super stolice po Almo Nature Holistic (vždy se snažím preventivně o jehně).
Reklama

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [11] 12

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 5460x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/484?od=501