Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Granule

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Granule
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2014 22:44 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Ria542
resp. max cena?

co toto?
krmivo-psy.heureka.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2014 22:28 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Akio zháňa lepšiu stravu...
Mám otázku, viem že to čo teraz poviem vás všetkých popudí, budete mať námietky a budete hovoriť ani jedno... Nuž, Akio je pes shiba-inu, žije vo výbehu pred domom, moc pohybu sa mu nedostáva (no dobre, ten výbeh tiež nie je najmenší) ale hlavne žerie len Tesco granule a zbytky... Tak sa chcem spýtať, či nie sú aspoň trochu lepšie nejaké iné granule zo spodnej cenovej vrstvy... /áno, kebyže je to môj pes, tak má minimálne pro plan, alebo fit min.../ No peniaze sú v tomto prípade bohužiaľ zásadou... :( Aby ste to pochpili, viac sa rozpíšem zajtra... Čiže: sú nejaké aspoň mizivo lepšie granule (hypermarketové, alebo tak, proste veľmi lacné...) ako tieto? Prosím neodsudzujte ma hneď, všetko vysvetlím a napíšem zajtra... Veľmi pekne ďakujem! :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2014 21:25 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
cpu mu maso, rejži, zeleninu a .... granule ... totálně nedopručovanej mix
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.04.2014 20:05 Muž invalida [782] Re: petrab
Co mu tam cpeš rejži? U nás občas taky nejede...ale masíčko vyhrábne kdekoli stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2014 19:51 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Šikovnej kluk :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.04.2014 18:22 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
Fotka k příspěvku dneska asi takhlenc... smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2014 13:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
mluvim o granulích, já mu granule dávám zvlášť - tedy jako nemíchám mu to dohromady, ovšem někdy se toho netkne vůbec, ale to on dělá celoživotně,
v posledních letech to řeší páníček, takže mu přistrojuje, teď máme zrovna tejden syrovejch bifteků
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2014 21:09 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
A to když se na ně vybodne,tak nesežere vůbec nic?ani z toho nevybere to maso co mu k tomu dáváš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2014 20:57 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
předevčírem sežral všechno na eks, včera dožral granule až v noci a dneska se na ně vybod, je to na střídačku... , ani červej model to nezlepšil
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2014 20:55 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tak co dlabe zatím Egonek granule nebo pořád stávkuje?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2014 20:41 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
nedej na to, co tu několikrát píšu a prober radši všechno s vet. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2014 17:31 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Mně se na těch TOTW líbí, že mají 5 různých příchutí, ale vše ve stejné kvalitě + 2 štěněcí. Takže můžeš střídat. Já dosud střídal jen ty dvě štěněcí, ale protože jsem se zamyslel nad tím, co jsi tu několikrát psala o štěněcích granulích, tak Scotty bere poslední pytel a už mám objednané dospělácké. Jak dojede tyto, bude už brát dospělácké, a zas mu je budu střídat, aby se mu neomrzely. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.04.2014 16:17 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
hele, já dle mých zkušeností a rady vet. bych už mladýho psa radši asi nadupanejma granulema pro štěňata nekrmila, radši u NO do 18ti měsíců omezit skoky, přepínání, spíš natur pohyb a granule klidně už pro dospělýho psa

co za granule já, nevim, on má takový výkyvy, někdy žere jak zběsilej a třeba vyžírá jen granule, jindy je nechává a cpe se jen masem a přílohou, někdy nechce nic, v minulosti, když už určitý granule nechtěl, stoup si jednoho dne před misku a zcela jasně s kvalitní artikulací to řek - A DOST.

Teď nevim.
Jsou všelijaký granule docela dobrý, ale ve všem jsou místo rejže brambory, jaksi nechci po 12 letech s NO zažíváním udělat takovouhle zásadní změnu, navíc rejže staví
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2014 11:53 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Zrovna dneska mi taky pytel dorazil.a jaké by jsi tedy vzala jiné?Sagi bude mít v květnu rok a přijde mi ze už mu ty granule RC od vetky moc nejedou.taky nevím co bych vzala pak jiného,ale Almo nature jak má Argo mu chutnají dost.dalo by se už od roku krmit jimi,nebo má mít ještě ty pro štěňata?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2014 09:42 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
tak mi dnes přijde novej pytel AN a úplně mam hrůzu z toho, jestli to nakonec nebudu muset stejně už změnit, kdyby jo, nechám ti zbytek, jo, chceš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2014 09:41 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
www.zelenezvire.cz/…

www.zoohit.cz/…




krmivo-psy.heureka.cz/…/

krmivo-psy.heureka.cz/…/

vypadá dobře, tuky stejný jako u ANH, dělaj samotný jehně? samotnou zvěřinu? je tam jen brambor? nebo rejže?



 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.04.2014 07:57 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Velice dobré jsou Taste of the West, lidi si je hodně chválí, Scottymu taky jedou. Krmíme poslední pytel štěněcích a máme už objednané dospělácké.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.04.2014 23:01 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
anargo napsala:
Jinak miláčci si tak zvykli na Dingo suchary,že si vždycky po dlabaci sednou před barel kde má Argo granule a jsou tam i suchary,sedí tam,čumí na něj,pak na mě a čekají kdy se jako zvednu a podám přídavek :-D


potlesk palec

Egoš zdraví!!! Dingo nedostane jen při akutnim průjmu a to pak drápe a drápe a drápe a drápe.
Do špajzu.
Někdy přemejšlim,kolik už pytlů sežral? Kam by se to vešlo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.04.2014 22:57 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: marcelka6ka
marcelka6ka napsala: Žere stylem v hubě balon, pliv balon,granule,balon,pliv balon,granule..
smich palec
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.04.2014 22:41 Žena marcelka6ka [705]
U nás je to s tím žrádlem taky nějaké zakleté,My totiž máme tolik lítání a dělání hovadin, že nemáme čas se na chvíli sehnout k té misce a požrat.Na to kolik energie vydá za celý den a je fakt neustále v pohybu se tomu divím. Divočák jeden.Kolikrát až když jsem s ním u misky, nebo dojdu z práce začne užírat.A to ještě musí dostat balon, aby vůbec začal anebo sežral všechno. Žere stylem v hubě balon, pliv balon,granule,balon,pliv balon,granule...Je asi neurotik, za chvíli bude chtít abych mu dělala kašpárka a při tom se nažere...Akorát večer je naučený-zavřít do kotce, nažrat a spát.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.04.2014 21:53 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.04.2014 21:52 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
No to se ani nedivím,kdyby bobánci nechtěli dlabat,tak bych z toho byla taky na nervy.jo Almo nature jsou fakt super,taky nevím jaké jiné by byly tak dobré.na trhu jsou jich sice mraky,ale najít něco co psovi, pokud má nějaké obtíže fakt sedne,je dost problém.
Jinak miláčci si tak zvykli na Dingo suchary,že si vždycky po dlabaci sednou před barel kde má Argo granule a jsou tam i suchary,sedí tam,čumí na něj,pak na mě a čekají kdy se jako zvednu a podám přídavek :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2014 21:48 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
sem ti chtěla napsat, ať jednu vezmeš na sraz ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2014 21:48 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
jak kdy, granule nechce žrát vodjakživa, po 2-3 letech většinou ze dne na den se toho už netknul a musela jsem vymejšlet granule nový (což teď za boha nechci, protože fakt je po těhlech celkově po letech konečně lepší než kdy dřív) no a někdy taky nežere nic a když má fatamorgánu, vyžere jen granule.... teď háraj čuby a vnímá je mnohem víc, než dřív, kvůli tomu sluchu, ale už v tom vidim samozřejmě horror
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2014 21:45 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
zkus ty konzervy,jsou fakt mnáááám,Egískovi je kluci doporučujííí ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2014 21:44 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Jj,to už mu ty granule tak nejedou?a to nežere jen granule nebo jako vůbec nic?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2014 21:43 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
tak ty chroustadla vypadaj luxusně a konzervu z lamy snad i koupim, dneska zase nežral...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2014 21:19 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
www.happydog.cz/…/

taky vypadají dobře
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2014 21:17 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2014 15:04 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Jo když se otevře,tak to voní ze bych si dala i já :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.04.2014 14:36 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
já to ke granu. přimíchávám, když konzervu otevřu (jakoukoliv), druhej den už tak nevoní, takže bych jí nežrala ani já a ani jí nežere Gigis, takže u mě jen ty malý..., dvoum chřtánům samo velký
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2014 09:34 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Jo ty konzervy jsou fakt parádní,ono taky najit něco kde by bylo jen maso je taky celkem problém.přímo na jejich stránkách mají i 200,400,800g,ale mě teď když je dlabou dva vyhovují ty větší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.04.2014 07:22 Muž invalida [782] Re: petrab
Při situaci kolem pytlačení bych maso nebral ani s pěti certifikátama. Dokáže mi někdo rozumně vysvětlit proč zrovna mi tolik lpíme na nicnezaručujících razítkách? stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2014 00:00 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
nemluvim o pseudovzteklině ( kterou lidi nechytěj ) jakýkoliv prase bych nedala psovi ani vařený půl dne v papiňáku, ale o masu jako takovym, aby to někdo nesebral někde poražený na silnici, nýbrž si to koupil u řeznika, čimž nemyslim, že by mělo zrovna tuhle chorobu a nemohlo to bejt cokoliv jinýho ze zvěřiny krom kance...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2014 23:13 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Divočáka můžeš mít ofiko i s certifikátem a pokud je nakažený, nepomůže ti to... ale je fakt, že to by musel být sakra pech... a navíc to sem nepatří, to už jsme rozebírali ve vlákně o Aujezskyho chorobě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2014 23:04 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
to vypadá dost dobře, taky bych brala jehně a buvola radši , dneska jsem objednala zas granule , nechci měnit značku, protože stávající ANH je super celkově a pes je po nich OK, ale začíná je zas po klasických 2-3 letech přestávat žrát...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2014 22:12 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Kupuji tyto-

www.zoohit.cz/…


dřív je měli i 400g,ted mají jen velké,ale jsou na to dva,tak je to v pohodě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2014 22:10 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
No to co není vet.zkontrolovaný bych ani nekoupila,švagr je myslivec,ale jaksi masíčko moc stejně nebývá.stejně jsem vzala konzervy raději jehně,to a buvola máme ozkoušené, že jsou v poho. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2014 22:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
nevim, jaký konzervy myslíš, ale převážně jsou konzervy s přídavkem nějakýho masa, i kdyby to byla čistá zvěřina, určitě mít pes problém nebude, se zvěřinou se dělaj i granule
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2014 22:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
ovšem ta, co prošla kontrolou, resp. co se koupí ofiko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2014 16:33 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
U masa se zvěřiny není ani tak problém se stravitelností, ale psům hrozí nákaza pseudovsteklinou, pokud by konzumovaly nakažené maso z divočáka. Ostatní zvěřina by pro psy měla být OK.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.04.2014 15:13 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Dotaz-konzervy zvěřina?jak je to u nich se stravitelností?maso ze zvěřiny je prý pro psy hůře stravitelné,platí to i v případě konzerv?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.03.2014 20:36 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Jednou za čas by to určitě nevadilo, ale nic pravidelnýho a hlavně objemnýho.
Syrovej bílek může způsobit psovi průjem, ale hlavně obsahuje avidin, což je látka, která psům likviduje využižtí biotinu. Vařenej bílek tedy pes může, např. míchaný vajíčka jsou doporučovaný i jako spec. dieta.
Syrový vejce se dávávalo zcela běžně dřív, i dnes se to činí při barfu, protože varem se likvidují vitamíny a vejce dávaj nejen bílkoviny a železo, ale i vit. A B D. Někteří psi kradou vejce celý a zdlábnou je i se skořápkou. Já jsem kdysi např.štěňatům drtila v kávomlejnku syr. skořápky a pak je přidávala do žrádla.

Mmch. se dříve říkávalo, že syrovej bílek vodvápňuje a proto se ho každej bál jak čert kříže, nebyly žádný chondroprotektiva a želatiny ani granule a každej se musel spolehnout na svým umu namíchat kvalitní krmnou dávku a zamezit v období růstu křivici, která v podstatě dneska už není pomalu k vidění (naštěstí)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2014 17:42 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Proč se nemá dávat syrový bílek?psům ho nedávám,ale stejně by mě zajímalo proč zrovna bílek ne?dřív se přeci psům dávaly syrová vejce na lepší srst a možná je dává někdo i dnes.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2014 22:15 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
Libas napsal: ... labradoři .... sežerou klidně půl pytle granulí, když se k němu dostanou
a taky uměj žrát a žrát a žrát a vyhodit to, co se už nevejde a dál to žrát do alelůůůje, a nejen brabrabradoři sem tam!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2014 21:41 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
Fotka k příspěvku vono jen pes vod psa, např. můj stávající pes byl na granulích - těch co nejlepších, jak šel čas a nabídky a veter. dietách a granule nechtěl žrát nikdy žádný, takže celoživotně trpěl hladem, páč hnusy z Lidlu tady nejedu, ale jednu výhodu to má - nikdy nebyl tlustej smich Teď se mu ale v posledních měsících vede rel. dobře, páč páníček nastolil mix senior stravu, která mu tůůůze svědčí

mmch. ten ňufínek na fotce trpěl eště víc, páč byl navíc silnej alergik a nedalo se mu ani časem přichucovat...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2014 21:14 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Hafík
Noooo... souhlasím s tebou, že jsem nepoznal labradora, který by měl problémy s jídlem. Kolikrát jsem záviděl kamarádce její "problém", že jí sežerou klidně půl pytle granulí, když se k němu dostanou (měla 3), a já Nelču přesvědčoval jak cvok, aby snědla aspoň něco... Teď musím zaklepat, Scotty baští taky dobře a doufám, že mu to zůstane :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2014 21:09 Žena Annie [50] - RetrívřiRe: Libas
Labradoři jsou prý "popelnice" a ti prý snědí cokoliv. Nevím co je na tom pravdy, ale Labradory co znám opravdu snědí cokoliv. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2014 21:07 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Pokud je baští teď, bude je baštit dál - dokud mu nedáš ochutnat nějaké ty ochucené humusy. I když - kdo ví. Ty máš těch negativních zkušeností mnohem víc než já.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2014 20:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
Libas napsal: Dokud budeš krmit kvalitními granulemi, kterých je víc značek, pes ti je bude žrát.

:)
A nebo je nebude chtít žrát nikdy a po celej život budeš muset zkoušet jako pokusnej králik všechny možný formy dochucovadel, aby je vůbec pozřel.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] ...... 12

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 5460x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/484?od=201