Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Psi s PP

 

NápovědaFórum » Chov psů  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Psi s PP
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2009 17:57 whippzoj – Re: Verýsek
Tak ty my taky rádi a pokud možno pískací hop Kačka, to je dáma, ta ráda žužlá hračky z gumy :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2009 17:37 Žena Verýsek [0]
whippzoj napsala: Holky hurá, konečně někdo, kdo mi napsal to co dělám i já. Taky do nic ročně vrazim peněz že bych měla dávno nový auto tak pod stromeček dostávají ..jen.. prkotiny. Nutno dodat že z těch prkotin mají ovšem největší radost. Nebo vám doma děkují za pipety, léky (mimojiné samozřejmě...) ? Výlety a akce nepočítám, z toho mám radost taky. Hlavně když si večer lehnou a chrápou až do rána smich

Sam nejspíš dostane nějakýho starýho plyšáka na rozcupování. to bude radosti smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2009 17:33 whippzoj – Re: Verýsek
Holky hurá, konečně někdo, kdo mi napsal to co dělám i já. Taky do nic ročně vrazim peněz že bych měla dávno nový auto tak pod stromeček dostávají ..jen.. prkotiny. Nutno dodat že z těch prkotin mají ovšem největší radost. Nebo vám doma děkují za pipety, léky (mimojiné samozřejmě...) ? Výlety a akce nepočítám, z toho mám radost taky. Hlavně když si večer lehnou a chrápou až do rána smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2009 16:38 Žena Verýsek [0]
Katy napsala: Nic nedostane smich Tyyyjo, co já do něj vrazila za celý rok... až je mi z toho mírně dost nevolno stydim

já mu kupuju věcičky průběžně, všechno co potřebuje teď má, tak dostane dlabanec a bude nejšťastnější smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2009 16:29 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: whippzoj
Nic nedostane smich Tyyyjo, co já do něj vrazila za celý rok... až je mi z toho mírně dost nevolno stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2009 16:20 Žena Verýsek [0]
whippzoj napsala: Tak co jste nakoupili děckám pod stromeček? Nebo nad čím přemýšlíte?

to moje zvíře dostane nějakou mňamku a hračku :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2009 14:02 whippzoj – Dárečky
Tak co jste nakoupili děckám pod stromeček? Nebo nad čím přemýšlíte?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 21:50 Žena Verýsek [0]
whippzoj napsala: Verýsek napsala: whippzoj napsala: Proč mafie? Nevidím nic mafiánského na tom, říct nahlas že množení psů bez PP je hnus velebnosti. ;-)

já to myslím tak, jako že jsme všude ;-)
protože množení psů bez PP je hnus


Já vím já vím, ale holka, tady je toto tvrzení dosti nebezpečné smich Však vyčkej času a až ti někde zmizí příspěvek, nediv se. Nebyl v souladu s pravidlama mateřské školky smich


díky za upozornění :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 21:44 whippzoj
Verýsek napsala: whippzoj napsala: Proč mafie? Nevidím nic mafiánského na tom, říct nahlas že množení psů bez PP je hnus velebnosti. ;-)

já to myslím tak, jako že jsme všude ;-)
protože množení psů bez PP je hnus


Já vím já vím, ale holka, tady je toto tvrzení dosti nebezpečné smich Však vyčkej času a až ti někde zmizí příspěvek, nediv se. Nebyl v souladu s pravidlama mateřské školky smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 21:41 Žena Verýsek [0]
whippzoj napsala: Proč mafie? Nevidím nic mafiánského na tom, říct nahlas že množení psů bez PP je hnus velebnosti. ;-)

já to myslím tak, jako že jsme všude ;-)
protože množení psů bez PP je hnus
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 21:31 Žena Verýsek [0] – Re: EvaH
to víš, my jsme jak mafie :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 21:28 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Zdravim nově příchozí potlesk love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 21:26 EvaH
Verýsek napsala: ahooj, tak už jsem tu též :-)

Ahooooj, taky vítej......a pomoz mi vymyslet téma když jsme tu nové!!

...nj, my kdyžs esejdeme, to azse někoho naštveme co? :-D rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 21:07 Žena Verýsek [0] – Re: whippzoj
dej :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 21:05 whippzoj – Re: Verýsek
hop hop hop

Dám si tě do přátel! (andrejka.austin)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 21:04 Žena Verýsek [0] – Re: EvaH
ahooj, tak už jsem tu též :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 21:03 whippzoj – Re: hanusha
Spíš to pak několik hodin nefunguje smich smich smich

EvaH: Neděkuj a nahoď téme. Jako nový člen máš tu čest !
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 21:02 EvaH – Dík
všem za uvítání..... ;-) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 21:02 hanusha
whippzoj napsala: hanusha napsala: EvaH napsala: ano



Ahooooooj konečně zas další z našich řad potlesk




To bude zase pozdvižení smich




No my když se sejdem...to pak tóčo, hih.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 21:01 whippzoj
hanusha napsala: EvaH napsala: ano

Ahooooooj konečně zas další z našich řad potlesk


To bude zase pozdvižení smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 20:59 hanusha
EvaH napsala: ano

Ahooooooj konečně zas další z našich řad potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 20:56 whippzoj – Re: EvaH
Ať se ti tu líbí. Škoda toho vlákna co nám zmizlo, určo by sis taky pokecala. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 20:54 EvaH


EvaH: Vítej potlesk (andrejka.austin) Děkuju! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 20:50 whippzoj – Re: hanusha
Myslím si o tom své ale nebudu zase nic vyvolávat ;-)

EvaH: Vítej potlesk (andrejka.austin)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 20:48 EvaH – Re: Katy
ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 20:45 hanusha
whippzoj napsala: :-( škoda, toho vlákna je vážně škoda. Bylo tam toho dost i pro laiky a srozumitelně....

Jo ste se mi s tím tak psaly... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 20:07 whippzoj – Re: AileenK
:-( škoda, toho vlákna je vážně škoda. Bylo tam toho dost i pro laiky a srozumitelně....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 20:02 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
whippzoj napsala: Kam zmizelo vlákno o Genetice šlechtění plemen psů? Bylo tam hafo užitečných informací pro každého... :-O

Bohužel musíš to založit znova, nějaká data se ztratila :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 19:22 whippzoj – Omlouvám se za OT, ale...
Kam zmizelo vlákno o Genetice šlechtění plemen psů? Bylo tam hafo užitečných informací pro každého... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 19:14 whippzoj – Re: Katy
A nechceš je sem hodit znovu?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 14:29 hanusha
Katy napsala: Děti, já pláču sad díky ztraceným datům se ztratily i některé příspěvky, tudíž i mé propočty ohledně ceny štěňat...achich ach sad

hop




No jo koukám, že je to nějaký zkrácený.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 12:30 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – propočty
Děti, já pláču sad díky ztraceným datům se ztratily i některé příspěvky, tudíž i mé propočty ohledně ceny štěňat...achich ach sad
hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 00:48 whippzoj – Re: Katy
Ano, je to ..děsná prča.. tahat psy z nuzných podmínek,půl roku je dávat dohromady a hledat ZODPOVĚDNÉ majitele. Finanční stránka je taky prča, páč to mi nikdo neproplatí. Oooo dío, lidi mějte rozum... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 00:46 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: whippzoj
není tu kopající smajlík, takže jedině takhle tone rozzureny (tehle jsem vždycky chtěla použít, ale jsem moc mírumilovná, abych to udělala smich )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 00:46 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: whippzoj
Jo, to taky pochopím... kor třeba u miniplemen, kde jsou 1-2 štěňata, i když porody prý nebývají bez rizika, že hmm . Ale když si myslí, že je to tak správně, tak se v tom případě správně zachovala... Nedokážu si představit, jak někdo nakryje např. RR (teď mě namátkou napadl), kteří mají většinou dost početné vrhy a chce si "jedno" štěňátko nechat. Co je pak s dalšíma 10? to radši ani nechci vědět... Nebo GR, LR, NO... velmi mě "baví" plemena v nouzi :-( .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 00:43 whippzoj – Re: hanusha
Viď, jsem úplně blbá. A ještě blbější že se aktivně (a zcela zdarma) věnuju umisťování nechtěných psů... Pojďte mě nekdo kopnout do řitě... A nebo si za to mám nechat platit? Šmrajááá, kdo mi poradí?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 00:42 hanusha

To je můj sen, s takovýmhle kladivem chodit a podobné lidi s tím třískat do palice, třeba by se vzpamatovali a přemejšleli trochu...ale toho se asi jaktěživa nedočkám :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 00:41 whippzoj – Re: Katy
smich Nechtěla jsem odpovídat ale když už je debata rozjetá... Proč? Protože z toho kapou prachy přeci rozzureny

hanusha: Je smutné, že stále existují lidi, kteří věří, že jejich čuba musí mít jednou za život štěnda. Jakmile to tak není, bude marodit. To byl i případ paní, od které má moje mamka trpasličího pinče. Paní svou čubu (dle svého nejlepšího svědomí a vědomí) nechala nakrýt, ale nejdřív měla zajištěné zájemce. Cena jednoho štěnda byla 500kč což je cena očkování. Pak šla čuba na kastraci. V tomto případě se to dá ještě pochopit. Jsem o tom přesvědčená a v zájmu čuby jednám... No tak jo... Ikdyž je to pitomost, ale takový člověk to vážně dělá z lásky pro svého psa a nesnaží se vydělat. Je smutné, že člověk nakreje aniž by měl důvod (krom toho finančního samozřejmě) a pak po všech čertech rozhazuje inzeráty za nekřesťanské peníze (proč tu není zvracející smajlík???)...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 00:39 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: hanusha
Hanička se rozvášnila smich (ale ten smajl tone je dokonalost sama smich )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 00:38 hanusha
whippzoj napsala: Ano ano... hop To samozřejmě chápu... rozzureny



Tak pak tedy nechápu, proč se tu tak ptáš...seš fakt mimo mísu...nevíš jak to dneska chodí?...Pak takovou směsku střelí za 7 000,- a chlubí se štěndama po své úžasné, krásné a miloučké fenečce...Vážení je mi NA BLITÍ tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 00:35 hanusha – Re: Katy
Proč?...Protože to jsou čistokrevní pejsci bez PP po papírových rodičích. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 00:33 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – cena
Já vám nevím... pokud bych si chtěla udělat štěně bez PP jen tak pro radost (opravdu jen teoreticky, nic takového ani ve snu neplánuju), asi bych si prvně domluvila zájemce (nejlépe které znám), pokud možno kvalitního "chlapce" na mou kvalitní "holku" a pak bych je prodala jen za cenu jídla a očkování, plus bych dala nějakou tu kravinku s sebou. To se tak do 1500 vejdu, ne? Zase záleží na tom, jak velké plemeno to je, že. Kolik toho sežere... V případě např. popuárního yorka to snad bude ještě mít. Pak bude jasné, že na tom nechci vydělat. Ale proč někteří "chovatelé" prodávají psy za 5000 a výš, to mi opravdu rozum nebere hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 00:10 whippzoj – Re: hanusha
Ano ano... hop To samozřejmě chápu... rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 00:03 hanusha
whippzoj napsala: Nikdy jsem netvrdila že mezi psi s PP jsou jen charakterní chovatelé ale jedna věc mi nedá..., když už jsme u toho množení. Co vedlo tebe ke krytí čuby bez PP navíc bázlivé, což není tajemstvím...???

Přece proto jak je krásná a protože by si měla aspoň jednou v životě vrznout s jiným psem a mít štěnda, přece jí toho neušetří chudinku no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2009 22:39 whippzoj – Re: Iva Hešková
Nikdy jsem netvrdila že mezi psi s PP jsou jen charakterní chovatelé ale jedna věc mi nedá..., když už jsme u toho množení. Co vedlo tebe ke krytí čuby bez PP navíc bázlivé, což není tajemstvím...???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2009 22:25 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Iva Hešková
Ano ale jejich podstatně méně než v chovu psů bez PP ano A člověk co "chová" psíky bez PP žel pro mě neni chovatel. Chovatel má určité cíle proč chová, chová dle nějaké řádu a dle nějakých pravidel a hlavně to je to podstatné vlastní uchovněnou fenku a chovatelskou stanici.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2009 20:08 Žena Iva [341] - Teriéři – Re : Whippzoj
Nevýhoda chovů bez PP je právě ta, že množitelé jdou velmi často přes mrtvoli

Tak přesně s touto větou nemohu souhlasit tone Opět se zde spojuje množitelství se psy bez PP ! Kdy už toto skončí ? Vždyť MNOŽITEL MŮŽE BÝT I CHOVATEL PSŮ S PP !!!
Ale jinak s tebou v zásadě souhlasím ano Na 1. místě pořád stojí výchova psa, a zodpovědnost majitele (ať už jde o psa s PP či bez PP).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2009 18:24 whippzoj
Holky nezlobte se na mě, žádné z vás se nechci nikterak dotknout ale tu debatu jste krapátko překroutili. Ono v důsledku je vážně jedno, zda pes PP má či nikoli. Jde především o to, že ČMKU ti psa agresivního (mimojiné) neuchovní. A to je ten zakopaný pes, o čem jsme se tu rozdebatovali. Žádný pes se nerodí zlý. Dispozice být můžou, samozřejmě, ale především jde o výchovu. Pokud opomenu špatné zkušenosti s jiným psem/člověkem (kde ve své podstatě opět selhal lidský faktor), pak to jak se pes bude chovat ve společnosti (a je zcela jedno zda mluvíme o společnosti psí bo člověčí) závisí jen a pouze na mne-majiteli. Nevýhoda chovů bez PP je právě ta, že množitelé jdou velmi často přes mrtvoli a krom případných vad či genetických anomálií množí i psy bázlivé či agresivní a buď jde pouze o peníze, nebo o to, že jejich Alík má krásné oči a chtějí mermomocí aby tu po něm něco zůstalo. Pro rypálky a diskutéry vztahovačné mám ještě doplněk, i já mám doma psa bez PP, tedy nikoho nenapadám, nezatracuji a neházím do množitelského pytle. Člověk nemusí mít papír na to že je inteligent, stačí pouhopouhý selský rozum! A znalost či neznalost charakteru (ne)plemene neomlouvá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2009 15:39 hanusha
Somali napsala: Nezlobte se na mě, ale připadá mi, že si z té diskuse vybíráte jen to, co se Vám hodí. Pokud má Váš soused agresivního psa, může to být ze dvou důvodů:
1) Nezvládl výchovu
2) Pes má agresivní předky a soused nezvládl výchovu.
Tohle je bohužel jedna z věcí, která mně osobně na mrskání štěňat za každou cenu vadí - nebere se ohled na povahové vlastnosti. Jde-li o rodiče s PP, měli by být při projevu agrese z chovu vyřazeni, i kdyby měli sebelepší exteriér. U psů bez PP se nebere ohled vůbec na nic. Všechno je jen o lidech...


Přesně tak...pokud je agresivní či nervozní, bojácné štěně okamžitě bych štěně vyřadila z prodeje a při každé koupi štěněte bych nechala udělat povahové testy, u Ernyho jsem to nenechala udělat a lituju, ale teď vím, že až si budu pořizovat dalšího psa, pojedu pro něj do Polska a budu požadovat udělat povahový test štěňat abych věděla, jaké štěně je to správné, které si mám vzít.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2009 15:37 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Somali
Naprosto souhlasím ano
Tak to bylo myšleno i v mém prvním příspěvku, ale ono je strašně jednoduché vybrat si jen to, na co člověk CHCE reagovat hmm

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] ...... 13 14

Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 18725x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/21-psi-s-pp?od=201