Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Psi s PP

 

NápovědaFórum » Chov psů  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 11 Přejít na další stránku   1  
Psi s PP
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2009 21:05 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: MaB
Máš prostě sloní paměť a ja ne.... já ani o necem takovem neslyšela. Nikdo mi neřekl víc jak jméno, přibližné bydliště a název chovky. víc toho nevim.. nerekl mi nikdo :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2009 21:03 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: NIKO
Niko, vim jak se jmenuje chovatelka, vim jak se jmenuje chovka, ale nevim KONTAKT! A na klub plemena nezaslala kopii infa o vrhu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2009 20:14 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: ELiss
Já teda nevím. U nás byl pevní papírák v roce 1958. Dovedl ho táta s tím, že ho bude cvičit, ale nakonec jsem s ním chodila na cvičák já. Jinak PP měl na starosti on a když jsem šla na zkoušky nebo výstavy, tak papírové věci vyřizoval on. Do dneška si pamatuji, že se jmenoval Don z Ferencova zátiší, chovatel byl Frant. Ferenc a bydlel v Brně na Kronové ulici (číslo už si nepamatuji). Mě tenkrát bylo 12 let. Ale asi mám sloní paměť. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2009 07:41 NIKO – Re: ELiss
Je přece nejmenší problém,když znám chovnou stanici,navázat kontakt s chovatelem(pokud neumřel) a problém vyřešit.Chovatel musí mít všechny záznamy o štěňatech,které kdy odchoval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2009 18:12 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: MaB
Papírová je. Byla na výstavě. Taky vim z který chovky je a kde přibližně bydlí chovatelka. Já o tom moc nevim pac mi bylo nejakych 8 let. O papíry se starala máma a všechno mi nerekla. Jsem přesvědčená, že při pořizování dalšího psa už to bude uplne o něčem jinem. Koupě byla narychlo protože nám umřela první bíglina... ve 4 měsících... ale to je zas jina kapitola.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2009 14:30 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: ELiss
A měl vůbec na tom parkovišti PP a ne nějaký cár papíru? Nepochopím, jak někdo nemůže vědět základní údaje o psu. Já jich měla několik za těch pár let, ale ať se zeptáš na kteréhokoliv, tak Ti řeknu z které CHS pocházel, jméno chovatele a když ne přesnou adresu, tak aspoň z kterého města pocházel. Na různých parkovištích, nádražích a pod. se většinou prodávají bezpapíráci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.07.2009 15:22 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: Vera
Neznam no. Já psa nekupovala. Předání proběhlo na parkovišti a kontakt se neudržuje. Veškeré papíry (nejen PP) se prostě ztratili.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.07.2009 14:20 Vera – Re: ELiss
Ahoj ty neznáš adresu odkud máš psa?
Co smlouva ,email,nic,nic ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.07.2009 00:17 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – duplikát PP
Ach jo. Tak já se toho duplikátu asi nikdy nedobojuju. Psala jsem na tu plemennou knihu. Po pár e-mailech mi přišel od nich dopis. čekala jsem něco jako informace, které b mi pomohli k duplikátu PP. A hádejte co přišlo. Žádost, která je ke stažení na internetu. To jsem byla ještě v klidu. Ale jsem zvědavá co vyplnim do kolonky Chovatel (Jméno, příjmení, adresa a pod.)... To mě naštvalo. Psala jsem jim, že o chovatelce nevim nic kromě jména a názvu chovky a na internetu neni k dohledání. Zkusim ještě zlatý stránky, ale pochybuji...To jsem zvědavá co jim pošlu zpátky... Asi tam skočím někdy v týdnu... tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2009 12:03 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: MaB
Aha... teď už jo. Nevím proč se mi napoprvé otevřely "novinky" :-( tak nevadí...
Hanka to napsala moc pěkně... a hlavně to byl jeden z článků, díky kterým jsem si vybrala právě tuhle chovku :)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2009 11:42 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
Ono je to vlastně jedno. Mě se na obou adresách otevřel stejný článek. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2009 10:43 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: MaB
No... otevřela se mi "naše" chovka - titulní strana...takže měl to být tenhle článek zkracovatko.cz/… ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2009 08:29 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Pro zajímavost ještě jeden článek ww.zkracovatko.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2009 00:03 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: MaB
jojo, to je moc pěkně napsané palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2009 23:35 AileenK – Re: MaB
My všichni tady z toho fora (psi s PP) proti takovýhlemu množení bojujem ano Ač někdy mám ten pocit že \"tupců\" stále přibývá tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2009 23:17 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Přidám sem jeden moc pěkný článek, prosím, přečtěte si to všichni, kdo uvažujete o štěňatech pejskari.sblog.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2009 19:15 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena
Já už tam ani nechodím... Nějak mě to nechytlo... (Tady je to lepší smich )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2009 18:16 Shreya
To,co si člověk přečte vedle na Hafíci.cz je kolikrát neuvěřitelný,tam už nemá význam cokoliv psát,protože okamžitě jsem zastáncem psů s PP,těm bez nechci dopřát štenda a přitom fenka by je chtěla a je hezká. Takže už jen tiše pozoruju a dělám si o přispívajících a jejich názorech svoje obrázky ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2009 17:33 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Teda to sem se na hafici.cz rozčílela rozzureny Ta Mikky toho o dogách ví asi hodně že si dovolí toto napsat "pokud si koupíte německou dogu s PP tak máte zaručeno, že bude mít ve stáří problémy s klouby stejně tak, jako když PP mít nebude" takovýhle lidi mam nejradši o chovu dog ví úplný ho*no, ale na veřejnosti prezentujou takovouhle (s prominutim) pí*ovinu :-|
Potkat jí osobně tak jí dam 20metrů náskok a pustim na ní svou dogu (která dle ní musí mít problémy s klouby) aby jí porazila na zem a pošlapala jí . což mimochodem Fantasy dělá ze všeho nejradši :-D :-D Bych byla zvědavá jak by jí utekla rozzureny No říct mi tohle někdo kdo navíc obhajuje "mršení rasy" do očí tak dostane facku že se zatočí jako Káča na provázku rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2009 14:56 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: Avona
Je to obravdu hezké... Takových lidí se moc nenajde :(
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2009 13:19 Avona
Díky, ale nemít zkušenosti se psy dřív, tak nevím, jak by to dopadlo, protože Denny byl opravdu strašně zanedbaný po všech stránkách a stálo to strašně nervů a trpělivosti, než se stal společníkem a kamarádem.. nereagoval předvídatelně, nechápal co je čistota, vše pro něj bylo nové..a jen pro ilustraci, když jsme ho odvezli byly mu cca 3 roky a odčervili , tak vážil 11,5kg..nežral, protože měl jak břicho plné štrkavek, tak zanícené zbytky zubů, na bocích se mu loupala kůže do masa, jak ležel ve vlastních výkalech...náklady na léčbu celkem byly cca 20 000.-Ale vím určitě, že kdyby - a to se už doufám nestane - jsem se dostala do stejné situace, tak bych to udělala znovu.:-)

Každopádně ať chováte psy s PP i bez, dávejte si pozor, komu psy prodáváte !! Množitelé toto asi nebudou brát vážně, ale lidi co mají psy pro potěšení, snad si toto varování vezmou k srdci !!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2009 12:57 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Avona
Tak to je krásné... kéžby bylo takových happyendů více potlesk !!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2009 12:35 Avona
Ještě k vydání duplikátu: Před 6 lety s k nám dostal týraný pejsek holandského ovčáka. Nebudu sáhodlouze popisovat v jakých žil podmínkách u pána, který si do pořídil jen na kšeft, neposkytl mu socializaci a pak se divil, že pejsek po roce ve sklepě se bál vlastního stínu. Tak ho milý majitel opět zavřel do sklepa a snad čekal, že ho mezi výkaly za mřížemi osvítí Duch Svatý a bude z něj super jedinec. Při náhodné návštěvě( to jsme ještě nevěděli, co je to zač, znali jsme ho jen ze závodů ) si postěžoval, že má psa k ničemu. Vytáhl násilím tvorečka ze sklepa, ten se strachy po...., měl vymlácené zuby od mříží a loupala se mu z vlhkosti kůže. Během 10 min jsme ho měli v autě a uháněli na veterinu a byl náš.Majitel byl rád, že se ho zbavil...Jen jsme věděli, že se jmenuje Erik a jméno majitele. Přes Klub chovatelů málopočetných plemen se podařilo zázrakem majít chovatelku ( čímž jí mnohokrát děkuji) a ta poskytla tetovací číslo. Napsala jsem na plemennou knihu žádost o vydání duplikátu, ti vyvěsili do Pes přítel člověka oznámení a cca za měsíc jsme měli papíry doma. Bývalý majitel se nevyjádřil tudíž nic nestálo v cestě. Toto jsme podnikli proto, aby případně nebyl problém, kdyby ho chtěl zpět. HAPPY END !!! Denny - jak jsme mu říkali se srovnal tak, že za rok byl schopen v pořádku absolvovat i vycházky mezi lidmi, aniž se děsil každého koho jsme potkali, dokonce se naučil základní poslušnost, zdravotně se srovnal, srst dorosla a teď žije spokojeně jako mazlík u moc hodných lidí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2009 14:41 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Tetování a PP
Tohle jsem našla na čmku: Tetování ale není 100% dokladem o tom, že se jedná o psa s PP. Dříve totiž některé útulky tetovaly psy i nalezené psy. Co vy na to?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2009 10:44 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: MaB
Díky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2009 08:41 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
ELiss napsala: Jenže nemám kontakt na chovku, aby mi potvrdili duplikát... a koukala jsem, že na pořízení duplikátu musím mít jakýsi kód a ten nemám...
Na té adrese, co jsem napsala, se můžeš zeptat co přesně chtějí a podle toho se zařídíš. No, ještě by tam mělo být (u některých plemen) číslo zápisu, ale to se většinou shoduje s tetovacím číslem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2009 00:46 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: MaB
Jenže nemám kontakt na chovku, aby mi potvrdili duplikát... a koukala jsem, že na pořízení duplikátu musím mít jakýsi kód a ten nemám...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 23:11 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Duplikát PP
Bylo mi 12 let, takže jsem papíry ani neviděla dodneška. Balili to rodiče s bratrem takže já opravdu za nic nemůžu. Hledám je skoro každý den a z klubu se ještě ani neobtěžovali mi napsat onfo, které potřebuji k požádání o duplikát PP. Tak si příště promysli co vlastně chceš napsat.

Stačí napsat na plemnnou knihu. Musí tam být jméno psa, chovná stanice a aspoň tetovací číslo. Tam by Ti měli vystavit duplikát PP. Bližší informace na stránkách ČMKÚ - www.cmku.cz/….

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 21:29 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Baslerinda
no to jo hop musím teda nějak dorazit..snad nebudou problémy :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 18:45 Shreya – Re: Katy
Jo vidíš to cígo musíme dát hop
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 18:41 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Baslerinda
přijeď, slíbilas mi cigáro palec :) nejspíš přijedu i já (není to sice 100%,ale asi to tak vypadá) a to mám hooooodně velký kus přes celou republiku :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 18:28 Shreya – Re: Katy
Nevim jestli mám jít na ten srazík,budu tam s nejmenším psem ... Já ty psí kusy vždycky po přečtení vyhazuju vzteky tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 18:14 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Baslerinda
tyyyyjo, já jsem šla pro "psí sporty" a chlap mi nutil psí kusy :-D ještěže jsem na to upozornnila.. nebudeš na tom srazu? že bys mi nějaké číslo donesla k nahlídnutí. Nechcou se mi za to vyhazovat peníze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 17:56 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: Baslerinda
Aha... pročtu to v trafice. Díky za tip.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 17:33 Shreya – Re: ELiss
To je časopis pro lidi,kteří fandí psům bez PP. Schválně si nějaký číslo kup a budeš vytočenná od první do poslední stránky. Vždycky si říkám že už si to příště nekoupim a stejně mi to nedá,za měsíc jdu a koupim si ho znovu,mám to jako čtení do vany víš a vždycky jsem na.. štvaná co tam píšou za hovadiny jenže je to o vořeších pro vořechy a spousta lidí tomu časáku fandí,mě osobně leží v žaludku tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 17:22 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: Baslerinda
Tam píšou co?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 17:21 Shreya – Re: ELiss
To jsou názory co? A to se ještě vytáčim měsíc co měsíc u Psích kusů tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 17:17 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: Baslerinda
Chjo, to mam zas naladu z toho... člověk by je chtěl zachránit nějak, ale nemůže. Chtěl by aspoň něco udělat, ale co udělá je jim k ničemu sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 17:12 Shreya – Re: ELiss
Tak to už začni,protože se nedopočítáš tone :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 17:02 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: Baslerinda
Jo přečetla jsem tu starší stránku a už už jsem se začala nervit co to tam je za lidi... Ty názory jsou akorát z nevědomosti. Asi udělám malinký součet psů v útulcích a bude to... grrrr tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 16:55 Shreya – Re: ELiss
Diskuze se jmenuje štěnata ano či ne, schválně jí celou přečti,pár věcí mě tam docela zvedlo ze židle rozzureny tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 16:49 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: Baslerinda
Tam toho je strašně moc... :-D Ale už jsem jen tak zběžně okoukla pár příspěvků a vím pomalu oč tam jde :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 16:41 Shreya
Na vedlejším portálu Hafici.cz se teda dějí věci,jen tam na jejich diskuzi mrkněte coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 14:48 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: NIKO
Přesvědčovat nemusím... stačí když ukážu otetované ucho. A vše je jasné. Jinak díky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 13:54 NIKO – Re: ELiss
Já Ti přece přál,ať Ti vše dobře dopadne! ano Jde jen o to,že když PP nedostaneš,těžko budeš někoho přesvědčovat,že je s PP.Je to zbytečné dohadování.Ať se Ti to podaří palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 12:41 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: NIKO
Ty si, ale pořád myslíš, že je moje čubina vořech, protože nemám papíry v ruce. Chápeš to už? S tebou je to marný... ohradíš se několika větami, které opakuješ jen v jiném podání a přitom svoje věty nevysvětlíš...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 12:34 NIKO – Re: ELiss
Kvůli PP plač na jiném hrobě.Tak mi jen přišlo,že některé věci píše jedna osoba(stejné náhledy na věci,výchova psa atd.)Člověk si někdy musí přečíst bludy,aby se jich vyvaroval!Reagovat někdy musím,ať se jich vyvarují také ti,co začínají.Právě,že se nad některými slovy se nezamyslíš a tvrdíš jedno a stále to samé.Je mi jedno,jak máš psa vychvaného.Rozhodčí Ti poradí,pomůže se psem na výstavu-važ si toho,každý to nemá! ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 11:49 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: NIKO
A jak můžeš vědět, že svého psa rozumně nevychováváme a necvičíme? Nikdy jsi nás při výcviku a výchově neviděl.A pak tedy nechápu proč sem vůbec chodíš, když se s náma vlastně bavit nechceš. Nechceš urážet a vysmívat se? Tak to sakra nedělej ne?! Nenapsala jsem, že jsi hloupý! Jen tvoje slova, který tu píšeš jsou opravdu k zamyšlení. Mám známého jen jednoho rozhodčího a lidi ze cvičáku... co se týče lidí "od psů" z takovéto sféry. A k tomu stěhování... Já nestěhovala. Bylo mi 12 let, takže jsem papíry ani neviděla dodneška. Balili to rodiče s bratrem takže já opravdu za nic nemůžu. Hledám je skoro každý den a z klubu se ještě ani neobtěžovali mi napsat onfo, které potřebuji k požádání o duplikát PP. Tak si příště promysli co vlastně chceš napsat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 11:32 NIKO – Re: ELiss
Za rozumné beru ty,kteří se nemusí ohánět rozhodčím,rozumě vychovávají,nebo cvičí psa atd!Lidem se v žádném případě nechci vůbec vysmívat,nebo URÁŽET!Jak sis všimla,psa pochválím i když nemá PP,je vidět,že je o něj dobře postaráno.Já jsem hloupý,jak píšeš(važ slova),ale Tvé IQ Ti nedovolí,aby jsi nějaké věci pochopila!Jak vidím,máš známé mezi rozhodčíma z výstav,určitě i takové,co pískají závody i zkoušky.Tak si od nich nech radit.Nikdo Tě do štěňat přece nenutí!To přece záleží na každém chovateli.Rodiče urychleně vynech!!!(Já nikdy PP nemusel hledat a také jsem se stěhoval)NO,SVĚT JE MALEJ,TŘEBA SE JEDNOU POTKÁME ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 11:01 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: NIKO
Přemýšlej nad tím co píšeš. Jednou napíšeš, že pokud nemám papíry v ruce, tak je pes bez papírů - tedy vořech.

DNA už se tu psalo - Chovatel má štěňata s PP (od papírového spojení) a štěňata stejného plemene s hodně podobným a štěňata z bezpapírového vrhu přendá k feně s papíráčkama. Aby byly všichni s PP( nebo aspoň část z nich)
Nebudu dělat DNA, když mi to je k ničemu! Štěnda odchovávat na této feně fakt nebudu. Šlo by jí už o "kejhák".

Myslím že o školce se tu bavit nemusíme - pokud to neni školka pro psy.

A tvoje věta "Diskutovat už budu jen s rozumnými pejskaři" je opravdu brilantní. Takže by ses raději bavil třeba s rozhodčím z výstav? Jen řekni. Pozvu ho k nám domu a pustim k internetu, když ho doma nemá.

Tvůj smysl pro vysmívání se lidem se mi nelíbí. Jsme tu na diskuzi a ne v poslanecký sněmovně, aby sme se tu hádali a vysmívali se druhým! A to, že člověk nepíše do puntíku podle pravidel českého jazyka NIC neznamená! Ne všichni jsou dokonalí podle tvého gusta. Měli ti to říct už dávno rodiče. Ale ty sem zatahovat nechci.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [11] 13 14

Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 18725x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/21-psi-s-pp?od=501