Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Psi s PP

 

NápovědaFórum » Chov psů  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 12 Přejít na další stránku   1  
Psi s PP
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2009 10:35 NIKO – Re: NIKO
NEOPRAVILO MI TO CHYBY!PROČ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2009 17:34 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: Baslerinda
Myslím, že NIKO už si to přiznal, jen to nechce říct nahlas. Každopádně Ti děkuji. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2009 17:03 Shreya
Někdo (všichni víme kdo) tady napsal,že je vidět,že jsem toho málo zažila a málo toho znám ...
Ahá... kolik toho znám a co jsem zažila a co ne,vím nejlíp já sama,takže NIKO,příště bacha s tím rychlým odsouzením.
Dál tady bylo psáno,že pokud mám PP na ČMKU na přeregistraci ohledně chovnosti a tudíž PP nemám v ruce nebo doma v šuplíku,je můj pes bez PP - fakt názor někoho kdo tomu asi hodně rozumí ... rozzureny
Takže jen tak pro informaci,dneska jsem si byla na poště vyzvednout PP s tím,že pes byl zbonitován s výsledkem chovný a helemese,najednou mám PP doma a dokonce v ruce.
Ten samý případ v bleděmodrém ohledně ELiss a Chity - její fenka je s PP - jen čeká na vydání duplikátu a všichni víme,že ČR je země neomezených možností a na ČMKU nejsou zrovna úřednice nic moc a tak holt čeká a čeká ale to je zase na jiné téma.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2009 10:08 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: NIKO
Tak proč nemůžeš v ničem změnit názor? Je normální uznat, že někdo jiný má pravdu. Nemůžeš mít psavdu vždy a ve všem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2009 14:23 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: NIKO
Já myslela pro tvůj klid. A aby jsi se přesvědčil, že je papírovka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2009 14:14 NIKO – Re: ELiss
Sponzora si hledej jinde ano Že nemáš kontakt,není můj problém! :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2009 10:53 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: NIKO
Když ten test zaplatíš... nechám ho udělat. Ale nevim s kým by se DNA porovnávalo, když na chovatelku nemám ani kontakt. Takže s Chity matkou určo ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2009 08:50 NIKO – Re: Anetqua
Nemáš pravdu ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2009 07:45 Žena Anetqua [4] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
NIKO napsal: Je vidět,že jste toho málo zažily a o podvodnících víte málo.Snad na takového nenarazíte.Ti,kdo nařídili DNA,určitě věděli proč!

Ti, kteří nařídili DN to udělali proto, protože jsou tadu tací šmejdi, kteří dávají štěňata od jedné matky k druhé hned po narození, aby štěňat bylo víc a můžou být klidně od čuby ČSV X NO!!!
Tohle je uplně jiná situace a opravdu mi připadáš, že vůbec nevíš.

A když se ti to někdo snaží vysvětlit, obrátíš stránku a začneš mluvit uplně o něčem jiném. DNA je v tomto případě uplná blbost! Když má čuba tetovací číslo!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2009 07:28 NIKO – Re: Baslerinda
Je vidět,že jste toho málo zažily a o podvodnících víte málo.Snad na takového nenarazíte.Ti,kdo nařídili DNA,určitě věděli proč!
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2009 00:38 zuzana
Verýsek napsala: hurááá, ať žije zlonínská mafie hop hop

o žádné mafii nic nevím :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2009 00:38 zuzana
ahooooj egypťanko!! přidám si tě do přátel, ja? potlesk





už tě tam mám taky potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2009 00:11 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: AileenK
Jo taky bych byla ráda, kdyby se tohle dělo u bíglů, ale sami jsme úkazem, že co neni nutné dělat. Takže Chita nemá ani DKK a ani DLK a podobné :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 22:40 Žena Verýsek [0] – Re: zuzana
hurááá, ať žije zlonínská mafie hop hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 22:37 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
zuzana napsala: zdarek lidi, tak sem se k vám taky přidala.hold musim bejt všude ;-)
ahooooj egypťanko!! přidám si tě do přátel, ja? potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 22:32 zuzana
zdarek lidi, tak sem se k vám taky přidala.hold musim bejt všude ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 22:28 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Nějak nechápu proč by se PP nemělo dohledat? ne Když fena je papírová a všechny dokumenty jsou na čmku... Jenom to chvilku potrvá to je všechno..
My takto vystavovali taky duplikát, tudíž tim pádem fena byla cca přes měsíc? bez papírů ale papírová byla, je a bude ano

Mimochodem co sem koukala tak dogaři začínaj dělat testy DNA, to jsou mi novinky coze ač to neni do chovu povinné tak to začali chovatelé dělat, stejně tak DKK, někdo DLK či ekg. sdrce nu je vidět že blaho chovu jim leží na sdrci (což je dobře) kéž by takových chovatelů bylo více potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 22:21 Shreya – Re: Katy
Tak to budeš mít šampiona bez PP a náš Akkís je chovnej ale taky v tom případě bez PP ...
Já už se tady nebudu vytáčet tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 22:14 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Baslerinda
Já taky budu mít za chvilku psa bez PP a celkem dlouho :-D popravdě se na to docela těším, protože poputují na ČMKU a SKJ kvůli přiznání šampionátů... takže - můj pes bude taky bez PP hop škoda, že není uchovněný, rychle bych s ním nakryla, ať je hodně bezPP štěňat smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 22:10 Shreya
Hm... víkend jsem strávila na výstavě v Brně a za ty dva dny koukám,že se tady dějí věci ...
Chita od ELiss PP má - to jen tak na okraj,že vydání duplikátu nějakou chvilku trvá,jsme holt v ČR.
Dál se tady psalo,že natetovat se může jakékoliv štěně? Ale ale co to slyšim? A kdopak přiděluje čísla? A kampak se evidují?
Nejvíc mě dostal názor,že když ELiss v tuhle chvíli nemá PP v ruce ale čeká na vydání duplikátu,je její fenka bez PP ?
V tom případě mě zajímá jestli je bez PP i můj pes - když je uchovněný a jeho PP mám na přeregistraci na ČMKU a tudíž ho v tuhle chvíli nemám v ruce.
Chtělo by to nejdřív trošku myslet,potom psát,ne obráceně,dotyčnému snad dojde,že je řeč o něm.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 19:34 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: NIKO
jsou důležité, ale důležitější jsou podle mě DKK a DLK ... potom až nějaký DNA, zatím se to stejně obejde bez toho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 18:42 NIKO – Re: ELiss
Vím,ale podle mne jsou všechny 3 věci hodně důležité!Viděl jsem nešťastné majitele fen,byly nakryty jiným psem,než měla být! ano Teď je relativně po problémech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 17:37 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: NIKO
pokud vím, tak podle jména a tetovacího (v našem případě ne čipovacího)čísla se najde shoda v databázi psů plemene a pokud majitel psa se ztracenýma PP zná i "kód" (nwm jak se tomu říká) psa tak je jasné, kterého jedince PP se hledá. DNA by se mělo dělat u všech plemen, ale mylim že je u bíglů prioritnější prosadit kontrolu DKK a DLK... než DNA
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 17:36 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
NIKO - pokud se nenajde, tak bohužel..ale myslím, že stejně nic tu situaci nemění - štěňata mít nebude, jen chce jet ještě na nějakou výstavu. Dál už bych to nerozebírala, protože mi připadá, že každý příspěvek otevře zase něco nového spim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 17:27 NIKO – Re: Katy
Číst umím,ale psal jsem,když se nedohledá,velká smůla a jak někde budeš přesvědčovat,někoho,že jsi PP zaratila.Co jsem psal o DNA,je jediná možnost zabránit podvodům a mělo by to být u všech plemen.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 17:22 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: Katy
Díky. Jinak byla na jedné výstavě ve 3 kruzích (r. 2002 - MVP v Praze na výstavišti) ve dou kruzích byla první a v jednom druhá. Tot vse co si z toho pamatuju. Někde by měla být ještě nějaká medaile či co.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 17:02 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
NIKO, ty neumíš číst?? Fena byla na pár výstavách, tzn., že PP měla! Pak se ale ztratil a BOHUŽEL zrovna u tohohle vrhu nebyla poslaná KOPIE nějakého dokumentu = originál stále někde je. A poněvadž jistě byl na kontole vrhu nějaký PCH, zápis na čmku je -> fena JE papírová, čmku tedy musí vydat duplikát PP. Jak Eliss psala, na beagle klubu se to již řeší a čmku na tom pracuje.
Nevím, proč musíš pořád rýpat do věci, která je naprosto jasná :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 16:54 NIKO – Re: Katy
Tušíš,kolik NO má matku i otce s PP?PP z různých důvodů nemají a někteří vypadají hodně dobře,že by si ten rodokmen zasloužili a jsou to bezpapiráči.Už jsem to psal jinde-natetovat jakéhokoliv psa je nejmenší problém a aby se zamezilo podvodům,NO musí mít do chovu DNA,nevím,jak je to u jiných plemen.DNA se nedělá jen ČR,ale i jinde.Je málo podvodníků na tomhle světě?Nechci se někoho dotknout!Tohle je ale debata na hodně dlouho. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 16:42 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: ELiss
Jo, určitě je...když je zápis o vrhu na čmku, nebála bych se.. jen se to musí všechno "papírově" vyřídit ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 16:37 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: Katy
Ano, bezpapíráky množit nebudu. A jedná se o Chitu. Takže stále je papírová? Číslo tetování znám, zápis o vrhu je určitě na čmku v plemené knize, akorát neni na bígl klubu. Chs odkud Chita pochází taky znám (tedy jen název a jméno majitelky chs). A na beagle klubu už se totot řeší. takže PP je dohledatelný. V tom případě si stále stojím za tím, že to je papírovka.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 16:22 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
NIKO napsal: Pokud se PP nedohledá,byla by to velká smůla,platila by 1. varianta-žádné štěně by po tomhle psu NEMĚLO PP!
Netřeba používat Caps;-) to je samozřejmě jasné... Eliss asi myslí Chitu - ta už je stejně na nějaké krytí starší a její panička má rozum a svůj názor na bezpapíráky.. předpokládám ano
Štěňata by PP samozřejmě neměla, v tom máš pravdu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 16:15 NIKO – Re: Katy
Pokud se PP nedohledá,byla by to velká smůla,platila by 1. varianta-žádné štěně by po tomhle psu NEMĚLO PP!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 16:03 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: ELiss
určitě ta druhá varianta ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 15:11 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – S PP s PP
čauky, co si myslíte o tomto.

Čuba jednoho onoho plemene byla koupená s PP. Byla na pár výstavách, ale nešťastnou náhodou se PP ztratil. stává se z čuby najednou pes bez PP, tedy vořech? Nebo je stále papírovka, protože rodokmen lze dohledat na čmku?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2009 10:11 Žena Anetqua [4] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Baslerinda
Ten kdo dá je uplně blbej..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2009 10:01 Shreya – Re: Anetqua
Já už se nedivim vůbec ničemu ,jen říkám že 6 litrů za vořecha bych nedala ale holt každej jsme nějakej ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2009 09:58 Žena Anetqua [4] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Baslerinda
Co se divíte, takhle se vydělává.. ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2009 09:40 Shreya
6000,- za boloňáka bez PP? Docela řacha ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2009 18:11 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
NIKO napsal: Drzost některých "CHOVATELŮ"nemá hranice.Setkal jsem se i s cenou 6000 za boloňáka bez PP ano Co s takovým chovatelem?JEDINĚ rozzureny
Hihi já viděla čistokrevnou německou dogu bez PP za 8 ooo,- ale na první pohled byla křížená :-D , ono černej retrívr na černou dogu a je z toho černej kříženec prodávanej za 8ooo,- jako čitokrevný zvíře rozzureny
Ale ironie je, že pes s PP /nestandart/ se dá sehnat už od 8ooo :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2009 17:41 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Danila
Retrívři jsou extrém... myslím, že není plemeno, které by 100% netrpělo dysplazkou. Jen některá k tomu mají větší dispozice....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2009 17:39 Danila
Katy napsala: u bíglů se vůbec DKK nevyskytuje? to je dobréé...

Vyskytuje.Ale rozhodně ne tak často jako např. u retrieverů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2009 15:19 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
No...a pak, že na tom chtějí chovatelé vydělat...Vydělávají na tom akorát práskači bezpapíráků, nikdo jiný :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2009 15:13 Loris
My koupily Fryae (Bez Papírů) za 3 500 kč ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2009 15:09 NIKO – Re: Katy
Drzost některých "CHOVATELŮ"nemá hranice.Setkal jsem se i s cenou 6000 za boloňáka bez PP ano Co s takovým chovatelem?JEDINĚ rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2009 14:54 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Jojo, s tím souhlasím. Dát domov - ano, ale množit už ne.
Jasně, někde ceny skáčou hodně. Ale cena bezpapírového psa je nizoučká oproti tomu, za kolik je někteří vydávají hmm Bezpapírák má cenu žrádla, co sní a veterinární péče (pokud teda nějakou má hmm ). A to rozhodně není 10000, jak je někteří nabízejí.
Jinak máš moc pěkné pejsky a já přeju, ať se ti s nima daří palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2009 14:45 NIKO – Re: Katy
Kolik takových chovatelů je?JÁ CHTĚL BOLOŇAČKU A ROZDÍL V CENĚ BYL AŽ 5000!Má fena má několik šampionů v rodokmenu,držitelů CAC,BOB ATD.Vypsání titulů by bylo na celou stránku.Štěně Goody(NO)má 3 světové vítěze v rodokmenu(jeden je dvojnásobný a to je určitě úspěch).Konkurence u různých plemen je různá,u NO je snad největší.Projel jsem dost výstav a stačí se podívat do katalogu.Ten,kdo si vezme psa z útulku,udělá větší skutek než my,co máme psa s PP.Klobouk před nimi dolů!Neměl by ale tyhle psy dále rozmnožovat.Aby se předešlo nějakým "křížencům"u NO se už požaduje DNA.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2009 12:36 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Anetqua
Hehe, já jsem nedávno na nějaké diskuzi četla dotaz: " moje štěňátko jorkšírka má rok - jak ho mám naučit "sedni"??" smich palec potlesk (aby to nevypadalo, že plácám furt jorky, ale když jich je tolik, tak se hold objevují i v dotazech...)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2009 12:33 Žena Anetqua [4] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
Malý psi jsou většinou nevychovaní, protože je jejich dementní páníčkové polidšťují a v tom je porblém..
Mě poslouchá jak čuba která má 50 cm v kohoutku i ta, co má v kohoutku 20!
Co to je probůh za nesmysl..?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2009 12:24 NIKO – Re: AileenK
Takových chytrých pánečků je "milion"!Takže to není určitě ve psech,bez rozdílu velikosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2009 11:38 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
smich No nevim zda malý psi jsou vychovaný, většinou jsou rozmazlený a neposlouchaj vůbec, přitom je jedno zda mam yorka nebo německou dogu, poslouchat musí oba stejně. Ale když kolikrát vidim co lidi udělaj z yorka (histerickýho ratlíka, kterou kouše všechno kolem a neumí ani blbý "sedni") tak to teda klobouk dolů.... Ale zase záleží na lidech, je pravda že taková 70-ti kilová nevychovaná doga udělá taky svoje, ale povětšinou ty velký psi (pokud je nemá nějakej ma.gor, ale člověk co tomu plemeni rozumí) jsou vychovaný... palec

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [12] 13 14

Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 18725x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/21-psi-s-pp?od=551