Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Psi s PP

 

NápovědaFórum » Chov psů  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 14 Žádná další stránka   1  
Psi s PP
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 23:56 Žena Verýsek [0] – Re: ELiss
:-D Samuel je vyčúranej, je šikovnej a chytrej ale poslouchat se mu poslední dobou moc nechce. leze mu na mozek puberta tone hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 23:49 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena
Jo vořechidní psi jsou super. Dneska jsem jednoho učila blbosti na dogdancing. A šlo to suprově. Zkrmili jsme větší množství piškotů, ale bylo to super a pes hned všechno chápal smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 23:47 Žena Verýsek [0]
ahoj, tak se k vám taky přicpu. zatím mám vořechoidního NO :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 23:39 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena
Chita je dnes úplně mrtvá. Nejdřív chytla stopu a když se vrátila, tak jsme došli k místu kde byla srna... takže celou procházku měla čumec na zemi :-D A pošlapala pár lesních jahod sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 23:36 LoveLucii
Ještě kdybych tady na tom uměla pracovat že? smich
No nic, koukám že mám vybito, takže zdokonalovat se budu muset až zítra. Dobrou noc.. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 23:36 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena
Joj, tak to ju. Mojí Chity rodinku neznám, ale když už tak už... Jmenuje se Chita Veramar neboli Buřtyx (Prase jedno tlustý) a od maminky si odnesla bázlivost. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 23:34 LoveLucii
Tak moje holčička se nečekaně jmenuje Caramelle Cream Belle Moravia a je z Brna.. Je to ještě špuntík.. Po tatuldovi zdědila barvičku, aspoň pro zatím a doufám že zdravá bude jako rybička po rodičích.. ano Teďka si tady hraje ve spánku že cucá.. no je to normální? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 23:31 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: ELiss
hiiii hop Můj pesan se jmenuje Saphir Zealous z Kovárny. Po tatínkovi má jméno (Zealous) a barvu... a asi nic víc :-D on se tak trošku pomamil.. Ale nee, že by mi to vadilo:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 23:25 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Psi s PP
Tak kdo tu má psa s PP? Odkud? Jak se jmenuje a co má po předcích? ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 13 ...... [14]

Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 18725x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/21-psi-s-pp?od=651