Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Ovčiaci

 

NápovědaFórum » Chov psů » Genetika psů 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 8 Přejít na další stránku   1  
Ovčiaci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   08.02.2011 23:12 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Jééé, neztratil se nám! potlesk
Akorát že se nám stále neumí vyjadřovat - no co naděláme, nikdo není dokonalý :-D

Pokud mám odpovědět na otázku proč by se o stavění psů měl zajímat člověk, který je má jen pro exteriér, tak to ráda. Přeci proto, aby alespoň jednu věc dělal pořádně - to dá rozum, ne? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   08.02.2011 21:35 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
To není fér. Niko tu není a tím pádem není ani legrace...
Tak nemáte někdo nějaké téma, abychom se zabavili, než se nám vrátí?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   08.02.2011 09:25 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Ivča
Tak my jsme do práce nemuseli a prošli jsme zase svou oblíbenou trasu z hlubočep ,prokopákem až do jinonic,potkali jsme hafo pejsků a bylo vidět,jak maj všichni úžasně dobrou náladu z toho krásného počasí.kdyby to tak chtělo už zůstat. hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.02.2011 08:41 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Ivča napsala: Na Praze 5 bylo dneska také kráááásně.. a já tvrdla v práci :-O

Nápodobně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.02.2011 18:55 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Ivča
No pro mne by bylo nejlepší, kdyby dali letní čas na celý rok. Přeci jen mi pozdní rozbřesk vadí míň než brzké stmívání.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   07.02.2011 18:47 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Ascam
Na Praze 5 bylo dneska také kráááásně.. a já tvrdla v práci :-O
Už by se mohl zase posunout čas potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   07.02.2011 18:05 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Pardon, ale nemůžu si pomoct. Musím vám prostě ukázat, jak u nás rozkvétají lísky :-)
Dneska bylo překrásně, hyenky si to moc užívaly. Jen je škoda, že nemám foťák a vše jede jen mobilem.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   07.02.2011 15:18 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
sarpilka napsala: Naše Furie. Žádná sláva,ale má milovaná fena love
Na ní mi nesahej ;-) . Je krásná. A hlavně jí nikdo nepřirozeně necpe do nějakýho postoje, stojí si v něm sama.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   07.02.2011 14:49 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Já NIKO ..........mám složené zkoušky ............jméno chovky.............
kolik jsem uchovnil psů............jména psů,zkoušky.............. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.02.2011 14:46 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Pokud chceš znát odpověď,nemám problém se Míšana zeptat. Je jasné,že se ho i můžu zeptat,zda zná Tvé jméno. Však by mohl skočit na pár rad,nééé??? ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   07.02.2011 13:26 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Děkujeme za uznání - ale to nemuselo být. Ono uznání potěší spíš od toho, kdo věci rozumí, než od nýmanda ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2011 13:13 NIKO
Ivča,Ascam - Pro dvě paní "učitelky"!Máte pravdu jako vždy!!! smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   07.02.2011 12:35 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Myslím, že zrovna Ty máš o výmluvách co říkat. Nebo už jsi někde odpověděl na otázky, které vyvracejí Tebou posyktnuté údaje? Nevšimla jsem si no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   07.02.2011 12:27 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Zas si odporuješ - pokud jsem pobrala všechen (což rozhodně netvrdím), tak jsem logicky nemohla být na konci řady při rozdávání - tedy pokud se nerozdávalo od konce :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.02.2011 12:23 NIKO – Re: Ascam
Ano paní učitelko.Vy jste pobrala všechen rozum a na ostatní nezbylo. :-D Ale vypadá to ale,že jste byla na konci řady,když se "rozdával" smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.02.2011 12:19 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
No oni ti, jež nejsou sami obdařeni množstvím rozumu a dovedností, rádi litují ty, jimž se zmíněných věcí dostává. Pomáhá jim to nést jejich úděl.
Takže ti to přeju - užij si to, mně to nevadí :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   07.02.2011 11:10 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
To víš - někdo je chytrý, někdo zas ne, někomu nedělá potíže pravopis, stavění psů, práce s nimi, někomu zas jo - to je život ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2011 10:52 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Nekopíruj věty a používej interpunkci - pak ti bude, možná, rozumět :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2011 10:50 NIKO – Re: Ascam
Zapoměl jsem,že se tu preferuje přirozený postoj!!!Tohle štěně fakt stojí přirozeně a není natažené!!! ano

"postavení psa by mělo zajímat člověka, který psy má pouze pro exteriér"
Uveď jeden jediný důvod PROČ smich Stavět psy umíš jen Ty,já zapoměl :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2011 10:35 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Promiň, ale ať ti radí někdo, kdo na tebe bude mít trpělivost. Já si vybírám poněkud vnímavější žáky. ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   07.02.2011 10:17 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Začínám docházet k závěru, že nemáš páru o tom jak pes stojí doopravdy a co už je špatně postavené.
Ty prostě netušíš jak bylo dosaženo onoho klečení u té fenky, jak bylo dosaženo tak svažujícího se hřbetu u psíka neklečícího, ani jak u psa, který je úhlený, přílišným nakročením položíš celé hlezno na zem. Prostě to nevíš. A to je velmi smutné - postavení psa by mělo zajímat člověka, který psy má pouze pro exteriér.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2011 10:11 NIKO – Re: sarpilka
Fotka k příspěvku Jak se tak koukám,už to nefotil a nestavěl žádný bl...,viď?Ona ta ch.st.je známá a napsat o majiteli něco takového no :) Podívej se,jak máš postavenou fenku Ty.Kde má hlezno?Skoro na zemi.Že proti tomu tak brojíš!A malá,co si chceš nechat,ta stojí určitě ideálně. ano
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   07.02.2011 10:04 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Můžu se zeptat, co je na tom k smíchu? Nebo vždy, když nemáš argument, se začneš culit? To trošku o něčem svědčí, nemyslíš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2011 09:50 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Ta fotka Quanta byla uvolněna jako veřejná už před lety. To bys taky mohl vědět, když tady házíš patky jak všechno víš. A na fotku té fenky mám povolení majitele.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.02.2011 09:36 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Naše Furie. Žádná sláva,ale má milovaná fena love
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.02.2011 09:33 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Souhlas,to štěnko je postavené příšerně. Však ono stavět pomalu ani nepotřebuje,moc hezké zvíře.

Dál čekám NIKO na odpovědi???
Napadat by Ti šlo a sám lžeš o titulech své feny. Je vidět,že ty fakt nemáš páteř :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.02.2011 08:03 NIKO
Fotka k příspěvku Krásně vyčesaný a hlezno kde???Na zemi!!!
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.02.2011 08:01 NIKO – Re: Ascam
Fotka k příspěvku Myslíš třeba tuhle fotku?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.02.2011 00:15 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Dobrá - máš tedy asi souhlas majitele u této fotky, předpokládám - tedy se vyjádřím. Ano, podle mne je to mizerně postavené štěně, ale vypadá dost dobře (když si odmyslím ten "postoj").
A co ti ostatní, co jsi sem vkládal?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.02.2011 00:12 NIKO – Re: Ascam
Fotka k příspěvku Enzo v. Fichtenschlag Zwinger a Xarra Slezin Lovan.- Petra Fürstová - že by to stavěl a fotil podle někoho byl také BLBEC???

Co chceš víc??? :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   07.02.2011 00:08 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
No podle mne to tak není. Na uveřejňování fotek bys měl mít práva - byť ta fotka byla jinde zveřejněna. To máš jako s knihou - také jejím zveřejněním, když nejsi vydavatel, porušíš autorská práva. Krom toho - když dát fotku, tak s plnou parádou - jméno psa a majitele by bylo na místě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.02.2011 00:02 NIKO – Re: Ascam
Jeden myslel a...Mohu sem dát jakoukoli fotku NO,která mi jde stáhnout ano Není to ze stránek majitale psa,ale z inzerátů a ty jsou veřejné. :) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   06.02.2011 23:56 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Ano - to má do ideálu daleko. Nicméně myslím, že by sem tu fotku měl dát majitel té feny, ne ty. Tohle, co tu provozuješ, je totiž malinko hnusné.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.02.2011 23:52 NIKO – Re: Ascam
Fotka k příspěvku "A mimochodem - jak že má vypadat NO? Nevšimla jsem si, že by se změnil standart..."
No,tenhle má do "ideálu" daleko :)
"standart"??? coze :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 23:33 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: Ascam
I opoziční názor lze napsat slušně, pokud se toho nebude kdokoli držet, bude smazán. Toto je v pravidlech fóra !
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 23:30 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Iva Hešková
Dík za smazání příspěvků. Řekla bych, že je to vyloženě objektivní :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   06.02.2011 23:30 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: NIKO
O.K. ;-) ale pro tebe to platí taky - piš slušně ! no
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   06.02.2011 23:29 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
No, víš - si malinko odporuješ. Pokud je někdo blbý, tak nemůže být odborník. Nikdy bych si třeba o tobě nedovolila tvrdit ani čirým omylem, že bys mohl být odborníkem.
A mimochodem - jak že má vypadat NO? Nevšimla jsem si, že by se změnil standart...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 23:25 NIKO – Re: Iva Hešková
Omlouvám se!!!!!!!!!!!!!! ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.02.2011 23:23 Žena Iva [341] - Teriéři
Ascam: piš prosím slušně.
NIKO: nepiš Caps Lockem !
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 23:19 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Já NIKO .........mám složené zkoušky ..........
Jak to bylo s výstavou u fenky???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.02.2011 23:19 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Re: sarpilka
To fakt vůbec nemam ponětí......... coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 23:15 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: petrab
Hehe,který pašák tady dal asi - :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 23:13 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
monique napsala: podle nového zápisu předsednictva a upraveného standardu od 1.1.2011 i u nás stejně jako v Německu jsou přípustní i dlouhosrstí (s podsadou, bez podsady je to samozřejmě vadné), je to uznané FCI, takže už je to oficiální.
:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   06.02.2011 23:09 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Re: sarpilka
Ta je krásná, má úplně stejnou barvu jako náš minulej hafan. Skvělá. Zpředu i zezadu. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 23:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
monique napsala: Jaký NO se Vám líbí víc?
krátkosrstý nebo dlouhosrstý

Mně jak kdy. Znám dlouhosrsté krasavce a musím říct, že když se povede, pak je to pastva pro oči.
Takže možná i dlouhosrstí jsou pro mne hezčí. Kdysi jsme mívali jednoho, snad najdu fotku. Byl přivezený z Alžíru a v Česku, byť v bytě, dostal revma, jak nebyl zvyklý na zimu.
Jinak třebas mě se celkově líbí NO pokud možno kvadratičtí, proto pracovní typy, mohutní, celočerní, příp. tmavě vlkošedí nebo hodně černí s pálením (tlapky, ale i klasičtí exteriér. pejsci. Páníček např. preferuje klas. exteriér. typy (světlé jen s černou dekou), raději také spíše kvadratické.



 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   06.02.2011 22:52 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Naše Jiřina .................................... :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 22:49 NIKO
Zas se to někomu nelíbí?Asi nějakému "ODBORNÍKOVI" smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   06.02.2011 20:59 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Re: monique
Řekněte mi, páni, dámy, prosím, tady, co lidi vede k tomu, aby zničili tak nádhernej postoj, co má psovitá šelma a navíc záměrně? Původní myšlenka zaúhlení měla za účel rychlej start před desítkama let, ale tohle? To už nehraničí ani s nějakým vkusem, ale s jakousi abnormalitou. Nebo jak?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.02.2011 20:47 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Ivča
K fotce co vkládal NIKO toho černého psa...no mi se taky nelíbí, je do té "postavy" dotlačený, to je vidět a taky si stojí na hlezně atd...
No podle nového zápisu předsednictva a upraveného standardu od 1.1.2011 i u nás stejně jako v Německu jsou přípustní i dlouhosrstí (s podsadou, bez podsady je to samozřejmě vadné), je to uznané FCI, takže už je to oficiální.
S výstavama to bude tak, že mají se posuzovat zvlášť od těch krátkosrstých - jako v rámci jedné výstavy, ale budou mít třídy samostatně. To bude od července - do července budou v jedné třídě s krátkosrstýma, ale posuzovat je budou zvlášť a i pořadí by měli mít zvlášť (je to jako toho půl roku takové přechodové období, aby si lidi i pořadatelé zvykli). tipuju, že chvíli v tom bude chaos a taky se ty výstavy natáhnou...asi by bylo nejlepší vypisovat pak výstavy přímo pro dlouhosrsťáky zvlášť a krátkosrsté zvlášť právěkvůli tomu natáhnutí výstavy - teď to myslím tak, že v době, kdy se ten chov trošku rozroste a lidi budou vystavovat více chlupatých pejsků, tak to by pak bylo docela na místě jim ty výstavy rozdělit...zatím předpokládám, že zástup vystavovaných chlupáčů zas tak velký nebude, i když kdo ví:-) hodně lidem se o líbí...
Krytí bude samozřejmě možné jen mezi jedinci stejné délky srsti. Ještě se prý řeší, jak se to bude značit v rodokmenech atd.
Chlupáči jsou krasavci;-)...u policajtů v Přerově chlupáč je;-), ale ten je jako exteriér, ne z policejního pracovního chovu.
Reklama

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [8] ...... 26 27

Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 25653x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/134-Ovciaci?od=351