Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Ovčiaci

 

NápovědaFórum » Chov psů » Genetika psů 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 26 Přejít na další stránku   1  
Ovčiaci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2010 17:02 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Dobrman192168
Naprosto ne,já už to neřeším. On není normální. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.06.2010 16:30 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
vás to fakt ještě baví?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2010 14:07 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO + MONIQUE
Tak hele ty figurko!
Nemyslíš,že už jsi tady nadělal dost nepořádku mezi lidma ? Takhle se chová chlap?
Je mi fuk jak tady přehazuješ slova ale snažíš se ze ženské která si nenechá kálet na hlavu udělat celorepublikového lháře. Někdo má rád hafany,já motorky a jezdím po republice.Uvidíme,co mi řekneš do očí a bez monitoru. Pokud bude potřeba,zajedu do té chovky pro adresu.
Né ta zvířata,ty jím děláš ostudu!!!
Slečně se paní omlouvá,myšleno to bylo jinak,že bych si přijel pro kontakt na tu sprostou osobu.
Od začátku nedělá nic jiného,než tu utiskuje a napadá ženy.
Taky přejeme fence to nej. Možná věřit nebudete,žena si dělala starosti o Trinitu,když byla nemocná.
Petr K.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.06.2010 17:08 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Slípka čeká,že se pan úžasný zapojí a hodí sem svůj názor na RTG ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.06.2010 20:46 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
to platí pro všechny...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.06.2010 19:39 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
no ale ve vší slušnosti, ja? X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.06.2010 18:18 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
TY MŮŽEŠ NAPSAT TAK AKORÁT VELKÝ PRD :-D

VÁŽENÍ,NAPSAL TENTO ZÁVISTIVEC NĚKDY NĚCO POŘÁDNÉHO??? AÁÁÁ ZASE BOBKY,CO KDYBY PADL STÍN ČI NÁZNAK HANĚNÍ NA ROZHODČÍ EXTERIÉRU OD TEBE,NO TO JE STRACH :-D :-D

ROZHODČÍ PRO VÝKON ALE POKOPEŠ,NEB S MEJMA ZNÁMOSTMA MÁM MILION ZKOUŠEK A TÍM JSOU TEDA ZKORUMPOVANÍ CHTĚL BÁSNÍK ŘÍCT
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.06.2010 13:38 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
Tak to je super a tak to má být. U nás se začalo i s DNA pro podvody sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.06.2010 13:00 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarpilka
Aha, tak to je smutné... zatím jsem našla jen hodně málo chovek, které zveřejňují aspoň ty rtg.. asi i proto mám BO, protože to, co dělá klub a značná část chovatelů pro rozvoj plemene, je úžasné. Už jen databáze je super..díky zveřejňování informací si snad nikdo (nebo téměř nikdo) nedovolí něco tutlat.. a pokud i přesto jo, stejně se to obecně ví. Každému, co jeho jest...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 12:59 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Tak pouč tu chytrou káču ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.06.2010 12:53 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Věř mi ,Sasanka by to nikdy nevodil a to nemyslím nijak zle.Tak to prostě je. Podle mého,je tato chovka Lonad.....mi to vypadlo. Tato chovka naprosto průměrná. Trochu by mi vadilo,že od roku založení vystavovala na klubovce pouze 2x,ale zas je vidět,že to jsou soudní lidé a nejedou tam lítat na chvostu. Jsou to celkem líbivá zvířata,když se člověk podívá na seznam chovek v ČR,tak jich tu je ale moc podobných.
KATY-u ovčáků se to tak neděje,když si vezmu kolik zvířat se ztrati po rtg.....kdo by dělal tak podrobné stránky :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.06.2010 12:15 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Proč mám nechat Míšana bokem??? Sám si psal,že se mám zeptat kamarádů..........
Copák,lepenka??? Jemu by si asi nenapsal o těch super fenách,že???
Nabádáš začátečníky,at si neberou příklad,že chodím za kovářema a tím pádem má práce není poctivá?? On Michálek není kovář???
Kdybych čistě hypoteticky někdy chtěla exteriéráka,tak otevřu okno, zapískám na Michálka(máme domečky ve stejné čtvrti)a řekla bych si po Káje(Caira Sarandon)
Když zas budeš trochu soudný ty,tak si srovnej feny o kterých tu básníš a Hanky Cheilu. Cheila z 99%
co start tak první místo,včetně klubovky a všude a nemusí do varů a Šiškou.Rodokmeny se naprosto nedají srovnat a stačí se podivat i sledovanost těchto dvou chovek.
Viděl si někdy na vlastní oči Xaru Hartis??? Já jo,naposledy letos na jaře u Melounů,byla jsem tam s Furií.Znala jsem i všechny feny z matčiny strany osobně. Třeba už ti dojde,že nemůžu sdílet to,co ty.
No a co ti nevoní u Trávníčka?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.06.2010 11:34 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Spíš bych dobře poradila.. když si kamarádka zakládá stránky CHS, taky říkám, co by tam měla a neměla dát, že to má dobrý vliv atd.. já bych si hlavně z takové chovky mimino nevzala, ale každého věc. Vůbec jsem se nedočetla, že třeba Chorche změnil majitele, jak to s ním vypadá, kde je atd.. pro mě docela důležitá informace.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.06.2010 11:17 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Ptám se tebe, protože odtamtud máš psa a v NO se prý vyznáš ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 08:49 NIKO – Re: Katy
R - Katy® Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – NO
Jen ještě takový malý, skromný doázeček... pořád mi nějak nejde do hlavy chovka Lonadard - proč nemá žádné info o vrzích, zdraví, majitelích atd...? to je u NO normální? U BO je zvykem, že se zveřejňuje naprosto všechno (teda samozřejmě adresa majitele ne, ale třeba webovky ano), dělají se statistiky zdraví, šampionátů, zkoušek, selekcí atd.... Nevím totiž, nakolik je to kvalitní chovka, podle webovek bych si odtud štěně asi nepořídila.. takové rozporuplné pocity mám.
Také jeden malý dotaz.
PROČ SE NA TO PTÁŠ MNE???No,psi z téhle chovky jsou i v zahraničí.Už to tu někdo hledal a potvrdil.Já bych si třeba nevzal v žádném případě štěně z ch.st.p.Trávníčka anoAni bych tam nekryl,ale to je každého věc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.06.2010 00:48 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Juchuchůůů,ten nám ale dává moudra palec
Pokud toto někdo čte a byl na zkouškách,jistě zná své o pánech rozhodčích - Vojtěch,Eda Lorenc, Jarda Hodek , Luboš Jánský,Čaban,Voříšek,Sankot,Tujík,Forman,Markéta Dvořáková,Vyčítal,Kolář-Liberec
........a několik si nepamatuju včetně toho posledního před rokem na táboře v lomnici.
Pokud nekdo někdy od těchto rozhodčích dostal body které mu nepatří,můžete se ozvat???
Miliony ne,kdybych se nesnažila sehnat roky hezké zvíře s povahou a čisté na dkk,jsem někde jinde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.06.2010 00:29 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – NO
Jen ještě takový malý, skromný doázeček... pořád mi nějak nejde do hlavy chovka Lonadard - proč nemá žádné info o vrzích, zdraví, majitelích atd...? to je u NO normální? U BO je zvykem, že se zveřejňuje naprosto všechno (teda samozřejmě adresa majitele ne, ale třeba webovky ano), dělají se statistiky zdraví, šampionátů, zkoušek, selekcí atd.... Nevím totiž, nakolik je to kvalitní chovka, podle webovek bych si odtud štěně asi nepořídila.. takové rozporuplné pocity mám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.06.2010 00:12 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Fotka k příspěvku Já děkuji za poučný text NIKO. Dovoluji si ti představit Fennci z Jirkova dvora,chovatel ing.Novotný - ústřední poradce chovu pro německé ovčáky. Ten,co jí drží je Michal Sasák,majitel 2 nejlepší chovky v republice: z Agíru.(omlouvám se,nejdou mi uvozovky)
Já se neptala na tvé zvířata,ani na chovku která tě zásobuje. Pokud jinak nedáš,oba pány poučím at se zajedou teda zeptat.
KATY- fotoaparát se vezme na 100%,to je jasná věc. Nebude dlouho trvat a NIKA bude chtít vidět tolik lidí a na něco se ho zeptat,že nám kámoška navrhla půjčit autobus ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.06.2010 23:39 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
To máš taky pravdu a ještě i dám. Nikdy nechodit za kovaříčky ale za kováři.
Ty myslíš,že třeba pro vedoucího zkoušek je to problém??? Tak na zkoušky jdi a nebudeš zas propadat
hysteráku ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.06.2010 22:40 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – navečer
Je i možné,že budem znát tvoji totožnost a uděláme baf na některé výstavě,společenském večeru na klubovce........ ;-)
Já bych prosila společné foto smich

Vždycky si takhle navečer udělám kafe a čtu si, konečně se něco děje smich ... Sarpilko, prosím tě, vyfoť mi pak NIKA, ať vím, s kým máme tu čest, mě by to strašně zajímalo :) nikde na netu není k sehnání, jeho chovatel nemá žádné info u odchovů, nic.. A já tady dobrovolně ukazuju xicht :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.06.2010 22:29 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Fotka k příspěvku Prosila bych od NIKA odborný posudek na tuto moji fenku. Máš možnost se ukázat??? ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.06.2010 22:21 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Chlapče to už ale vážně přeháníš.Tyto papíry Ti taky lehce seženu a naprosto legálně. Protože MaB napsala pravdu,tak ty z ní děláš to,co z ní děláš. Tobě se jednou všechno sečte a dlouho už tě monitor neuchrání ano
Kamarád z Olomoucka mi dnes řekl,že možná už tuší a vypouštím další kamarády. Začíná nám jít o princip.Je i možné,že budem znát tvoji totožnost a uděláme baf na některé výstavě,společenském večeru na klubovce........ ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.06.2010 19:16 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
hafici.net/forum/113…
to je ten předmětný výstřižek - NIKO, kde tam najdu podpis rozhodčího a razítko? Ty lžeš! To teda normálně zírám.. že bych se tím dědou trefila? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 16:00 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
MOMENT MÁM HOVOR ZE ŠTĚPÁNOVA
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.06.2010 10:19 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
To tvé přemotávání a obracení faktu už začíná byt dost trapné. Už přestan napadat nesmyslně mimišáka,stačí se podívat na stránku Besinky,ze které je vidět láska a na tvé je pouze kolik váží a cm. Z toho lze usoudit,kdo a na co, zvíře má. Pokud je mimišák týraný,tak co potom děláš ty???
Jsem neskutečně ráda,že sem píšeš své hnusné výplody,neb alespon lidi vidí,co taky můžou na výstavě potkat. Děláš tady teda výstavním zvířatům úžasnou reklamu.
S pozdravem ta slepice,která je blbá a zároven chytrá káča ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.06.2010 10:15 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
NIKO - bohužel ten "výstřižek" nemůžu v diskusi najít. Ale kdo si pamatuje: bylo tam jen jméno feny a datum jejího narození. O jakou zkoušku šlo tam nebylo, ani její výsledek, ani jméno psovoda (jaké překvapení, že) ani rozhodčího. A když jsem se na to ptala, opáčil si, že to měl být pouze důkaz toho, jak dlouho pracuješ se psy.. Následovala diskuse ohledně možnosti sehnání si takových papírů a tvůj zákaz ve fóru, protože jsi napadl MaB. Hele fakt není problém se pohrabat třeba v dědových papírech, vytáhnout si vykonanou zkoušku - a patřičně vtipně z ní vyskenovat nicneříkající výřez. Ale kdo by to - kromě tebe - asi dělal? Opakuju - čeho se bojíš, že nejdeš s vlastní kůží na trh? To se tak obáváš, že bychom sedli na zadek, kdo je NIKO?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.06.2010 09:59 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: mimišák
Naprostý souhlas ano já se neustála jen ptám a to se na fóru přece dělá a dostávám jen kopance bez odpovědí. Urovnám omyl,že u nás už máme svody zrušené,napíšu pravdu,že se dá chovat i na hnědé papíry a panáček to otočí. Já si ty hnědé papíry nevymyslela ne a taky je nikomu neradím jak tady uvedlo to přetrhdílo.Psa nikomu nezávidím,mám své a kdo dělá pracáky tak uzná,že chovka z Písničky je velice uznávaná.A na to,že tu bylo odchováno pouze 8 vrhů,je z ni dost mimořádných zvířat,což znamená,že nezahlcuje trh.Však se stačí podívat,na jakých matkách se chovalo. Fey z hradní věže a Baby z Písničky dávají dost velkou záruku kvality.Furie otec- Pagan z POHRANIČNÍ STRÁŽE tuto kvalitu už jen pouze podtrhne.Pagan byl služebním psem policie ČR,vyhrával závody u policie,jezdil po mistrákách,kde obsadil 16 misto a 2x 11 místo.Bohužel si zranil páteř a tak byla ukončena jeho sportovní kariéra.Pagan je dělaný na jedinečného Grima z Pohraniční stráže.Toto spojení bylo poprvé provedeno vrhem F,kde chovatelka s jedním pejskem udělala předvýchovu a pes šel k policii.Pro velikou kvalitu tohoto zvířete ,bylo spojení popakováno vrhem G a dokonce i vrhem H. Pagan je i otcem vrhu I- Starý skaut,ze kterého má chovatelka Míša vynikajícího psa Indiána (Pač),který na 2,5 letech se účastnil kvalifikace na republiku.Bohužel pro velice vážný zdravotní stav Míši,bylo jejich výborné závodění přerušeno a tak i chov. Možná někdo četl článek od paní Truksové v časopise-PSÍ SPORTY 6/2009 - CO JE TO STATEČNOST. Je to o chovatelce Furie a jejím nelehkém boji s vážným zdravotním stavem u kterého dokázala i vycvičit psa a dostat se na kvalifikace.Možná to někomu pomůže k pokoře,že pes který sice není krásný ,dokáže milovat svého pana tak moc,že ho pomalu slepého odvede na kvalifikáči stopou,poslušností a obranou v IPO3 a že ještě existují lidé,kteří si dokážou nezištně pomáhat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 07:34 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
NIKO napsal: Až si jednou takhle SAMA uděláš psa,pochlub se.....Se mnou netřepe taková závist nad dobře udělanými psy,nebo krásným psem,jak s Tebou,abych pak pochyboval o napsaném a tak vlastně napsal,že je někdo lhář.JSI UBOŽÁK,NIC VÍC!Jen se vždy budu snažit,aby to můj pes uměl také,nebo se mu přiblížil...
netvrdil jsi náhodou, že uchovníš už Goodyho? zatím jen každého napadáš - ale abys předvedl, co jsi udělalne, to se bojíš, nebo co? Kterého psa jsi "udělal"? A co je "udělaný" pes? Neboj se být konkrétní.. to víš, hold já chci vysvětlit po lopatě. Kterýpak rozhodčí to tvého pejsánka drbal na nose? A kdypak to bylo? A proč pořád operuješ se závistí? Mne jen zajímá, kdo jsi, že se tu naparuješ - a když dojde na konkrétní výstavy, zkoušky, závody, tak okamžitě začneš napadat a hledat skulinku, jak proboha nic neprozradit. To je ubohé. A nejsem zvědavá na tvé opakované urážky. Ovšem pokud tě to baví, tak prosím, posluž si - já si odpověď v tom balastu najdu. A když ne, klidně se zeptám znova.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   23.06.2010 23:51 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Ahááá a už to leze,pán byl zakázaný. Hyena není nadávka,je to přirovnání. Já mám zas slepičku a tedˇ chytrou káču,hulváta,jo a čím jsem sprostčí jak dlaždič??? Tím,že nedokážeš odpovědět na mé otázky a proto tu děláš bububu??? Hochu to je marný boj. Věř,že tu budu tvůj věrný stín a každý plk,který napíšeš budu muset opravovat. Však nechcem šířit blbosti,že.
Bohužel už rodiče nemám. Mám ale příbuzné ve Švýcarsku,Německu , Californii a kamarádku v Kanadě,kde mají zájem o potomky naší Furie. Pro info Furie má inzucht na DASSO CLÁRK a na výstavě v Jeroměři ve třídě dospívajících dostala dobrou. Pro účastníky této veselé debatky u něm.ovčáku se do 2 let výborná nezadává,mimo národek a mezinárodek,kde MŮŽETE dostat i CAJC.....tudíž ve třídě dospívajících první ocenění je v.d.a hned dál je dobrá. On to totiž bude obracet proti nám panáček,vsadím boty. UŽ ASI 5X JSEM SE PTALA,KOLIK JSEM MOHLA VYDĚLAT NA 4 ŠTĚNÍKÁCH TERVÍKA??? TAK TO BYLA MÁ ODMĚNA ZA ODCHOVANÝ VRH + TA FENA U NÁS BYLA NĚKOLIK MĚSÍCŮ,COŽ MI JISTĚ JEJÍ MAJITELKA RÁDA POTVRDÍ.Pokud i tak budeš trvat,že jsem vydělala je to už tvůj boj.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.06.2010 23:32 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarpilka
Jasně, tak jsem si to myslela... podobné je to i u nás, bohužel tady je boj mezi malinama a chlupatýma. Žes neviděla tervíka se šerednou poslušností? :-D mělas přijet v sobotu k nám na závody, to se Safajz "vyšvihnul"..asi neměl svůj den, mezek jeden. Ale to se stalo snad poprvé (a zatím naposled). Dostali jsme 86b na IPO-V, kvůli 2 povelům navíc...achjo. Ale dneska teda poslušnost předpisová, byl plný energie, ani míček nepotřeboval a kontakt byl opravdu oční (ne "pažní"), celou dobu na mně visel a paráda prostě. Fakt dneska spokojenost...
No ale je fakt, te moje psisko je v dnešní době tak trochu rarita, lidi s tervama přestávají cvičit :-( Jako jediní ze 4 BOT jsme byli i na obraně (v tu sobotu byla kategorie IPO-V poslušnost nebo posl. i obrana) - nebo chodíme I na obrany (byly závody např. ZM, ostatní belgičáci šli na ZZO)...je to smutné. Pak se společnost rozděluje na malinové a chlupaté - chlupatí nejsou při výcviku vidět, i když potenciál rozhodně mají, ale hold sorta lidí si pořídí radši malinu nebo NO.
Já si právě moc nedovedu představit ext.NO s drivem, nadšením a energií při výcviku..nedovedu si představit, že nemám magora do míčků a že se mu něco "nechce"... hmm zato pracáky znám velmi slušné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.06.2010 23:01 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
To je otázka. Mnoho lidí si přečte v inzerátech,že rodiče mají 1 třídu chovnosti. Chovatelé jim pravdu neřeknou,že jezdí nacvičovat bonitaci a pak to příjde na cvičák. Majitelé papouškují chovatele,mávají rodokmenem a jsou na štěnko pyšní,že to bude krásný a chytrý-KOMISAŘ REX. Člověk to šoupne do školičky a po čase příjde majitel takového štěnka z exter.krve a začne se ptát. Proč to pomalu stejně staré šedé štěnko aportuje hračky,balónkuje.....necuká u velice vzdáleného střílení,na stopách už čuchá a náš se na vše otáčí.... Začne ti takové dvojky být líto a dáváš jim 2xtolik času. Poradíš s výstavou,seženeš vodiče a z 99%stejně utečou,protože je to pustí. Když to dělaš furt tak tě napadne,že ten čas mužeš dát svému zvířeti.Mám raději,když se příjdou poradit. Nevnucuju vlkošedý,pošlu na výstavu,závody,zkoušky.....at to omrknou a rozhodnou se. Přiznávám,že mám radost,když příjdou a chtějí dělníka. Není s tím taková práce,výstava je nutné zlo a tak kruh cvičíme měsíc a jednou za život zvířete.Po roce to jde na ZZO a pak ZM,začnou jezdit závody a tam je opravují rozhodčí. Prostě je méně práce a ty lidi jsou neustále nabíjeni,neb to zvíře dělá neustále pokroky. U toho exteriéru to jde pomalu,musíš opatrně,delší sociálka a když už začne chytat tak prásk nemá zub,prásk RTG,prásk má horší úhlení......a jdou pryč. S pracákem furt děláš dál.Když přirovnáš třeba tervíka a exter.ovčáka,tak ten tervík strašně rád dělá pro pána a jde s pánem třeba do pekla. Kdo necvičil tervíka,tak to chápat nebude a já cvičila dva. Tam to táhne to velký srdíčko a pán je svatý obrázek na který koukám. Neznám tervíka,se šerednou poslušností. Exter. ovčák takové srdíčko nemá a ještě když to není žravé,tak babo radˇ.Mnoho chovek si dává po RTG zvířata cvičit a udělat zkoušku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.06.2010 21:09 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
To je možná tvé přání,že mám něco s nervama. Já tady používám vykřičníky??? Tys nepsal něco o kozách a mé feny i že ty se nemusíš stydět na ulici??? Proč se nafukuješ,však jsi závistivá hyena. Koukám,že s ubožákem souhlasíš. To bude kamarád rád,on má vždy radost i z malého zlepšení. A zlepšení to je,když si člověk něco přizná. Kdo z nás dává zvířata pryč i pro pár cent´áků???
Proč bych nepomohla,když na to mám ??? Já teda netuším,ale ten vrh jsem odchovala před cca 10lety,narodila se 4 štěnda tervíků. Ono se dá na 4 tevíčkách vydělat???
TYS NIKDY STRACH NEMĚL???? HMM A PROČ SE TEDA NEPODEPÍŠEŠ???




























,
potlesk potlesk potlesk coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.06.2010 17:54 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Já se uchechtám,lidičky jak vidíte,každý kdo si nenechá od mistra NIKA sr....na hlavu,je lhář,týrá zvířata,úplně blbej,není pejskař,falšuje.......ač má zkoušky s několika plemeny,má sjeto nesčetně závodů,instruktorák,zviřata na zahradě,chaloupce jak z cukru.........pořádá akce pro pejskaře........
Já ti tleskám drahouši jak to vedeš potlesk
Večer jsem ještě napíšu něco o těch kozenkách,co mám doma. Jak jsi mi je pohaněl,že ty se nemusíš stydět chodit na ulici.
Furie sice už necvičí,aby si něco neudělala ale ted je nejlepší kamarádkou naší postižené dcery,kterou i polohuje a doprovází u vozíčku. Sám jsi napsal,že jsi četl moji stránku,kde to mám napsané a jenom lidská HYENA a ubožák bude hanět takové zvíře. Asi není hezký pohled na těžce postiženou holku na vozíku s vlkošedou čubou,ale zvíře které dokáže to ,co naše Furie ,bych nikdy nedala,jen proto,že je jak koza(jak jsi ráčil napsat).Kdo byl bonitovat na jaře v Kolíně slyšel,co říkal rozhodčí Novotný o této feně.Myslím,že nějaký NIKO,který se klepe strachem podepsat,asi stejná úroven´nebude. Tak naschvál hochu jak dlouho mi bude trvat,si tě zjistit. Přepsat vše,co jsi napsal-jak to děláš ty a podepíšu tě hop
Tak zatím ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 17:46 NIKO – Re: mimišák
"Já NIKO tenaten jsem se psem tím a tím vyhrál tu a tu výstavu a složil tu a tu zkoušku.."
Proč se nedočkáš,to jsem napsal,ale-vyhrál syn po HEROVI KAIBACH.
Tu je celá odpověď, zde není zmínka nikde o klubovce.Takže si někdo hodně vymýšlí a lže!!! ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 13:51 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
TO JE OPRAVDU SILNÝ ZÁŽITEK,ON SE NA VÝSTAVÁCH NEKONTROLUJE CHRUP??? Hodně rozhodčích k tomu používá tužku a jezdí s ní.Není toto u ovčáka požadováno jako normální??? Co by to asi se psem udělalo,kdyby dostal kousnout??? Jezdila by pak tužka bez povšimnutí??? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 13:37 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Neboj brahoušku,až se vrátím ze cvičáku tak odepíšu a moc děkuji za reklamu.Doufám,že děvčatum redaktorkám nebude vadit,že si tu svoji reklamu kapku předělám,neb mi to NIKO zpracoval jako redaktor bulvárních novin s tím rozdílem,že oni se podepíší. Někdo je chlap a někdo serepetička za monitorem s tím se nedá nic dělat. Slibuji,že vše bude pravda.
S pozdravem Šárka Pilná,předseda ZKO-Dukla Pardubice ahoj

PS:NIKO,TY NEDOKÁŽEŠ NAPSAT NIC POŘÁDNĚ??? Proč se nedočkáš-má znamenat toho se nedočkáš???
to jsem napsal-má znamenat co? však jsi tu mimo napadání ještě nic nesepsal. To ti vadí,že sem začal psát i jiný ovčáčkář,který má znalosti a ty jen zkoušíš slaboduché blbosti??? I TEDˇJSI DAL DALŠÍ DŮKAZ,ŽE JSI VIDĚL PEJSKLAŘINU Z JEDOUCÍHO VLAKU A EXTERIÉR JE PRÝ TVÁ PARKETA.
HERO v. KAIBACH SE STAL KLUB.VÍT V LETECH 96,97!!! ŽÁDNÝ JEHO SYN SE NIKDY,OPAKUJI NIKDY NESTAL VÍTĚZEM NAŠÍ KLUBOVKY!!!! Je na lidech,atˇposoudí. Podle mého je NIKO jen chudák,který hraje chytráka.Jo není pravda,že u tvé rodné chovky v tabulkách je toto napsáno??? Já pouze spočítala jen km a který rozhodčí se objevuje nej ano
Pokud jinak nedáš,já se na to Šišky přeptám ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   23.06.2010 13:21 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
houpy hou.. aneb věřte - nevěřte.. fikce nebo fakta? Já hlasuju pro fikci; a ještě poněkud popletenou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 12:55 NIKO – Re: Katy
Máš pravdu.JÁ tu o zkouškách psal,co mi bylo odepsáno určitě jsi četla.Takže se ptejte na tyhle věci někoho jiného,já mu nikdy nic takového nenapíši ano Psal jsem i o svých záměrech,proč stále něco opakovat dokola?Kdo chce,ať si to najde.Stejně zas čekám,že někdo napíše,že jsem si to první místo na bedně vymyslel :) Lidé závistiví jsou,s tím nic člověk nenadělá ano
Napíši Ti jeden zážitek.Chodili jsme se psy ze cvičáku dělat pořádkovou službu na fotbalová utkání.Bylo nás tam obvyle 8-10.BYLI TAM PRACÁCI I EXTERIÉROVÍ PSI.Krom mých psů chodili se VŠICHNI nabudit před nástupem na stadion na rukáv.Já to nepotřeboval.Nebyli žádní agresívní,chdili i na koncerty,které se konaly v budově.Při jedné zkoušce,když jsme byli seřazeni,rozhodčí komentoval výsledky a přišel k mému psovi,který seděl u nohy a tužkou mu začal jezdit po čumáku.Pes se ani nehnul.PO ZKOUŠCE JSME SEDĚLI,KECALI A JÁ SE HO PTAL,CO KDYBY HO MŮJ PES NAPAD,JESTLI BY MNE ZA AGRESIVITU PSA VYHODIL.Odpověděl že ne,že viděl jak je pes pevný v nervech a udělaný,že ho chtěl vyzkoušet.BYL TO EXTERIARÁK A VŠECHNU TUHLE PRÁCI,KTEROU JSEM NAPSAL VYKONÁVAL.
Tech mínusových hodnocení je nějak málo,né? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.06.2010 12:25 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: mimišák
No mě by teda taky zajímalo, na jakých zkouškách byl a jaké závody NIKO vyhrál nebo jak se umístil stydim
Jen teda, jak se tady začlo opět bavit o ext./pracácích... já teda viděla malinko exteriéráků, co by byli fakt dobří na práci.. Většinou jsou pomalejší, bez většího drivu, kolikrát je ani ta obrana tak nebere. Fotila jsem exteriéračku hlavou od placu, kde se kousalo a ona teda stála jak přibitá. To už i můj tervík by to nenechal jen tak. Jo a kousala..jenže JAK?
Takže si myslím, že zrovna u NO je mezi těmi pracáky a ext. docela rozdíl. Výjimky jsou, to určitě..ale pochybuju, že si někdo na práci koupí ext. Nebo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 11:35 NIKO – Re: mimišák
smich smich smich Proč se nedočkáš,to jsem napsal,ale-vyhrál syn po HEROVI KAIBACH.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.06.2010 11:21 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
A to mě začalo zajímat - tady už se chystá ke konkretizaci: čekám teď něco ve smyslu : Já NIKO tenaten jsem se psem tím a tím vyhrál tu a tu výstavu a složil tu a tu zkoušku.. nebo se pletu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 11:11 NIKO – Re: sarpilka
"Hele a když ti vadí chlupáč,tak proč má tvůj pes chlupatého příbuzného"
Je to můj pes?
"jsem dobře vychovaná"TY? smich
"Od kdy pracny nejezdí na klubovku???"
A všichni jsou vítězi :-D
"Možná je vlkošedák koza,ale použitelná."
Já nepsal o vlkošedých NO(neumíš číst?),nebo jen oni jsou pracovní linie?Vzpamatuj se!!Použitelný je v podstatě každý NO,ale exteriérový má podstatně blíž ke standardu!Nemusím se stydět jít s ním po ulici.
JÁ,ŠÁRKA PILNÁ,SKAZUJI VŠEM CHOVATELŮM A VYSTAVUJÍCÍM TOHLE:
"No ono aby se vyhrálo,tak se musí 450km do Varu asi za Matoušem a hlavně za Jirkou Šiškou"
Proč mi tohle píšeš?Já si jen vybírám štěně po kvalitních rodičích a linii,kterou chci.Je tohle lepší než někomu lézt "někam" a tak si šplhat!!!
"No bodejtˇbys něco vydělal,když si bereš zvířata,která nejsou ani hezká a nedá se s tím ani cvičit."
Zas kecáš!!!No jo.
Jsou určitě hezčí než PRACÁCI,cvičit se s nimi dá a v pohodě!Tvoji psi tedy vyhráli kolik výstav?Když se kouknu na Tvoji prazentaci,tak ani jedno zvíře se nemůže k mým přirovnat(moji psi měli VŽDY VÝBORNÝ),to je tvrdá realita! :)
"Kamarád psychoterapeud"
VĚŘÍM,ŽE TY TAKOVÉ KAMARÁDY HOOOOOODNĚ POTŘEBUJEŠ :-D
"Ono totiž pro hlupáka,každý hlupák pokud nenotuje jeho písničku"
To jsi napsala o sobě.Souhlasím!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.06.2010 00:48 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Ale,ale,ono se nám to naštvalo a zas to kope :-D :-D :-D
No ono to nic jiného totiž nedokáže,drahoušek jeden. I ty jeden a od kdy já dělám zvířata bez PP,no jen mi to napiš??? No bodejtˇbys něco vydělal,když si bereš zvířata,která nejsou ani hezká a nedá se s tím ani cvičit.To je jasné,že nic nedostaneš a já myslím,že to je tvůj problém. Však je divné,že hodně narážíš na peníze.Kamarád psychoterapeud juknul na to,co píšeš a ty máš normální mindrák,že někdo jiný má kamarády,mohl by něco vydělet,něco dokázal.....a tak napadáš i MVDr.Moniku,kterou naprosto neznáš. Vůbec Ti ani nedojde,že můžeš kopat do moc hodné paní a kdo jí zná,mi jistě dá za pravdu. Hlavně kopnout tone
S tím začni něco dělat hochu.
Od kdy pracny nejezdí na klubovku??? Ona tam nejezdí parta od Novotnýho??? Já to musím dát správně,ona tam totiž nejezdí tvá rodná chovka,co??? No kolikrát vystavovala od svého vzniku 2x......
No ono aby se vyhrálo,tak se musí 450km do Varu asi za Matoušem a hlavně za Jirkou Šiškou stydim
Však přifrč,my napečeme,navaříme,pozveme kamarády atˇ nám něco o pejskařině řekneš a taky nám může některý tvůj pašák ukázat kontrolák palec
Možná je vlkošedák koza,ale použitelná. ano
Hele a když ti vadí chlupáč,tak proč má tvůj pes chlupatého příbuzného coze
No který to je pane chytrý??? Jen nám napiš jméno???
To máš pravdu ,že jsem dobře vychovaná. To koukááááááááááááááááááááš ;-)
Ono totiž pro hlupáka,každý hlupák pokud nenotuje jeho písničku hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2010 19:14 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
No, zapomněl jsi dodat, že mám i falešné psy.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2010 18:54 NIKO – Re: MaB
Já proti Tobě nikomu nedoporučuji,jak zfalšovat papíry a chlubit se jimi,Ty chytrá frajerko ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.06.2010 12:28 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Áááá,máme to tu zas.Slušná otázka se překroutí a do pisatele se kopne!!! A proč,protože panáček nemá o čem psát :-P Čubička má zkoušku,no to budeš borec a jakou???
Je to forum a ovčáci,tak sem se už můžeš rozepsat kolik máš zkoušek složených a kolik psů už šlo pryč a proč??? Když jsem špatná já i MaB,tak ty budeš jistě zářící hvězda olomouckého kraje.
Ona není pravda,že se tu jen navážíš do lidiček???
Budu Tě oslovovat jak já uznám a ty s tím nic neuděláš,hochu. Taky mi píšeš děvče a kdyby Ti došlo,že ten můj bezpapírák byl ročník 1983 od té množitelky,že překupníku??? Tak jsem ho asi s plínama necvičila,nebo bych byla až tak dobrá ;-) Hele a tvá osoba je důvěryhodná???
No,jdu s Jiřinou na stopu ,at má další pan rozhodčí radost palec
Jednou Evička Truksová napsala,že její pracák má výbornou na výstavě,pro kterou ona nemusela nic udělat,neb se její pes už tak narodil. To je hezké,že???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.06.2010 11:50 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Takový přechytralý frajery miluju. :) Víš houby a dokážeš se navážet do všech, kteří Ti nepřitakávají. Prostě Ty jsi nejchytřejší, nejférovější a nejdůvěryhodnější. Na Tebe nikdo nemá. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2010 10:57 NIKO – Re: MaB
Komentuji,co bylo napsáno. anoPo tom,co jsi o mě napsala,vymyslela a udala jsi"návody",jak jsem vše mohl udělat(asi to tak praktikuješ TY),tak pro mne nejsi DŮVĚRYHODNOU osobou!!!S takovými osobami je opravdu pod mou úroveň se zabývat!!! ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2010 10:46 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Poslyš, o mé jméno se neotírej. Ty jsi u mě klesl už dávno. A s těmi články, když nevíš , jak to vůbec bylo, si těžkou hlavu nedělej. My dva si nemáme co říci už dávno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2010 23:09 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Tady se téma na čtveráky šikne,nééé??? Tady píšeš,že ses ještě žádné akce nezůčasnil,asi mimo oblastek,krajských výstav. To je pravda??? Jo a možná mezinárodek a národek,kde jeden rozhodčí píská třeba 15 plemen???



















,























,







+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [26] 27

Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 25653x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/134-Ovciaci?od=1251